Viskas apie Space Star

Visi klausimai apie Mitsubishi modelius, nesusiję su jų remontu
BUTTON_POST_REPLY
Vartotojo avataras
ral-69
Dalyvis
PranešimaiCOLON 129
UžsiregistravoCOLON 2007 01 29, 22:29
MiestasCOLON . . .

Re: Viskas apie Space Star

Neperskaitytas pranešimas ral-69 » 2009 04 01, 17:17

Spikas rašėCOLON<...> Teks ardyti peciuka ir imti viska lauk, tuom paciu ir isvalysiu. Ardyti bandysiu pats, reikes viska fotografijom iamzinti, gal kam ateityje pravers.
Man patikrinimas kondicionavimo sist. laukia, stipriai pasilpo ...

Butu gerai, kad pasiziuretumei-panagrinetumei (kai isimsi peciuka) kodel ten taip nevykusiai nukreipiamas srautas i vairuotojo puses lango dali ...Butinai ir cia parasyk kaip sekesi, bei foto :)
Po to Vilniuje kur prie bokalo aptartumeme :)
Mitsubishi Star WRC Space GDI edition

Vartotojo avataras
Spikas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 214
UžsiregistravoCOLON 2008 01 11, 14:37
AutomobilisCOLON Space Star 1.3 GLX '99m Sidabrinis
MiestasCOLON Vilnius

Re: Viskas apie Space Star

Neperskaitytas pranešimas Spikas » 2009 04 01, 20:00

Del oro srauto nukreipimo tai gal nieko neziuresiu, nes kaip uzgarantavo meistrai man nereikes nuimineti paneles ir isimineti ta visa peciaus deze. Ta visa deze skeliasi i 3 dalis ir pasak meistru man pakaks nuimti tik pati ventiliatoriu o po to vidurine dali kur stovi kondiciuonieriaus peciukas. Trecia dalis su sildymo peciuku liks nepaliesta. As pats realiai esu mates ta visa deze isimta neardyta o ar galima ja isimti dalimis paziuresim. Pagal knyga tai lig ir galima, nors ten daug neaiskumu. Nu ziuresim, gal gi kaip nors. Jei iseis tai kita savaitgali ir bandysiu.
Space Star 1.3 GLX '99m

Vartotojo avataras
Spikas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 214
UžsiregistravoCOLON 2008 01 11, 14:37
AutomobilisCOLON Space Star 1.3 GLX '99m Sidabrinis
MiestasCOLON Vilnius

Re: Viskas apie Space Star

Neperskaitytas pranešimas Spikas » 2009 04 03, 13:08

Nesenai dar turejau biski islaidu. Kartais, esant labai dregnam orui, tik uzvedus variklis biski sutrukciodavo. Toks jausmas kad praleidzia kelis taktus. Problema paaiskejo gana greitai, skriejikas. Po jo pakeitimo tokios bedos daugiau nebuvo.
Paveikslėlis
Beje Lirostoj pirktas NIPPARTS J5330700 netiko, ir tikti negali, nes fiziskai per maza vidine skyle, nors katalogai rodo kad tinka. Kitos parduotuves tuo metu negalejo nieko pasiulyti, teko pirkti originala T880X25781, beje kaina 57lt. cia jau su siokia tokia nuolaida.
Space Star 1.3 GLX '99m

Vartotojo avataras
ral-69
Dalyvis
PranešimaiCOLON 129
UžsiregistravoCOLON 2007 01 29, 22:29
MiestasCOLON . . .

Re: Viskas apie Space Star

Neperskaitytas pranešimas ral-69 » 2009 04 03, 20:40

Nu kagi, prasidejo bedos zvaigzdutems ...Per 2 metu eksplotacija, nusimato pirmos islaidos: truko priekinio amortizatoriaus spyruokle 8O :evil: ... ties 2-3 gija, nusimove nuo atramines amortizatoriaus "lapces" ir atsireme i tvirtinimus. Laimingai viskas, dziaugiuosi kad nenutrauke stabdziu slangutes, abs laido bei nepraplese apsauginiu gumu ...
Tad trukusia mazene spyruokles dali pavyko "nusukti", o likusia - "atstatyti" i vieta. Pririsau vielomis, parvaziavau ...Bolidas tokis tikras WRC, zemintas viena puse, tarp arkos ir rato 1-2 mm tarpelis ....

Pradesiu paieska spyruokliu, per srotus. Jei kas ka zinote, kokios spyruokles tinka siam modeliu - ar tos pacios kaip ir kitos komplektacijos staru - carismu, parasykite. Ner dar noro eiti per katalogus ...
Cia, Spikai tavo "stebuklingoji knyga" pagelbetu :roll:
Mitsubishi Star WRC Space GDI edition

Vartotojo avataras
Spikas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 214
UžsiregistravoCOLON 2008 01 11, 14:37
AutomobilisCOLON Space Star 1.3 GLX '99m Sidabrinis
MiestasCOLON Vilnius

Re: Viskas apie Space Star

Neperskaitytas pranešimas Spikas » 2009 04 04, 21:43

Oho 8O, nieko sau su ta spiruokle. Dar negirdejau kad kam nors butu nutikes panasus "fokusas". O as siandien susiruosiau biski savo zvaigzdute prasivalyti ir neiskenciau nepaziurejes kaip tas peciukas ardosi. Mano dideliam nustebimui netrukau nei valandos ir centrine peciuko dalis su kondicionieriaus dalimi buvo mano rankose. Apsoliuciai nieko sudetingo. Vidui brudo visokio biski priauge, tiesa tikejausi daugiau rasti. Nespejau siandien pas meistra nuvezti ta dali, reikes pirmadieni, ziuresim ka pasakys. Vienoj vietoj per vamzdeliu sujungima stipriai apsitepalave, gal tik tarpine o gal ir truke, paziures pasakys. Po to dar uzpildymas 100lt. Didziausia beda kad nesiruosiau siandien nieko ardyti ir fotiko nepasiemiau, dabar reikes viska fotkinti surinkinejant. Del knygos tai welcome, tel. 8-661-14818. Jei skambinsi rytoj tai tik po 13.30. Jei kita savaite, tai bet kada.
Space Star 1.3 GLX '99m

Vartotojo avataras
plikis
Dalyvis
PranešimaiCOLON 148
UžsiregistravoCOLON 2009 03 30, 08:13
AutomobilisCOLON MITSUBISHI SPACE STAR
MiestasCOLON KAUNAS 8-676-00757
CONTACTCOLON

Re: Viskas apie Space Star

Neperskaitytas pranešimas plikis » 2009 04 07, 12:48

patarkit kaip pasukti laikrodį į priekį :|

Vartotojo avataras
Spikas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 214
UžsiregistravoCOLON 2008 01 11, 14:37
AutomobilisCOLON Space Star 1.3 GLX '99m Sidabrinis
MiestasCOLON Vilnius

Re: Viskas apie Space Star

Neperskaitytas pranešimas Spikas » 2009 04 07, 13:25

Desinej pusej prie borto kompo yra 3 mygtukai ant kuriu nuzrasyta H, M, ir SET. Su H ir M atitinkamai varai valandas ir minutes i prieki. Su SET nustatai tikslu laika, t.y jei pas tave rodo pvz. 11.28 paspaudus SET laokrodis nusistatys ant 11.00. Jei laikrodis pvz. rodo 11.35 tai paspaudus SET nusistatys 12.00. Tiesa, kas naudojat originalu maga patarciau isjungti laikrodzio koregavima pagal radijo stociu RDS signala. Labai daznai laikrodis pradeda meluoti. Funkcija isjungti galima > esant isjungtam magui reikia paspausti 4 ir laikyti, tada ijungti maga ir atleisti 4. Ant LCD dings uzrasas CT, funkcija panaikinta. Atjungus magui maitinima si funkcija vel isijungs automatiskai.
Space Star 1.3 GLX '99m

Vartotojo avataras
plikis
Dalyvis
PranešimaiCOLON 148
UžsiregistravoCOLON 2009 03 30, 08:13
AutomobilisCOLON MITSUBISHI SPACE STAR
MiestasCOLON KAUNAS 8-676-00757
CONTACTCOLON

Re: Viskas apie Space Star

Neperskaitytas pranešimas plikis » 2009 04 08, 11:37

Ačiū,pabandysiu :wink:

Vartotojo avataras
Spikas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 214
UžsiregistravoCOLON 2008 01 11, 14:37
AutomobilisCOLON Space Star 1.3 GLX '99m Sidabrinis
MiestasCOLON Vilnius

Re: Viskas apie Space Star

Neperskaitytas pranešimas Spikas » 2009 04 08, 20:37

Mano automobilyje vel salta. Vakar vakare susirinkau viska ka buvau isares o siandien uzpilde sistema R134 (tipo "freonu"). Kainavo 120Lt, 100Lt uzpildymas ir 20Lt uz tarpines ir ju pakeitima. Dabar ruosiu medziaga i skilti "Pasidaryk pats" gal kam pravers. Tiesa dar rudeni esu vales droselio sklende ir EGR voztuva, viskas taip pat yra dokumentuota, reikes ir sita procedura aprasyti.
Space Star 1.3 GLX '99m

Vartotojo avataras
diablom
Dalyvis
PranešimaiCOLON 241
UžsiregistravoCOLON 2009 04 09, 11:34
AutomobilisCOLON Space Star 1.3 GLX 99m.
MiestasCOLON Vilnius

Re: Viskas apie Space Star

Neperskaitytas pranešimas diablom » 2009 04 09, 12:06

sveiki visi. Nusipirkau ir aš užvakar space stara, katik iš italų buvo grįžęs. Džiaugiuos savo pirkiniu jau :) Sidabrinis, po Vilnių daugiausia važinės. Jau mačiau reiks pas Spika važiuot, nes ant kompo laikrodis neveikia. Norėjau paklaust, gal kas nors dar dėjotės aparatūra? Žiūriu magelis originalus, bet ant jo cd, cd changer užrašai, sakau pajungus cd changerį kažkur, turėtų grot kompaktus. Tik va, laidų niekur neradau paliktų, o magelio pačio irgi dar nebuvau ištraukęs. Gal kas nors jau dėjot cd changeri? Ir dar gal žinot kokiuose šrotuose dalių geriausia ieškot? Reikia kelių plastmasių
Space Star 1.3 GLX 99m.

Vartotojo avataras
plikis
Dalyvis
PranešimaiCOLON 148
UžsiregistravoCOLON 2009 03 30, 08:13
AutomobilisCOLON MITSUBISHI SPACE STAR
MiestasCOLON KAUNAS 8-676-00757
CONTACTCOLON

Re: Viskas apie Space Star

Neperskaitytas pranešimas plikis » 2009 04 09, 12:23

O tu po savo sėdyne žiūrėjai? Ten turėtų būti kompaktų dėžė.
Būtum Kaune parodyčiau šrotus.

Vartotojo avataras
diablom
Dalyvis
PranešimaiCOLON 241
UžsiregistravoCOLON 2009 04 09, 11:34
AutomobilisCOLON Space Star 1.3 GLX 99m.
MiestasCOLON Vilnius

Re: Viskas apie Space Star

Neperskaitytas pranešimas diablom » 2009 04 09, 12:49

plikis rašėCOLONO tu po savo sėdyne žiūrėjai? Ten turėtų būti kompaktų dėžė.
Būtum Kaune parodyčiau šrotus.
žiūrėjau, bet nieko nėra. Dabar dar buvau nuėjęs įdėmiau pažiūrėt, tai yra ten kažkokios skylės, kur tilptų kompaktų dėžė ir yra kažkokie laidai atvesti, bet manau jie į oro pagalves eina, nes ir skylės ir laidai po abiem sėdynėm yra. Reiks susiradus šrotą pasižiūrėt po sėdynėm, gal rasiu ka nors.
Space Star 1.3 GLX 99m.

Vartotojo avataras
plikis
Dalyvis
PranešimaiCOLON 148
UžsiregistravoCOLON 2009 03 30, 08:13
AutomobilisCOLON MITSUBISHI SPACE STAR
MiestasCOLON KAUNAS 8-676-00757
CONTACTCOLON

Re: Viskas apie Space Star

Neperskaitytas pranešimas plikis » 2009 04 09, 13:31

diablom rašėCOLON
plikis rašėCOLONO tu po savo sėdyne žiūrėjai? Ten turėtų būti kompaktų dėžė.
Būtum Kaune parodyčiau šrotus.
žiūrėjau, bet nieko nėra. Dabar dar buvau nuėjęs įdėmiau pažiūrėt, tai yra ten kažkokios skylės, kur tilptų kompaktų dėžė ir yra kažkokie laidai atvesti, bet manau jie į oro pagalves eina, nes ir skylės ir laidai po abiem sėdynėm yra. Reiks susiradus šrotą pasižiūrėt po sėdynėm, gal rasiu ka nors.
laidai nuo pagalvių eina

Vartotojo avataras
diablom
Dalyvis
PranešimaiCOLON 241
UžsiregistravoCOLON 2009 04 09, 11:34
AutomobilisCOLON Space Star 1.3 GLX 99m.
MiestasCOLON Vilnius

Re: Viskas apie Space Star

Neperskaitytas pranešimas diablom » 2009 04 09, 13:53

plikis rašėCOLON
diablom rašėCOLON žiūrėjau, bet nieko nėra. Dabar dar buvau nuėjęs įdėmiau pažiūrėt, tai yra ten kažkokios skylės, kur tilptų kompaktų dėžė ir yra kažkokie laidai atvesti, bet manau jie į oro pagalves eina, nes ir skylės ir laidai po abiem sėdynėm yra. Reiks susiradus šrotą pasižiūrėt po sėdynėm, gal rasiu ka nors.
laidai nuo pagalvių eina
aišku. reiks po darbo lupt mage lauk, žiūrėt ar yra laidai kažkur kitur nuvesti, ar reiks pačiam vedžiotis bandyt
Space Star 1.3 GLX 99m.

Vartotojo avataras
Spikas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 214
UžsiregistravoCOLON 2008 01 11, 14:37
AutomobilisCOLON Space Star 1.3 GLX '99m Sidabrinis
MiestasCOLON Vilnius

Re: Viskas apie Space Star

Neperskaitytas pranešimas Spikas » 2009 04 09, 14:28

Sveikas kolega, busi brolis dvinys, mano irgi is Italijos sidabrinis ir daugiausia po Vilniu malasi. Taip, ant mago yra cd changer valdymas bet tai dar nereiskia kad kazkur pati deze yra. Paciu changeriu tinka berods tik du modeliai, siai dienai jau turbut antikvarianiai. Apie tai skaiciau kazkur rusu forume. Bet istraukti maga ir paziureti verta, gal pas tave yra tie laidai. Del LCD tvarkymo prasom, tik po savaites t.y nuo balandzio 20d. Tiesa as pas save dar 2 papildomus dinamikus isistaciau ant galinio dandgcio, dar nepajungiau, todel kaip groja dar nezinau.
Space Star 1.3 GLX '99m

BUTTON_POST_REPLY