Pigus dropas

Klausimai susiję su važiuoklės ir stabdžių remontu
BUTTON_POST_REPLY
Vartotojo avataras
Falk3n
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1434
UžsiregistravoCOLON 2006 07 11, 13:28
AutomobilisCOLON e46 328i
MiestasCOLON Alytukas

Re: Pigus dropas

Neperskaitytas pranešimas Falk3n » 2008 05 14, 00:22

Micius rašėCOLONNu bliam, jei jau isirutuliojo iki tolygio si tema...
Nemanau, kad nupjovus spyruokles nu max 1 "ziedu" kazkas is esmes pasikestu ju charakteristikose. Seip jau, siulau paziureti kaip susipaude "guli" tos apatines vijos kad ir stock spyruokliu. Kitas klausimas yra "performance" ir "safety" sis setupas, vaziuojant "rimtai". As tai "skaitau" taip, jei amortikai GERI, kitos vaziuokles dalys GEROS, tai ta rinke nupjauta kazko ipatingo nepakeis "ordinary driving conditions" keliuose. Jei jau norim tikrai sportui - t.y. dideliais greiciai posukiai iveikinejami ir t.t. - aisku, kad nieko gero tai neduos, ir norin geru rezultaųu reikes normalesniu "spyruokliu". Bet skau, vazinejan greiciai neartimais kosminiam normalai - neturetu but blogybiu. Toliau, jei jau "dropinama bile dropint ir dar netvarkinga vaziuokle - manau nereikia pasakot paskmiu, ir tap turetu but aisku.
Vnz. as manau, kad jeigu uztenka zmogui to ~1cm dropo, o nori pigiai, - tai pjauk ir ramu, bet tada rizika visa prisiimi ant saves, ir del aplinkiniu aisku. Bet nemau, kad kazkas blogo nutiktu. O jei norim tikrai kazka "islost" dropo dydyje (3cm ir t.t.), tai tik normalios zeminancios spyruokles ( nekalbanmt apie koilus ir t.t.) - nes kitaip nebus ne tik efektas zeminimo prasme, ir labai didelis nesaugmas kitom prasmem ;)
P.s. kas nesutinkat su mano nuomone, prasom, cia ne joks negincijamas teiginys, tik manao sapaliojimai ;)
P.P.S - as kalbu apie visa sita reikala esant "veikantiems" amortikams ;)
:thumbsup: labai teisingai :wink:
'99 Bmw 328i blackbitch
'97 Audi A4 TDI avant SOLD
'98 Audi A4 TDI some fast traktor... PARTED OUT
'92 Mitsubishi Eclipse 1G black SOLD

Vartotojo avataras
fazas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1056
UžsiregistravoCOLON 2006 04 25, 13:20
AutomobilisCOLON Mitsubishi colt 1.6
SkypeCOLON fazass007
MiestasCOLON Kaunas

Re: Pigus dropas

Neperskaitytas pranešimas fazas » 2008 05 14, 11:57

Micius rašėCOLON O jei norim tikrai kazka "islost" dropo dydyje (3cm ir t.t.), tai tik normalios zeminancios spyruokles ( nekalbanmt apie koilus ir t.t.) - nes kitaip nebus ne tik efektas zeminimo prasme, ir labai didelis nesaugmas kitom prasmem ;)
o kuom coilai tokie blogi? del coilu galiu pasakyt, kad labai didelis trukumas vienas ju yra tas kad jai susizemini masina ir pakelus rata coilas vaiksto i virsu ir apacia tai po kurio laiko nuluzineja tas sregis zemiau esantis kuris isistato i spiruokle (taip man yra ant galiniu coilu :roll: ir nebeimanoma ju dabar paklet) o kas del stabilumo tai man sabiliau zymiai sotovi nei coltas su stockinem spiruoklem ir nei celica su kazkokiom zemintom raudonom spiruoklem :roll: :D

Vartotojo avataras
Riebus
Garbės narys
PranešimaiCOLON 9490
UžsiregistravoCOLON 2004 09 13, 03:00
AutomobilisCOLON Peshkom
SkypeCOLON Riebus
MiestasCOLON Anapilis

Re: Pigus dropas

Neperskaitytas pranešimas Riebus » 2008 05 14, 12:16

fazass rašėCOLON
Micius rašėCOLON O jei norim tikrai kazka "islost" dropo dydyje (3cm ir t.t.), tai tik normalios zeminancios spyruokles ( nekalbanmt apie koilus ir t.t.) - nes kitaip nebus ne tik efektas zeminimo prasme, ir labai didelis nesaugmas kitom prasmem ;)
o kuom coilai tokie blogi? del coilu galiu pasakyt, kad labai didelis trukumas vienas ju yra tas kad jai susizemini masina ir pakelus rata coilas vaiksto i virsu ir apacia tai po kurio laiko nuluzineja tas sregis zemiau esantis kuris isistato i spiruokle (taip man yra ant galiniu coilu :roll: ir nebeimanoma ju dabar paklet) o kas del stabilumo tai man sabiliau zymiai sotovi nei coltas su stockinem spiruoklem ir nei celica su kazkokiom zemintom raudonom spiruoklem :roll: :D

cia tureta raumeny kad koilai dar geriau nors ar geriau abejoju gal tik patogiau :)

o kas tau ten kur nuluzta galetum ir vaizdingiau
Lexus IS350 Дас ист фантастишь...
Neturejo Matosas problemu nusipirko DSM!

Vartotojo avataras
fazas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1056
UžsiregistravoCOLON 2006 04 25, 13:20
AutomobilisCOLON Mitsubishi colt 1.6
SkypeCOLON fazass007
MiestasCOLON Kaunas

Re: Pigus dropas

Neperskaitytas pranešimas fazas » 2008 05 14, 12:37

as nesakau kad geriau jie :) o luzta tai va sita vieta raudonai apibraukta: Paveikslėlis
tas galas isistato i spiruokle ir jai pakelus rata vaiksto ant amortiko aukstyn zemyn tai vazinejant duobetu keliu(jai kokia didesne duobe ar nelygumas kelio) tai trinas tas coilas i spiruokle ir dyla ko pasekoja jis nuluzta :roll: nezinau gal reikejo priklijuot ji kaip nors :D kad is spiruokles neisitraukinetu :D bet pigus ir gana geras dropo budas coilai :) imesiu ir foto kaip atrodo nuluzes coilas veliau :)

Vartotojo avataras
Dzhedaj
Garbės narys
PranešimaiCOLON 15290
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
AutomobilisCOLON Hyundai i30N Performance
SkypeCOLON dzhedajus
MiestasCOLON Kaunas

Re: Pigus dropas

Neperskaitytas pranešimas Dzhedaj » 2008 05 14, 12:50

O tu sakei, kad dzin nuo kokios mašinos coilai, svarbu ilgis geras.
Va tau ir skirtumas, kuo skiriasi būtent tai mašinai skirti, ir belekam skirti.
'92 Colt GTI
'94 Galant V6 4x4
'01 Galant V6 Avance
...

Hyundai i30N Performance

Zakis
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1311
UžsiregistravoCOLON 2005 07 01, 03:00
AutomobilisCOLON BMW
MiestasCOLON Šiauliai

Re: Pigus dropas

Neperskaitytas pranešimas Zakis » 2008 05 14, 13:07

Lukas rašėCOLON Man jau baisu darosi ... judajus ir vėl mano mintis skaito :lol: tik vietoj vėlu paimk ir tą sutraukiamą dirža iš senuku nuspirk sutrauksi kiek tau reikės spyruokles susidropins ir bus liux. Reiks į gamtą važiuot čikšt atsielsi spyruokles ir wuolia vos ne kaip hidraulika :D
va va va, apie sita kazka esu girdejes...kas gali placiau papasakoti kiek kainuoja ir kiek atlaiko, kiek ju reikia vienai spyruoklei ir panasiai...tai juk dar patogiau, ypac ekspreimentuojant...o as keliauju i senuku saita...

Beje, kaip matau sita tema labai gera pasirode ir atsako nemazai eiliniam taupukui rupimu klausimu...

Vartotojo avataras
fazas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1056
UžsiregistravoCOLON 2006 04 25, 13:20
AutomobilisCOLON Mitsubishi colt 1.6
SkypeCOLON fazass007
MiestasCOLON Kaunas

Re: Pigus dropas

Neperskaitytas pranešimas fazas » 2008 05 14, 13:34

Dzhedaj rašėCOLONO tu sakei, kad dzin nuo kokios mašinos coilai, svarbu ilgis geras.
Va tau ir skirtumas, kuo skiriasi būtent tai mašinai skirti, ir belekam skirti.
cia ne del to dzedajau :roll: cia del to kad is savo vietu vaiksto jie :? priekyje viskas normaliai :) gale per daug nuleidau, ir matyt jau salemblokai pareja tai ne taip sake i virsu atstatao, ar velnias zino kas :roll:

Vartotojo avataras
ProXas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 2439
UžsiregistravoCOLON 2007 04 03, 00:37

Re: Pigus dropas

Neperskaitytas pranešimas ProXas » 2008 05 14, 15:04

Zakis rašėCOLON
ProXas rašėCOLON Ash taip dariau - pradzhioj viena rinke, po to ir dar puse, beje antra karta sugebejau galinius mortikus pakeisti nenuemes ratu 8) :mrgreen:
nu taip tik tu sugebi man atrodo :roll: :lol:
Netiki - sporinam ir tau taip padarysiu 8)
Pikts Turbo Sandeliukas ant ratu Volvo V70
Rudis ant ratu GSi
Pshichas Kaunietis 8)

Vartotojo avataras
Lukas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 4085
UžsiregistravoCOLON 2004 09 20, 03:00
AutomobilisCOLON VW Jetta MK2
SkypeCOLON lukas_dzukas
MiestasCOLON Jonava
CONTACTCOLON

Re: Pigus dropas

Neperskaitytas pranešimas Lukas » 2008 05 14, 15:08

Čia kur tas lanceris gti baltas kaune malas, tai pas jį pjauta. Tai nesiubuoja, o kaip ikalta važiuoklė. Tai ir neaišku. Nors aš, tai neičiau už pjovimą :) sakau su diržais susitrauk.
#sukamnemiegam

Zakis
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1311
UžsiregistravoCOLON 2005 07 01, 03:00
AutomobilisCOLON BMW
MiestasCOLON Šiauliai

Re: Pigus dropas

Neperskaitytas pranešimas Zakis » 2008 05 14, 15:10

ProXas rašėCOLON Netiki - sporinam ir tau taip padarysiu 8)
ner cia ka sporinti, su tavim visko buna :D o as galvoju , kad as sugebesiu nupjaut nuemes rata , bet nepajudines amortiko :D arba ne... :twisted: :roll:
Lukas rašėCOLONČia kur tas lanceris gti baltas kaune malas, tai pas jį pjauta. Tai nesiubuoja, o kaip ikalta važiuoklė. Tai ir neaišku. Nors aš, tai neičiau už pjovimą :) sakau su diržais susitrauk.
pries kelias minutes gryzau is senuku afigienu, tai ten netik sutrauku tu neradau , bet ir vasko auto plovimui nera... :cry:
kur rasti tas sutraukas ir kiek jos gali kainuot???
beje radau dirzus po 2 supakuotus kur kai autoveziu gabena auto, tai ratus kur priverzia prie kebulo, gal jus apie tuos?? :roll: :roll:
Paskutinį kartą redagavo 1 Zakis. Iš viso redaguota 2008 kartus.

Vartotojo avataras
ProXas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 2439
UžsiregistravoCOLON 2007 04 03, 00:37

Re: Pigus dropas

Neperskaitytas pranešimas ProXas » 2008 05 14, 15:11

Lukas rašėCOLONČia kur tas lanceris gti baltas kaune malas, tai pas jį pjauta. Tai nesiubuoja, o kaip ikalta važiuoklė. Tai ir neaišku. Nors aš, tai neičiau už pjovimą :) sakau su diržais susitrauk.
Dirzhai visai nesamone kazhkokia - IMHO
Del priekiniu pjovimo nzn - nesusidures, del galiniu pjovimu esu vazhinejes su dviem mashinom - visks apynormaliai :lol:
Del stabilumo: su viena ish tu mashinu truktelejom rankini >100km/h (tiesiog psichas vairuotojas neturejo ka veikt aerodrome) likom gyvi - pakartojom vistiek likom gyvi - shkias neblogas :mrgreen:

Beje vakar turguj maciau gelezhinius padekliukus po spyruoklem (alternatyva gumoms kurios pernai dar nebuvo).
Pikts Turbo Sandeliukas ant ratu Volvo V70
Rudis ant ratu GSi
Pshichas Kaunietis 8)

Vartotojo avataras
Lukas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 4085
UžsiregistravoCOLON 2004 09 20, 03:00
AutomobilisCOLON VW Jetta MK2
SkypeCOLON lukas_dzukas
MiestasCOLON Jonava
CONTACTCOLON

Re: Pigus dropas

Neperskaitytas pranešimas Lukas » 2008 05 14, 15:13

Zakis rašėCOLON
Lukas rašėCOLON Man jau baisu darosi ... judajus ir vėl mano mintis skaito :lol: tik vietoj vėlu paimk ir tą sutraukiamą dirža iš senuku nuspirk sutrauksi kiek tau reikės spyruokles susidropins ir bus liux. Reiks į gamtą važiuot čikšt atsielsi spyruokles ir wuolia vos ne kaip hidraulika :D
va va va, apie sita kazka esu girdejes...kas gali placiau papasakoti kiek kainuoja ir kiek atlaiko, kiek ju reikia vienai spyruoklei ir panasiai...tai juk dar patogiau, ypac ekspreimentuojant...o as keliauju i senuku saita...

Beje, kaip matau sita tema labai gera pasirode ir atsako nemazai eiliniam taupukui rupimu klausimu...
Na čia tokia idėja fix :lol: bajeris bet manau jei nori pažėt kaip atrodytų sužeminta gal ir nieko idėja. Senukuose jie pigūs 11lt rimtesni. didelis jų pasirinkimas atlaiko 500kg kiek pamenu.
#sukamnemiegam

Vartotojo avataras
ProXas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 2439
UžsiregistravoCOLON 2007 04 03, 00:37

Re: Pigus dropas

Neperskaitytas pranešimas ProXas » 2008 05 14, 15:15

Lukas rašėCOLON Na čia tokia idėja fix :lol: bajeris bet manau jei nori pažėt kaip atrodytų sužeminta gal ir nieko idėja. Senukuose jie pigūs 11lt rimtesni. didelis jų pasirinkimas atlaiko 500kg kiek pamenu.
Bajkit ple bajerius - po to zhmogus tikrai susides :lol:
nori pazhiuret kaip atrodo sudropinta mashina? Apkrauk bulviu maishais :lol:
Pikts Turbo Sandeliukas ant ratu Volvo V70
Rudis ant ratu GSi
Pshichas Kaunietis 8)

Zakis
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1311
UžsiregistravoCOLON 2005 07 01, 03:00
AutomobilisCOLON BMW
MiestasCOLON Šiauliai

Re: Pigus dropas

Neperskaitytas pranešimas Zakis » 2008 05 14, 15:17

ProXas rašėCOLON...Apkrauk bulviu maishais :lol:
o is kur tiek bulviu gaut? :D Beje ziurejau tarp tu ringiu ant stokiniu spyruokliu yra labai dideli tarpai 8O tai jei viena nupjausiu tox jausmas kad ant rato nukristu...ar ten biskiuka kitaip vyksta viskas...paaiskinkit...

Vartotojo avataras
ProXas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 2439
UžsiregistravoCOLON 2007 04 03, 00:37

Re: Pigus dropas

Neperskaitytas pranešimas ProXas » 2008 05 14, 15:19

Zakis rašėCOLON
ProXas rašėCOLON...Apkrauk bulviu maishais :lol:
o is kur tiek bulviu gaut? :D Beje ziurejau tarp tu ringiu ant stokiniu spyruokliu yra labai dideli tarpai 8O tai jei viena nupjausiu tox jausmas kad ant rato nukristu...ar ten biskiuka kitaip vyksta viskas...paaiskinkit...
Yra svarbu kad bent vienas spyruokles galas turi likti plokscias, gamyklishkai vijos krashtines yra suspaustos kad laikytusi amortiko lekshteleje, virshuje (lalbu apie galinius mortikus) guma yra su ishkarpa i kuria galima istatyti ir nupjauta spyruokle. Apacios pjauti negalima - ash neapsizhiurejes nupjoviau tai po to apverciau spyruokles aukshtyn kojom kad apacioj butu plokshtuma - kitaip nesilaiko spyruokle savo vietoje.
Pikts Turbo Sandeliukas ant ratu Volvo V70
Rudis ant ratu GSi
Pshichas Kaunietis 8)

BUTTON_POST_REPLY