klausimas su pakaitinimo zvakiu rele

Generatorius, apšvietimas, garso aparatūra, akumuliatorius bei kitos elektrinės sistemos dalys ir jų remontas
Vartotojo avataras
mpegas
Valdybos narys
PranešimaiCOLON 3017
UžsiregistravoCOLON 2005 08 04, 03:00
AutomobilisCOLON Sianas opelys
SkypeCOLON spokask
MiestasCOLON Mažeikiai
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas mpegas » 2007 02 13, 18:52

nulis rašėCOLONtaiva as irgi neperseniausiai isigijau toki pati galanta ir su ta pacia problema. Labai buciau dekingas jei kas atsakytu konkreciai i priestai uzduota klausima. Juk jungikliu detis nesinori.
Tiesa buvau pas elektrika sis atsake kad cia visai nekalta rele, o kazkoks variklio temperatūros daviklis kuris prijungtas prie vadinamo kompo. O kompas jei tas daviklis sugedes, supranta taip lyg butu siltas motoras ir delto labai trumpai kaitina. Delto ryte labai sunku uzvesti. Na as tai laida nuo akumo pliuso atsitempiau ir tiesiai prie zvakiu prijungiu, suskaiciuoju iki 3 ir kuriu tada labai puikiai uzsiveda. bet juk taip vazineti nesinori.
Temperatūros daviklį pasikeiti ir nebus problemų. :idea:

Vartotojo avataras
nulis
Dalyvis
PranešimaiCOLON 5
UžsiregistravoCOLON 2005 12 27, 16:14
MiestasCOLON Jonava
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas nulis » 2007 02 13, 21:17

Tiesa noriu paklaust kur tas temperaturos daviklis yra. Seip pas mane temperatura rodo gerai bet gal cia dar kazkoks kitas yra daviklis ir kiek jis mazdauk kainuoja.
aciu. tikiuosi, kad cia tas daviklis bus nes buvo jau man pribure, kad kazkoks kompas gali but nusproges ar kazkas panasaus

Vartotojo avataras
mpegas
Valdybos narys
PranešimaiCOLON 3017
UžsiregistravoCOLON 2005 08 04, 03:00
AutomobilisCOLON Sianas opelys
SkypeCOLON spokask
MiestasCOLON Mažeikiai
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas mpegas » 2007 02 13, 22:13

nulis rašėCOLONTiesa noriu paklaust kur tas temperaturos daviklis yra. Seip pas mane temperatura rodo gerai bet gal cia dar kazkoks kitas yra daviklis ir kiek jis mazdauk kainuoja.
aciu. tikiuosi, kad cia tas daviklis bus nes buvo jau man pribure, kad kazkoks kompas gali but nusproges ar kazkas panasaus
Čia kaip patikrint tą daviklį:
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
nulis
Dalyvis
PranešimaiCOLON 5
UžsiregistravoCOLON 2005 12 27, 16:14
MiestasCOLON Jonava
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas nulis » 2007 02 14, 18:16

o jeigu sitas daviklis geras, nu ta prasme kaip rasei viska teisingai rodo kas tada gali buti.

Pas mane rele pasukus uzdegimo rakteli suveikia bet ikarto atsijungia, na po kokios 1 sekundes atsijunge.(isijungia ir iskarto atsijungia) :?:

Vartotojo avataras
herkuss
Dalyvis
PranešimaiCOLON 630
UžsiregistravoCOLON 2005 08 26, 03:00
AutomobilisCOLON Mitsubishi Lancer 2.0D '94
MiestasCOLON Utena
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas herkuss » 2007 02 15, 07:47

nulis rašėCOLONo jeigu sitas daviklis geras, nu ta prasme kaip rasei viska teisingai rodo kas tada gali buti.

Pas mane rele pasukus uzdegimo rakteli suveikia bet ikarto atsijungia, na po kokios 1 sekundes atsijunge.(isijungia ir iskarto atsijungia) :?:
Galiu papasakoti kaip pas mane buvo....

O buvo taip... ;)
Vienu žo pas mane temperatūros dačikas tuo pačiu ir pakaitinimo relę valdo... kai jis nuduso temperetūrą rodė gerą, tačiau relė ėjo iš proto... iš pradžių klaksėjo, veikė normaliai, po to visai neveikė (neišsijungė, pastoviai kaitino) nereagavo į šilumos pokyčius.... ilgai aš ieškojau kame bėdos, kol neišsiaiškinau, kad čia tas pats dačikas kur temperatūrą į skydelį parodo... Pakeičiau dačiką ir viskas grįžo į savas vietas (nu čia gal sutapimas bet kuro nuo tada daugiau ima... ir neatsistatė pakeitus dačiką ;) )
Mitsubishi Lancer 2.0D 94'
Balta kaip gulbė bet burzgia kaip užkimusi žąsis.

Vartotojo avataras
eibis
Dalyvis
PranešimaiCOLON 85
UžsiregistravoCOLON 2005 09 10, 13:36
AutomobilisCOLON Passat
MiestasCOLON Ukmerge

Neperskaitytas pranešimas eibis » 2007 02 20, 20:10

nu zvakiu rele dabar man nebetaip rupi, isitaisiau rimtesniu problemu perkaitinau motora....kaip paaiskejo del termostato kuris beveik neatsidarydavo net uzvirus vandeniui...o ir temperaturos daviklis nebenaujas temperaturos tikslios neberode...nes senom masinom rodo mazesne temperatura negu is tikruju buna...tai gal ir man reiks ta temperaturos dacika pakeist ir zvakes susitvarkys :roll:
Audi A6 C4 '95 2.5TDI 103kw 6 pavaros
Galant '93 2,0TD 66kw (parduota)
bmw e36 '93 2,5TD 85kw (perleista)
Sigma '92 3,0i 151kw (parduota)
Galant '91 2,0i 65kw (ardomas)

tyluonis
Dalyvis
PranešimaiCOLON 15
UžsiregistravoCOLON 2009 03 12, 19:02
AutomobilisCOLON Mitsubishi Lancer D
MiestasCOLON Vilnius

Re: klausimas su pakaitinimo zvakiu rele

Neperskaitytas pranešimas tyluonis » 2009 03 12, 19:31

Sveiki,

Irgi turiu bėdelę su 93 m. lancer -- įjungus degimą, nepakaitinamos žvakės.. Iki rėlės neateina įtampa (pati relė ir žvakės geros).. Pakaitinus su krokodilais ir užkūrus variklį, antroji relė dirba kuo puikiausiai.. Gal turit kokių minčių, kas gali būti? Kur yra koks daviklis, valdiklis? mpegas buvo įdėjęs kažkokį paveikslėlį, bet jis nebesimato.. O gal yra koks saugiklis (kaip jis galėtų vadintis? neradau nei po kapotu, nei po vairu)?

Iš anksto dėkingas :)

Vartotojo avataras
mpegas
Valdybos narys
PranešimaiCOLON 3017
UžsiregistravoCOLON 2005 08 04, 03:00
AutomobilisCOLON Sianas opelys
SkypeCOLON spokask
MiestasCOLON Mažeikiai
CONTACTCOLON

Re: klausimas su pakaitinimo zvakiu rele

Neperskaitytas pranešimas mpegas » 2009 03 12, 21:59

Į reles įtampa paduodama per 80 amperų saugiklį, kuris yra prie pliusinės akumo klemos. Gal nudegęs? Jeigu ne, tai kontakto kažkur nėra gero. Nuorodą į paveikslėlį pataisiau.

tyluonis
Dalyvis
PranešimaiCOLON 15
UžsiregistravoCOLON 2009 03 12, 19:02
AutomobilisCOLON Mitsubishi Lancer D
MiestasCOLON Vilnius

Re: klausimas su pakaitinimo zvakiu rele

Neperskaitytas pranešimas tyluonis » 2009 03 12, 23:16

mpegas rašėCOLONĮ reles įtampa paduodama per 80 amperų saugiklį, kuris yra prie pliusinės akumo klemos. Gal nudegęs? Jeigu ne, tai kontakto kažkur nėra gero. Nuorodą į paveikslėlį pataisiau.
Aha, mačiau 80A ant (+) klemos.. bet.. jei jis būtų nudegęs, tai ir užkūrus neveiktų pakaitinimas (?). Šiame forume radau Colt Lancer Workshop manual'ą (ačiū!) :}
Paveikslėlis
Viliuosi, kad tiesiog pirmai rėlei „nėra žemės“ :} šviesiai patikrinsiu.
kur yra „Glow control unit“ lanceryje?

Vartotojo avataras
mpegas
Valdybos narys
PranešimaiCOLON 3017
UžsiregistravoCOLON 2005 08 04, 03:00
AutomobilisCOLON Sianas opelys
SkypeCOLON spokask
MiestasCOLON Mažeikiai
CONTACTCOLON

Re: klausimas su pakaitinimo zvakiu rele

Neperskaitytas pranešimas mpegas » 2009 03 13, 08:43

Control unit salone kažkur po panele turi būt.

tyluonis
Dalyvis
PranešimaiCOLON 15
UžsiregistravoCOLON 2009 03 12, 19:02
AutomobilisCOLON Mitsubishi Lancer D
MiestasCOLON Vilnius

Re: klausimas su pakaitinimo zvakiu rele

Neperskaitytas pranešimas tyluonis » 2009 03 15, 18:51

žuo, dar vienas į „su jungtuku“ klubą..

Arunciks
Dalyvis
PranešimaiCOLON 2
UžsiregistravoCOLON 2009 10 04, 20:27
AutomobilisCOLON Pajero I
SkypeCOLON Arunciks_lt

Re: klausimas su pakaitinimo zvakiu rele

Neperskaitytas pranešimas Arunciks » 2009 10 04, 20:57

Sveiki
Va pirkau Pajero I ir jame radau "pakaitinimo mygtuką"... Viena bėda ne bėda - temperatūros pasirodo nerodo dačikas. Pradėjau ieškot kame šaknys, tai pasirodo net nėra pačio pakaitinimo valdymo bloko :roll: :lol:

Vartotojo avataras
nearealus
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1489
UžsiregistravoCOLON 2008 12 02, 11:13
AutomobilisCOLON Nissan Primera p12 2002m 2,2dci
SkypeCOLON nearealus
MiestasCOLON Šilale

Re: klausimas su pakaitinimo zvakiu rele

Neperskaitytas pranešimas nearealus » 2009 10 08, 09:17

eibis rašėCOLONkaip suprantu jame yra dvi reles zvakem kaitint viena iki uzvedimo kaitina zvakes, o kita uzvedus motora girdisi kaip kaitina su pertraukom kol saltas motoras.
neakurent naujos temos,ar jos randasi ten neatoli kuro filtro?pas mane ta tai neaveikia kur su pertraukomis kaitina,o kaimyno galante girdejau,kad variklio apsukos tai pakyla tai vel krenta.dar galvojau kas ten per prikolas yra :roll:
Vyrai,visada liks vaikais-tik keisis jų žaislų kainos.

02m Nissan Primera p12 Dci 2,2 (93kw)
01m Nissan Almera Tino Di 2,2 (84kw)
94m Audi 80 B4 Tdi 1,9 (66kw)
92m Mitsubishi Galant 1,8l.td (55kw)
87m Audi 100 1,8 (55kw)

Vartotojo avataras
gedis44
Dalyvis
PranešimaiCOLON 144
UžsiregistravoCOLON 2007 10 07, 21:07
AutomobilisCOLON Mitsubishi lancer.Nissan primera
SkypeCOLON gaizowskii
MiestasCOLON Kauno raj.Babtai

veluoja pasildymo reles

Neperskaitytas pranešimas gedis44 » 2009 12 27, 18:45

Kai masina salta ijungiant mase turetu isijungti reles kad pasildyti kura, taciau po ilgu ieskojimu buvo pastebeta kad jos isijungia tik po ~1min. poto greiciau ir kai silta masina tai iskarto viskas sudirba. Gal zinot kas per bedos ir ka daryt? visa tai prasidejo po kurimo su krokodilais ir akumo pakrovimo.
    Mitsubishi Lancer "kombi" 2.0 diesel 94m.
    Nissan Primera 2.0i 92m.benzas-dujos
    NeĮsitikinai-NElenk!!!

    Vartotojo avataras
    mpegas
    Valdybos narys
    PranešimaiCOLON 3017
    UžsiregistravoCOLON 2005 08 04, 03:00
    AutomobilisCOLON Sianas opelys
    SkypeCOLON spokask
    MiestasCOLON Mažeikiai
    CONTACTCOLON

    Re: veluoja pasildymo reles

    Neperskaitytas pranešimas mpegas » 2009 12 28, 09:26

    gedis44 rašėCOLONKai masina salta ijungiant mase turetu isijungti reles kad pasildyti kura, taciau po ilgu ieskojimu buvo pastebeta kad jos isijungia tik po ~1min. poto greiciau ir kai silta masina tai iskarto viskas sudirba. Gal zinot kas per bedos ir ka daryt? visa tai prasidejo po kurimo su krokodilais ir akumo pakrovimo.
    Bandyčiau pirma patikrint temperatūros daviklį, jei sakai, kad užkaitus pakaitinimas sudirba. Nors gali būt valdymo blokas sugedęs. Dar reiktų įsitikint, ar šiltam varikliui, būtent nuo tos relės(1), po raktelio pasukimo, pasiduoda įtampa. Ar šitokia tavo lanceryje sistema?
    Paveikslėlis

    BUTTON_POST_REPLY