Kuro sanaudos

Visi klausimai apie Mitsubishi modelius, nesusiję su jų remontu
BUTTON_POST_REPLY
Vartotojo avataras
Finalfour
Dalyvis
PranešimaiCOLON 421
UžsiregistravoCOLON 2008 04 11, 18:31
AutomobilisCOLON Mitsubishi Eclipse 3.0 GT (3G)
SkypeCOLON Finalfour
MiestasCOLON Vilnius

Re: Kuro sanaudos

Neperskaitytas pranešimas Finalfour » 2009 04 15, 22:57

Ne nu baikit pagaliau svaikt su tais 10 litru. Net kibiriukas 1.2 varikliu ims 12 litru duju vilniaus mieste. Jei kazkam cia ima 10, skaiciuot nemokate. Nepamirskite, kad duju ir traip ima daugiau nei benzo, o del to kad pas mus dujos nekokybiskos, ju ima DAR DAUGIAU! Jei auto ima 10 benzo, duju ims 12 minimum jei tiesioginis ipurskimas ir kokia 14 jai paprastos dujos. Aisku, kalbu grieztai tik apie miesta, jokie uzmisciai, nes tada veju skaiciavimas prasideda.
Kiek esu kalbejes su rimtais dujininkais, tai tarkime imant mano auto pvz., gamintojas deklaruoja 13 benzo mieste, tai kad ji man ima 18 duju paspaudziant, yra labai norma. O jei kas gauna maziau, tai garantuotai neatmeta to kilometrazo, kuri nuvaziuoja benzu iki persijungiant dujom. Oj patikekit, kiek tai sudaro...
Zodziu, tingiu plestis, bet del tragiskos musu duju kokybes 30 proc. prie benzo sanaudu butina primesti. Nemaciau auto, kuri vilniaus mieste 10 duju imtu, cia fantastika.
P.S. asmeniskia niekam netaikau, bet labai daznai susiduriu su lietuvio tipisku mastymu, kai duju sanaudas giriantis norima sumazinti kiek galima, taip gimsta legendos apie bulkas imancias 7 litrus duju ir pan. Cia mentalitetas valstiecio lietuvio, pasigirti kad kuo maziau man ima, kad kaimynas pavydetu (juk kaimynas savo galvoje tai zino kad jo bulka 12 ima, tik giriasi kad ir jo 7 :) ) Aisku, paskui prasideda varztu sukinejimas ant slangos, kad tik pasiekt kaimyno isgalvotas sanaudas, kol motoro voztuvai net melyni pasidaro del netinkamo misinio, bet cia ape bulku laikus :)
Mitsubishi Eclipse 2001 3.0 GT (3G)
http://www.cardomain.com/ride/3314380

Vartotojo avataras
Insanity
Dalyvis
PranešimaiCOLON 23
UžsiregistravoCOLON 2009 03 10, 00:29
AutomobilisCOLON Mitsubishi Eclipse GT 4G
SkypeCOLON rotary_insa_blah
MiestasCOLON Kaunas

Re: Kuro sanaudos

Neperskaitytas pranešimas Insanity » 2009 04 20, 17:16

Gal atsiras kas 4G saunaudas parasytu? :) 21 puslapiu postu skaityt nesistoja :)

Mano 4G 3.8L automatas
Mieste 12-13L Kaunas
Uzmiesti 7-8L
Kadangi i darba turiu vaziuot apie 20km autostrada, tai kuro sanaudom visiskai patenkintas.
Mitsubishi 4G Eclipse GT
Kawasaki ZX-6R Ninja '03

dankratas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 31
UžsiregistravoCOLON 2008 08 25, 13:58
AutomobilisCOLON Mitsubishi Carisma 1.9TD
MiestasCOLON Kaunas

Re: Kuro sanaudos

Neperskaitytas pranešimas dankratas » 2009 04 20, 19:26

Carisma 99m. 1.9TD 7.1l mieste (Kaunas), uzmietyje 5,7l laikant 130-140km/h
Carisma 99m. 1.9TD

Vartotojo avataras
Sharas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1064
UžsiregistravoCOLON 2005 04 10, 03:00
MiestasCOLON Vilnius - Siaul

Re: Kuro sanaudos

Neperskaitytas pranešimas Sharas » 2009 04 21, 18:37

Finalfour rašėCOLONNe nu baikit pagaliau svaikt su tais 10 litru. Net kibiriukas 1.2 varikliu ims 12 litru duju vilniaus mieste. Jei kazkam cia ima 10, skaiciuot nemokate. Nepamirskite, kad duju ir traip ima daugiau nei benzo, o del to kad pas mus dujos nekokybiskos, ju ima DAR DAUGIAU! Jei auto ima 10 benzo, duju ims 12 minimum jei tiesioginis ipurskimas ir kokia 14 jai paprastos dujos. Aisku, kalbu grieztai tik apie miesta, jokie uzmisciai, nes tada veju skaiciavimas prasideda.
Kiek esu kalbejes su rimtais dujininkais, tai tarkime imant mano auto pvz., gamintojas deklaruoja 13 benzo mieste, tai kad ji man ima 18 duju paspaudziant, yra labai norma. O jei kas gauna maziau, tai garantuotai neatmeta to kilometrazo, kuri nuvaziuoja benzu iki persijungiant dujom. Oj patikekit, kiek tai sudaro...
Gal tu pats baik "svaigt" :D . Aisku apie dujas as nieko negalui papasakot, nes as su jom nevazineju ir ju nemegstu, bet nematau kodel ju suvartojimas turetu skirtis nuo benzo (ju tiesiog suvartoja kazkiek daugiau, sakykikim 1-2litrais daugiau ant 100km). As su savo gti coltu labai ramiai sutilpdavau iki 10l benzino (apie 9.5l/100km vidutiniskai, taupant buvau palindes ir po 9l, bet labai greit atsibodo :D ) kasdien vilniuje vazinedamas ir karts nuo karto vakarais stipriai prapusdamas megiamoj trasoj. Taigi su 1.6 coltu manau tikrai palysciau po 10l duju, nes ta masina gausiai ekonomiskesne uz mano (draugas turi, tai zinau is pirmu lupu taip sakant). Tiesiog reikia protingai vaziuot, tuomet net nebutina vilktis kaip pensinikui, kad vaziuot ekonomiskai :wink:
Daily pocket-rocket: 92 Mitsu Colt Gti
Weekend: turbo powered Nissan S12
EikTuNaa... TEAM
Zvaigzdiu Metalas Inc.

Vartotojo avataras
Finalfour
Dalyvis
PranešimaiCOLON 421
UžsiregistravoCOLON 2008 04 11, 18:31
AutomobilisCOLON Mitsubishi Eclipse 3.0 GT (3G)
SkypeCOLON Finalfour
MiestasCOLON Vilnius

Re: Kuro sanaudos

Neperskaitytas pranešimas Finalfour » 2009 04 21, 21:14

Dar karta kartoju - jei dujos butu kaip vakaru europoje, tikiu, kad imtu litru daugiau kazkur nei benzo. BET - DUJOS LT YRA ZIAURIAI PRASTOS, kaip ir lenkijoje beja. Vat del to ir ima ju gerokai daugiau nei turetu. Kuo galingesnis variklis, tuo daugiau, cia procentaliai skaiciuojasi nuo benzo sanaudu. Ir valina prasciau nei turetu. spaudi kad valintu - kyla sanaudos. uzdaras ratas. Kitas dalykas - in lt visi dujininkai duju filtriuka rekomenduoja keist kas 10 000 km. Uzsienyje - jis praktiskai nekeiciamas, arba jo visai nebuna ten statytose irangose. Kaip manote kodel? Todel kad mes cia paskutini bruda pilam, pazekit kaip tie filtriukai atrodo po to... Ir nieko as cia nesvaigstu, ne pats viska sugalvojau gi :)
Vat ir sakau, kad jei tavo coltas ima 10 benzo mieste, duju ims ne maziau 12 ramiai vazinejant. Eclipsas mano ima 13 benzo pagal gamintoja - duju gaunasi 16 ramiai vaziuojant, neramiai - 18. Aisku, viskas miestas vilnius, trasu niekad neskaiciuoju. Tokia ta aritmetika ;)
Mitsubishi Eclipse 2001 3.0 GT (3G)
http://www.cardomain.com/ride/3314380

Vartotojo avataras
Sharas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1064
UžsiregistravoCOLON 2005 04 10, 03:00
MiestasCOLON Vilnius - Siaul

Re: Kuro sanaudos

Neperskaitytas pranešimas Sharas » 2009 04 22, 09:45

As juk ir nerasiau, kad su savo coltu itilpciau, nes greiciausiai taip nepavyktu (esu trumpam pavaldes viena kita apdujinta masina), bet va su 1.6, kuris benzo vartoja 7-8l, tai galima manau itilpt i 10l duju.
Del to brudo kokybes lietuvoj tai zinau, is tikro as kuo toliau, tuo labiau nebemegstu sitos bananau respublikos :( , bet cia jau OT :D
Daily pocket-rocket: 92 Mitsu Colt Gti
Weekend: turbo powered Nissan S12
EikTuNaa... TEAM
Zvaigzdiu Metalas Inc.

Vartotojo avataras
Finalfour
Dalyvis
PranešimaiCOLON 421
UžsiregistravoCOLON 2008 04 11, 18:31
AutomobilisCOLON Mitsubishi Eclipse 3.0 GT (3G)
SkypeCOLON Finalfour
MiestasCOLON Vilnius

Re: Kuro sanaudos

Neperskaitytas pranešimas Finalfour » 2009 04 22, 11:53

Na, galbut, jai tkrai yra masinukas, kuris sugeba vilniue REALIAI paimt 7 litrus benzo per kamscius ir pan, tada taip, jis itilptu ko gero i 10 litru duju. Bet kazkaip va bendradarbis turi apunauji pezuka su berods 1.3 mataru, ir vilniuje jam vis tiek rija 10 benzo... Kai vazineja savo panevezy gimtajam - akurat kaip gamintojas raso, buna 7 litrai mieste. Vilnius kitoks miestas ir cia kiti desniai galioja ;)
Mitsubishi Eclipse 2001 3.0 GT (3G)
http://www.cardomain.com/ride/3314380

Vartotojo avataras
Dzhedaj
Garbės narys
PranešimaiCOLON 15290
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
AutomobilisCOLON Hyundai i30N Performance
SkypeCOLON dzhedajus
MiestasCOLON Kaunas

Re: Kuro sanaudos

Neperskaitytas pranešimas Dzhedaj » 2009 04 22, 12:21

Šitoj temoj pateikia visi savo informaciją, kad būtų su kuo palyginti. Diskutuoti galėtumėt ir kitur.
'92 Colt GTI
'94 Galant V6 4x4
'01 Galant V6 Avance
...

Hyundai i30N Performance

Vartotojo avataras
Mantas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 6487
UžsiregistravoCOLON 2006 06 19, 10:30
AutomobilisCOLON Honda S2000 + MB W140
MiestasCOLON Kaunas

Re: Kuro sanaudos

Neperskaitytas pranešimas Mantas » 2009 04 22, 12:43

Finalfour rašėCOLONDar karta kartoju - jei dujos butu kaip vakaru europoje, tikiu, kad imtu litru daugiau kazkur nei benzo. BET - DUJOS LT YRA ZIAURIAI PRASTOS, kaip ir lenkijoje beja. Vat del to ir ima ju gerokai daugiau nei turetu. Kuo galingesnis variklis, tuo daugiau, cia procentaliai skaiciuojasi nuo benzo sanaudu. Ir valina prasciau nei turetu. spaudi kad valintu - kyla sanaudos. uzdaras ratas. Kitas dalykas - in lt visi dujininkai duju filtriuka rekomenduoja keist kas 10 000 km. Uzsienyje - jis praktiskai nekeiciamas, arba jo visai nebuna ten statytose irangose. Kaip manote kodel? Todel kad mes cia paskutini bruda pilam, pazekit kaip tie filtriukai atrodo po to... Ir nieko as cia nesvaigstu, ne pats viska sugalvojau gi :)
Vat ir sakau, kad jei tavo coltas ima 10 benzo mieste, duju ims ne maziau 12 ramiai vazinejant. Eclipsas mano ima 13 benzo pagal gamintoja - duju gaunasi 16 ramiai vaziuojant, neramiai - 18. Aisku, viskas miestas vilnius, trasu niekad neskaiciuoju. Tokia ta aritmetika ;)
Nuo irangos taip pat daug priklauso: pas mane pvz benzo 11-12 mieste, duju 12-13.
Didelio vaiko dideli žaislai:
Honda S2000 AP2 (summer FUN)
Mercedes Benz S-Class W140 (daily VIP)
BMW [e36] 328i coupe (trackday)

Vartotojo avataras
Sharas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1064
UžsiregistravoCOLON 2005 04 10, 03:00
MiestasCOLON Vilnius - Siaul

Re: Kuro sanaudos

Neperskaitytas pranešimas Sharas » 2009 04 23, 11:42

Finalfour rašėCOLONNa, galbut, jai tkrai yra masinukas, kuris sugeba vilniue REALIAI paimt 7 litrus benzo per kamscius ir pan, tada taip, jis itilptu ko gero i 10 litru duju. Bet kazkaip va bendradarbis turi apunauji pezuka su berods 1.3 mataru, ir vilniuje jam vis tiek rija 10 benzo...
Mazas variklis dar nebutinai reiskia ekonomija, o jei per mazas tai tiketinai ir bus atvirksciai, yapc jei su juo neteisingai vaziuosi, bet kai su labai mazu varikliu vaziuoji ekonomiskai, tai ganasi vezlio tempas ir totali nesamone :D . Todel as renkuosi galingesius auto ir taip gaunasi kad mano 1.8 140ag turinti coltas ryja tiek pat kaip ir tavo bendradarbio nevalas pezukas, vilniuje, su kamsciais ir kitom nesamonem, nesivelkant :wink: .
Daily pocket-rocket: 92 Mitsu Colt Gti
Weekend: turbo powered Nissan S12
EikTuNaa... TEAM
Zvaigzdiu Metalas Inc.

Vartotojo avataras
fuckeris
Dalyvis
PranešimaiCOLON 560
UžsiregistravoCOLON 2009 03 09, 12:29
AutomobilisCOLON mitsubishi galant 96
SkypeCOLON fuckeris3
MiestasCOLON Vilnius

Re: Kuro sanaudos

Neperskaitytas pranešimas fuckeris » 2009 04 23, 12:52

galant 7g, 1.8 16v,85kw mieste 8l, smagiau vazinejant 9l, uzmiesti vazineju autostrada, tai maziausiai ryja ant 120km/h apie 7l... sakyciau ekonomiskas ir galingas
snowball2 - galant'96 1,8 16v
save water, drink beer

arutis
Dalyvis
PranešimaiCOLON 11
UžsiregistravoCOLON 2009 04 21, 15:18
AutomobilisCOLON colt cz3
SkypeCOLON arasas4
MiestasCOLON Kaunas

Re: Kuro sanaudos

Neperskaitytas pranešimas arutis » 2009 04 27, 14:05

mano coltas 5.5 trasoje valgo o mieste 6ltr, aisku variklis 1,3 :P :P :P :P

Vartotojo avataras
Locust
Dalyvis
PranešimaiCOLON 44
UžsiregistravoCOLON 2009 04 23, 08:31
AutomobilisCOLON Mitsubishi Colt
SkypeCOLON lakustas
MiestasCOLON Kaunas

Re: Kuro sanaudos

Neperskaitytas pranešimas Locust » 2009 05 05, 13:08

Oj as tai ekonomiskai :D mano coltas 98m. 1,3 varikliukas mieste gerai spaudziant yama 6,6 kokius :D cia dien dar kondiske ijungus :D ramiai vaziuojant max 6 surytu :D trasoj nematau kiek ryja.

Vartotojo avataras
ZyXEL
Valdybos narys
PranešimaiCOLON 11305
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
AutomobilisCOLON Lancer Evolution GSR 2011
SkypeCOLON zyxelis
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Re: Kuro sanaudos

Neperskaitytas pranešimas ZyXEL » 2009 05 05, 13:47

Locust rašėCOLONOj as tai ekonomiskai :D mano coltas 98m. 1,3 varikliukas mieste gerai spaudziant yama 6,6 kokius :D cia dien dar kondiske ijungus :D ramiai vaziuojant max 6 surytu :D trasoj nematau kiek ryja.
Pavažinėsi ilgiau- sau gal bent nustosi meluot, bet būsi kitiems jau tiek prisimelavęs- kad ir toliau teigsi, kad mieste tau tiek suvalgo :lol: Nieko, dauguma per tai praeina :lol:
Mitsubishi Colt 91' 1.5L 12V (C50) - Parduotas
Mitsubishi Colt 94' 1.6L 16V (CA0) - Parduotas
Eagle Talon TSi 95' 2.0L+T (D32A) - Parduotas

Lancer Evolution X GSR 2011

Vartotojo avataras
Roliz
Dalyvis
PranešimaiCOLON 6440
UžsiregistravoCOLON 2005 02 19, 02:00
AutomobilisCOLON Accord Tourer
SkypeCOLON stotas
MiestasCOLON Kaunas

Re: Kuro sanaudos

Neperskaitytas pranešimas Roliz » 2009 05 06, 19:07

nu mano šeškė kažkur 13-14 valgo , nes dar dziaugiuosi trauka :D
Accord Tourer

BUTTON_POST_REPLY