kazkas nutiko mano sigmai?help please

Visi klausimai apie Mitsubishi modelius, nesusiję su jų remontu
Vartotojo avataras
wayfarer
Dalyvis
PranešimaiCOLON 37
UžsiregistravoCOLON 2005 06 18, 03:00
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

kazkas nutiko mano sigmai?help please

Neperskaitytas pranešimas wayfarer » 2005 09 26, 10:59

gal kas galetu paaiskint??? kas nutiko mano sigmai (automatas)?
kas turi sigma zino, kad yr tokis mygtukas "power / eco" salia pavaru
svirties, ir dar yr mygtukas ant isjungiantis 4 pavara. tai va, nutiko
keistas dalykas-ant prietaisu skydo nerodo nei katras begis ijungtas (drive
/ neutral / reverse ir t.t.), nerodo kuris rezimas ijungtas (power / eco),
taip pat nedega indikacine lempute ar yra ijungtas ar isjungas 4 begis. ir
kas blogiausia, to ketvirto begio ir nebejungia-vakar vaziavo normaliai,
siandien kazkas nutiko..???
jei kas susigaudot sitam reikale nors ka nors, parasykit please savo
pamastymus. gal jau sakes man?

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2005 09 26, 11:30

nemanau kad labia didelės šakės, tiesiog nedidelės šakutės, o ar paprastai rodydavo koks rėžimas eco ar power :?: nes ant koltukų tai nerodo
bet jei jau taip atsitiko kad vienu metu daug kas parėjo, tai gal tiesiog kažką koputeras nušneka ar pan. :roll: kažkoks dėžės valdymo blokas gal...
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
wayfarer
Dalyvis
PranešimaiCOLON 37
UžsiregistravoCOLON 2005 06 18, 03:00
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas wayfarer » 2005 09 26, 11:58

rode. vakar viskas normaliai buvo. si savaitgali po Lietuva blaskemes, viskas veike kuo puikiausiai, o sian ryte jau nebeveike. :(

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2005 09 26, 13:46

wayfarer rašėCOLONrode. vakar viskas normaliai buvo. si savaitgali po Lietuva blaskemes, viskas veike kuo puikiausiai, o sian ryte jau nebeveike. :(
o dėl to mygtuko kur 4 pavarą įjungia plačiau paaiskink, čia tas kur šalia ale automatinės sankabos ant ryčiago kur yra, kur aš visą laiką galvojau kad lenkiant jis kažką priduoda tas :?:
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
pew
Dalyvis
PranešimaiCOLON 197
UžsiregistravoCOLON 2004 10 16, 03:00
MiestasCOLON Kaunas
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas pew » 2005 09 26, 13:56

Matosas rašėCOLON
wayfarer rašėCOLONrode. vakar viskas normaliai buvo. si savaitgali po Lietuva blaskemes, viskas veike kuo puikiausiai, o sian ryte jau nebeveike. :(
o dėl to mygtuko kur 4 pavarą įjungia plačiau paaiskink, čia tas kur šalia ale automatinės sankabos ant ryčiago kur yra, kur aš visą laiką galvojau kad lenkiant jis kažką priduoda tas :?:
jei apie tapati mygtuka tai jis OD (OverDrive) vadinas.. bentjau manuale taip rasho. tai kuomed OD - ON jis leidzia ijungt 4 begi, o kai OD - OFF, tada naudojami tik 3 begiai.. manualas lygtai rekomenduoja OD laikyti ijungta vaziuojant uzmiestyje, o mieste ji laikyt isjungta, kad deze pastovei nemetytu 3-4 pavaru.. turbut, kad mazeu devetusi :o
ps. mygtukas bentjau pas mane randasi an pavaru svirties kairej pusej. jungiamas/isjungiamas desines rankos nykshchiu :lol:
Žydrasis lazeris "91

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2005 09 26, 14:05

pew rašėCOLON
Matosas rašėCOLON o dėl to mygtuko kur 4 pavarą įjungia plačiau paaiskink, čia tas kur šalia ale automatinės sankabos ant ryčiago kur yra, kur aš visą laiką galvojau kad lenkiant jis kažką priduoda tas :?:
jei apie tapati mygtuka tai jis OD (OverDrive) vadinas.. bentjau manuale taip rasho. tai kuomed OD - ON jis leidzia ijungt 4 begi, o kai OD - OFF, tada naudojami tik 3 begiai.. manualas lygtai rekomenduoja OD laikyti ijungta vaziuojant uzmiestyje, o mieste ji laikyt isjungta, kad deze pastovei nemetytu 3-4 pavaru.. turbut, kad mazeu devetusi :o
ps. mygtukas bentjau pas mane randasi an pavaru svirties kairej pusej. jungiamas/isjungiamas desines rankos nykshchiu :lol:
jo OD'as, o tai dėl jo , jei jis išjungtas, mieste ne daugiau rys benziuko :?: bo ka-kaip 3 pavara kai buna kataliniesi ir 90km/h nėra labai protinga :roll:
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
wayfarer
Dalyvis
PranešimaiCOLON 37
UžsiregistravoCOLON 2005 06 18, 03:00
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas wayfarer » 2005 09 26, 14:12

tai va. issiaiskinau. skambinau meistriokui, smulkiai nupasakojau simptomus. isvada: parejo elektronika. greiciu deze ne prie ko..
o del to mygtuko, tai jei paskaitytumet, rasiau kad junginejau visus mygtukus, ir ne viens neveike..nieks neveikia. mechaniskai tik kai ijungi (P;R;D;L;2) pavaras, tai tik tiek ir teveikia. kai ijungi "drive" tai te kazkuriuo begiu ir vaziuoji..pirmu tikriausiai, nes vakar kai parvaziavau i kiema, ir viskas. iki tol veike normaliai.. vien zo, gal kas galit patart koki gera elektrika, ir gal susigaudot kiek tai mazdaug gali kainuot..??:(

Vartotojo avataras
pew
Dalyvis
PranešimaiCOLON 197
UžsiregistravoCOLON 2004 10 16, 03:00
MiestasCOLON Kaunas
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas pew » 2005 09 26, 15:37

Matosas rašėCOLON jo OD'as, o tai dėl jo , jei jis išjungtas, mieste ne daugiau rys benziuko :?: bo ka-kaip 3 pavara kai buna kataliniesi ir 90km/h nėra labai protinga :roll:
na protinga neprotinga...galima rinktis ar taupyt dezes resursa ar kura :)
arba galima junginet mygtuka - vaziuojant 90km/h pajimi ir ijungi OD, t.y. ketvirta pavara.. tada gausis puseu automatine greiciu deze :lol:
as tai vezinuosi isjunges OD.. tada mano lazerius gyvesnis buna biski :D

ps. elektriko nezinau :roll:
Žydrasis lazeris "91

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2005 09 26, 15:54

pew rašėCOLON
Matosas rašėCOLON jo OD'as, o tai dėl jo , jei jis išjungtas, mieste ne daugiau rys benziuko :?: bo ka-kaip 3 pavara kai buna kataliniesi ir 90km/h nėra labai protinga :roll:
na protinga neprotinga...galima rinktis ar taupyt dezes resursa ar kura :)
arba galima junginet mygtuka - vaziuojant 90km/h pajimi ir ijungi OD, t.y. ketvirta pavara.. tada gausis puseu automatine greiciu deze :lol:
as tai vezinuosi isjunges OD.. tada mano lazerius gyvesnis buna biski :D

ps. elektriko nezinau :roll:
nu jasna tagda, man rodos aš jį išjungęs varinėju, tai tadu gal ir daugiau ryja, bo manas Deimantų vėrinys vis skudžias kad daug jai ryja kažkaip o man ~7 mieste, tai manau ne daug :roll:
o šita dėl tų perjungimų irgi jau buvo šnekėta kad važiuojant jungti į neutralą yra grubiai nerekomenduotina , nes labai gadinasi greičių dėžė, o čia ne bus tas pats principas :?:
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
pew
Dalyvis
PranešimaiCOLON 197
UžsiregistravoCOLON 2004 10 16, 03:00
MiestasCOLON Kaunas
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas pew » 2005 09 26, 22:00

Matosas rašėCOLON nu jasna tagda, man rodos aš jį išjungęs varinėju, tai tadu gal ir daugiau ryja, bo manas Deimantų vėrinys vis skudžias kad daug jai ryja kažkaip o man ~7 mieste, tai manau ne daug :roll:
o šita dėl tų perjungimų irgi jau buvo šnekėta kad važiuojant jungti į neutralą yra grubiai nerekomenduotina , nes labai gadinasi greičių dėžė, o čia ne bus tas pats principas :?:
nezinau kaip del tu perjungimu :roll: bet vel idomus momentas del to grubiai nerekomenduotina :arrow: kodel is Drive i Neutral'a ir atvirksciai betkada galima perjungt nenuspaudus virsutinio joysticko mygtuko? :o
gink dieve, as nejungineju :lol: bet tokia galimybe palikes gamintojas.. ar ce pas mane sulauzyta kazkas?
Žydrasis lazeris "91

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2005 09 27, 08:43

pew rašėCOLON
Matosas rašėCOLON nu jasna tagda, man rodos aš jį išjungęs varinėju, tai tadu gal ir daugiau ryja, bo manas Deimantų vėrinys vis skudžias kad daug jai ryja kažkaip o man ~7 mieste, tai manau ne daug :roll:
o šita dėl tų perjungimų irgi jau buvo šnekėta kad važiuojant jungti į neutralą yra grubiai nerekomenduotina , nes labai gadinasi greičių dėžė, o čia ne bus tas pats principas :?:
nezinau kaip del tu perjungimu :roll: bet vel idomus momentas del to grubiai nerekomenduotina :arrow: kodel is Drive i Neutral'a ir atvirksciai betkada galima perjungt nenuspaudus virsutinio joysticko mygtuko? :o
gink dieve, as nejungineju :lol: bet tokia galimybe palikes gamintojas.. ar ce pas mane sulauzyta kazkas?
tai ir pas Deimančiuko coltuką tas pac :roll: irgi buvau apakęs, o vat kad važiuojant negalima perjungt tai iš daug ko girdėjau :idea:
aplamai man tos aftamatinės pistoletinės dėžės mistika :roll:
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
wayfarer
Dalyvis
PranešimaiCOLON 37
UžsiregistravoCOLON 2005 06 18, 03:00
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas wayfarer » 2005 09 27, 09:08

o va mano draugas vairuoja mondeo automata ir sake kad visai nekenkia tas junginejimas D>N>D vaziuojant..bet gal japonuose kazkas kitaip???

ir vis tik, problema mano dar neisnyko, gal zinot koki servisiuka ar meistriuka auksaranki kuris pagyditu mano sigma? elektrika koki? a? :)

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2005 09 27, 09:22

wayfarer rašėCOLONo va mano draugas vairuoja mondeo automata ir sake kad visai nekenkia tas junginejimas D>N>D vaziuojant..bet gal japonuose kazkas kitaip???

ir vis tik, problema mano dar neisnyko, gal zinot koki servisiuka ar meistriuka auksaranki kuris pagyditu mano sigma? elektrika koki? a? :)
elektrikas yra autominy, kaip Donix rašė Andrius beroc, o vat tavo draugas tegu šneka po to kai pas meistrus apsilankys :wink:
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
wayfarer
Dalyvis
PranešimaiCOLON 37
UžsiregistravoCOLON 2005 06 18, 03:00
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas wayfarer » 2005 09 27, 09:35

automintis - atsisake..:(

Vartotojo avataras
wayfarer
Dalyvis
PranešimaiCOLON 37
UžsiregistravoCOLON 2005 06 18, 03:00
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas wayfarer » 2005 09 27, 09:54

nu as nustebes...kaip zaibu is giedro dangaus.. stai ka pasake man vienas zmogus:
galejo (nepamenu koks blokelis) ar laidelis ar dar kazkas susvilt nuo mano naujo magelio..kaip tik neseniai nusipirkau nauja, galingesni..sake japonai nemegsta galingu..sake butent del magelio..jomajo...jomajo..
o kaip tik si savaitgali mes keliavom, ir kiauras dvi dienas sukosi mp3. ne nu pravalas..HELP!!!

beje, isgirtoji "acura" pasiunte mane..:( kas ten per japonu ismanytojai? a?

BUTTON_POST_REPLY