g1 kas gali but ? :(((

Visi klausimai apie Mitsubishi modelius, nesusiję su jų remontu
Vartotojo avataras
pervx
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1561
UžsiregistravoCOLON 2006 10 10, 23:34
AutomobilisCOLON Mitsubishi eclipse 96m.
SkypeCOLON pitaciokx
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas pervx » 2007 05 09, 10:43

ProXas rašėCOLON
pervx rašėCOLON Bet zvakes kejciau pries 6 menesiu kokius :( ir buvo viskas normaliaj ,bet buna dar bajeris stajgiua stabdaj masyna gesta :(
ta prasme taip staigiai kad ciuozt turetu? gal ABS'as kazhka susvaigsta? :roll:
nu ne viskaj kad ciuztu bet stajgokaj . ta prasme ribose rpoie ciuozimo.ABS is vis ner nevejkia pas man :D nzn del ko :Drejkia tajsyti.
Mitsubishi Eclipse 1G 199.... 2.0 Dohc .... Parduota
Mitsubishi Eclipse 2G GSTParduota

Vartotojo avataras
ProXas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 2439
UžsiregistravoCOLON 2007 04 03, 00:37

Neperskaitytas pranešimas ProXas » 2007 05 09, 11:09

pervx rašėCOLON nu ne viskaj kad ciuztu bet stajgokaj . ta prasme ribose rpoie ciuozimo.ABS is vis ner nevejkia pas man :D nzn del ko :Drejkia tajsyti.
taigi taigi.. o tu tiesiog ishimk jo reles abi pazhiurek ar vistiek krenta apsukos staigiai stabdant, gal jis svaigsta kazhka ir gadina reikalus visam varikliui... ash tai ji irgi pas save disablines :D
Pikts Turbo Sandeliukas ant ratu Volvo V70
Rudis ant ratu GSi
Pshichas Kaunietis 8)

Vartotojo avataras
pervx
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1561
UžsiregistravoCOLON 2006 10 10, 23:34
AutomobilisCOLON Mitsubishi eclipse 96m.
SkypeCOLON pitaciokx
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas pervx » 2007 05 09, 11:41

stadbymas taj stadbymas, bet kajp atsikratyti to triukciojimo :(
idomu dar poto patikrint kieik pas mna galios irga t.i kiek AG vejkia :)
nes nzn rodos ji man ne traukia :D arba rejkia duokt iki duogno :lol:
Mitsubishi Eclipse 1G 199.... 2.0 Dohc .... Parduota
Mitsubishi Eclipse 2G GSTParduota

Vartotojo avataras
ProXas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 2439
UžsiregistravoCOLON 2007 04 03, 00:37

Neperskaitytas pranešimas ProXas » 2007 05 09, 12:40

pervx rašėCOLONstadbymas taj stadbymas, bet kajp atsikratyti to triukciojimo :(
idomiai tu cia taigi sakau kad jeigu staigiai stabdant tik trukcioja tai bandyk ishjungti visai ABS'sa gal jis kartais trumpina kazhka i degimo sistema ar kompa ir del to variklis trukciot pradeda :roll:
Pikts Turbo Sandeliukas ant ratu Volvo V70
Rudis ant ratu GSi
Pshichas Kaunietis 8)

Vartotojo avataras
pervx
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1561
UžsiregistravoCOLON 2006 10 10, 23:34
AutomobilisCOLON Mitsubishi eclipse 96m.
SkypeCOLON pitaciokx
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas pervx » 2007 05 09, 12:47

nea ne tajp mane suprataj:)
yra du pozymiaj man neajskus:)
Pirma stajgiau stabdant buna gesta(bet ne visada)ABS pas man is vis nevejkia net lempude nedega kaj uzvedi masyna
Antra buna trukcioja t.ir negaliu normaliaj pajudet is vetios,rejkia isjungt ir ijungt varykli tada normalij bet po keliu km gali but vel tas oats poraejna kaj masynaj duodi daugiau lajko pailset:)
pats nesuprantu tokiu bajeriu.O kaj vyksta tas trukcijuomas,ant lajsvuju spaudi gaza taj toxometro rodykle pakyla ir nukrenta pakyla ir nukrenta nors gaza lajkaj :D
Mitsubishi Eclipse 1G 199.... 2.0 Dohc .... Parduota
Mitsubishi Eclipse 2G GSTParduota

Vartotojo avataras
pervx
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1561
UžsiregistravoCOLON 2006 10 10, 23:34
AutomobilisCOLON Mitsubishi eclipse 96m.
SkypeCOLON pitaciokx
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas pervx » 2007 05 09, 12:51

to momentu trukcijomas ir stabdymas nesusija...
Mitsubishi Eclipse 1G 199.... 2.0 Dohc .... Parduota
Mitsubishi Eclipse 2G GSTParduota

Vartotojo avataras
ProXas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 2439
UžsiregistravoCOLON 2007 04 03, 00:37

Neperskaitytas pranešimas ProXas » 2007 05 09, 13:37

Hmm X-Files truputi, kuro filtrai tvarkoj? Nors variklio restartinimas jiems px turetu but :roll:
Nu blem stebuklu vistiek nebuna, yra kuro yra kibirkshtis yra oro turi degimas vykt, reikia visus shituos dalykus ir zhiuret. Del kibirkshties tai diagnostinis kompas prijungtas rodo kas ir kaip. Man patiko kaip xebra Kaune Studentu gatvej dirba, normaliai prisijungia viska ir pirshtu parodo kaip yra ir kaip turetu buti. Ten net zhvakiu gyvybingumas matosi.
Po to oras.. na oro filtras jeigu okey tai viskas ten ir pasibaigia, tiesa butinai apzhiurek ar oro shlanga netrukus, nes LABAI didele itaka tas turi varikliui kad oro srauto matuokle teisingai rodytu.
Na del benzo padavimo, jeigu nekeistas tai pasikeisk kuro filtra, galima pazhiuret kiek gyvas kuro siurblys nuo griztamo ryshio shlangutes prijungus koki buteliuka ir ant degimo palaikius kazhkoki laiko tarpa, tik reikia susishaudyti info koki kieki sveikas turetu pumpuot.
kas dar? Purskhtukai - galima juos pasiskolinti ish zhmogaus ardancio klipeca ir paiskeisti, jeigu pagerejimas yra nusiperki jeigu nera, atiduodi atgal...
daugiau pats nebezhineciau ka daryt...
Aj nu aishq ir del kompo to legendinio reiketu patikinti arneishbege kondikai :roll:
Pikts Turbo Sandeliukas ant ratu Volvo V70
Rudis ant ratu GSi
Pshichas Kaunietis 8)

Vartotojo avataras
pervx
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1561
UžsiregistravoCOLON 2006 10 10, 23:34
AutomobilisCOLON Mitsubishi eclipse 96m.
SkypeCOLON pitaciokx
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas pervx » 2007 05 09, 13:47

kuro filrtas kejstas neseniaj! sakau viskas pakejsta neseniaj.ner oro filtras.:) buvau nuvares diagnostika daryt.buvau nuvaresi viena autorviza,patikrino dacikus ten kur ir ioe pedalu apacioj,sake wsio norma.man jis nepatinko,nuvariau pas kita,ten irgi ta pati patikrino patikrino ismetima poto atidare kamota :D ten prikiso tek lajdu teik visko visur kajp zmogus opieracinej :D net kazkokie grafikaj buvo ant monitoriaus :D galvoju masyna gyvva operacita daro,nu sako viskas tvarkoj, tik labmda pisa prota,pasikejciau lamda biski geriau tavo,nes iki to is vis negalejo vaziuot,o daba liko tik toke dalikaj.
tas trukciojimas mane nuzudys :( :evil:
Mitsubishi Eclipse 1G 199.... 2.0 Dohc .... Parduota
Mitsubishi Eclipse 2G GSTParduota

Vartotojo avataras
Riebus
Garbės narys
PranešimaiCOLON 9490
UžsiregistravoCOLON 2004 09 13, 03:00
AutomobilisCOLON Peshkom
SkypeCOLON Riebus
MiestasCOLON Anapilis

Neperskaitytas pranešimas Riebus » 2007 05 09, 15:15

pervx buk atidesnis su rasliava bus geriau ir paciam ir kitiem

visi like neofftopinam

aciu
Lexus IS350 Дас ист фантастишь...
Neturejo Matosas problemu nusipirko DSM!

Vartotojo avataras
ProXas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 2439
UžsiregistravoCOLON 2007 04 03, 00:37

Neperskaitytas pranešimas ProXas » 2007 05 09, 15:16

pervx rašėCOLONkuro filrtas kejstas neseniaj! sakau viskas pakejsta neseniaj.ner oro filtras.:) buvau nuvares diagnostika daryt.buvau nuvaresi viena autorviza,patikrino dacikus ten kur ir ioe pedalu apacioj,sake wsio norma.man jis nepatinko,nuvariau pas kita,ten irgi ta pati patikrino patikrino ismetima poto atidare kamota :D ten prikiso tek lajdu teik visko visur kajp zmogus opieracinej :D net kazkokie grafikaj buvo ant monitoriaus :D galvoju masyna gyvva operacita daro,nu sako viskas tvarkoj, tik labmda pisa prota,pasikejciau lamda biski geriau tavo,nes iki to is vis negalejo vaziuot,o daba liko tik toke dalikaj.
tas trukciojimas mane nuzudys :( :evil:
nzn tada :roll:
Pikts Turbo Sandeliukas ant ratu Volvo V70
Rudis ant ratu GSi
Pshichas Kaunietis 8)

Vartotojo avataras
pervx
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1561
UžsiregistravoCOLON 2006 10 10, 23:34
AutomobilisCOLON Mitsubishi eclipse 96m.
SkypeCOLON pitaciokx
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas pervx » 2007 05 09, 15:19

tadu gal kas nori ja nupirkt :D
Mitsubishi Eclipse 1G 199.... 2.0 Dohc .... Parduota
Mitsubishi Eclipse 2G GSTParduota

Vartotojo avataras
cfs-w600
Dalyvis
PranešimaiCOLON 398
UžsiregistravoCOLON 2005 11 14, 14:45
AutomobilisCOLON '98 eclipse GS
MiestasCOLON Vilnius-Druskin

Neperskaitytas pranešimas cfs-w600 » 2007 05 09, 18:22

pervx rašėCOLONkuro filrtas kejstas neseniaj! sakau viskas pakejsta neseniaj.ner oro filtras.:) buvau nuvares diagnostika daryt.buvau nuvaresi viena autorviza,patikrino dacikus ten kur ir ioe pedalu apacioj,sake wsio norma.man jis nepatinko,nuvariau pas kita,ten irgi ta pati patikrino patikrino ismetima poto atidare kamota :D ten prikiso tek lajdu teik visko visur kajp zmogus opieracinej :D net kazkokie grafikaj buvo ant monitoriaus :D galvoju masyna gyvva operacita daro,nu sako viskas tvarkoj, tik labmda pisa prota,pasikejciau lamda biski geriau tavo,nes iki to is vis negalejo vaziuot,o daba liko tik toke dalikaj.
tas trukciojimas mane nuzudys :( :evil:
a tie kur buvo prisijunge su laidais ir kai tikrino, jiems buvo uzsidegusi lempute chek engine?

nuvaryk vel pas tuos kur sakei laidu buvo prijunge dafiga i variklio skyriu :) ir paaiskink vel visa problema. Palik masina ir tegul krusasi kol padarys. Dar vienas variantas nuvaryk i Vytara :) visgi autorizuotas servisas.
_______________________________
Mitsubishi Eclipse '98 GS, 420A, F4AC1 - automatic transaxle

Vartotojo avataras
pervx
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1561
UžsiregistravoCOLON 2006 10 10, 23:34
AutomobilisCOLON Mitsubishi eclipse 96m.
SkypeCOLON pitaciokx
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas pervx » 2007 05 09, 20:32

cfs-w600 rašėCOLON
pervx rašėCOLONkuro filrtas kejstas neseniaj! sakau viskas pakejsta neseniaj.ner oro filtras.:) buvau nuvares diagnostika daryt.buvau nuvaresi viena autorviza,patikrino dacikus ten kur ir ioe pedalu apacioj,sake wsio norma.man jis nepatinko,nuvariau pas kita,ten irgi ta pati patikrino patikrino ismetima poto atidare kamota :D ten prikiso tek lajdu teik visko visur kajp zmogus opieracinej :D net kazkokie grafikaj buvo ant monitoriaus :D galvoju masyna gyvva operacita daro,nu sako viskas tvarkoj, tik labmda pisa prota,pasikejciau lamda biski geriau tavo,nes iki to is vis negalejo vaziuot,o daba liko tik toke dalikaj.
tas trukciojimas mane nuzudys :( :evil:
a tie kur buvo prisijunge su laidais ir kai tikrino, jiems buvo uzsidegusi lempute chek engine?

nuvaryk vel pas tuos kur sakei laidu buvo prijunge dafiga i variklio skyriu :) ir paaiskink vel visa problema. Palik masina ir tegul krusasi kol padarys. Dar vienas variantas nuvaryk i Vytara :) visgi autorizuotas servisas.
visos sitos problemos man atsirado ir net nedege ta lamputechek engine,nuvariau vistiek i autoservisa,patikrino, poto uzsidege ta prakeikta lempute ,dege dvi dienas,kai susitariau su kitu autoservisu,ji iskarto 3 dieni ir dingo,kaip tycia bl :(o nuvaryt vel ten kas man junge neapsimoka,nes as jam sakau tipo as negaliu vazineti man masyna netraukia tipo sustoja,o jis man sako nieko negaliu padet nes masyna dirba geraj ir kompas jokiu error neduota,ir sako man vazinek tol kol lempute uzsidegs tada ziuresimo taip nieko ner.tai kajp tada tos masynos tikrint?dacikai visi veikia nieko nerodo,diagnostika ko puikiausiai praejo.o:(

O kur ta Vytara surast galima ir kas ten tokio ? ir ar ten brangu viskas?
Mitsubishi Eclipse 1G 199.... 2.0 Dohc .... Parduota
Mitsubishi Eclipse 2G GSTParduota

Vartotojo avataras
pervx
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1561
UžsiregistravoCOLON 2006 10 10, 23:34
AutomobilisCOLON Mitsubishi eclipse 96m.
SkypeCOLON pitaciokx
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas pervx » 2007 05 09, 20:36

o situs pozymius galima tik pastebeti vaziuojant masyna, o kai ji vietoi stovi i dirba graziai be jokiu problemu,kas idomu , tai tokia atvejej pasitaiko ne kas diena. labiausiai nervuoja kai ijungi 2 begi o masyna lik kas laikinu is paskos o poto tipo kaip nzn kas atidarosi kazkoks kamstelis ir ji pradeda liekti :D
tipo jausmas ne visi cilindrai dirba ar kazkas panasaus
Mitsubishi Eclipse 1G 199.... 2.0 Dohc .... Parduota
Mitsubishi Eclipse 2G GSTParduota

Vartotojo avataras
Riebus
Garbės narys
PranešimaiCOLON 9490
UžsiregistravoCOLON 2004 09 13, 03:00
AutomobilisCOLON Peshkom
SkypeCOLON Riebus
MiestasCOLON Anapilis

Neperskaitytas pranešimas Riebus » 2007 05 09, 21:00

pervx paskutini posta galima "koreguoti" taip kad nevaryk po pora komentaru is eiles :wink:
Lexus IS350 Дас ист фантастишь...
Neturejo Matosas problemu nusipirko DSM!

BUTTON_POST_REPLY