bildukas pakaboj

Klausimai susiję su važiuoklės ir stabdžių remontu
Vartotojo avataras
drago0on
Dalyvis
PranešimaiCOLON 568
UžsiregistravoCOLON 2007 03 09, 16:00
MiestasCOLON Vilnius

bildukas pakaboj

Neperskaitytas pranešimas drago0on » 2007 05 21, 13:39

sveiki, pora sykiu teko savo coltuka nugint i kaima, per tokius gan nesmagius keliukus pavazinet, vaziavau kaip imanoma leciau, bet po pirmo pasivazinejimo girdejosi toks duslus "dungt" kai mieste tarkim netycia pagaudavau duobe.. po kito karto jau ir sukant i desine bei pradedant judeti girdisi tokie neaiskus "dungt", perskaiciau visa "ZyXelio" tema taciau man tik paaiskejo, kad greiciausiai bus granatom ragai.. tai va gal patarsit kur vilniuj vest, kad paziuretu pakaba ir jei reikia kokybiskai suremontuotu ? nenoreciau kur mieste rato pamest :), beje aplink ratus kiek viska krutinau, kaip ir tvirtai laikosi..

Vartotojo avataras
Kevinas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 14203
UžsiregistravoCOLON 2005 08 06, 03:00
AutomobilisCOLON Eagle Talon 1990 TSi AWD
SkypeCOLON id: architektas.com
MiestasCOLON Kaunas
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Kevinas » 2007 05 21, 13:44

O gal amortikas? Ar tas "dungt:)" visai ne toks?
Mitsubishi Eclipse 1992 GS (sold)
Eagle Talon 1990 TSi AWD (sold)
http://www.avstudija.lt

Vartotojo avataras
Mantas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 6487
UžsiregistravoCOLON 2006 06 19, 10:30
AutomobilisCOLON Honda S2000 + MB W140
MiestasCOLON Kaunas

Re: bildukas pakaboj

Neperskaitytas pranešimas Mantas » 2007 05 21, 13:48

drago0on rašėCOLONsveiki, pora sykiu teko savo coltuka nugint i kaima, per tokius gan nesmagius keliukus pavazinet, vaziavau kaip imanoma leciau, bet po pirmo pasivazinejimo girdejosi toks duslus "dungt" kai mieste tarkim netycia pagaudavau duobe.. po kito karto jau ir sukant i desine bei pradedant judeti girdisi tokie neaiskus "dungt", perskaiciau visa "ZyXelio" tema taciau man tik paaiskejo, kad greiciausiai bus granatom ragai.. tai va gal patarsit kur vilniuj vest, kad paziuretu pakaba ir jei reikia kokybiskai suremontuotu ? nenoreciau kur mieste rato pamest :), beje aplink ratus kiek viska krutinau, kaip ir tvirtai laikosi..
I granata tai nepanasu, granata traska, o ne dungsi. Sarnyrai gal...
Didelio vaiko dideli žaislai:
Honda S2000 AP2 (summer FUN)
Mercedes Benz S-Class W140 (daily VIP)
BMW [e36] 328i coupe (trackday)

Vartotojo avataras
drago0on
Dalyvis
PranešimaiCOLON 568
UžsiregistravoCOLON 2007 03 09, 16:00
MiestasCOLON Vilnius

Re: bildukas pakaboj

Neperskaitytas pranešimas drago0on » 2007 05 21, 13:53

Mantas_V6 rašėCOLON I granata tai nepanasu, granata traska, o ne dungsi. Sarnyrai gal...
bet jie dar lyg irgi normaliai atrodo.. reiks kur nors nustum, kad suprantanti akis paziuretu.. :)
Kevinas rašėCOLONO gal amortikas? Ar tas "dungt:)" visai ne toks?
na amortikai kaip ir sveiki, juos makaluojant nieko nesigirdi..

Vartotojo avataras
ZyXEL
Valdybos narys
PranešimaiCOLON 11303
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
AutomobilisCOLON Lancer Evolution GSR 2011
SkypeCOLON zyxelis
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas ZyXEL » 2007 05 21, 14:29

Pas mane dunksėjo per duobes lekiant- tai buvo kaltos stabilizatoriaus traukės ;) Pakeičiau- dingo dunksėjimas... Bet ten aiškiai matėsi, kad jom amen (sudilusios gumos), kaina 11Lt už vieną ;) Palįsk po mašina ir vizualiai įvertink viską, o jei nesimato "iš akies"- tai ant stendo papurčius tikrai pasakys, kas ten pas tave dunksi ;)
Mitsubishi Colt 91' 1.5L 12V (C50) - Parduotas
Mitsubishi Colt 94' 1.6L 16V (CA0) - Parduotas
Eagle Talon TSi 95' 2.0L+T (D32A) - Parduotas

Lancer Evolution X GSR 2011

Vartotojo avataras
vs
Dalyvis
PranešimaiCOLON 180
UžsiregistravoCOLON 2006 11 07, 13:05
AutomobilisCOLON keli bet visi mitsubishi :D
SkypeCOLON wiespatis87
MiestasCOLON Kaunas-Garliava

Neperskaitytas pranešimas vs » 2007 05 21, 18:16

pas mane irgi tas pats buvo,perskaiciau forume kad apatinis sarnyras, tikrinant nieko nesijaute,bet isnarinus 8O

Vartotojo avataras
drago0on
Dalyvis
PranešimaiCOLON 568
UžsiregistravoCOLON 2007 03 09, 16:00
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas drago0on » 2007 05 21, 20:20

teks dabar tik gera pakabos meistriuka surast ir varyt paknibinet :) nes taip vaziuot visai nesmagu :(

Vartotojo avataras
kaiser
Dalyvis
PranešimaiCOLON 388
UžsiregistravoCOLON 2006 01 29, 19:55
AutomobilisCOLON Carisma (žmonos)
MiestasCOLON Panevėžys

Neperskaitytas pranešimas kaiser » 2007 06 01, 22:20

Sorry, bet ikišiu savo trigrašį :twisted:

Jau kokias 2-3 savaites įdomūs garsai girdisi važiuojant. Spėju kad iš pakabos. Sunku net apibūdint tą garsą - kaukimas kažkoks ir girdisi jis dažniausiai sukant i dešinę. Su kiekviena diena tas "kaukimas" intensyvėja. Aš, kaip su technika nedraugaujantis žmogus, nelabai numanau kas tai galėtų būti. Bet ir labiau su technika draugaujantys pažystami nenumano kas tai. Kaip "dainuoja" priekinis ir galinis guoliai jau žinau - garsas nepanašus :confused:
Gal kas pas ką buvo panašių nuotykių?
Senai, senai: Eclipse 1G
žmonos: EX Carisma 1.8 85kW

Vartotojo avataras
Hgs
Dalyvis
PranešimaiCOLON 108
UžsiregistravoCOLON 2007 01 20, 21:05
MiestasCOLON Vilnius - Jonav

Neperskaitytas pranešimas Hgs » 2007 06 03, 10:23

kaiser rašėCOLONSorry, bet ikišiu savo trigrašį :twisted:

Jau kokias 2-3 savaites įdomūs garsai girdisi važiuojant. Spėju kad iš pakabos. Sunku net apibūdint tą garsą - kaukimas kažkoks ir girdisi jis dažniausiai sukant i dešinę. Su kiekviena diena tas "kaukimas" intensyvėja. Aš, kaip su technika nedraugaujantis žmogus, nelabai numanau kas tai galėtų būti. Bet ir labiau su technika draugaujantys pažystami nenumano kas tai. Kaip "dainuoja" priekinis ir galinis guoliai jau žinau - garsas nepanašus :confused:
Gal kas pas ką buvo panašių nuotykių?
pas mane buvo toks geras kaukimas, pradeda kaukti is niekur arba sukant i desne. Rankini patraukdavau dingdavo, poto vel kartais atsirasdavo, kol viena diena pradejo gerai kaukaliot. Priejau prie galinio rato ir jauciu siluma, tai ranka prielieciau ir nusideginau. Pasirodo suporto cilindriukas uzsikirtes buvo ir klinijo. Tai 5 val darbo su plaktuku ir dabar kai jau viskas gerai.

Vartotojo avataras
Roliz
Dalyvis
PranešimaiCOLON 6440
UžsiregistravoCOLON 2005 02 19, 02:00
AutomobilisCOLON Accord Tourer
SkypeCOLON stotas
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Roliz » 2007 06 03, 12:14

kartais buna kad galiniu suportu cilindriukas nevaiksto del tos gumeles ant jo nes ji per laika sustingsta ir nebeleidzia jam pajudet is vietos.
Accord Tourer

Vartotojo avataras
kaiser
Dalyvis
PranešimaiCOLON 388
UžsiregistravoCOLON 2006 01 29, 19:55
AutomobilisCOLON Carisma (žmonos)
MiestasCOLON Panevėžys

Neperskaitytas pranešimas kaiser » 2007 06 03, 13:41

Hgs rašėCOLON pas mane buvo toks geras kaukimas, pradeda kaukti is niekur arba sukant i desne. Rankini patraukdavau dingdavo, poto vel kartais atsirasdavo, kol viena diena pradejo gerai kaukaliot. Priejau prie galinio rato ir jauciu siluma, tai ranka prielieciau ir nusideginau. Pasirodo suporto cilindriukas uzsikirtes buvo ir klinijo. Tai 5 val darbo su plaktuku ir dabar kai jau viskas gerai.
Ne, ratas neįkaitęs. Jau buvo kartą priekyję suportas užsikirtęs, tai šįkart iškart puoliau žiurėti ar šis ratas nekaista.
Senai, senai: Eclipse 1G
žmonos: EX Carisma 1.8 85kW

Vartotojo avataras
Pliustas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 3141
UžsiregistravoCOLON 2004 09 08, 03:00
AutomobilisCOLON Eclipse 1G
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Pliustas » 2007 06 03, 13:43

kaiser rašėCOLONSorry, bet ikišiu savo trigrašį :twisted:

Jau kokias 2-3 savaites įdomūs garsai girdisi važiuojant. Spėju kad iš pakabos. Sunku net apibūdint tą garsą - kaukimas kažkoks ir girdisi jis dažniausiai sukant i dešinę. Su kiekviena diena tas "kaukimas" intensyvėja. Aš, kaip su technika nedraugaujantis žmogus, nelabai numanau kas tai galėtų būti. Bet ir labiau su technika draugaujantys pažystami nenumano kas tai. Kaip "dainuoja" priekinis ir galinis guoliai jau žinau - garsas nepanašus :confused:
Gal kas pas ką buvo panašių nuotykių?
apziurek gerai padangas, gal krantai jau pareinai vienai ish ju. Pas mane Toyotikej kaukimas buvo kai jau kordas buvo pradejes lyst lauk, tai i servisa jau atvaziavau su visa barzda ish padangos ishlindusia, labai jau juokes ten meistreliai visi ir kviete visus pasiziuret kaip imanoma padanga sudrozht, man beliko apsimest, kad as menininkas.
::Trabant - Belekiek kilovatu:: Nupirko
::Toyota Starlet 0.9L:: Supuvo
::Clipse 1G - Шэтонас:: Puksht!!!
::Saab 9-3 154kw:: Benzo vagis

Vartotojo avataras
kaiser
Dalyvis
PranešimaiCOLON 388
UžsiregistravoCOLON 2006 01 29, 19:55
AutomobilisCOLON Carisma (žmonos)
MiestasCOLON Panevėžys

Neperskaitytas pranešimas kaiser » 2007 06 03, 14:22

Pliustas rašėCOLON apziurek gerai padangas, gal krantai jau pareinai vienai ish ju. Pas mane Toyotikej kaukimas buvo kai jau kordas buvo pradejes lyst lauk, tai i servisa jau atvaziavau su visa barzda ish padangos ishlindusia, labai jau juokes ten meistreliai visi ir kviete visus pasiziuret kaip imanoma padanga sudrozht, man beliko apsimest, kad as menininkas.
Na ne :roll: padangos pas mane jau nors ir pagyvenusios, bet tikrai dar neplikos. Tame tarpe ir kraštai jų.
Senai, senai: Eclipse 1G
žmonos: EX Carisma 1.8 85kW

BUTTON_POST_REPLY