Lambda zondo itaka dujoms

Remonto klausimai, netinkantys kitose skiltyse
peg_6000
Dalyvis
PranešimaiCOLON 16
UžsiregistravoCOLON 2009 12 29, 19:00
AutomobilisCOLON Lancer '91 1.5GLi 12v 66kW
MiestasCOLON Kaunas

Lambda zondo itaka dujoms

Neperskaitytas pranešimas peg_6000 » 2011 03 15, 08:22

Laba diena. Kažkurią diena nuvežiau reguliuoti dujas ir žmogus jas reguliavęs, įtarė kad mano lancerio lambda zondas blogas.

Man paaiškino kad su blogu lambda zondu neina gerai sureguliuoti dujų, bet nieko nesakė kokią įtaką jis turi važinėjant mieste (kai dideli greičio skirtumai). Gal kas galit aprašyti ryšį tarp jo ir dujų?

Po reguliavimo per 3 dienas važinėjimo užgesau 2 kartus (abu kartus sustojus.). Pas mane sudėtos dujos paduodamos per orą (G2, ar kaip ten jos skaitosi), reduktorius naujas, o filtras senesnis nei 5 metai.

Vartotojo avataras
miurdock
Valdybos narys
PranešimaiCOLON 4293
UžsiregistravoCOLON 2007 06 04, 15:27
AutomobilisCOLON Mitsubishi Eclipse
SkypeCOLON miurdock
MiestasCOLON Kaunas
CONTACTCOLON

Re: Lambda zondo itaka dujoms

Neperskaitytas pranešimas miurdock » 2011 03 15, 09:56

Šiaip kiek žinau lemda zondas variklio darbui su dujomis neturi per didelės įtakos, nes dujų padavimas skirtingomis variklio darbo etapais (ant laisvų, iki 3k apsukųų ir aukščiau) yra sureaguliuotas dujų kompe.

Bet kokiu atveju, jei pasijungus prie kompo rodė, kad zondas negyvas jį pasikeisk ;)
Mitsubishi Eclipse 2g 99' ex
Mitsubishi Eclipse 1g 93' 2.0 ex
Plymouth Laser 91' 1.8 ex...

www.promoservice.lt

Vartotojo avataras
Roliz
Dalyvis
PranešimaiCOLON 6440
UžsiregistravoCOLON 2005 02 19, 02:00
AutomobilisCOLON Accord Tourer
SkypeCOLON stotas
MiestasCOLON Kaunas

Re: Lambda zondo itaka dujoms

Neperskaitytas pranešimas Roliz » 2011 03 20, 23:16

nebutinas tas kompas kad matyti ka liamda mires, uztenka ir emuliatoriu pajunkt. Liamda esant duju irangai atlieka informacini vaidmeni, kad matyti ar duju misinys liesas ar riebus. Pas tave dabar neaisku ar riebu ar liesu, nes nemato zondo normalaus veikimo.
Accord Tourer

BUTTON_POST_REPLY