atsisakyk kondiskes, pasididink motoriuko galia

Visi klausimai apie Mitsubishi modelius, nesusiję su jų remontu
Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2005 08 31, 09:33

Vaidule rašėCOLON
Matosas rašėCOLON pagrindinis "-" kad vasara daug vazinejant ir keiciant aplinkos temp. (is kondiskes ant kaitrios saules ir atgalios) = plauciu uzdegimas kaip minimum, kondiske tai + tik ilguose reisuose, kai nekeiti taip staigiai aplinkos temp.
kitas minusas kad dideja kuro sanaudos :idea:
hau eva, as dazniausia vazineju mieste (daznai keiciu aplinkos temp.) taip kad man ir nera didelio noro junginetis ta kondiske, kaip minejo ponas atsuktuvas, + mergos netures per ka sokt i vidu ko pasekoje gali stipriai susimusti galva, ar kita vieta, kuria bandys sokt i masyyyyna :!: o dar ir jei iskruvins stikla tai taip pat nera estetiska tokiam vaizde pasirodyt tarkim kad ir vokieciu gatvej :lol:
zodziu neesu ubagu ubagas , bet pakeist ta slangele kainuoja kazkiek pinigu + uzpildyt kainuoaj kazkiek pinigu + aplamai vazinet kainuoja kazkiek daugiau pinigu + as jo beveik nenaudociau taip kad ir nesiimu as to darbo :wink:
Kas liecia persalimo ligas, tai prajuokintum bet kuri kondiskiu meistra su tokiom kalbom :wink:
Logiskai pagalvok, ziema juk salone buna silta, bet islipus i lauka nepuoli sirgti. Vadinasi temperaturos kaita nera tokia baisi (ne mazas lelius esi).
Visos bedos del begancio liulio yra ne del temperaturos kaitos, o del bacilos (nepamenu kaip ji tiksliai vadinasi, bet atradus jos Siauliu viesbucio vamzdynuose, visi uzsienieciai kareiviai issikele gyventi i Panevezio viesbuti. Turbut pamenate sita nuskambejusi bajeri per televizija). Tai va sitos pacios bacilos labai puikiai veisiasi kondiskese. Tai kad vasara liulis nebegtu, reikia daznai keisti salono oro filtra. Tik tiek.
Aisku, jei kondiske nesinaudoji taupumo sumetimais, tai jau kitas reikalas :wink:
del bacilu cia reiktu tikrai ne su kelininku bendraut, ebt is praktikos zinau kad daugelis bendradarbiu, pazystamu ir t.t. vasara dazna isuserga visokiais bronchitais ir t.t. ir del vieninteles preizasties, bet cia kekvienam kaip jau jis nori, nori kondiske jungia nori ne, cia buvo mano nuomone apie jas, siai par taip kondiskes ir kvepavimo takus dziovina ir pan. dalykus neverta plestis sioje temoje, o del taupumo tai tik dar vienas "-" :idea:
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Wytska
Garbės narys
PranešimaiCOLON 4899
UžsiregistravoCOLON 2004 11 17, 02:00
AutomobilisCOLON nemitsubishi
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Wytska » 2005 08 31, 10:57

na, cia jau nuejom iki ekstremumu.
jeigu kondiske tikrai butu pavojinga, tai visokie 'ekspertai' jau seniai butu kele mitingus ir uzdraude jas deti i masina.
seip sita kalba man labai primena nesibaigiancias diskusijas apie ABS - nauda ar nenauda.
As pasiliksu abiem atvejais prie savo nuomones, kad tiek kondishke tiek ABS yra labai geri dalykai ir niekados ju neatsisakyciau.
Mitsubishi Eclipse GS '01 (sold)
Mitsubishi Carisma GDI '98 (sold)
Mitsubishi Colt '06 (sold)

Vartotojo avataras
Vaidule
Dalyvis
PranešimaiCOLON 203
UžsiregistravoCOLON 2005 07 27, 03:00
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Vaidule » 2005 08 31, 11:10

Ji pati ir nera pavojinga jei tik priziuri, taip kad as irgi lieku tos nuomones, jei jau yra privalumas, kodel gi juo nepasimegauti :wink:
Mitsubishi Carisma "97 1,8l - parduota

Vartotojo avataras
Riebus
Garbės narys
PranešimaiCOLON 9490
UžsiregistravoCOLON 2004 09 13, 03:00
AutomobilisCOLON Peshkom
SkypeCOLON Riebus
MiestasCOLON Anapilis

Neperskaitytas pranešimas Riebus » 2005 08 31, 13:54

wytska rašėCOLONna, cia jau nuejom iki ekstremumu.
jeigu kondiske tikrai butu pavojinga, tai visokie 'ekspertai' jau seniai butu kele mitingus ir uzdraude jas deti i masina.
seip sita kalba man labai primena nesibaigiancias diskusijas apie ABS - nauda ar nenauda.
As pasiliksu abiem atvejais prie savo nuomones, kad tiek kondishke tiek ABS yra labai geri dalykai ir niekados ju neatsisakyciau.

nuo kondiske gali persalt ir cia ne bajeris o abs yra labai labai gerai man ne kart yra isgelbejus nuo boom :wink:
Lexus IS350 Дас ист фантастишь...
Neturejo Matosas problemu nusipirko DSM!

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2005 08 31, 14:20

Riebus rašėCOLON
wytska rašėCOLONna, cia jau nuejom iki ekstremumu.
jeigu kondiske tikrai butu pavojinga, tai visokie 'ekspertai' jau seniai butu kele mitingus ir uzdraude jas deti i masina.
seip sita kalba man labai primena nesibaigiancias diskusijas apie ABS - nauda ar nenauda.
As pasiliksu abiem atvejais prie savo nuomones, kad tiek kondishke tiek ABS yra labai geri dalykai ir niekados ju neatsisakyciau.

nuo kondiske gali persalt ir cia ne bajeris o abs yra labai labai gerai man ne kart yra isgelbejus nuo boom :wink:
nu abs gerai ziema bet kai pvz stabdydamas pravaziuoji per duobe ir jis isijungia tai tikrai ne kas (vasara) nu vasaraman jo tikrai nereikia, jis tik maiso graziai i posuki isipaisyt :? o vat ziema tai pociotkiai taip ,nors irgi be jo manau issiversciau
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Dzhedaj
Garbės narys
PranešimaiCOLON 15290
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
AutomobilisCOLON Hyundai i30N Performance
SkypeCOLON dzhedajus
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Dzhedaj » 2005 08 31, 14:31

Nu ka ash galiu pasakyt: SHUDAS ta kondishke :)
Pradejo chirpti jos guolis, tai mashina kaip shaldytuvas dirba...
Nuvezhiau pakeisti - 150Lt +100Lt uzhpildymas ish naujo....nu galvoju dar nieko susitvarkysiu...
Po kiek laiko paskambina - reikia keisti kondishkes sankaba - 70Lt....
Dar po kiek laiko - guolio neranda normalia kaina(60-70Lt), o yra tik uzh 200Lt, be to sankabos irgi negauna....
Galu gale tenka keisti visa kompresoriu, kurio kaina 300-350Lt..... :evil: :evil: :evil:
'92 Colt GTI
'94 Galant V6 4x4
'01 Galant V6 Avance
...

Hyundai i30N Performance

Vartotojo avataras
Wytska
Garbės narys
PranešimaiCOLON 4899
UžsiregistravoCOLON 2004 11 17, 02:00
AutomobilisCOLON nemitsubishi
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Wytska » 2005 08 31, 14:35

Dzhedaj rašėCOLONNu ka ash galiu pasakyt: SHUDAS ta kondishke :)
Pradejo chirpti jos guolis, tai mashina kaip shaldytuvas dirba...
Nuvezhiau pakeisti - 150Lt +100Lt uzhpildymas ish naujo....nu galvoju dar nieko susitvarkysiu...
Po kiek laiko paskambina - reikia keisti kondishkes sankaba - 70Lt....
Dar po kiek laiko - guolio neranda normalia kaina(60-70Lt), o yra tik uzh 200Lt, be to sankabos irgi negauna....
Galu gale tenka keisti visa kompresoriu, kurio kaina 300-350Lt..... :evil: :evil: :evil:
cia ne "shudas ta kondishke", bet "TAVO kondishke shudas" ;)
Mitsubishi Eclipse GS '01 (sold)
Mitsubishi Carisma GDI '98 (sold)
Mitsubishi Colt '06 (sold)

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2005 08 31, 14:35

Dzhedaj rašėCOLONNu ka ash galiu pasakyt: SHUDAS ta kondishke :)
Pradejo chirpti jos guolis, tai mashina kaip shaldytuvas dirba...
Nuvezhiau pakeisti - 150Lt +100Lt uzhpildymas ish naujo....nu galvoju dar nieko susitvarkysiu...
Po kiek laiko paskambina - reikia keisti kondishkes sankaba - 70Lt....
Dar po kiek laiko - guolio neranda normalia kaina(60-70Lt), o yra tik uzh 200Lt, be to sankabos irgi negauna....
Galu gale tenka keisti visa kompresoriu, kurio kaina 300-350Lt..... :evil: :evil: :evil:
bet as realiai pagalvojau kad neuztenka vien tik nuimt nuo kondiskes dirzo :roll: o kondiske ir man visiskai po straubliu :idea:
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Dzhedaj
Garbės narys
PranešimaiCOLON 15290
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
AutomobilisCOLON Hyundai i30N Performance
SkypeCOLON dzhedajus
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Dzhedaj » 2005 08 31, 14:38

Shiaip tai taip, kondishke vasara tikrai gerai, bet deja shiemet nelabai dazhnai ja tenka ir isijungti ;)

O del dirzho tai buvau Matosui blogai pasakes, reikia ne visai nuimt, o reikia keisti skriemuliu diametra ;)
'92 Colt GTI
'94 Galant V6 4x4
'01 Galant V6 Avance
...

Hyundai i30N Performance

Vartotojo avataras
ZyXEL
Valdybos narys
PranešimaiCOLON 11305
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
AutomobilisCOLON Lancer Evolution GSR 2011
SkypeCOLON zyxelis
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas ZyXEL » 2005 08 31, 14:40

Matosas rašėCOLONbet as realiai pagalvojau kad neuztenka vien tik nuimt nuo kondiskes dirzo :roll: o kondiske ir man visiskai po straubliu :idea:
A pas mane iš vis jos nėra ir nieko nuiminėt nereikia :P Be to labai džiaugiuosi, kad jios nėra... Nes irgi laikausi tos nuomonės, kad temperatūrų kaita labai atmuša visus plaučius ir pan. Darbe kondiškes sudėjo (naujas- kad neprisikabintų vėl su "filtras senas") :roll: Tai po savaitės pusė chebros kosėjantys ir pan... Nes kitiem darbas važinėt pas klientus- tai ir varo "laukas-vidus-laukas-vidus" :evil: Man nors ir sėdint viduj buvo problemų :x Vienžo KONDIŠKĖ IS EVIL :twisted:
Mitsubishi Colt 91' 1.5L 12V (C50) - Parduotas
Mitsubishi Colt 94' 1.6L 16V (CA0) - Parduotas
Eagle Talon TSi 95' 2.0L+T (D32A) - Parduotas

Lancer Evolution X GSR 2011

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2005 08 31, 14:44

Dzhedaj rašėCOLONShiaip tai taip, kondishke vasara tikrai gerai, bet deja shiemet nelabai dazhnai ja tenka ir isijungti ;)

O del dirzho tai buvau Matosui blogai pasakes, reikia ne visai nuimt, o reikia keisti skriemuliu diametra ;)
vo vo as irgi apie ta pati skriemuli :roll:
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Vaidule
Dalyvis
PranešimaiCOLON 203
UžsiregistravoCOLON 2005 07 27, 03:00
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Vaidule » 2005 08 31, 15:55

ZyXEL rašėCOLON
Matosas rašėCOLONbet as realiai pagalvojau kad neuztenka vien tik nuimt nuo kondiskes dirzo :roll: o kondiske ir man visiskai po straubliu :idea:
A pas mane iš vis jos nėra ir nieko nuiminėt nereikia :P Be to labai džiaugiuosi, kad jios nėra... Nes irgi laikausi tos nuomonės, kad temperatūrų kaita labai atmuša visus plaučius ir pan. Darbe kondiškes sudėjo (naujas- kad neprisikabintų vėl su "filtras senas") :roll: Tai po savaitės pusė chebros kosėjantys ir pan... Nes kitiem darbas važinėt pas klientus- tai ir varo "laukas-vidus-laukas-vidus" :evil: Man nors ir sėdint viduj buvo problemų :x Vienžo KONDIŠKĖ IS EVIL :twisted:
Gerai gerai, kondishke sh..., vadinasi mano imunitetas dar stiprus. Karsta diena vazineju zemiausia temperatura uzsistaciusiu (isdidziai uzsidariusi langus), taip pat vazineju pas klientus "laukas-vidus-laukas...", bet per sia vasara net slogos nesugebejau pasigauti. :lol:
Mitsubishi Carisma "97 1,8l - parduota

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2005 08 31, 15:57

Vaidule rašėCOLON
ZyXEL rašėCOLON A pas mane iš vis jos nėra ir nieko nuiminėt nereikia :P Be to labai džiaugiuosi, kad jios nėra... Nes irgi laikausi tos nuomonės, kad temperatūrų kaita labai atmuša visus plaučius ir pan. Darbe kondiškes sudėjo (naujas- kad neprisikabintų vėl su "filtras senas") :roll: Tai po savaitės pusė chebros kosėjantys ir pan... Nes kitiem darbas važinėt pas klientus- tai ir varo "laukas-vidus-laukas-vidus" :evil: Man nors ir sėdint viduj buvo problemų :x Vienžo KONDIŠKĖ IS EVIL :twisted:
Gerai gerai, kondishke sh..., vadinasi mano imunitetas dar stiprus. Karsta diena vazineju zemiausia temperatura uzsistaciusiu (isdidziai uzsidariusi langus), taip pat vazineju pas klientus "laukas-vidus-laukas...", bet per sia vasara net slogos nesugebejau pasigauti. :lol:
dziaugiames uz tave :D :wink:
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Dzhedaj
Garbės narys
PranešimaiCOLON 15290
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
AutomobilisCOLON Hyundai i30N Performance
SkypeCOLON dzhedajus
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Dzhedaj » 2005 08 31, 17:52

O ash pasigavau sloga ir shiandien teka nosis...
Bet ne del kondishkes, o del skersvejo darbe :)
'92 Colt GTI
'94 Galant V6 4x4
'01 Galant V6 Avance
...

Hyundai i30N Performance

Vartotojo avataras
DeeDee
Dalyvis
PranešimaiCOLON 50
UžsiregistravoCOLON 2005 07 25, 03:00
MiestasCOLON Marijampole

Neperskaitytas pranešimas DeeDee » 2005 08 31, 22:33

sutinku 100% del skyvu, o kondiske, laukan reik mest :wink:
bet nereikia pamirsti kad oro filtras ir laisvas ismetimas taip pat mazina variklio galios nuostolius 8)
rs 13
eclipse :( kaip ir ner
galant SOLD :)
need eclipse Turbo

BUTTON_POST_REPLY