Sulauzytas bamperis

Dažymas, gruntavimas, sparnai, durys, lempos, bamperiai ir kitos kėbulo dalys bei darbai.
Vartotojo avataras
mpegas
Valdybos narys
PranešimaiCOLON 3017
UžsiregistravoCOLON 2005 08 04, 03:00
AutomobilisCOLON Sianas opelys
SkypeCOLON spokask
MiestasCOLON Mažeikiai
CONTACTCOLON

Re: Sulauzytas bamperis

Neperskaitytas pranešimas mpegas » 2008 07 02, 18:37

Jo, o kada mum kompensacijas mokės?! :twisted:

Vartotojo avataras
ProXas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 2439
UžsiregistravoCOLON 2007 04 03, 00:37

Re: Sulauzytas bamperis

Neperskaitytas pranešimas ProXas » 2008 07 02, 18:40

algucia rašėCOLONdraudimai beto neismoka asmenines patirtos zalos. Sumoka uz pataisyma automobilio ir viskas dziaukis. O man automatiskai gaunasi dauztas automobilis kurio kaina krenta, turiu vazinet i servizus taisytis (kuras kainuoja, laikas sugaistas). O jei dar automobilis dauztas taip, kad nevaziuoja, kaip man kazkada buvo, tai tris menesius be automobilio buvau, kol gavau pilna suma is draudimo...
Daugiau tokia informacija cia nebesidalint geriau, kaip supratau.
Muhahahha, kaip sakant ant tavo buferio nenuplovus ne zhymes nera o tu ketini i servisus vazhinet ir tvarkytis? Kurioj vietoj tu buvai kai Dievas logika dalino? :lol:
Pikts Turbo Sandeliukas ant ratu Volvo V70
Rudis ant ratu GSi
Pshichas Kaunietis 8)

Vartotojo avataras
algucia
Dalyvis
PranešimaiCOLON 85
UžsiregistravoCOLON 2006 12 24, 01:21
AutomobilisCOLON Eclipse 2G
MiestasCOLON Vilnius

Re: Sulauzytas bamperis

Neperskaitytas pranešimas algucia » 2008 07 02, 19:14

ProXas rašėCOLON
algucia rašėCOLONdraudimai beto neismoka asmenines patirtos zalos. Sumoka uz pataisyma automobilio ir viskas dziaukis. O man automatiskai gaunasi dauztas automobilis kurio kaina krenta, turiu vazinet i servizus taisytis (kuras kainuoja, laikas sugaistas). O jei dar automobilis dauztas taip, kad nevaziuoja, kaip man kazkada buvo, tai tris menesius be automobilio buvau, kol gavau pilna suma is draudimo...
Daugiau tokia informacija cia nebesidalint geriau, kaip supratau.
Muhahahha, kaip sakant ant tavo buferio nenuplovus ne zhymes nera o tu ketini i servisus vazhinet ir tvarkytis? Kurioj vietoj tu buvai kai Dievas logika dalino? :lol:

as kalbejau bendrai, o ne butent apie si ivyki...
Eclipse (2G) 98, 2.0, 104KW :)

drawningirl

Re: Sulauzytas bamperis

Neperskaitytas pranešimas drawningirl » 2008 07 02, 21:11

ZyXEL rašėCOLON
olopitekas rašėCOLONale bet sudaromos forume visos galimybes pasirengti sukciavimui. nemanau, kad tai sveikintinas reiskinys.

nu netikiu as zmoniu samoningumu ir saziningumu. jei jau atejo ia iekoti bamperio, fig jis kreips demesi i bandymus perkalbet.
Bet žmonės iš draudimo (kaip suprantu tokie, kaip drawningirl ;) ) gali pamatyt kad kažkas ruošiasi tokią afiorą padaryt ir tam pasiruošt- vis tiek turbūt gal net tikriausiai dalinasi info tarp draudimų ;) O protingi žmonės tokiam tiesiog neduos tų bamperių ir tiek...
labai teisingai, issiaiskinus tokia machinacija butu nemazai nemalonumu su draudimu... galiausiai draudimas tiesiog atsisakytu dar karta drausti. o draudimas juk privalomas, tai butu paciam blogiau...

drawningirl

Re: Sulauzytas bamperis

Neperskaitytas pranešimas drawningirl » 2008 07 02, 21:17

algucia rašėCOLONdraudimai beto neismoka asmenines patirtos zalos. Sumoka uz pataisyma automobilio ir viskas dziaukis. O man automatiskai gaunasi dauztas automobilis kurio kaina krenta, turiu vazinet i servizus taisytis (kuras kainuoja, laikas sugaistas). O jei dar automobilis dauztas taip, kad nevaziuoja, kaip man kazkada buvo, tai tris menesius be automobilio buvau, kol gavau pilna suma is draudimo...
Daugiau tokia informacija cia nebesidalint geriau, kaip supratau.

cia jau kaip zmogus pageidauja, arba gauni pinigus arba vaziuoja i viena is servisu....jei sakai, kad tau beveik ant bamperio zymes ner, tai kodel jis nevaziuoja???

Vartotojo avataras
algucia
Dalyvis
PranešimaiCOLON 85
UžsiregistravoCOLON 2006 12 24, 01:21
AutomobilisCOLON Eclipse 2G
MiestasCOLON Vilnius

Re: Sulauzytas bamperis

Neperskaitytas pranešimas algucia » 2008 07 02, 21:39

drawningirl rašėCOLON
algucia rašėCOLONdraudimai beto neismoka asmenines patirtos zalos. Sumoka uz pataisyma automobilio ir viskas dziaukis. O man automatiskai gaunasi dauztas automobilis kurio kaina krenta, turiu vazinet i servizus taisytis (kuras kainuoja, laikas sugaistas). O jei dar automobilis dauztas taip, kad nevaziuoja, kaip man kazkada buvo, tai tris menesius be automobilio buvau, kol gavau pilna suma is draudimo...
Daugiau tokia informacija cia nebesidalint geriau, kaip supratau.

cia jau kaip zmogus pageidauja, arba gauni pinigus arba vaziuoja i viena is servisu....jei sakai, kad tau beveik ant bamperio zymes ner, tai kodel jis nevaziuoja???
Dabartinis vaziuoja, bet pries tai turejau masina su kuria i avarija buvau patekes taip kad jos taisyt neapsimokejo visas priekis sumaltas buvo, tai is lietuvos draudimo 3 menesius atsiiminejau pinigus jos rinkos kaina.
Eclipse (2G) 98, 2.0, 104KW :)

Vartotojo avataras
algucia
Dalyvis
PranešimaiCOLON 85
UžsiregistravoCOLON 2006 12 24, 01:21
AutomobilisCOLON Eclipse 2G
MiestasCOLON Vilnius

Re: Sulauzytas bamperis

Neperskaitytas pranešimas algucia » 2008 07 02, 21:53

ir beto nematau nieko cia blogo, kad jei mano masina butu kokia kitokia su plastmasiniais bamperiais, tai is ju nieko nebutu like ir draudimui reiketu naujus pirkti. Tai ir noreciau kad man kaip naujus priskaiciuotu.
Eclipse (2G) 98, 2.0, 104KW :)

drawningirl

Re: Sulauzytas bamperis

Neperskaitytas pranešimas drawningirl » 2008 07 02, 21:53

algucia rašėCOLON
drawningirl rašėCOLON
cia jau kaip zmogus pageidauja, arba gauni pinigus arba vaziuoja i viena is servisu....jei sakai, kad tau beveik ant bamperio zymes ner, tai kodel jis nevaziuoja???
Dabartinis vaziuoja, bet pries tai turejau masina su kuria i avarija buvau patekes taip kad jos taisyt neapsimokejo visas priekis sumaltas buvo, tai is lietuvos draudimo 3 menesius atsiiminejau pinigus jos rinkos kaina.


daug kam ilgai uztrunka reikalai su LD...

Vartotojo avataras
algucia
Dalyvis
PranešimaiCOLON 85
UžsiregistravoCOLON 2006 12 24, 01:21
AutomobilisCOLON Eclipse 2G
MiestasCOLON Vilnius

Re: Sulauzytas bamperis

Neperskaitytas pranešimas algucia » 2008 07 02, 22:50

na tiesa pasakius apie BTA daugiau blogu atsiliepimu esu girdejes...
Eclipse (2G) 98, 2.0, 104KW :)

drawningirl

Re: Sulauzytas bamperis

Neperskaitytas pranešimas drawningirl » 2008 07 02, 23:11

algucia rašėCOLONna tiesa pasakius apie BTA daugiau blogu atsiliepimu esu girdejes...
pasakyk nors viena draudima apie kuri nebutum girdejes blogu atsiliepimu... bent as apie visus po truputi :D jei girdejai is panasiai mastanciu kaip tu, tai ner ko stebetis:) kartais kai pasirasai sutarti reik bent paskaityt ka pasirasai, o poto pagristai reiksti pretenzijas, o kai db daug tokiu sustru atsiranda su visokiais skolintais bamperiais, tai ner ko stebetis, kad draudimas lauzosi ir nenori babkiu moket... visi dirba pagal taisykles, sutartis, niekas is pirsto nelauzia kam ir kiek ismoket :) LD daugiau dirba su juridiniais asmenim nei su fiziniais :)

Vartotojo avataras
algucia
Dalyvis
PranešimaiCOLON 85
UžsiregistravoCOLON 2006 12 24, 01:21
AutomobilisCOLON Eclipse 2G
MiestasCOLON Vilnius

Re: Sulauzytas bamperis

Neperskaitytas pranešimas algucia » 2008 07 02, 23:33

gerai, viskas, tyliu, as durnas sukcius, jus visi protingi, saziningi shaunuoliai medali jums :thumbsup:
Eclipse (2G) 98, 2.0, 104KW :)

drawningirl

Re: Sulauzytas bamperis

Neperskaitytas pranešimas drawningirl » 2008 07 02, 23:39

algucia rašėCOLONgerai, viskas, tyliu, as durnas sukcius, jus visi protingi, saziningi shaunuoliai medali jums :thumbsup:

nieks nesako, kad durnas ar panasiai, tiesiog keistai mastai :) matai problema ten, kur jos nera :) ir del smulkaus bamperio defekto nori turet dideliu bedu :) atsipalaiduok ir nu pofik tas bamperis, viskas gi jam gerai, ania;)

Vartotojo avataras
Karys
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1057
UžsiregistravoCOLON 2008 02 07, 11:26
AutomobilisCOLON Galant 96
MiestasCOLON Kaunas

Re: Sulauzytas bamperis

Neperskaitytas pranešimas Karys » 2008 07 09, 21:53

nieko nera o bandai kazka islaust. Mano pvz situacija daug blogesne - nubrauktas sparnas ir akivaizdziai matos. Ir nieko nepadarysi nes nubrauke tevas, nes jam reikejo isiparkuot butent salia mano masinos...
EX Peugeot 405 1.9TD 67kw - nuo kalno, vejui is nugaros 130 isspausdavo...
EX Galant 96 1.8 SOHC 16v 93kw
EX Dodge Intrepide 97 3.5 V6 DOHC 24v 160kw
NOW Renault Laguna 98 3.0 V6 DOHC 24v 140kw
AutoServisai.com Lietuvos autoservisu katalogas

drawningirl

Re: Sulauzytas bamperis

Neperskaitytas pranešimas drawningirl » 2008 07 10, 09:15

Karys rašėCOLONnieko nera o bandai kazka islaust. Mano pvz situacija daug blogesne - nubrauktas sparnas ir akivaizdziai matos. Ir nieko nepadarysi nes nubrauke tevas, nes jam reikejo isiparkuot butent salia mano masinos...

uzjauciu :( nu jo is tevo juk nereikalausi per draudima...

Vartotojo avataras
rs_matrix
Dalyvis
PranešimaiCOLON 956
UžsiregistravoCOLON 2007 03 27, 22:45
AutomobilisCOLON Eagle Talon 2G
MiestasCOLON vln

Re: Sulauzytas bamperis

Neperskaitytas pranešimas rs_matrix » 2008 07 11, 17:49

panasiai ir man buvo, ikale senas citroenas taloncikui i rura, galvojau visa zopa sumalta bus, o ten tik ant bamperio vienoj vietoj nubrozdinta truputi, o citroenui tai ragas, fara bamperis risotka, kampas sparno ir truputi kapotas ilenktas. Tai faru nekvietem, nes lb skubejau, o beto ka as ten draudimui buciau parodes, nubruzinta dazu lopinele. Liepiau citruso vadylai susirinkti visas smotkes nuo kelio ir issiskyrem. Aisku kvailai padariau, tas ciuvas galejo laisvai poto mane apkaltinti ir dar pabegima is ivikio vietos pripaisyti, bet tuo metu, apie tai net nepamasciau... Ir pilnai suprantu algucia, norisi kad zala butu ivertinta tinkamai, bet vizuoliai tos zalos gal ir nesimato, o po tokio smugiu neaisko kas su tuo kebulu pasidaro.
2G Eagle Talon ESi

BUTTON_POST_REPLY