Check Engine del duju

Generatorius, apšvietimas, garso aparatūra, akumuliatorius bei kitos elektrinės sistemos dalys ir jų remontas
San IL
Dalyvis
PranešimaiCOLON 107
UžsiregistravoCOLON 2008 04 09, 23:10
AutomobilisCOLON Mitsubishi Galant '95
MiestasCOLON Vilnius

Check Engine del duju

Neperskaitytas pranešimas San IL » 2009 11 08, 04:19

Sveiki. Pas mane, kaip ir pas dauguma netiesioginio ipurskimo dujininku bevaziuojant uzsidega check engine lempute. Tai yra normalu - nes atjungti benzino purkstukai meta klaida.
Man siule pastatyti purkstuku simuliatoriu uz papildomus 120 litu, bet atsisakiau - argi ta lempute galvos skausmas?

Dabar kilo mintis, galbut galima kaip nors pergudrauti kompa, kad jis nemestu sios klaidos. (atjungti koki davikli, ar uztrumpinti laida). Ilgai vaziuojant nakti, tikrai igrysta sviecianti lempute. Taciau issukti jos nenoriu - ji yra reikalinga, kaip vienintele informacine lempute apie varikli.

Su ABS esu padares paprasciau (jie pas mane neveike nuo pirkimo, bet kadangi as ju nepripazystu, tai isvis atjungiau) - tiesiog ishsukau lempute is skydelio:)

Siulykit savo mintis.
Galant '95 1.8 GLSi hečbekas - LPG powered, green peace:)

Abi rankos kairės, vietoj smegenų - manų košė

Vartotojo avataras
performancas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 824
UžsiregistravoCOLON 2006 05 31, 22:10
AutomobilisCOLON 1g DSM Performanced :)
MiestasCOLON Anyksciai - Vilnius

Re: Check Engine del duju

Neperskaitytas pranešimas performancas » 2009 11 08, 11:17

pakabink 4 varzas vietoj purkstuku ir padaryk kad vaziuojant ant duju nuo benzo purkstuku kompas persijungtu ant tu varzu , ir ceck nebedegs :) varzas ikmk apie 16 omu
Colt C53A Targa - GTi 4g67 100Kw - sold
1G '94 DSM GS+T - in po presas
Colt '05 cz3 1,3 70kw
Colt '94 CA0 1,6 83kw daily car/ (turbo project coming...)
http://www.temis.lt/

BUTTON_POST_REPLY