Pirminio veleno guolis

Klausimai susiję su pavarų dėžės ar sankabos remontu
movado
Dalyvis
PranešimaiCOLON 5
UžsiregistravoCOLON 2008 05 21, 13:40
MiestasCOLON LTU

Pirminio veleno guolis

Neperskaitytas pranešimas movado » 2009 02 24, 20:56

Sveiki. Galantas, 1998, 2.0 benzinas, melynas :) Nedaug uzia greiciu dezej pirmino veleno guolis. Taciau vaziuojant rpm intervale 2500- 3200 pasigirsta kazkas panasaus i skardos garsa sklindanti is duslintuvo. To garso priezasciu ieskau apie men. Garsas atsiranda tik numynus gazo pedala ,o tolygiai vaziuojant - tylu. (duslintuvas tvarkoj,tikrintas ir tvarkytas keturiu meistru).Vaziuoju pas meistrelius aleksote - patikrina pagalves variklio,ir pavezina mane su mano auto. Diagnoze - deze sukelia visus garsus. Apsidziaugiu kad issaiskejo beda ir nuvaziavau siandien pas Dzedajaus mineta deziu meistra neries krantinej. Maladiec toks :). Jis patikino kad uzia deze truputi bet "del tiek tai dar vaziuot ir vaziuot..." o jo manymu tas "kitas" garsas "velnias zino is kur, galbut duslintuvas". Ir vel viskas is naujo. Ech... varau tada i duslita,susimoku 5lt uz n-taji irodyma kad duslintuvas to garso neskleidzia. Prisimenu vienus meistrus "Ziede" (Kauno regioninis autosporto klubas) kreves pr. Nuvaziuoju,duodu pavaziuot. Kankino kankino mano auto. Keikiasi. Sako - uzia pirminio veleno guolis, kuris 2500-3200 sukelia rezonansa ir todel atsiranda skardos garsas ir nezymus virpejimas butent tame intervale. Tai vat klausimas - ar imanoma Ziedo meistru teorija ir visgi bandyt ardyt deze?

Vartotojo avataras
Dzhedaj
Garbės narys
PranešimaiCOLON 15290
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
AutomobilisCOLON Hyundai i30N Performance
SkypeCOLON dzhedajus
MiestasCOLON Kaunas

Re: Pirminio veleno guolis

Neperskaitytas pranešimas Dzhedaj » 2009 02 24, 23:04

Jeigu turi kantrybės ir noro laukti - gali pakentėti ir pasidarys aišku, ar kaltas guolis, ar problemos kitur.
Bet jeigu su mašina ruošiesi ilgiau važinėtis, tai galbūt būtų verta jau dabar pakeisti tą guolį, tuomet būtų lengviau ieškoti barškėjimo priežasties (jei visgi ji nedingtų)?
'92 Colt GTI
'94 Galant V6 4x4
'01 Galant V6 Avance
...

Hyundai i30N Performance

movado
Dalyvis
PranešimaiCOLON 5
UžsiregistravoCOLON 2008 05 21, 13:40
MiestasCOLON LTU

Re: Pirminio veleno guolis

Neperskaitytas pranešimas movado » 2009 02 25, 14:31

auto planuoju bent pora metu paturet... Siandien nuvaziavau i Megasporta (paneriu 1a). Pravaziuoja, po to pasikelia ant keltuvo ir "vaziuoja". Ju diagnoze: uzia pirminis veleno guolis,bet nedaug. O tas kitas garsas atsiranda nuo isminamojo guolio... be to greiciu dezes tepale yra metalo perlamutro,kas rodo trynimasi :( Be viso to gerio dar isvaziuoja is vietos 5 begiu... Zodziu nieko gero. Pas juos dezes perrinkimas 400lt, per 2 dienas. Nr jei kam reikes: 865588088. dar pasiule vazinet kol labiau burgz,bet jau ir taip 4 men laukiu...

Ir dar - jei jauciasi vibracija (daugiau kutenimas nei vibracija) per akseleratoriaus pedala ji spaudziant tarp 2500-3200 rpm tai isminamasis guolis kaltas? Kaina mazdaug?

Vartotojo avataras
Dzhedaj
Garbės narys
PranešimaiCOLON 15290
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
AutomobilisCOLON Hyundai i30N Performance
SkypeCOLON dzhedajus
MiestasCOLON Kaunas

Re: Pirminio veleno guolis

Neperskaitytas pranešimas Dzhedaj » 2009 02 25, 14:40

Tavo atveju vistiek reikia nuimti dėžę ir keisti sankabą. Vadinasi tuo pačiu nuėmimu apsimoka pasikeisti ir veleno guolį. Pats išmynimo guolis pigus (keliasdešimt litų), jei sankaba buksuoja, tai keis ir diską ir diskatorių ir guolį.
'92 Colt GTI
'94 Galant V6 4x4
'01 Galant V6 Avance
...

Hyundai i30N Performance

movado
Dalyvis
PranešimaiCOLON 5
UžsiregistravoCOLON 2008 05 21, 13:40
MiestasCOLON LTU

Re: Pirminio veleno guolis

Neperskaitytas pranešimas movado » 2009 11 18, 15:25

Problemos sprendimas: pagaliau susiradau meistrus, kurie su manim norejo kalbetis :). Pasiklause, pravaziavo. Sako 100proc pirminio veleno guolis, o jei pakeitus vistiek uzesys bus - pinigu nemokesi... Sutikau, sutvarke per viena diena, darbo kaina 600 pinigu. Niekas neuzia, nauja masina :)
Bet atsirado nauja problema - pradedant vaziuot (1,R begiais) jauciasi variklio ir tuo paciu visos auto vibracija kurios iki dezes darbu nebuvo. Su tais paciaus meistrais diskutavom kodel taip yra, taciau pasiulymu nebuvo... Pagalves sveikos, sankabos diskas taip pat.
Ar imanoma dezeje ka nors ne taip sustatyt? Blogai uzdet pusasius? blogai nuorint sankaba?

Visi pamastymai welcome:)

Vartotojo avataras
Veikejas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 71
UžsiregistravoCOLON 2009 06 01, 21:10
AutomobilisCOLON Ryklys
SkypeCOLON nachalas007
MiestasCOLON Vilnius-Ariogala

Re: Pirminio veleno guolis

Neperskaitytas pranešimas Veikejas » 2009 11 21, 22:09

movado rašėCOLONProblemos sprendimas: pagaliau susiradau meistrus, kurie su manim norejo kalbetis :). Pasiklause, pravaziavo. Sako 100proc pirminio veleno guolis, o jei pakeitus vistiek uzesys bus - pinigu nemokesi... Sutikau, sutvarke per viena diena, darbo kaina 600 pinigu. Niekas neuzia, nauja masina :)
Bet atsirado nauja problema - pradedant vaziuot (1,R begiais) jauciasi variklio ir tuo paciu visos auto vibracija kurios iki dezes darbu nebuvo. Su tais paciaus meistrais diskutavom kodel taip yra, taciau pasiulymu nebuvo... Pagalves sveikos, sankabos diskas taip pat.
Ar imanoma dezeje ka nors ne taip sustatyt? Blogai uzdet pusasius? blogai nuorint sankaba?

Visi pamastymai welcome:)
O tu kur tvarkeisi dėžę? Vilniuje, Kaune? Nes ir mane tas pirminio vel. guolis pradeda biesint :) tai jau noriu susitvarkyti :)

Vartotojo avataras
paulenz
Dalyvis
PranešimaiCOLON 3122
UžsiregistravoCOLON 2008 02 20, 14:15
AutomobilisCOLON 2g Eagle Talon TSi AWD / 1g Eclipse
MiestasCOLON Vilnius

Re: Pirminio veleno guolis

Neperskaitytas pranešimas paulenz » 2009 11 21, 22:13

movado rašėCOLON Ar imanoma dezeje ka nors ne taip sustatyt? Blogai uzdet pusasius? blogai nuorint sankaba?

Visi pamastymai welcome:)
Imanoma blogai surinkt deze. Ir buna tada visokiu nesamoniu.
2g Eagle Talon TSi AWD
Ex: 1G, 1G Targa, 2G Talon, Galant, 3000GT, 1G.

Vartotojo avataras
paulenz
Dalyvis
PranešimaiCOLON 3122
UžsiregistravoCOLON 2008 02 20, 14:15
AutomobilisCOLON 2g Eagle Talon TSi AWD / 1g Eclipse
MiestasCOLON Vilnius

Re: Pirminio veleno guolis

Neperskaitytas pranešimas paulenz » 2009 11 21, 22:18

Veikejas rašėCOLONO tu kur tvarkeisi dėžę? Vilniuje, Kaune? Nes ir mane tas pirminio vel. guolis pradeda biesint :) tai jau noriu susitvarkyti :)
Neseniai tvarkaiusi deze,tai radau vilniuj meistra,kuris deze man perrinko gan nebrangiai ir dar padejo gaut pigesniu daliu jai. Tik kol kas negaliu pasakyt,kaip jis man ta deze surinko,nes ji dar neuzdeta.Bet is to,kiek su juo bendravau,susidare ispudis,kad zmogus savo darba ismano labai gerai.
Jei ka - Aleksandras: 867262413.
2g Eagle Talon TSi AWD
Ex: 1G, 1G Targa, 2G Talon, Galant, 3000GT, 1G.

Vartotojo avataras
Veikejas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 71
UžsiregistravoCOLON 2009 06 01, 21:10
AutomobilisCOLON Ryklys
SkypeCOLON nachalas007
MiestasCOLON Vilnius-Ariogala

Re: Pirminio veleno guolis

Neperskaitytas pranešimas Veikejas » 2009 11 22, 10:40

paulenz rašėCOLON
Veikejas rašėCOLONO tu kur tvarkeisi dėžę? Vilniuje, Kaune? Nes ir mane tas pirminio vel. guolis pradeda biesint :) tai jau noriu susitvarkyti :)
Neseniai tvarkaiusi deze,tai radau vilniuj meistra,kuris deze man perrinko gan nebrangiai ir dar padejo gaut pigesniu daliu jai. Tik kol kas negaliu pasakyt,kaip jis man ta deze surinko,nes ji dar neuzdeta.Bet is to,kiek su juo bendravau,susidare ispudis,kad zmogus savo darba ismano labai gerai.
Jei ka - Aleksandras: 867262413.
Tai kad dėkui, pats irgi turiu, kažkada pirkau tiesiog pakeisti norėdamas, bet kai guolis barškėti pradėjo supratau, kad čia bus ta proga kada reiks keisti :)

Vartotojo avataras
Roliz
Dalyvis
PranešimaiCOLON 6440
UžsiregistravoCOLON 2005 02 19, 02:00
AutomobilisCOLON Accord Tourer
SkypeCOLON stotas
MiestasCOLON Kaunas

Re: Pirminio veleno guolis

Neperskaitytas pranešimas Roliz » 2009 11 22, 15:12

Veikejas rašėCOLON
paulenz rašėCOLON Neseniai tvarkaiusi deze,tai radau vilniuj meistra,kuris deze man perrinko gan nebrangiai ir dar padejo gaut pigesniu daliu jai. Tik kol kas negaliu pasakyt,kaip jis man ta deze surinko,nes ji dar neuzdeta.Bet is to,kiek su juo bendravau,susidare ispudis,kad zmogus savo darba ismano labai gerai.
Jei ka - Aleksandras: 867262413.
Tai kad dėkui, pats irgi turiu, kažkada pirkau tiesiog pakeisti norėdamas, bet kai guolis barškėti pradėjo supratau, kad čia bus ta proga kada reiks keisti :)
ziuriu , ir pas tave tokios pat bedos :D cia turbut del spalvos :)
Accord Tourer

Vartotojo avataras
Veikejas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 71
UžsiregistravoCOLON 2009 06 01, 21:10
AutomobilisCOLON Ryklys
SkypeCOLON nachalas007
MiestasCOLON Vilnius-Ariogala

Re: Pirminio veleno guolis

Neperskaitytas pranešimas Veikejas » 2009 11 26, 09:08

Na jei sakai dėl spalvos reik tuomet planuoti mašinos perdažymą :D

movado
Dalyvis
PranešimaiCOLON 5
UžsiregistravoCOLON 2008 05 21, 13:40
MiestasCOLON LTU

Re: Pirminio veleno guolis

Neperskaitytas pranešimas movado » 2009 11 27, 17:01


BUTTON_POST_REPLY