Technine apziura: Eclipse 3G

Visi klausimai apie Mitsubishi modelius, nesusiję su jų remontu
Vartotojo avataras
paulenz
Dalyvis
PranešimaiCOLON 3122
UžsiregistravoCOLON 2008 02 20, 14:15
AutomobilisCOLON 2g Eagle Talon TSi AWD / 1g Eclipse
MiestasCOLON Vilnius

Re: Technine apziura: Eclipse 3G

Neperskaitytas pranešimas paulenz » 2009 11 04, 22:41

Andriuha rašėCOLONo tai neturi pazystamo pasiskambini sumoki 100 lt ir laimingas 2 metus vazineji :wink: pigiau iseina nei perdarinet visokius posukius ir t.t. :roll: nu gal cia situ atveju 200 lt kainuos nezinau :twisted:
Kysininkas! :lol:

Na taip,kiek zinau,galima vietoj vienos atbulines. Nes daug kur ir taip atbuline lempa tik viena buna.
Vilniuje man perdarinejo siaures miestelyje,verkiu ir lakunu gatviu kampe,kieme priesais isparduotuviu centra 'parkas',autoservise pavadinimu 'autoservisas'. Man ten igreze gabaritus i priekines faras ir posukius i sparnus,galines lempas buvau susitvarkes pats.
2g Eagle Talon TSi AWD
Ex: 1G, 1G Targa, 2G Talon, Galant, 3000GT, 1G.

Vartotojo avataras
Wytska
Garbės narys
PranešimaiCOLON 4899
UžsiregistravoCOLON 2004 11 17, 02:00
AutomobilisCOLON nemitsubishi
MiestasCOLON Kaunas

Re: Technine apziura: Eclipse 3G

Neperskaitytas pranešimas Wytska » 2009 11 04, 22:53

as esu perdares kaire atbuline lempa i priesrukine. o sonuose uzsiklijavau posukius ir nusivedziau mazus laidziukus kad negrezioti.
praejau technikine be jokiu kysiu, tik kabinosi del tu laidziuku kad nepatikima, bet siaip pavyko.
Mitsubishi Eclipse GS '01 (sold)
Mitsubishi Carisma GDI '98 (sold)
Mitsubishi Colt '06 (sold)

Vartotojo avataras
v6gt
Dalyvis
PranešimaiCOLON 110
UžsiregistravoCOLON 2009 06 18, 14:37
AutomobilisCOLON Eclipse 3G V6 GT Mechanine
MiestasCOLON Vilnius

Re: Technine apziura: Eclipse 3G

Neperskaitytas pranešimas v6gt » 2009 11 04, 22:56

paulenz rašėCOLON
Andriuha rašėCOLONo tai neturi pazystamo pasiskambini sumoki 100 lt ir laimingas 2 metus vazineji :wink: pigiau iseina nei perdarinet visokius posukius ir t.t. :roll: nu gal cia situ atveju 200 lt kainuos nezinau :twisted:
Kysininkas! :lol:
civeka audisimts ar bleemwe gali uz simta pinigu prastumt, bet ne 3g... Taciau vienas is variantu.. Ne as bandau techniskai netvarkinga tranta stumti (tokiu simtais per diena praleidzia, nors vos nesubyra isvaziave), o debilai istatymus kuria.
Na taip,kiek zinau,galima vietoj vienos atbulines. Nes daug kur ir taip atbuline lempa tik viena buna.
Vilniuje man perdarinejo siaures miestelyje,verkiu ir lakunu gatviu kampe,kieme priesais isparduotuviu centra 'parkas',autoservise pavadinimu 'autoservisas'. Man ten igreze gabaritus i priekines faras ir posukius i sparnus,galines lempas buvau susitvarkes pats.
zinau tas vietas... kadaise domuse dirbau. Neseniai ogmitoj lakunu gatvej zibintus pirkausi priekinius. Pas mane gabaritai ok - baltos angelo akys dabar :) priekiniai zibintai irgi ledukas... Per kiek laiko tau pragreziojo ir pajunge, detales ju, kiek kainavo?
Eclipse 3G V6 GT 151kW, mechaninė (laisvalaikis)
A4 1.9TDI 81kW, universalas (vežti bulves)
Civic '93 1.6 66kW - Sold

Trakų Futbolo Klubas

Vartotojo avataras
v6gt
Dalyvis
PranešimaiCOLON 110
UžsiregistravoCOLON 2009 06 18, 14:37
AutomobilisCOLON Eclipse 3G V6 GT Mechanine
MiestasCOLON Vilnius

Re: Technine apziura: Eclipse 3G

Neperskaitytas pranešimas v6gt » 2009 11 04, 23:02

Wytska rašėCOLONas esu perdares kaire atbuline lempa i priesrukine. o sonuose uzsiklijavau posukius ir nusivedziau mazus laidziukus kad negrezioti.
praejau technikine be jokiu kysiu, tik kabinosi del tu laidziuku kad nepatikima, bet siaip pavyko.

hmm, zinoma juos iskart nusilupai paskui? :D ten belenkokius pasitaikiusius posukius lipinai? gal foto turi kaip tas dalykas atrode?
Eclipse 3G V6 GT 151kW, mechaninė (laisvalaikis)
A4 1.9TDI 81kW, universalas (vežti bulves)
Civic '93 1.6 66kW - Sold

Trakų Futbolo Klubas

Vartotojo avataras
paulenz
Dalyvis
PranešimaiCOLON 3122
UžsiregistravoCOLON 2008 02 20, 14:15
AutomobilisCOLON 2g Eagle Talon TSi AWD / 1g Eclipse
MiestasCOLON Vilnius

Re: Technine apziura: Eclipse 3G

Neperskaitytas pranešimas paulenz » 2009 11 04, 23:37

v6gt rašėCOLONzinau tas vietas... kadaise domuse dirbau. Neseniai ogmitoj lakunu gatvej zibintus pirkausi priekinius. Pas mane gabaritai ok - baltos angelo akys dabar :) priekiniai zibintai irgi ledukas... Per kiek laiko tau pragreziojo ir pajunge, detales ju, kiek kainavo?
Padare viska gal per 6 valandas,darbo buvo nemazai,nes priekini buferi chrysleriui reikejo nuiminet. Sumokejau 200 lt,dalys ju. Tik posukius geriau savo atsivezk,nes pas juos ten nelabai grazus.
2g Eagle Talon TSi AWD
Ex: 1G, 1G Targa, 2G Talon, Galant, 3000GT, 1G.

Vartotojo avataras
v6gt
Dalyvis
PranešimaiCOLON 110
UžsiregistravoCOLON 2009 06 18, 14:37
AutomobilisCOLON Eclipse 3G V6 GT Mechanine
MiestasCOLON Vilnius

Re: Technine apziura: Eclipse 3G

Neperskaitytas pranešimas v6gt » 2009 11 04, 23:49

paulenz rašėCOLON
v6gt rašėCOLONzinau tas vietas... kadaise domuse dirbau. Neseniai ogmitoj lakunu gatvej zibintus pirkausi priekinius. Pas mane gabaritai ok - baltos angelo akys dabar :) priekiniai zibintai irgi ledukas... Per kiek laiko tau pragreziojo ir pajunge, detales ju, kiek kainavo?
Padare viska gal per 6 valandas,darbo buvo nemazai,nes priekini buferi chrysleriui reikejo nuiminet. Sumokejau 200 lt,dalys ju. Tik posukius geriau savo atsivezk,nes pas juos ten nelabai grazus.
na man priekio nuimt nereikes :) kur pirkaisi savo pusukius ant sparnu kur? priesrukine sakei pats pajungei... pirkaisi lempute, o ar sudetinga paskui pasidaryt, kad nuspaudus priesrukine ana gale uzsidegtu?
Eclipse 3G V6 GT 151kW, mechaninė (laisvalaikis)
A4 1.9TDI 81kW, universalas (vežti bulves)
Civic '93 1.6 66kW - Sold

Trakų Futbolo Klubas

Vartotojo avataras
paulenz
Dalyvis
PranešimaiCOLON 3122
UžsiregistravoCOLON 2008 02 20, 14:15
AutomobilisCOLON 2g Eagle Talon TSi AWD / 1g Eclipse
MiestasCOLON Vilnius

Re: Technine apziura: Eclipse 3G

Neperskaitytas pranešimas paulenz » 2009 11 04, 23:58

v6gt rašėCOLONna man priekio nuimt nereikes :) kur pirkaisi savo pusukius ant sparnu kur? priesrukine sakei pats pajungei... pirkaisi lempute, o ar sudetinga paskui pasidaryt, kad nuspaudus priesrukine ana gale uzsidegtu?
As gale is atbulinio lempu padariau posukius (nes raudoni buvo),o priesrukinio ir atbulinio lempas prisukau buferio apacioj,pirkau jas Signedoj. Nusivedziau nuo priesrukines laida i salona ir prijungiau prie jungtuko su indikatorine lempute. Junktuka pirkau Lemonoj. Tik jei jau priesrukine jungi pats,reikia kad ji degtu tik su artimom/tolimom sviesom,o ne gabaritais. Posukiu i sparnus nepirkau,tiko tie kur autoservise uzdejo,nes ta masina pardavinejama buvo,tai px. :) O siaip posukiu ivairiausiu rusiu yra pirkt zibintu parduotuvese - Ogmitoj, Signedoj ir pan.
2g Eagle Talon TSi AWD
Ex: 1G, 1G Targa, 2G Talon, Galant, 3000GT, 1G.

Vartotojo avataras
v6gt
Dalyvis
PranešimaiCOLON 110
UžsiregistravoCOLON 2009 06 18, 14:37
AutomobilisCOLON Eclipse 3G V6 GT Mechanine
MiestasCOLON Vilnius

Re: Technine apziura: Eclipse 3G

Neperskaitytas pranešimas v6gt » 2009 11 05, 00:04

paulenz rašėCOLON
v6gt rašėCOLONna man priekio nuimt nereikes :) kur pirkaisi savo pusukius ant sparnu kur? priesrukine sakei pats pajungei... pirkaisi lempute, o ar sudetinga paskui pasidaryt, kad nuspaudus priesrukine ana gale uzsidegtu?
As gale is atbulinio lempu padariau posukius (nes raudoni buvo),o priesrukinio ir atbulinio lempas prisukau buferio apacioj,pirkau jas Signedoj. Nusivedziau nuo priesrukines laida i salona ir prijungiau prie jungtuko su indikatorine lempute. Junktuka pirkau Lemonoj. Tik jei jau priesrukine jungi pats,reikia kad ji degtu tik su artimom/tolimom sviesom,o ne gabaritais. Posukiu i sparnus nepirkau,tiko tie kur autoservise uzdejo,nes ta masina pardavinejama buvo,tai px. :) O siaip posukiu ivairiausiu rusiu yra pirkt zibintu parduotuvese - Ogmitoj, Signedoj ir pan.

dekui, ten ir pasidairysiu, gal nuolaidele dar kokia ispesiu. Del priesrukines tai mastau kazka paprastesnio... laidai i atbulines eigos zibintus nutiesti, tai va reikia esama laida kazkaip pajungti kad isijungtu kartu su priesrukinem. Tikiuosi atskiri laidai eina i abu galines eigos zibintus. Priesrukine reikia kad tik su artimom.

Neisivaizduoju kaip idiotiskai atrodys masina, kai vaziuosiu isijunges priesrukines... gale dabar dega kai vaziuoji du apvalus raudoni taskai, graziai atrodo... o cia pyst dar degs priesrukine - VIENA. Visiskas idiotizmas...
Eclipse 3G V6 GT 151kW, mechaninė (laisvalaikis)
A4 1.9TDI 81kW, universalas (vežti bulves)
Civic '93 1.6 66kW - Sold

Trakų Futbolo Klubas

Vartotojo avataras
ZLODEY
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1182
UžsiregistravoCOLON 2006 11 19, 12:51
AutomobilisCOLON 2005 SUBARU Impreza STi
MiestasCOLON Vilnius

Re: Technine apziura: Eclipse 3G

Neperskaitytas pranešimas ZLODEY » 2009 11 05, 09:52

ji turi degt tik tada kai tu ja pats ijungsi :D
Paskutinį kartą redagavo 1 ZLODEY. Iš viso redaguota 2009 kartus.
OOOO S4 + d4
CBR600RR

Vibo
Dalyvis
PranešimaiCOLON 85
UžsiregistravoCOLON 2009 09 26, 18:58
AutomobilisCOLON Mitsubishi Eclipse 3G
SkypeCOLON wibrooo

Re: Technine apziura: Eclipse 3G

Neperskaitytas pranešimas Vibo » 2009 11 05, 13:06

ZLODEY rašėCOLONji turi tik degt tik tada kai tu ja pats ijungsi :D
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


siulau tvirtint priesrukine su izoliacija, kad po technikines iskart nuspirt galetum :twisted:

Vartotojo avataras
paulenz
Dalyvis
PranešimaiCOLON 3122
UžsiregistravoCOLON 2008 02 20, 14:15
AutomobilisCOLON 2g Eagle Talon TSi AWD / 1g Eclipse
MiestasCOLON Vilnius

Re: Technine apziura: Eclipse 3G

Neperskaitytas pranešimas paulenz » 2009 11 05, 13:14

Tos lempos apacioj dazniausiai tvirtinamos ne su izoliacija,o su dvipusia lipnia juostele.
Bet jeigu priesrukine bus daroma is atbulines lempos,tai nieko ten tvirtint nereikia.
Jei galine priesrukine bus jungiama i ta pacia grandine su priekinem priesrukinem,tai ji ir degs visada,kai ijungtos priesrukines. Bet galima galinej priesrukinei pasidaryt atskira mygtuka.
O jei ta galine priesrukine nera reikalinga,tai praejus TA galima vel ja perdaryt i atbuline lempa vietoj raudonos lemputes atgal idejus balta ir perjungus laidus.
2g Eagle Talon TSi AWD
Ex: 1G, 1G Targa, 2G Talon, Galant, 3000GT, 1G.

Vartotojo avataras
ZLODEY
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1182
UžsiregistravoCOLON 2006 11 19, 12:51
AutomobilisCOLON 2005 SUBARU Impreza STi
MiestasCOLON Vilnius

Re: Technine apziura: Eclipse 3G

Neperskaitytas pranešimas ZLODEY » 2009 11 06, 12:18

paulenz rašėCOLONJei galine priesrukine bus jungiama i ta pacia grandine su priekinem priesrukinem,tai ji ir degs visada,kai ijungtos priesrukines. Bet galima galinej priesrukinei pasidaryt atskira mygtuka.
taip net TURI but padaryta. priekines antskirai (ju isvis gali nebut), galine atskirai...
OOOO S4 + d4
CBR600RR

Vartotojo avataras
paulenz
Dalyvis
PranešimaiCOLON 3122
UžsiregistravoCOLON 2008 02 20, 14:15
AutomobilisCOLON 2g Eagle Talon TSi AWD / 1g Eclipse
MiestasCOLON Vilnius

Re: Technine apziura: Eclipse 3G

Neperskaitytas pranešimas paulenz » 2009 11 06, 12:53

Ai sito kazkaip neisidemejau,reikes pasiskaityt.
Nes esu senais laikais turejes masina,kur ir priekines ir galines priesrukines originaliai prie vieno mygtuko pajungtos.
2g Eagle Talon TSi AWD
Ex: 1G, 1G Targa, 2G Talon, Galant, 3000GT, 1G.

Vartotojo avataras
Micius
VIP narys
PranešimaiCOLON 4686
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
MiestasCOLON Kaunas

Re: Technine apziura: Eclipse 3G

Neperskaitytas pranešimas Micius » 2009 11 06, 19:55

ZLODEY rašėCOLONtaip net TURI but padaryta. priekines antskirai (ju isvis gali nebut), galine atskirai...
Tu tuo tikras ? Dar kazkaip neteko matyti nei vienos masinos, kur gamykliskai priekiniai ruko zibintai atskirai isijungtu nuo galiniu ...
Lancer 1.5 '90 (-)
Eclipse 2.0 '94 (-)
Talon 2.0 '98 (-)
Talon TSi AWD '90 (-)
EVO VIII GSR '05 (-)
EVO X MR '09 (+)

Vartotojo avataras
paulenz
Dalyvis
PranešimaiCOLON 3122
UžsiregistravoCOLON 2008 02 20, 14:15
AutomobilisCOLON 2g Eagle Talon TSi AWD / 1g Eclipse
MiestasCOLON Vilnius

Re: Technine apziura: Eclipse 3G

Neperskaitytas pranešimas paulenz » 2009 11 06, 19:59

Micius rašėCOLON
ZLODEY rašėCOLONtaip net TURI but padaryta. priekines antskirai (ju isvis gali nebut), galine atskirai...
Tu tuo tikras ? Dar kazkaip neteko matyti nei vienos masinos, kur gamykliskai priekiniai ruko zibintai atskirai isijungtu nuo galiniu ...
Eclipsei 2g europinei atkiri mygtukai, Peugeot atskiri. Daug tokiu masinu. Bet kad yra ir masinu,kur ant vieno mygtuko pajungta. Todel man ir kilo abejoniu,kad TA reikalavimuose turi atskiri mygtukai but.
2g Eagle Talon TSi AWD
Ex: 1G, 1G Targa, 2G Talon, Galant, 3000GT, 1G.

BUTTON_POST_REPLY