klausimai apie evo 8

Visi klausimai apie Mitsubishi modelius, nesusiję su jų remontu
EDB_auto
Dalyvis
PranešimaiCOLON 11
UžsiregistravoCOLON 2008 10 31, 12:17
AutomobilisCOLON STi

Re: klausimai apie evo 8

Neperskaitytas pranešimas EDB_auto » 2008 11 01, 16:46

ZLODEY rašėCOLONVienu zodziu, jeigu nieko nedarysi ir nori maziau "gylintis" tai kasdienai butu geriau STi, visais kitais atvejais - EVO. Aisku dauguma zmoniu yra tokie "jautrus", jiems tai per kieta, tai per garsiai. As tai ir su EVO galeciau kas diena vazinet, ypac kai visai nedaug vazineju...
Kaip jau nevienam sakiau - siaip reikia rinktis ta kuri tau patinka, net ir del spalvos pvz. Bet 100% turi but isitikines kad ji tau patinka... visiskai nesvarbu kokia masina tu vairuoji jeigu ji tave tenkina ir tu fainai jautiesi uz jos vairo :)
Ilga laika aš ir galvojau apie STI ( tiesa pradžiai dar buvo minčių ir apie WRX) kaip automibilį su katruo galima ir į darbą nuvažiuoti ir pajausti vairavimo malonumą. Labai geras įspūdis apie STi paliko kai pavazinėjau su originalia japoniška STi . Pavaziavus su amerikietiška STi versija man pasirodė kad jo valdymas labai skiriasi nuo originalaus.
Neturiu tiek patirties kad galėčiau sakyti kad vienas geresnis už kitą. Bet paprasčiausiai man labiau patiko kaip vairuojasi tikras 2000 m. 'japonas' . Tik bėda kad vairas nepatogiai dešinėje.
Pavažiavus su EVO VII ir VIII liko įspūdis kaip labai paklusnios ir lengvai valdomos mašinos. Jeigu vadovautis tik tuo kas labiau patiko tai sakyčiau kad EVO VIII. Vieniontelis kas mane dar sulaiko nuo EVO pasirinkimo tai truputi man perdaug sportinė/kieta automobilio pakaba ir kiek girdėjau brangesnė eksploatacija.

BUTTON_POST_REPLY