Amortizatoriaus apsauginė guma ir pašalinis garsas

Klausimai susiję su važiuoklės ir stabdžių remontu
Vartotojo avataras
Tomasis
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1360
UžsiregistravoCOLON 2008 07 28, 21:24
AutomobilisCOLON Talon Tsi 2g
SkypeCOLON toma6is
MiestasCOLON Mažeikiai

Amortizatoriaus apsauginė guma ir pašalinis garsas

Neperskaitytas pranešimas Tomasis » 2010 05 15, 16:27

Šiandien pastebėjau kad mano eclipses galinio kairio rato amortizatoriaus apsauginė guma kažkokia aplūžus ar pertrūkus. Žodžiu nebegera. Ir prie to paties, iš šio amortiko eina pašalinis garsas kai jis amortizuojasi, toks gana garsus. Pvz įlipu ar išlipu iš mašinos ir sugergžda. Klausimas, ar padės man to amortiko apsauginės gumos keitimas ar jau kažkas bus rimčiau? :? Amortikams vos 2-3 metai, kaip buvo pirkti nauji, KYB.
Eagle Talon 98' TSi
Eclipse 4g GT
Eclipse 92m GS Juodaaa Sold
http://www.iherb.com/?rcode=KAV722 - Papildai, vitaminai ir t.t. iš JAV PIGIAU!!! Pirmą kartą ten pirkdami panaudokite kodą KAV722 ir gaukite net 5$ nuolaidą!!!

Vartotojo avataras
Andrius862
Dalyvis
PranešimaiCOLON 265
UžsiregistravoCOLON 2010 01 05, 09:45
AutomobilisCOLON xEclipse 2g
MiestasCOLON Šiauliai

Re: Amortizatoriaus apsauginė guma ir pašalinis garsas

Neperskaitytas pranešimas Andrius862 » 2010 05 15, 16:47

Tai gal ne amortikas girgzda, nes pvz: girgzdejo ir man, paciam sunku buvo nustatyt is kur tiksliai girgzda, tik nuvarius patinkrinti vaziuokle paaiskejo, kad apatiniai sarnyrai kalti..

Vartotojo avataras
Tomasis
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1360
UžsiregistravoCOLON 2008 07 28, 21:24
AutomobilisCOLON Talon Tsi 2g
SkypeCOLON toma6is
MiestasCOLON Mažeikiai

Re: Amortizatoriaus apsauginė guma ir pašalinis garsas

Neperskaitytas pranešimas Tomasis » 2010 05 15, 17:26

Hmm, visai nepagalvojau pasitikrint tuos šarnyrus, o ant duobės buvau. Durna galva :D Bet šiaip prieš porą mėnesių tikrinau, tai buvo šarnyrai kaip įkalti, jokio laisvumo nebuvo. Dar pvz prieinu prie to amortiko ir pačią mašiną paminkau su savo svoriu, iš karto atsiranda tas girgždesys, tiek sustumiant, tiek atleidžiant. Dar matosi amortiko pačiam viršuj ten kur jau jis įeina į kėbulą ir aplink amortiką ten kaip kokia guma yra ar kažkas panašaus (įtvirtintą tarp amortiko ir kėbulo). Tai ta guma pusiau išlindusi ir liečiasi į spyruoklę truputi. Man kažkaip atrodo, kad tuos garsus skleidžia būtent amortizatorius.
Eagle Talon 98' TSi
Eclipse 4g GT
Eclipse 92m GS Juodaaa Sold
http://www.iherb.com/?rcode=KAV722 - Papildai, vitaminai ir t.t. iš JAV PIGIAU!!! Pirmą kartą ten pirkdami panaudokite kodą KAV722 ir gaukite net 5$ nuolaidą!!!

Vartotojo avataras
Andrius862
Dalyvis
PranešimaiCOLON 265
UžsiregistravoCOLON 2010 01 05, 09:45
AutomobilisCOLON xEclipse 2g
MiestasCOLON Šiauliai

Re: Amortizatoriaus apsauginė guma ir pašalinis garsas

Neperskaitytas pranešimas Andrius862 » 2010 05 15, 18:48

As panasiai taip pat sau tikrinau. Is pat pradziu ir man atrode, kad amortikas, ir visaip ten ji ziurejau ir bandziau su WD supurkst gumas, po to dar sailenblokus itariau. Bet pasirodo problema ne ten buvo. :|
Siaip jei pats tikrintis nori, tai pabandyk perziuret tuos sarnyrus apatinius pirma, jei jie tvarkoj, tai visko gali buti, kad gal ir amortiko ten ta guma kalta.. :wink:

Vartotojo avataras
skalbiniu_Wagis`
Dalyvis
PranešimaiCOLON 2835
UžsiregistravoCOLON 2007 03 11, 10:19
AutomobilisCOLON Mitsubishi elipse
MiestasCOLON Alytus

Re: Amortizatoriaus apsauginė guma ir pašalinis garsas

Neperskaitytas pranešimas skalbiniu_Wagis` » 2010 05 16, 17:49

jei ties galiniu ratu tau ten girgžda tai koks šarnyras? gale gi nėra jokių šarnyrų pas 1G :) geriausia išsiimk amortiką, nemanau kad pats amortikas taip girgždės kad net girdėsi tu, čia kokios gumos bus, gal labai kietos buvo sudėtos tos appsauginės, dabar jos plyšo, liečiasi viena į kitą ir girgžda :)
VW New Beetle `00 TDI
Suzuki GSXR'600 `05

Vartotojo avataras
Tomasis
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1360
UžsiregistravoCOLON 2008 07 28, 21:24
AutomobilisCOLON Talon Tsi 2g
SkypeCOLON toma6is
MiestasCOLON Mažeikiai

Re: Amortizatoriaus apsauginė guma ir pašalinis garsas

Neperskaitytas pranešimas Tomasis » 2010 05 16, 19:23

skalbiniu_Wagis` rašėCOLONjei ties galiniu ratu tau ten girgžda tai koks šarnyras? gale gi nėra jokių šarnyrų pas 1G :) geriausia išsiimk amortiką, nemanau kad pats amortikas taip girgždės kad net girdėsi tu, čia kokios gumos bus, gal labai kietos buvo sudėtos tos appsauginės, dabar jos plyšo, liečiasi viena į kitą ir girgžda :)
Aišku, žodžiu reikės imt amortiką lauk ir žiūrėt :) Tikuosi būna pirkti tų apsauginių gumų atskirai?
Ghem, prisiminiau, kad neturiu spyruoklių suspaudėjo... Teks greičiausiai duot meistrui užsidirbt :x
Eagle Talon 98' TSi
Eclipse 4g GT
Eclipse 92m GS Juodaaa Sold
http://www.iherb.com/?rcode=KAV722 - Papildai, vitaminai ir t.t. iš JAV PIGIAU!!! Pirmą kartą ten pirkdami panaudokite kodą KAV722 ir gaukite net 5$ nuolaidą!!!

Vartotojo avataras
skalbiniu_Wagis`
Dalyvis
PranešimaiCOLON 2835
UžsiregistravoCOLON 2007 03 11, 10:19
AutomobilisCOLON Mitsubishi elipse
MiestasCOLON Alytus

Re: Amortizatoriaus apsauginė guma ir pašalinis garsas

Neperskaitytas pranešimas skalbiniu_Wagis` » 2010 05 17, 18:59

aišku kad yra gumų pirkt, kiekvienoj auto detalių parduotuvei būna :) neatsimenu net, man rodos kad galiniam nelabai reikia net tų suspaudėjų :)
VW New Beetle `00 TDI
Suzuki GSXR'600 `05

BUTTON_POST_REPLY