Ratu suvedimas Vilniuje

Klausimai susiję su važiuoklės ir stabdžių remontu
Vartotojo avataras
Hgs
Dalyvis
PranešimaiCOLON 108
UžsiregistravoCOLON 2007 01 20, 21:05
MiestasCOLON Vilnius - Jonav

Neperskaitytas pranešimas Hgs » 2007 05 20, 09:10

Geriausiai vln reguliuoja SKODA servisas gelezinio vilko gatvej. Anksciau niekas nesiimdavo daryti suvedima jeigu galiniai vairuojami ratai. Tai skoda padare ant akordo 4ws ir paime 60 lt. Kiek zinau ten honda klubas darosi ir dauguma visu kitu, nes ten zino ka daro. ir ima nedaug. Man paime 50 lt bet cia pries pusantru metu.

Vartotojo avataras
Hgs
Dalyvis
PranešimaiCOLON 108
UžsiregistravoCOLON 2007 01 20, 21:05
MiestasCOLON Vilnius - Jonav

Neperskaitytas pranešimas Hgs » 2007 05 20, 09:18

Mano meistriukas garaze kur dirba, tai keiciausi vairo traukeles antgalius ir amortikus. Perspejo kad reike daryti suvedima, bet jis galvojo kad viska pataike. isvaziuoju masina jokio traukimo nieko. Nuvaziuoju daryti suvadimo, o man pasako kad idealus ir nieko daryt nereikia. Va kur seni meistrai kurie daro is akies su slankmaciu ir siuliukais ir nereikia jiems jokiu kompu. Ji vis bandau ikalbinti kad atsidarytu servisa, jis dirba valstybinaim servise ir gauna 800 lt, o daro viska ir dar pachalturina. Geriausi meistrai dirba garaziukose o ten kurie dideliuose servisuose tai nieko neismano. Kai as vienam bandziau isaiskinti, kad keiciant bulkai 87m 1.8 karbui vandens pompa nereikia nuimineti paskirstymo dirzo, o jis man ka as nezinau kaip atrodo variklis, sako kitaip nenuimsi. Tai atidariau kapota issivedes ji i lauka, o tada jis stovejo israudes. Cia as apie KEMI

BUTTON_POST_REPLY