Blaupunkt Modena MP54

Visi klausimai apie Mitsubishi modelius, nesusiję su jų remontu
Vartotojo avataras
Chesiux
Dalyvis
PranešimaiCOLON 138
UžsiregistravoCOLON 2007 05 31, 11:11
MiestasCOLON Siauliai

Blaupunkt Modena MP54

Neperskaitytas pranešimas Chesiux » 2007 08 23, 23:39

tokia problema nusipirkau linijine fiske 4 isejimu internete prisiskaiciau kad yra toks sub out tai cia kiek suprantu kitokia linijinio fiske turi buti
kurioj turi buti 4 isejimai + subui
Colt 1.8 GTi

Vartotojo avataras
pharaon
Dalyvis
PranešimaiCOLON 852
UžsiregistravoCOLON 2005 12 17, 15:40
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas pharaon » 2007 08 23, 23:57

ar as cia vienas nesupratau,ka jis norejo pasakyt? :roll: :)
Audi A3 1.8T :twisted:

Mitsubishi Carisma 1.8 GLX :sold:

Vartotojo avataras
Chesiux
Dalyvis
PranešimaiCOLON 138
UžsiregistravoCOLON 2007 05 31, 11:11
MiestasCOLON Siauliai

Neperskaitytas pranešimas Chesiux » 2007 08 24, 08:34

dar karta :D nusipirkau linijiniuj jungti keturiu isejimu su remote laidziuku bet kadangi suzinojau kad magej yra dar sub out tai galvoju kad turetu buti jungtis su 4 out +sub out va tokia
Paveikslėlis
Colt 1.8 GTi

Vartotojo avataras
ProXas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 2439
UžsiregistravoCOLON 2007 04 03, 00:37

Neperskaitytas pranešimas ProXas » 2007 08 24, 08:38

Chesiux rašėCOLONdar karta :D nusipirkau linijiniuj jungti keturiu isejimu su remote laidziuku bet kadangi suzinojau kad magej yra dar sub out tai galvoju kad turetu buti jungtis su 4 out +sub out va tokia
Paveikslėlis
nusipirkai ne tokia fyshke, BP modeliams jos yra dvieju rushiu - su 4 ir 5 ishejimais, siaip keista kad nera su 6, nes lyg ir logishka butu subui du kanalai, bet buvau susisiekes su BP europos atstovybe, sako aj mes tiesiog dvishaki tam dedam :lol:
Zhodzhiu neshk atgal ta jungti ir paprashyk 5 lineiku, jeigu netures tai ieshkok muzikos daliu pardese - tikrai rasi ;)
Pikts Turbo Sandeliukas ant ratu Volvo V70
Rudis ant ratu GSi
Pshichas Kaunietis 8)

ZND007
Dalyvis
PranešimaiCOLON 3563
UžsiregistravoCOLON 2006 11 10, 10:25
AutomobilisCOLON Nissan Silvia s14
MiestasCOLON Vilnius/Pashilai
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas ZND007 » 2007 08 24, 09:13

suboutas veikia tik ant monobloko stipreku. Bent jau man tai psake kai deaju suba.
I'm So JDM thAt JAPAN wants ME BAcK !
Турбина это такая улитка ... но сука очень быстрая!

Vartotojo avataras
ProXas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 2439
UžsiregistravoCOLON 2007 04 03, 00:37

Neperskaitytas pranešimas ProXas » 2007 08 24, 09:17

ZND007 rašėCOLONsuboutas veikia tik ant monobloko stipreku. Bent jau man tai psake kai deaju suba.
eee dabar galvoju apepeso tave ar nea? :roll:
kaip magas gali zhinoti koks stipras prie jo prijungtas? Ish mago isheina pastiprinto signalo sub'out'as kuris jau yra atfiltruotas nuo aukshtu dazhniu, pagal mane viskas turetu veikti ir ant paprasto stipro, bet gal nezhinau kokios tai plonybes :roll:
Pikts Turbo Sandeliukas ant ratu Volvo V70
Rudis ant ratu GSi
Pshichas Kaunietis 8)

ZND007
Dalyvis
PranešimaiCOLON 3563
UžsiregistravoCOLON 2006 11 10, 10:25
AutomobilisCOLON Nissan Silvia s14
MiestasCOLON Vilnius/Pashilai
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas ZND007 » 2007 08 24, 10:49

ProXas rašėCOLON
ZND007 rašėCOLONsuboutas veikia tik ant monobloko stipreku. Bent jau man tai psake kai deaju suba.
eee dabar galvoju apepeso tave ar nea? :roll:
kaip magas gali zhinoti koks stipras prie jo prijungtas? Ish mago isheina pastiprinto signalo sub'out'as kuris jau yra atfiltruotas nuo aukshtu dazhniu, pagal mane viskas turetu veikti ir ant paprasto stipro, bet gal nezhinau kokios tai plonybes :roll:
tai primeskim taip :

sub outui ajna atskiras linijinis dvieju kanalu laidas? Per kuri jau atskirai nustatineji subo dazny gaina ir quality ir kuris jau yra tik subui su visais atrinktais subui reikalingais dazniais ane? ir plius dar ajna arba 2 arba 4 linijiniai laidai kolonelems . teisingai supratau?

nes pvz mano mago instrukcijoj sub out laidas pavaizduotas tox pat kaip daleiskim i kolonele kisasi toks laidukas su metaliniu ploksciu kistutku ;/ gal ten nupiesta blogai?
I'm So JDM thAt JAPAN wants ME BAcK !
Турбина это такая улитка ... но сука очень быстрая!

Vartotojo avataras
ProXas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 2439
UžsiregistravoCOLON 2007 04 03, 00:37

Neperskaitytas pranešimas ProXas » 2007 08 24, 13:39

eee siaip kiek esu mates tai turi buti normali lineika, kas per kishtukai? :roll:
beje su BP ten yra plonybiu, turejau BP San Francisco 72 tai i ji atejo 2 pliusai pastovus, vienas nuo degimo ir dar papildomas izheminimas kuris jungesi taip kaip tu sakai - tokia fyshke kaip ant kolonkes kad buna, bet sub-uot'as ishejo kaip lineika. Tai gal kazhko nedasiskaitai instrukcijose?
beje va shove berashant dar viena mintis, gal instrukcijose parodyta kad sub'outas jungiasi kai ppaprasta fyshke shalia tos kur jau tu lineikas ikishes? nes taip gal ir galetu buti - tik ten truputi per smulku lyst su savom fyshkem...
Pikts Turbo Sandeliukas ant ratu Volvo V70
Rudis ant ratu GSi
Pshichas Kaunietis 8)

Vartotojo avataras
Chesiux
Dalyvis
PranešimaiCOLON 138
UžsiregistravoCOLON 2007 05 31, 11:11
MiestasCOLON Siauliai

Neperskaitytas pranešimas Chesiux » 2007 08 27, 09:52

gal gas turit parduoti distancini blaubunktui
rc-10h
Paveikslėlis
Colt 1.8 GTi

BUTTON_POST_REPLY