Oda i salona

Visi klausimai apie Mitsubishi modelius, nesusiję su jų remontu
Vartotojo avataras
Kevinas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 14203
UžsiregistravoCOLON 2005 08 06, 03:00
AutomobilisCOLON Eagle Talon 1990 TSi AWD
SkypeCOLON id: architektas.com
MiestasCOLON Kaunas
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Kevinas » 2007 03 06, 23:50

Show rašėCOLON
doncce rašėCOLONKiek supratau kalba apie mane eina :) siaip 1g clipsui persiut visas sedynes pas mane kainuoja 200lt (cia tik uz darba) toliau oda, siaip kaip sau dariausi man odos reikejo 10 metru, bet as dar dariausi galine palange, duru apmusimus, begiu rankena ir ta daiktadeze kur per viduri yra ir vaira, jei tik sedynes uztenka 8 metru, jei ka domina i pm rasykyt :)
Vo blemba... :idea: Gal susigundyt? Turiu užsigulėjusios natūralios odos, manau užtektų... Ten septynios škurkės, kiekvienos plotas kažkur tarp pusės kvadrato ir kvadrato. Kaip manai, užteks? Šiaip jau braškanti jinai, kaip suprantu rūbams tai jau nėra gerai, o kaip sėdynem?
Pasitikrinau: yra trys gabaliukai pilkos ir keturi juodos. Idomu, juoda kaip salonui atrodytų? Klipso salone visgi pilka dominuoja...
Hmmm...
Tarkim juodi kraštai, o sedynių centrai pilkesni... Hmmm... :D :deathmetal:
gerai mastai del spalvu. as irgi taip galvojau, paskui pataupiau pinigu (gerai padariau :roll: )
ps. avataras turi buti 80x80
Mitsubishi Eclipse 1992 GS (sold)
Eagle Talon 1990 TSi AWD (sold)
http://www.avstudija.lt

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2007 03 07, 08:22

doncce rašėCOLONKiek supratau kalba apie mane eina :) siaip 1g clipsui persiut visas sedynes pas mane kainuoja 200lt (cia tik uz darba) toliau oda, siaip kaip sau dariausi man odos reikejo 10 metru, bet as dar dariausi galine palange, duru apmusimus, begiu rankena ir ta daiktadeze kur per viduri yra ir vaira, jei tik sedynes uztenka 8 metru, jei ka domina i pm rasykyt :)

p.s. ir dar siulai 10lt visai masinai
taip turėjau tave ant uomens

man ydomu kokia sistema yra? kaip darai sėdynių iškarpas? ar dedi ant sėdynių popiergalį ir paišai ar numauni sėdynių apmušalus ir pagal juos ???
jei nesunku gal gali turmpai drūtai papasakot eigą :?:
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
pelioks
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1113
UžsiregistravoCOLON 2005 08 21, 03:00
MiestasCOLON Kaunas-Biržai
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas pelioks » 2007 03 09, 16:26

gal kas zinot kur visokiu odu bandyt ieskot vilniuje? :roll: bo biski rimtai su atspalviais iklimpau..
Eclipse'93 + 1 kaušas, kurie kartais dirb kartais ne.. ir nevelnio neparyši
Medus valgyt sveika (netepsi - nevaziuosi)

Vartotojo avataras
Vaidule
Dalyvis
PranešimaiCOLON 203
UžsiregistravoCOLON 2005 07 27, 03:00
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Vaidule » 2007 03 13, 07:28

Matosas rašėCOLON
doncce rašėCOLONKiek supratau kalba apie mane eina :) siaip 1g clipsui persiut visas sedynes pas mane kainuoja 200lt (cia tik uz darba) toliau oda, siaip kaip sau dariausi man odos reikejo 10 metru, bet as dar dariausi galine palange, duru apmusimus, begiu rankena ir ta daiktadeze kur per viduri yra ir vaira, jei tik sedynes uztenka 8 metru, jei ka domina i pm rasykyt :)

p.s. ir dar siulai 10lt visai masinai
taip turėjau tave ant uomens

man ydomu kokia sistema yra? kaip darai sėdynių iškarpas? ar dedi ant sėdynių popiergalį ir paišai ar numauni sėdynių apmušalus ir pagal juos ???
jei nesunku gal gali turmpai drūtai papasakot eigą :?:
Va va, susigundziau ir as siuo projektu. Kadangi savaitgalis iskrito ilgas, tai penktadieni susipirkau visas odas ir alcantaras, issilupau sedynes.... ir susiduriau su pirma problema - mano sedyniu uzvalkalai nenusiimia, jie ipresuuoti, ilydyti i sedyniu porolona :twisted: Taip kad iskarpu darymas pagal sedyniu senus uzvalkalus - atkrito. Teko improvizuoti su sviestiniu popierium, jo pagalba darytis lekalus. Kadangi jau viskas buvau susipirkusi, ir dar fiksatorius ispjausciusi - tai jau traukti s nebebuvvo kur :roll:
Chebryte, jei kantrybes nelabai turite, tai jau geriau atsekit Doncei tuos kelis simtukus, ir neuzsiimkit situo darbsciuju ranku bureliu :lol: Man savaitgalis prapuole, rankos dabar kaip su svitriniu popieriu gerai patrintos :cry: niekur liestis negaliu (cia nuo uzvalkalo tempimo ant sedynes ir fiksavimo) (apie manikiura, tai jau praleisiu :lol: )
As per tas tris dienas pasisiuvau galines sedynes, ir dabar jau su siaubu laukiu kito savaitgalio, nes reikes uzsiimti priekinemis sedynemis :twisted:
Mitsubishi Carisma "97 1,8l - parduota

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2007 03 13, 08:15

Vaidule rašėCOLON
Matosas rašėCOLON taip turėjau tave ant uomens

man ydomu kokia sistema yra? kaip darai sėdynių iškarpas? ar dedi ant sėdynių popiergalį ir paišai ar numauni sėdynių apmušalus ir pagal juos ???
jei nesunku gal gali turmpai drūtai papasakot eigą :?:
Va va, susigundziau ir as siuo projektu. Kadangi savaitgalis iskrito ilgas, tai penktadieni susipirkau visas odas ir alcantaras, issilupau sedynes.... ir susiduriau su pirma problema - mano sedyniu uzvalkalai nenusiimia, jie ipresuuoti, ilydyti i sedyniu porolona :twisted: Taip kad iskarpu darymas pagal sedyniu senus uzvalkalus - atkrito. Teko improvizuoti su sviestiniu popierium, jo pagalba darytis lekalus. Kadangi jau viskas buvau susipirkusi, ir dar fiksatorius ispjausciusi - tai jau traukti s nebebuvvo kur :roll:
Chebryte, jei kantrybes nelabai turite, tai jau geriau atsekit Doncei tuos kelis simtukus, ir neuzsiimkit situo darbsciuju ranku bureliu :lol: Man savaitgalis prapuole, rankos dabar kaip su svitriniu popieriu gerai patrintos :cry: niekur liestis negaliu (cia nuo uzvalkalo tempimo ant sedynes ir fiksavimo) (apie manikiura, tai jau praleisiu :lol: )
As per tas tris dienas pasisiuvau galines sedynes, ir dabar jau su siaubu laukiu kito savaitgalio, nes reikes uzsiimti priekinemis sedynemis :twisted:
malačius
ydomu pasižiūrėti foto būtų :D
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Vaidule
Dalyvis
PranešimaiCOLON 203
UžsiregistravoCOLON 2005 07 27, 03:00
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Vaidule » 2007 03 13, 10:09

kol kas sedynes guli gabalais balkone. Siandien tuo plastmasiu isemimu, iklijavau ant plikos skardos garso izoliacine medziaga, ir dar laukiu koloneles turi atvezti, isidesiu jas ir tada jau galesiu susideti abshyvkes, po to ir sedynes. O ateinanti savaitgali bandysiu padirbeti su priekine kuria nors sedyne. Gal kai jau salonas bus visas masinoj, gal kaip nors ir prisiruosiu nufotkinti. Tik bijau jusu kritikos :oops: nesu tokia naginga kaip Donce. Situo reikalu uzsiemiau tik del to, kad mano galines sedynes yra nuo kitos masinos ir skiriasi apmusalu spalva. Paprastus uzvalkaliukus buvau uzdejusi laikinai, bet kad tie tysaliukai uzkniso, o savaitgaliais kol tokie orai, nelabai turiu ka veikti :oops: Tureciau garaza, tai tureciau kur nuo seimos pabegti, o dabar kai jo nera, tenka tenkintis teritorija aplink siuvimo masina :twisted: Kadangi visiem seimoj labai neidomu tas siuvimo reikalas, tai kol siuvu, prie manes niekas nelenda, tai nors kazkiek turiu ramybes :oops:
Mitsubishi Carisma "97 1,8l - parduota

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2007 03 13, 10:58

tu čia pežukui darai?
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Vaidule
Dalyvis
PranešimaiCOLON 203
UžsiregistravoCOLON 2005 07 27, 03:00
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Vaidule » 2007 03 13, 13:25

aha, gi nabago salonas is skirtingu masinu :oops:
Mitsubishi Carisma "97 1,8l - parduota

Vartotojo avataras
Andriuha
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1913
UžsiregistravoCOLON 2007 03 21, 18:00
AutomobilisCOLON Mitsubishi Eclipse 2G
SkypeCOLON Chuligan.as
MiestasCOLON Kaunas yra Kaunas !
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Andriuha » 2007 04 18, 18:26

mmm gal gali parodyt foro sawo darbelio, beja kaip supratau tai doncce retai buna forume ar tik 1G daro salonus nesn niekaip negaunu pm :? :? :? :?

Vartotojo avataras
`Tadas`
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1032
UžsiregistravoCOLON 2006 10 08, 11:37
AutomobilisCOLON Eclipse 2G
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas `Tadas` » 2007 04 18, 18:45

pelioks rašėCOLONgal kas zinot kur visokiu odu bandyt ieskot vilniuje? :roll: bo biski rimtai su atspalviais iklimpau..
Nu neatradai dar jokiu parduotuviu? man irgi reikia tos odos,bet tik dviem priekinem sedynem,idomu butu kur galeciau rast jos pirkt Vilniuje.
Mitsubishi Eclipse 2G GS Juoda
Honda CBR 600cc F4i

Vartotojo avataras
pelioks
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1113
UžsiregistravoCOLON 2005 08 21, 03:00
MiestasCOLON Kaunas-Biržai
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas pelioks » 2007 04 18, 21:36

`Tadas` rašėCOLON
pelioks rašėCOLONgal kas zinot kur visokiu odu bandyt ieskot vilniuje? :roll: bo biski rimtai su atspalviais iklimpau..
Nu neatradai dar jokiu parduotuviu? man irgi reikia tos odos,bet tik dviem priekinem sedynem,idomu butu kur galeciau rast jos pirkt Vilniuje.
ko man reikia neradau. Vilniuj sita taska apziurejo.. http://www.odita.lt kainos didckos. O kaune tai beveik viska zinau :) Geriausia, kur buvau http://www.zakona.lt , bet jie naturalia oda tik gabalais pardavineja (4-6 m*m 1m*m=~120 lt) Bet jei tau juodos reikia, tai manau parasciau bus. Vnz sekmes ;)
Eclipse'93 + 1 kaušas, kurie kartais dirb kartais ne.. ir nevelnio neparyši
Medus valgyt sveika (netepsi - nevaziuosi)

Vartotojo avataras
`Tadas`
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1032
UžsiregistravoCOLON 2006 10 08, 11:37
AutomobilisCOLON Eclipse 2G
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas `Tadas` » 2007 04 18, 21:39

Na man reikia ne juodos,o pilkos tokios odos.Manyciau nebus problema jos Vilniuj rast tik noretusi kur pigiau,zinoma ;)
Mitsubishi Eclipse 2G GS Juoda
Honda CBR 600cc F4i

Vartotojo avataras
doncce
Dalyvis
PranešimaiCOLON 68
UžsiregistravoCOLON 2006 03 12, 19:56
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas doncce » 2007 04 18, 23:36

Andriuha rašėCOLONmmm gal gali parodyt foro sawo darbelio, beja kaip supratau tai doncce retai buna forume ar tik 1G daro salonus nesn niekaip negaunu pm :? :? :? :?
Nu kad nieko pm nuo taves negavau :) pabandyk parasyt dar karta, siaip lankausi cia kelis kartus per diena :D darau visokius salonus, bet kiek yra tekia daryt, tai 1G lengviausiai darosi :)
eclipse G1 gs SOLD
vw passat 1.9 tdi '99 81Kw 225Nm after vimota chip tuning 100Kw 320Nm

aleksagold
Dalyvis
PranešimaiCOLON 7
UžsiregistravoCOLON 2007 05 02, 11:49
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas aleksagold » 2007 05 02, 11:58

Ka rimtai domina automobilio salono vidaus tiuningo darbai, odinio salono,vairu bei kabrio stogu siuvimas su gera kokybe ir sertifikuotomis medziagomis, rasykit man i e-maila.

[email protected]

Vartotojo avataras
Kevinas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 14203
UžsiregistravoCOLON 2005 08 06, 03:00
AutomobilisCOLON Eagle Talon 1990 TSi AWD
SkypeCOLON id: architektas.com
MiestasCOLON Kaunas
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Kevinas » 2007 05 27, 16:24

va ka buvo galima bandyt daryt is mano senuju (ale rekaro) sedyniu:

Paveikslėlis
Mitsubishi Eclipse 1992 GS (sold)
Eagle Talon 1990 TSi AWD (sold)
http://www.avstudija.lt

BUTTON_POST_REPLY