Kur Vilniuje kokybiškai ir nebrangiai tamsina stiklus?

Visi klausimai apie Mitsubishi modelius, nesusiję su jų remontu
Vartotojo avataras
kasrupi
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1811
UžsiregistravoCOLON 2008 01 13, 22:09
AutomobilisCOLON FTO
SkypeCOLON kasrupi
MiestasCOLON US Florida

Re: Kur Vilniuje kokybiškai ir nebrangiai tamsina stiklus?

Neperskaitytas pranešimas kasrupi » 2008 07 12, 16:34

vladziukas rašėCOLONka darom del priekiniu? susimokam ir prie pareigunu akiu nusilupam plevele, kuri klijuota imonej. Esu anglijoje, turiu myciu lietuvoj, o is uk grizineju su kita masina, anglu registracija, vairas kitoj pusej, pas mus cia galima, priekiniai seniau buvo 50%, bet man blogai nakti matesi, tai pasikeiciau i 25%, zodziu tamsesnis ciut stiklas matosi, o vietoj zmogaus seselis sedi, technikinis praeitas. Tai vat per atostogas mane sustabde trakuose per baikeriu sezono atidaryma ir israse 200lt baudele, ir liepe nusiplest, o pro mane vaziuoja visokie bmw 7 kokiu 5 metu senumo, kur langai visai nepersimato, lietuvos reigstracija ir jiems nieko nedaro, net stabdyt bijo masinas tokias. Idomu, o jie mane teisetai nubaude? juk man prietaike visai kitos valstybes masinos techninius reikalavimus...
Tu greiciausiai buvai su lietuvos valstybes vairavimo pazymejimu. Su UK teisemis jie taves bausti uz tai negalejo.
Paveikslėlis

FTO - Fcuk The Others

Vartotojo avataras
skalbiniu_Wagis`
Dalyvis
PranešimaiCOLON 2835
UžsiregistravoCOLON 2007 03 11, 10:19
AutomobilisCOLON Mitsubishi elipse
MiestasCOLON Alytus

Re: Kur Vilniuje kokybiškai ir nebrangiai tamsina stiklus?

Neperskaitytas pranešimas skalbiniu_Wagis` » 2008 07 13, 15:27

užsitamsinau pats,tai kainavo 21lt už plėvelę :D amerikanskos tingėjau ieškot,nors jinai daug lengviau formuojasi ir po tamsinimo nelieka lūžių,bet porai metų atlaikys ir "turginė" :D
VW New Beetle `00 TDI
Suzuki GSXR'600 `05

Vartotojo avataras
Juliuoshius
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1714
UžsiregistravoCOLON 2007 11 21, 17:06
AutomobilisCOLON Galant and Lada 1200s
SkypeCOLON cia netelpa parasyt
MiestasCOLON Kretinga

Re: Kur Vilniuje kokybiškai ir nebrangiai tamsina stiklus?

Neperskaitytas pranešimas Juliuoshius » 2008 07 13, 16:09

Draugelis nesenai minejo kad nuo liepos 1d isigaliojo istatymas. tipo galima ir priekiniu dureliu langus tamsinti, bet uz atitinkamus procentus reikia mokesti moket. ko tamsiau - tuo brangiau. sake nete kazkur uzskaites. gal kas taip pat girdejo toki varianta?
Geriau žvirblis rankoj - negu višta lovoj ! :)
in Garaz Lada 1200s 1982m
in po Presu BMW 320 chuligan 1987
ex Mitsubishi Galant 2000m

Vartotojo avataras
junioras
Dalyvis
PranešimaiCOLON 407
UžsiregistravoCOLON 2008 01 17, 21:15
AutomobilisCOLON veza draugai ir autobusas:D
MiestasCOLON Klaipeda-Palanga

Re: Kur Vilniuje kokybiškai ir nebrangiai tamsina stiklus?

Neperskaitytas pranešimas junioras » 2008 07 13, 19:49

Juliuoshius rašėCOLONDraugelis nesenai minejo kad nuo liepos 1d isigaliojo istatymas. tipo galima ir priekiniu dureliu langus tamsinti, bet uz atitinkamus procentus reikia mokesti moket. ko tamsiau - tuo brangiau. sake nete kazkur uzskaites. gal kas taip pat girdejo toki varianta?
eiliniai kliedesiai :lol:
veza draugai ir autobusas:D

BUTTON_POST_REPLY