Del kabriko (spider 3G)

Visi klausimai apie Mitsubishi modelius, nesusiję su jų remontu
prioneer
Dalyvis
PranešimaiCOLON 4
UžsiregistravoCOLON 2006 05 22, 22:06

Re: Del kabriko (spider 3G)

Neperskaitytas pranešimas prioneer » 2006 06 01, 23:29

Ruffian rašėCOLON
prioneer rašėCOLONSveiki.
Norejau jusu paklausti del kabriko.
Siaip zavi mane tos 3g kabrikai cia pazystamas uzsiema masinom is JAV ir siulo man 3g kabrika.Bet nez kaskaip ta medziaka gabai saltai atrood man ziema.O kiap yra istikruju??Ir ar labai kinta tos masinos dinamika ant posukiu vaizuojant nuleistu stogu ir su " ne kabriku" ?? nes kiek zinau "ne kabrikai" yra stabilesni ant posukiu ir aplamai bet yra ir issimciu.
Aciu uz suteikta info.
P.S aisq jai ja suteiksit.
nepirk tu to kabriko,kur ji desi ziema,vasara pasidziaugsi,ir daug sunkiau parduot,be to kabrikas gerokai sunkesnis uz kupe. pirk mano kupe geriau:
http://www.autoplius.lt/pirkejams/skelb ... &id=796989
Siaip daugiausiau laiko praleidziu svetur kur silciau :) lietuvoi biski ziema bunu ir vasara.
Tavo jau maciau auto butu realus varijantas lyg is foto islaikyta.Nusipirkau as kabrika grazutis jodas GST buva turbina suejus ten bisik bet tai mesitriukai patvarke suplojau beveik 8e uz ja manau nepermokejau.Pravaiziavus 50k buvo.aina smagiai nelabai tikejausi net tokiu rezultatu is sios masinos.Jai kada meeta koki darysit ir aisq jai priimsit atvaizuosiu pasipuikuoti :) :oops:

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Re: Del kabriko (spider 3G)

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2006 06 02, 07:51

prioneer rašėCOLON
Ruffian rašėCOLON nepirk tu to kabriko,kur ji desi ziema,vasara pasidziaugsi,ir daug sunkiau parduot,be to kabrikas gerokai sunkesnis uz kupe. pirk mano kupe geriau:
http://www.autoplius.lt/pirkejams/skelb ... &id=796989
Siaip daugiausiau laiko praleidziu svetur kur silciau :) lietuvoi biski ziema bunu ir vasara.
Tavo jau maciau auto butu realus varijantas lyg is foto islaikyta.Nusipirkau as kabrika grazutis jodas GST buva turbina suejus ten bisik bet tai mesitriukai patvarke suplojau beveik 8e uz ja manau nepermokejau.Pravaiziavus 50k buvo.aina smagiai nelabai tikejausi net tokiu rezultatu is sios masinos.Jai kada meeta koki darysit ir aisq jai priimsit atvaizuosiu pasipuikuoti :) :oops:
tai priimsim tik pradžiai bent miestą užsirašyk ir kuš būsi, nu per tą trumpą laiką vasarą ir žiemą
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

BUTTON_POST_REPLY