info eclipse (3G)

Visi klausimai apie Mitsubishi modelius, nesusiję su jų remontu
Vartotojo avataras
Ruffian
Dalyvis
PranešimaiCOLON 733
UžsiregistravoCOLON 2006 01 08, 21:45
MiestasCOLON Alytus
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Ruffian » 2006 03 23, 14:03

wytska rašėCOLONDel 4G64 variklio modifikavimo galimybiu tai as nelabai tikiu, nes visi tik ir skundzias tiek siuo tiek 6G72 varikliu. Amerikoje yra tik viena rimtesne kompanija kuri uzsiima 6G72 modifikavimu, bet ne su turbina o superchargeriu :!:

Kazkur skaiciau kad vistik 4G64 yra panasus i 4G63 ir jam galima uzdeti pastarojo galva. Bet ajsq tai susivestu i visa masinos perrinkima: sankaba, kaladeles, turbina, oro ismetimas ir paemimas, variklio isardymas...

Isvada:
1. GS/RS 4G64 variklio nera prasmes modifikuoti :!: Oro paemimai, ismetimai - tik juokas, is to naudos apciuopiamos nera. :idea:
2. Jeigu nori uziimti 3G eklipses modifikavimu arba siaip geriausio ka galima gaut uz minimalia suma - pirk GTS.
3. Jeigu nori mitsubishi dvizhoko su 400arkliu po 3G kapotu - pirk 2G GST/GSX ir perrink visa automobili.
oro paemima ir ismetima,verta det jei tik nori atgaivint nors kiek ta varikli,nezinau ar tai juokas,ar ne juokas,as ir nesakiau,kad nuo to uzsibombins masina,skris ar panasiai.
del tavo isvados,kad nera prasmes 2.4 variklio drisciau nesutikti,nes kiek esu domejesis ir kiek man teko kalbetis su pazistamu savo,kuris gyvena amerikoj ir uzsima visais sitais modais smodais ivairiu masinu,tarp ju ir eclipsem,tai is 2.4 to variklio padaro pakankamai galingas ir labai greitas masinas,as pats galvojau imt (pries pirkdamas gts) 2.4 eklipse turbo su 250hp,o vat butent trilitris motoras ji uzbombint reikalauja labai dideliu investiciju ir labai kvalifikuoto darbo,nezinau kiek tiesos tame,bet taip pat girdejau,kad po modu,ypac jei dedamos turbinos,chargeriai ir t.t. nelabai laiko 3.0 varikliai.
You can get much farther with a kind word and a gun than you can with a kind word alone.

Vartotojo avataras
Swifty
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1009
UžsiregistravoCOLON 2004 12 13, 02:00
AutomobilisCOLON Nissan 200sx ir juodas golfas
SkypeCOLON kempius
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas Swifty » 2006 03 23, 18:38

pusi didesni slegi nei tas, nei anas nelaikys
ir nemanau kad tas 2.4 turbo labai daug pute tiekpat laikytu tie 3.0

Vartotojo avataras
R-ka
Dalyvis
PranešimaiCOLON 60
UžsiregistravoCOLON 2005 10 24, 11:15
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas R-ka » 2006 03 23, 19:02

Ka zinau pas mane GS su mechanine deze tai visai smagiai uzsisukineja jinai. del stabdziu tai kaip tik drysciau nesutikti, dar niekad neturejau taip gerai stabdancios masinos(nu chia aisq gali buti mano subjektyvi nuomone).
------- 3G GS --------
----- YAMA FZ6 -----

Vartotojo avataras
Ruffian
Dalyvis
PranešimaiCOLON 733
UžsiregistravoCOLON 2006 01 08, 21:45
MiestasCOLON Alytus
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Ruffian » 2006 03 23, 20:41

Swifty rašėCOLONpusi didesni slegi nei tas, nei anas nelaikys
ir nemanau kad tas 2.4 turbo labai daug pute tiekpat laikytu tie 3.0
be abejo,is 3.0 isspausi zymiai daugiau,bet ir $$$ daug daugiau idet reikia.
You can get much farther with a kind word and a gun than you can with a kind word alone.

Vartotojo avataras
Ruffian
Dalyvis
PranešimaiCOLON 733
UžsiregistravoCOLON 2006 01 08, 21:45
MiestasCOLON Alytus
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Ruffian » 2006 03 23, 20:50

R-ka rašėCOLONKa zinau pas mane GS su mechanine deze tai visai smagiai uzsisukineja jinai. del stabdziu tai kaip tik drysciau nesutikti, dar niekad neturejau taip gerai stabdancios masinos(nu chia aisq gali buti mano subjektyvi nuomone).
o abs pas tave yra?
as visiskai nepeikiu to 2.4 performanco,sakau tik nesaliskai savo nuomone ka pats maciau ir isbandziau.pas visas mano bandytas gs rs(teko vaziuot su 4)buvo tikrai silpni ir prastai subalansuoti stabdziai.vien jau tai ka reiskia,kad tokia pakankamai nauja ir nesilpna 2.4 kubaturos masina neturi abs ir gale turi kalpokus.nezinau ka tie amerikonai galvojo gamindami rs ir gs,man paciam buvo labai keista kaip stipriai skiriasi imant placiaja prasme visa 3g modeliu gama.
You can get much farther with a kind word and a gun than you can with a kind word alone.

Vartotojo avataras
R-ka
Dalyvis
PranešimaiCOLON 60
UžsiregistravoCOLON 2005 10 24, 11:15
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas R-ka » 2006 03 24, 14:13

Ruffian rašėCOLONo abs pas tave yra?
Ka zinau gal ir nera. Bent jau lempechkos paneleje tai nera , bet ir nera tai lempechkai tuscios vietos. Kai spaudi stabdi tai pedalas dreba tai gal ir yra :lol: :lol: :lol: na bet ash kazkaip jau susitaikiau su tokia kokia yra. Bet jei dabar reiktu pirkti tai jau tik GT ar GTS
------- 3G GS --------
----- YAMA FZ6 -----

BUTTON_POST_REPLY