Info apie galanta 2.0 gti 16 v doch

Visi klausimai apie Mitsubishi modelius, nesusiję su jų remontu
Vartotojo avataras
toshis
Dalyvis
PranešimaiCOLON 9
UžsiregistravoCOLON 2004 11 14, 02:00

Info apie galanta 2.0 gti 16 v doch

Neperskaitytas pranešimas toshis » 2004 11 14, 18:57

niu va turiu galanta 93-9 men.Tikrai neblogas aparatas 2.0 gti 16v doch 110 kw.Ir yra toks navarotas typo kompas stovi pakabos auksty ir amortiku kietuma regulioja.Kas ka zinot apie sy modely parasykit ka nors.nesvarbu apie ka,varikly kebula kompa ar dar ka.. :oops: .nes as nieko apie mitsus :oops: nezinau bet patiko,geras masiniukas 8)

Vartotojo avataras
alfa-moda
Garbės narys
PranešimaiCOLON 773
UžsiregistravoCOLON 2004 09 06, 03:00
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas alfa-moda » 2004 11 15, 00:08

Toks galantas reiskia dabr kaip Citroenas pas tave turi gidravline pakaba kuria gali reguliuoti miktuku paspaudimais reguliuoti auksti ir kieuma, bei pasirinkti viena is siulomu variantu, viskas gerai labai gera sistema bet ka ireikes keisti tai tokie amortikai brangiai kainuoja ir juospakeicia i paprastus kuriu kaip supranti jau nebegali reguliuoti
Galantas dar gyvas ir į pensiją nesiruošia

Vartotojo avataras
Riebus
Garbės narys
PranešimaiCOLON 9490
UžsiregistravoCOLON 2004 09 13, 03:00
AutomobilisCOLON Peshkom
SkypeCOLON Riebus
MiestasCOLON Anapilis

Neperskaitytas pranešimas Riebus » 2004 11 15, 00:42

jo pas mano pazystama tokie yra nors tiesa sakant tik hidraulika liko o amortikai paprasti tai daba kai pradeda vaziuoti tai kai automubsas slegi nuleidzia ir rieda

as jam sakau reiks kada nupirkt is jo visa hidralika amortikus susisaudyt ir gales tada rimciau panvarotuos draskytis :twisted: tik idomu ar tokios sistemos suderinamos :roll: jei pvz det i colta ar clipsa
Lexus IS350 Дас ист фантастишь...
Neturejo Matosas problemu nusipirko DSM!

Vartotojo avataras
gazas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 682
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas gazas » 2004 11 15, 10:50

nu ka as galiu pasakyt... dziauksi kol amortikai nekiauri :) gali pasikelt amortiku apsauga ir paciupinet guma. jeigu jau rasi itrukimu tai lauk jau netrukus kol jie susprogs :) gali aisku pravazinet ir metus su tokiais dar. turetu tikt nuo sigmos, bet 100% nezinau. kaina vieno naujo amortiko Vistoj 1500-2000lt, o shrotuose jie yra didelis deficitas. as siaip turiu kelis amortikus, tik nezinau ar nekiauri :) jei ko reikes tai sakyk, ishlupsim is mano, bo man vistiek nereikes :)
Mitsubishi Galant GTi-16V

Vartotojo avataras
Falko
Dalyvis
PranešimaiCOLON 39
UžsiregistravoCOLON 2004 09 19, 03:00
MiestasCOLON Kaunas
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Falko » 2004 11 19, 14:38

Kalbant apie paprastus amortikus, mano galante vienas gale barška (bent jau tokia diagnozė). Bet amortizuoja dar visi gerai. Kaži ar verta jį vežt restauruot? Nes keisti abu i Sachsus ar KYB stipriai per kišenę muštų...
Galant '93 1.8 GLi

Vartotojo avataras
toshis
Dalyvis
PranešimaiCOLON 9
UžsiregistravoCOLON 2004 11 14, 02:00

Neperskaitytas pranešimas toshis » 2004 11 20, 14:25

Falko tai pas tave ir su kompu? 8O Pas mane gale irgi kartais barska bet siaip viskas ore 8) ,o tai typo restauruoti jos galima?Kiek kainuoja ir ar normaliai laiko? :roll:[quote][/quote]Kalbant apie paprastus amortikus, mano galante vienas gale barška (bent jau tokia diagnozė). Bet amortizuoja dar visi gerai. Kaži ar verta jį vežt restauruot? Nes keisti abu i Sachsus ar KYB stipriai per kišenę muštų...

KodasCOLON Pasirinkti visus


Vartotojo avataras
toshis
Dalyvis
PranešimaiCOLON 9
UžsiregistravoCOLON 2004 11 14, 02:00

Neperskaitytas pranešimas toshis » 2004 11 20, 14:25

Falko rašėCOLONKalbant apie paprastus amortikus, mano galante vienas gale barška (bent jau tokia diagnozė). Bet amortizuoja dar visi gerai. Kaži ar verta jį vežt restauruot? Nes keisti abu i Sachsus ar KYB stipriai per kišenę muštų...

--------------------------------------------------------------------------------

Falko tai pas tave ir su kompu? Pas mane gale irgi kartais barska bet siaip viskas ore ,o tai typo restauruoti jos galima?Kiek kainuoja ir ar normaliai laiko?

Vartotojo avataras
Falko
Dalyvis
PranešimaiCOLON 39
UžsiregistravoCOLON 2004 09 19, 03:00
MiestasCOLON Kaunas
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Falko » 2004 11 20, 20:28

Falko tai pas tave ir su kompu? Pas mane gale irgi kartais barska bet siaip viskas ore ,o tai typo restauruoti jos galima?Kiek kainuoja ir ar normaliai laiko?
Ne, pas mane paprasti (aciu dievui) amortikai, bet net ir tokie nauji kainuoja apie 200 Lt vienas. Restauruoja cia garliavoj sako gerai vienas servisas, bet dar nesikreipiau pas juos, ziema isvazinesiu ir taip. O tavo tai kazin ar apsiims kas restauruot, jei ten su tokiais navarotais..
Galant '93 1.8 GLi

Vartotojo avataras
Donix
Garbės narys
PranešimaiCOLON 2794
UžsiregistravoCOLON 2004 08 18, 03:00
AutomobilisCOLON Mitsubishi Lancer EVO IV [JDM]
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Donix » 2004 11 21, 17:19

pakabos kompas pas mitsa nuo 93m< keista, pirmakarta girdziu, niu zhinau yra reguliuojami amortikai,bet juos reguliuojane kompas...
niuir pniaumatiniai ir t.t. reikes paieshkotiinfo daugiau apie tai
o variklis 4g63

Vartotojo avataras
alfa-moda
Garbės narys
PranešimaiCOLON 773
UžsiregistravoCOLON 2004 09 06, 03:00
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas alfa-moda » 2004 11 21, 18:12

tai visi Galantai 16 v GTI nuo 88-92 turi kumpais reguliujamus hidrauliniuspriekinius ir galinius amartizatolius :)
Galantas dar gyvas ir į pensiją nesiruošia

Vartotojo avataras
Auriux
Dalyvis
PranešimaiCOLON 51
UžsiregistravoCOLON 2004 10 15, 03:00
AutomobilisCOLON Mitsubishi Lancer 1993
MiestasCOLON Panevezys

Neperskaitytas pranešimas Auriux » 2004 11 26, 16:30

Yra ir pas mane tas "navarotas". Turiu diagnostikos aprasyma. Ten davikliu tai pakabai reguliuot gyvas velnias, pilna masina. Pakabos aukstis reaguoja net i zibintu ijungima. Siaip man patinka. Staigiai stabdant ar posukyje pakaba sukieteja ir masina nesiubuoja. Ismynus iki 120-130 km/h, pakaba suzemeja. Miske per kelmus vaziuojanr pati pasikelia. Ir dar labai patinka kad i bagazine gali kraut kiek nori, pakaba pasireguliuoja ir pasikelia priklausomai nuo krovinio svorio.
LANCER 93m. 1.6 16v SOHC
GALANT 92m. 2.0 GTI 16v DOHC (parduota)

Vartotojo avataras
Drumbash
Garbės narys
PranešimaiCOLON 1792
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
AutomobilisCOLON šiuo metu neturiu jokio automobilio
MiestasCOLON Šiauliai

Neperskaitytas pranešimas Drumbash » 2004 11 26, 18:02

Auriux rašėCOLONYra ir pas mane tas "navarotas". Turiu diagnostikos aprasyma. Ten davikliu tai pakabai reguliuot gyvas velnias, pilna masina. Pakabos aukstis reaguoja net i zibintu ijungima. Siaip man patinka. Staigiai stabdant ar posukyje pakaba sukieteja ir masina nesiubuoja. Ismynus iki 120-130 km/h, pakaba suzemeja. Miske per kelmus vaziuojanr pati pasikelia. Ir dar labai patinka kad i bagazine gali kraut kiek nori, pakaba pasireguliuoja ir pasikelia priklausomai nuo krovinio svorio.
Protinga pakaba, bet man rodos citrinu hidrauline malonesne :wink:
citramonas kupinis.
http://www.zaliauskai.lt

Vartotojo avataras
gazas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 682
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas gazas » 2004 11 26, 18:37

Auriux rašėCOLONYra ir pas mane tas "navarotas". Turiu diagnostikos aprasyma. Ten davikliu tai pakabai reguliuot gyvas velnias, pilna masina. Pakabos aukstis reaguoja net i zibintu ijungima. Siaip man patinka. Staigiai stabdant ar posukyje pakaba sukieteja ir masina nesiubuoja. Ismynus iki 120-130 km/h, pakaba suzemeja. Miske per kelmus vaziuojanr pati pasikelia. Ir dar labai patinka kad i bagazine gali kraut kiek nori, pakaba pasireguliuoja ir pasikelia priklausomai nuo krovinio svorio.

:D kai bishki pasineshios tie amortikai, prikrausi bagazine, uzkursi mashina ir bus poksht :)
Mitsubishi Galant GTi-16V

Vartotojo avataras
marchela
Dalyvis
PranešimaiCOLON 88
UžsiregistravoCOLON 2004 11 07, 02:00
MiestasCOLON ex Sewlei

Neperskaitytas pranešimas marchela » 2004 12 01, 14:53

hm, citrinu tai pz ten tu xm, kai pakelia, tai vaziuoji kaipo su vezimu, kosmine masina,bet tokios noro turet nera :P
galant 2.0 GLS (sold) :(
pikta b4 2.3 :D

BUTTON_POST_REPLY