bedos su vairo trauke

Klausimai susiję su važiuoklės ir stabdžių remontu
Vartotojo avataras
Zuikenas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 116
UžsiregistravoCOLON 2007 04 25, 00:56
AutomobilisCOLON eclipse 1G

bedos su vairo trauke

Neperskaitytas pranešimas Zuikenas » 2007 05 26, 10:51

gal kam teko tvarkyti eclipses 1g vairo trauke. Niekaip negaliu prieiti ir jos nusukti :( tos dalies kuria dengia guma.

Vartotojo avataras
ProXas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 2439
UžsiregistravoCOLON 2007 04 03, 00:37

Re: bedos su vairo trauke

Neperskaitytas pranešimas ProXas » 2007 05 26, 22:15

Zuikenas rašėCOLONgal kam teko tvarkyti eclipses 1g vairo trauke. Niekaip negaliu prieiti ir jos nusukti :( tos dalies kuria dengia guma.
ta prasme traukes antgalio nenusuki? Bet kad jis ten rata nuemus visai prieinamas berods, man irgi reikes keistis bet nedariau dar nieko kolkas :roll:
Pikts Turbo Sandeliukas ant ratu Volvo V70
Rudis ant ratu GSi
Pshichas Kaunietis 8)

Vartotojo avataras
taxistas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 1981
UžsiregistravoCOLON 2005 02 26, 02:00
AutomobilisCOLON e38, M67
SkypeCOLON valentaspilz
MiestasCOLON Dzukija
CONTACTCOLON

Re: bedos su vairo trauke

Neperskaitytas pranešimas taxistas » 2007 05 26, 23:06

ProXas rašėCOLON
Zuikenas rašėCOLONgal kam teko tvarkyti eclipses 1g vairo trauke. Niekaip negaliu prieiti ir jos nusukti :( tos dalies kuria dengia guma.
ta prasme traukes antgalio nenusuki? Bet kad jis ten rata nuemus visai prieinamas berods, man irgi reikes keistis bet nedariau dar nieko kolkas :roll:
Man atrodo ne antgali norima nusukti, o trauke nuo vairo koloneles.
Niekas ne patars kaip rakta uzdeti ir su kokia jega sukti. Mastyk, ziurek. Neiseina- varyk i servisa
ex: galant 95' TD, 97' TD
e38 M67

http://www.fxpro.co.uk/

Vartotojo avataras
Nowone
Dalyvis
PranešimaiCOLON 840
UžsiregistravoCOLON 2006 06 23, 17:01
AutomobilisCOLON evo V
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Nowone » 2007 05 27, 01:37

priejimas ten tikrai nekox, apsiardyk aplink jeigu neiseina, bus patogiau. Ir reikia geru raktu, ten varztai lengvai neatsisuka :)

Vartotojo avataras
Zuikenas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 116
UžsiregistravoCOLON 2007 04 25, 00:56
AutomobilisCOLON eclipse 1G

Neperskaitytas pranešimas Zuikenas » 2007 05 27, 10:56

tame ir beda, ten tox vaizdas kad puse masinos isardyti reikia norint prieiti. bijau nusukti ten ta detale kuri dengia, nes nezinau ka ten ji laiko, paskui kaip prades variklis i gabalus byret :roll:

Vartotojo avataras
Zuikenas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 116
UžsiregistravoCOLON 2007 04 25, 00:56
AutomobilisCOLON eclipse 1G

Neperskaitytas pranešimas Zuikenas » 2007 05 27, 10:58

o i servisa nelabai iseis nuvezt, nes ta nelaime man tokiam kaime toli nuo mano namu nutiko, tad reikia tvarkyti viska paciam vietoj :?

Vartotojo avataras
Nowone
Dalyvis
PranešimaiCOLON 840
UžsiregistravoCOLON 2006 06 23, 17:01
AutomobilisCOLON evo V
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Nowone » 2007 05 27, 12:45

Zuikenas rašėCOLONtame ir beda, ten tox vaizdas kad puse masinos isardyti reikia norint prieiti. bijau nusukti ten ta detale kuri dengia, nes nezinau ka ten ji laiko, paskui kaip prades variklis i gabalus byret :roll:
vairo kolonele dengia priekines pakabos laikantysis balkis, prie jo prisuktos abieju pusiu sakes ir per viduri vienas variklio tvirtinimas. Jeigu ji atsuxi nuo kebulo, net neisivaizduoju kuom cia baigtusi :lol: ardykis is apacios, nusiimk sakes, pasitrauk duslintuva is kelio, cia mitsubishi, remontas sudetingas vien del ardymo, kad pasiekt ka tau reikia. Nenusukinek visko is eiles, nes paskui bus sunku surinkt :idea:

Vartotojo avataras
ProXas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 2439
UžsiregistravoCOLON 2007 04 03, 00:37

Neperskaitytas pranešimas ProXas » 2007 05 28, 11:22

Nowone rašėCOLON vairo kolonele dengia priekines pakabos laikantysis balkis, prie jo prisuktos abieju pusiu sakes ir per viduri vienas variklio tvirtinimas. Jeigu ji atsuxi nuo kebulo, net neisivaizduoju kuom cia baigtusi :lol: ardykis is apacios, nusiimk sakes, pasitrauk duslintuva is kelio, cia mitsubishi, remontas sudetingas vien del ardymo, kad pasiekt ka tau reikia. Nenusukinek visko is eiles, nes paskui bus sunku surinkt :idea:
Buvau nukabines ta balki nieko blogo neatsitinka :D
Tiesa paremes buvau varikli iash apacios lentomis kad nesunku butu atgal pagalve pasigaut... :wink:
Pikts Turbo Sandeliukas ant ratu Volvo V70
Rudis ant ratu GSi
Pshichas Kaunietis 8)

Vartotojo avataras
pervx
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1561
UžsiregistravoCOLON 2006 10 10, 23:34
AutomobilisCOLON Mitsubishi eclipse 96m.
SkypeCOLON pitaciokx
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas pervx » 2007 05 28, 11:41

vairo trauke man irgi sunkiai ejosi tai paimiau su bulkarge jos nuemiau :) ir istaciau naujus,per mazai vitos klipsija kazka tvarkyti :)
Mitsubishi Eclipse 1G 199.... 2.0 Dohc .... Parduota
Mitsubishi Eclipse 2G GSTParduota

BUTTON_POST_REPLY