Sankabos pedalas ir pavarų perjunginėjimas

Klausimai susiję su pavarų dėžės ar sankabos remontu
Vartotojo avataras
Arnoldas_
Dalyvis
PranešimaiCOLON 152
UžsiregistravoCOLON 2009 03 17, 21:32
AutomobilisCOLON mitsubishi carisma
SkypeCOLON arnasrulit

Re: Sankabos pedalas ir pavarų perjunginėjimas

Neperskaitytas pranešimas Arnoldas_ » 2009 03 22, 00:39

o tai kam tau taip jungti? :?: tarkim ant fiato taip tikrai neijungiu,specialiai bandziau siandien. ant carismos laisvai... bet kiek vazineju tai taip jungt niekad neteko

Vartotojo avataras
Sharas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1064
UžsiregistravoCOLON 2005 04 10, 03:00
MiestasCOLON Vilnius - Siaul

Re: Sankabos pedalas ir pavarų perjunginėjimas

Neperskaitytas pranešimas Sharas » 2009 03 22, 10:56

O jus pabandykit pergazavima padaryt, turetu isijungt.
Pas mane colt'e pirmos pavaros synchras numires, tai stovint buna sunku ta pirma ijungt, bet vaziuojant ir pergazavus visad normaliai isijungia :D
Daily pocket-rocket: 92 Mitsu Colt Gti
Weekend: turbo powered Nissan S12
EikTuNaa... TEAM
Zvaigzdiu Metalas Inc.

Vartotojo avataras
Karolis 93
Dalyvis
PranešimaiCOLON 862
UžsiregistravoCOLON 2008 02 06, 13:59
AutomobilisCOLON Galant 00m
MiestasCOLON Švenčionys-Kaunas

Re: Sankabos pedalas ir pavarų perjunginėjimas

Neperskaitytas pranešimas Karolis 93 » 2009 03 23, 11:42

Arnoldas_ rašėCOLONo tai kam tau taip jungti? :?: tarkim ant fiato taip tikrai neijungiu,specialiai bandziau siandien. ant carismos laisvai... bet kiek vazineju tai taip jungt niekad neteko
As kaip pavyzdi sakau. Bet kartais ir reikia kai varikliu stabdai. Mane tai nervin a kai vaziuoji per duobes ar taip kur 2 per greitai o 1 ijungti vos nesustoti reikia.

Vartotojo avataras
Mindaugelis
Garbės narys
PranešimaiCOLON 7862
UžsiregistravoCOLON 2005 01 02, 02:00
AutomobilisCOLON Volvo V50
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Re: Sankabos pedalas ir pavarų perjunginėjimas

Neperskaitytas pranešimas Mindaugelis » 2009 03 23, 11:59

Karolis 93 rašėCOLONAs kaip pavyzdi sakau. Bet kartais ir reikia kai varikliu stabdai. Mane tai nervin a kai vaziuoji per duobes ar taip kur 2 per greitai o 1 ijungti vos nesustoti reikia.
Taip mane tas irgi nervina, ir tikriausiai lieku nesuprastas kas vaziuoja paskui mane, kai praktiskai sustoju kartais nei is sio nei is to, nors man paprasciausiai gaila dezes grudant per jega pirma begi.. tai tenka beveik sustot :)
Volvo V50 - 08' 2.0d
Aprilia Shiver 750

ginga
Dalyvis
PranešimaiCOLON 102
UžsiregistravoCOLON 2007 11 02, 00:47
AutomobilisCOLON Mitsubishi Galant '97 4g63
MiestasCOLON Vilnius

Re: Sankabos pedalas ir pavarų perjunginėjimas

Neperskaitytas pranešimas ginga » 2009 03 23, 12:31

Mindaugelis rašėCOLON
Karolis 93 rašėCOLONAs kaip pavyzdi sakau. Bet kartais ir reikia kai varikliu stabdai. Mane tai nervin a kai vaziuoji per duobes ar taip kur 2 per greitai o 1 ijungti vos nesustoti reikia.
Taip mane tas irgi nervina, ir tikriausiai lieku nesuprastas kas vaziuoja paskui mane, kai praktiskai sustoju kartais nei is sio nei is to, nors man paprasciausiai gaila dezes grudant per jega pirma begi.. tai tenka beveik sustot :)
Aha, turi savų nepatogumų galantas :) AI bet jau negaila man tos dėžės. Antra šaiba nori nenori, kol neprasivažiuoji, sugirgžda įjunginėjant. Ilgai netvers taip :D
Mitsubishi Galant '97 4g63.

Vartotojo avataras
Karolis 93
Dalyvis
PranešimaiCOLON 862
UžsiregistravoCOLON 2008 02 06, 13:59
AutomobilisCOLON Galant 00m
MiestasCOLON Švenčionys-Kaunas

Re: Sankabos pedalas ir pavarų perjunginėjimas

Neperskaitytas pranešimas Karolis 93 » 2009 03 23, 13:33

Mindaugelis rašėCOLON
Karolis 93 rašėCOLONAs kaip pavyzdi sakau. Bet kartais ir reikia kai varikliu stabdai. Mane tai nervin a kai vaziuoji per duobes ar taip kur 2 per greitai o 1 ijungti vos nesustoti reikia.
Taip mane tas irgi nervina, ir tikriausiai lieku nesuprastas kas vaziuoja paskui mane, kai praktiskai sustoju kartais nei is sio nei is to, nors man paprasciausiai gaila dezes grudant per jega pirma begi.. tai tenka beveik sustot :)
Tai taip iseina kad cia taip pas visus yra. O as jau galvojau kad negerai kazkas jau. :)

Vartotojo avataras
Mindaugelis
Garbės narys
PranešimaiCOLON 7862
UžsiregistravoCOLON 2005 01 02, 02:00
AutomobilisCOLON Volvo V50
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Re: Sankabos pedalas ir pavarų perjunginėjimas

Neperskaitytas pranešimas Mindaugelis » 2009 03 23, 14:38

Karolis 93 rašėCOLON
Mindaugelis rašėCOLON Taip mane tas irgi nervina, ir tikriausiai lieku nesuprastas kas vaziuoja paskui mane, kai praktiskai sustoju kartais nei is sio nei is to, nors man paprasciausiai gaila dezes grudant per jega pirma begi.. tai tenka beveik sustot :)
Tai taip iseina kad cia taip pas visus yra. O as jau galvojau kad negerai kazkas jau. :)
Greiciausiai kad taip iseina :)
Volvo V50 - 08' 2.0d
Aprilia Shiver 750

DieMF
Dalyvis
PranešimaiCOLON 28
UžsiregistravoCOLON 2009 03 07, 00:37
AutomobilisCOLON rykliukas
SkypeCOLON Motorman1234
MiestasCOLON Jonava

Re: Sankabos pedalas ir pavarų perjunginėjimas

Neperskaitytas pranešimas DieMF » 2009 04 05, 00:41

tas pats ir pas mano galanta,kad pirma ijungt vos ne stovet reikia,o tas lb nervina,jau pora savaiciu vazineju su juom,bet dar priprast negaliu,nes kasdien tenka pravaziuot per vieta kur antru begiu per greit,o pirma ijunkt problema :)
Ryklys 2l

Vartotojo avataras
lancer '91
Dalyvis
PranešimaiCOLON 83
UžsiregistravoCOLON 2007 05 12, 12:46
AutomobilisCOLON Mitsubishi Carisma
SkypeCOLON armissxx
MiestasCOLON Šiauliai

Re: Sankabos pedalas ir pavarų perjunginėjimas

Neperskaitytas pranešimas lancer '91 » 2009 04 05, 11:52

o kas gali but kai neisijungia pirmas begis isviso, bet taip buna labai labai retai, atrodo kad kazkas kliudytu jungt ta begi, kiti begiai labai puikiai jungiasi su dviem pirstais. Cia neseniai taip buvo prie sviesoforo jungiu neisijungia dar karta jungiu neisijungia, tai neikigalo ijungiau ir sankaba atleidau tai paty begi pagavo ir pajudejau (gerai kad masinu is uzpakalio nebuvo kol as zaidziau ten), o kartais buna kai neikigalo ijungi begi ir atleidi sankaba tai kaip su elektra duoda per nagus.
Carisma 97 1.9 TD

vinciunia1
Dalyvis
PranešimaiCOLON 165
UžsiregistravoCOLON 2009 03 02, 19:19
AutomobilisCOLON mitsubishi galant v6-24
SkypeCOLON vinciunia1
MiestasCOLON Klaipėda

Re: Sankabos pedalas ir pavarų perjunginėjimas

Neperskaitytas pranešimas vinciunia1 » 2009 04 05, 19:22

Na man taip pat budavo ant tureto 91m. Galanto, aisku retai, bet kai jau stovint negaledavau ijungt pirma pavara tai jungi 2a, o tada vel 1a pavara ir pirmyn. Ir taikliai pastebejai,kad tas dalykas labai nervina, o ypac kai dar uz taves stovi eilute prie sankryzos :wink:

BUTTON_POST_REPLY