isibegejant varo i desine

Klausimai susiję su važiuoklės ir stabdžių remontu
BUTTON_POST_REPLY
Vartotojo avataras
Henris
Dalyvis
PranešimaiCOLON 76
UžsiregistravoCOLON 2005 01 04, 02:00
MiestasCOLON Klaipeda

isibegejant varo i desine

Standartinė Henris » 2006 05 24, 19:22

Tai va isibegejant masina soka i desine, suvedimas padarytas traukes nekliba, kame kampas? Tik is vietos pradedi vaziuot vairas sukasi i desine, beje vaziuojant per nelygumus vairas irgi megsta labiau i desine suktis
Lancer 94-95, 1.6 benzas, gerai eina, tik pastoviai islenda koks shudukas :)

Vartotojo avataras
Korsaras
Dalyvis
PranešimaiCOLON 594
UžsiregistravoCOLON 2005 05 03, 03:00
MiestasCOLON Kaunas

Re: isibegejant varo i desine

Standartinė Korsaras » 2006 05 24, 19:25

Henris rašėCOLONTai va isibegejant masina soka i desine, suvedimas padarytas traukes nekliba, kame kampas? Tik is vietos pradedi vaziuot vairas sukasi i desine, beje vaziuojant per nelygumus vairas irgi megsta labiau i desine suktis
neaisku kiek ten traukia, siaip man toks efektas buvo, kai padroziau kelis ratus Kacergoj ir nusidevejo vienos puses padangos

Vartotojo avataras
Drumbash
Garbės narys
PranešimaiCOLON 1792
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
AutomobilisCOLON šiuo metu neturiu jokio automobilio
MiestasCOLON Šiauliai

Standartinė Drumbash » 2006 05 24, 23:46

o tarkim elementarus dalykas kaip reikalai su slegiu padangose? O gal stabdis vienas truputuka kerta?
citramonas kupinis.
http://www.zaliauskai.lt

Vartotojo avataras
Pliustas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 3141
UžsiregistravoCOLON 2004 09 08, 03:00
AutomobilisCOLON Eclipse 1G
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Standartinė Pliustas » 2006 05 24, 23:58

O granata kaip nors sh negali malt, nors girdetusi gal :roll:
::Trabant - Belekiek kilovatu:: Nupirko
::Toyota Starlet 0.9L:: Supuvo
::Clipse 1G - Шэтонас:: Puksht!!!
::Saab 9-3 154kw:: Benzo vagis

Vartotojo avataras
mindosy
Dalyvis
PranešimaiCOLON 34
UžsiregistravoCOLON 2006 03 22, 16:29
MiestasCOLON panevezys

Standartinė mindosy » 2006 05 25, 00:08

pas mane tas pats...del granatos nemanau keiciau abi ir jokiu pokyciu del sito reikalo nepastebejau...seip manu dauztumas savo duoda...isvirtimas rato nekoks pas mane isvirtes is pacio lanzerono truputi tai teks pakentet...o tu pazek ant duobes is priekio i viska ir patikrink akyte ar visur proporcijos vienodos :D
lancer gti 16v ''MARINA''

Vartotojo avataras
mpegas
Valdybos narys
PranešimaiCOLON 3017
UžsiregistravoCOLON 2005 08 04, 03:00
AutomobilisCOLON Sianas opelys
SkypeCOLON spokask
MiestasCOLON Mažeikiai
CONTACTCOLON

Standartinė mpegas » 2006 05 25, 11:47

Jo, greičiausiai bus padangos ar stabdis kertasi. Kad patikrint padangas, tai reikėtų apkeist priekines vietomis.

Vartotojo avataras
Jarka
Klubo narys
PranešimaiCOLON 3227
UžsiregistravoCOLON 2005 01 25, 02:00
AutomobilisCOLON rav4
MiestasCOLON Visatos centras

Standartinė Jarka » 2006 05 25, 11:54

tik reikia ziuret ar protektorius nekryptingas! (ar nenurodyta i kuria puse suktis)
ex 1g dohc n/a
ex 2g tsi flight simulator: desert eagle
evo VIII - winged hussar
http://www.makeroadssafe.com

Vartotojo avataras
Robzudys
Dalyvis
PranešimaiCOLON 155
UžsiregistravoCOLON 2005 05 02, 03:00
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Standartinė Robzudys » 2006 05 25, 17:15

mpegas rašėCOLONJo, greičiausiai bus padangos ar stabdis kertasi. Kad patikrint padangas, tai reikėtų apkeist priekines vietomis.
Sues padangas per menesi, jei apkeisi pusem - dazniausiai jos buna kryptingos!
Saab 9-3 '04 2.0T
1g Eclipse '92, 2.0 16v DOHC black - perleista vyresniajai kartai

Vartotojo avataras
Henris
Dalyvis
PranešimaiCOLON 76
UžsiregistravoCOLON 2005 01 04, 02:00
MiestasCOLON Klaipeda

Standartinė Henris » 2006 05 25, 20:37

Padangos kryptines, tik viena padanga man buvo pradeje est, nes kai balansavau nepastebejau kad meistrai debilai man sukeite vienoj pusei priekine su galine padangas ir viena padanga man nuede biski, del to kad kai sukeite aukstis protektoriu skyresi. Pas mane priekine asis pasislinkusi yra desinis ratas atgal 9mm, bet bandziau keistis svirtis visas, sakes niekas nepadejo, reiktu kebula atitempt normaliai, bet tikrinau, kebulo geometrija, meistrai sako tu nebuk durnas 9mm, neturi jokios reiksmes. Pasakysiu dar, kad du metus vazinejau su ta sukrypusia asim ir jokiu problemu nebuvo, prasidejo problemos tada kai pakeita traukiu gumas prie vairo koloneles ir man reikejo darytis suvedima. Va nuo tada as ir pi...uos. Dar tokis bajeris yra, kai iseda zmogus, vaziuojant tiesiai man vairas pasisuka i kaire puse kelis laipsnius, manau negeraij. Bet niekaip nerandu problemos, du kartus dare suvedima sake geras prakrate masina niekas nekliba, amortiku efektyvumas 74 ir 78 proc. norma Dabar stebiu priekines padangas, vazineju savaite kol kas nesimato kad estu, bet stebesiu toliau, jei vel es, kairej pusej, tai nebezinosiu ka daryt. Kas keisciausia, kad kai man sukeite padangas nuede labiau kaire padanga, nors tempia vaziuojant biski i desine (manau turetu labiau est desine, bet nifiga) Tai va, gal atsistayt priekine asi, gal turit patarimu, ar patempti kebula? ir kokios kainos istampymo su kompu, bet bijau kad cia ne tame problema, nes vazinejau du metus su ta pakrypusia asim, po vieno sezono padangos buvo kaip naujos.
Lancer 94-95, 1.6 benzas, gerai eina, tik pastoviai islenda koks shudukas :)

Vartotojo avataras
mpegas
Valdybos narys
PranešimaiCOLON 3017
UžsiregistravoCOLON 2005 08 04, 03:00
AutomobilisCOLON Sianas opelys
SkypeCOLON spokask
MiestasCOLON Mažeikiai
CONTACTCOLON

Standartinė mpegas » 2006 05 26, 15:20

O tai nuo kada į vieną pusę pradėjo nešt? Kaip supratau ne nuo įsigijimo? Gal kai padangas pasikeitei?

Vartotojo avataras
Henris
Dalyvis
PranešimaiCOLON 76
UžsiregistravoCOLON 2005 01 04, 02:00
MiestasCOLON Klaipeda

Standartinė Henris » 2006 05 27, 21:07

kai pasikeiciau apsaugines gumas ant traukiu, bet po to du kartus suvedima dariau, kai iseda zmogus, nesa i desine o vairas paisukes i kaire, kai vaziuoju vienas lyg ir norma vairas tiesiai masina irgi. Paziurejau amortikus spyruokles, nieko blogo nematyt.
Lancer 94-95, 1.6 benzas, gerai eina, tik pastoviai islenda koks shudukas :)

Vartotojo avataras
mpegas
Valdybos narys
PranešimaiCOLON 3017
UžsiregistravoCOLON 2005 08 04, 03:00
AutomobilisCOLON Sianas opelys
SkypeCOLON spokask
MiestasCOLON Mažeikiai
CONTACTCOLON

Standartinė mpegas » 2006 05 27, 23:25

O tai kur suvedimą darei? Draugelis irgi 2 kartus autoservise suvedimą darė, tai su susmaukiama liniuote pamatavus, priekinis rato kraštas nuo užpakalinio 1 cm skyrėsi 8O . Savam garaže su samadielka geriau išeina padaryt :!: :twisted:

BUTTON_POST_REPLY