Zvakiu valdymas 1.8td HELP!

Variklis, jo aušinimas, turbinos ir visi kiti dalykai susiję su variklių remontu ar modifikacijomis
Vartotojo avataras
Arte
Dalyvis
PranešimaiCOLON 7
UžsiregistravoCOLON 2005 02 02, 02:00

Zvakiu valdymas 1.8td HELP!

Neperskaitytas pranešimas Arte » 2005 02 02, 19:26

Sveiki, rasau pirma kart, atsiprasau, jei kartosiuos. Kalba apie Space Wagon 1.8td 1990m.
Saltam nejungia zvakiu.
Pasildzius zvakes tiesiogiai, tiesiog + nuo akumo, kuriasi ok, iskart po starto pradeda ir pakaitinimo rele klakseti, kaip ir nebutu jokiu problemu.
Nuo ko ta rele valdosi ir kaip atgaivinti? Kiek suprantu, tai tas blokas po vairuotojo sedyne kazka valdyti turetu?
Gal kas turi shemulka ar zinot kaip tas uztaisas veikia?
Ar patarkit kas galetu sutvarkyti Kaune bent?
Dekui is anksto

Arte (Citrinos klubas)
Kedainiai
XM 2,1td
BX 19trd
Space Wagon 1,8td (zmonos:))

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Re: Zvakiu valdymas 1.8td HELP!

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2005 02 02, 19:53

Arte rašėCOLONSveiki, rasau pirma kart, atsiprasau, jei kartosiuos. Kalba apie Space Wagon 1.8td 1990m.
Saltam nejungia zvakiu.
Pasildzius zvakes tiesiogiai, tiesiog + nuo akumo, kuriasi ok, iskart po starto pradeda ir pakaitinimo rele klakseti, kaip ir nebutu jokiu problemu.
Nuo ko ta rele valdosi ir kaip atgaivinti? Kiek suprantu, tai tas blokas po vairuotojo sedyne kazka valdyti turetu?
Gal kas turi shemulka ar zinot kaip tas uztaisas veikia?
Ar patarkit kas galetu sutvarkyti Kaune bent?
Dekui is anksto

Arte (Citrinos klubas)
Kedainiai
XM 2,1td
BX 19trd
Space Wagon 1,8td (zmonos:))
nu zmona jau padare pasirinkima dabar tavo eile :idea: kaip tau turbininiai klipsai :?: :lol:
siaip ar taip malonu kolegas sutikt musu forume, esu domejesis jusu klubu , paliko tikrai gera ispudi, tikekimes ateityje susibiciuliausim artimiau :D
o dabar lauk kol parasys ka vytas , jis turi toki pat aparata :wink:
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Ramoonas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 96
UžsiregistravoCOLON 2005 01 06, 02:00

Neperskaitytas pranešimas Ramoonas » 2005 02 03, 11:47

...ar pas tave su generatorium viskas tvarkoj? Man lancer'y kai nusprogo generatorius, tuo pačiu žvakių valdymas durniuot pradėjo....Sutvarkius generatorių- susitvarkė ir žvakės...Kaip tai susiję, niekaip nesuvokiu.
Shemos irgi šitam forume klausiau- deja... :roll: nelabai kam rūpi techninės smulkmenos.
Lancer'y ta dėžutė yra ne po sėdyne, o po kapotu, po saugiklių bloku., ten nemažai laidų sueina...Mano supratimu jis turėtų būt sujungtas su kažkokiu variklio temperatūros davikliu, ir nuo jo patikrinimo reiktų pradėt paieškas....

Vartotojo avataras
Arte
Dalyvis
PranešimaiCOLON 7
UžsiregistravoCOLON 2005 02 02, 02:00

Neperskaitytas pranešimas Arte » 2005 02 03, 12:43

Aciu uz paguoda, bandysiu paklebinti :)

Arte

Vyckele

Neperskaitytas pranešimas Vyckele » 2005 02 03, 14:16

Tokius bajerius, kai nudusta generatorius ir akumas sesdamas duoda permaza itampa, daro dvilitris dyzelis - pradeda neveikti pakaitinimas.

Vartotojo avataras
Arte
Dalyvis
PranešimaiCOLON 7
UžsiregistravoCOLON 2005 02 02, 02:00

Neperskaitytas pranešimas Arte » 2005 02 03, 17:17

Nu, paklebinau ta davikli, ir siaip visas fiskes paciupinejau, viskas vietoje, taciau pakaitinimas dinges.
O tas dvigubas temp daviklis variklio galvoje, vienas kontaktas tai temp rodykle, o kitas duoda signala, kada kaitinti, tai jis kaip veikia, kai saltas pvz, turi trumpinti i "zeme"?

Arte

Vartotojo avataras
Arte
Dalyvis
PranešimaiCOLON 7
UžsiregistravoCOLON 2005 02 02, 02:00

Neperskaitytas pranešimas Arte » 2005 02 03, 19:30

Hm, nu itartinas man tas daviklis variklio galvuteje, gal kas zinot, kaip teisingai ji patikrint, ar kur isigyti nauja, pabandziau paieskoti, paklausti pardavejai kreipia i srotus, srotuose irgi kraipo galva :?:

Su generatorium viskas gerai, itampa normali - 14V, bandziau ir su pajungtu pakroveju.

Arte

Vartotojo avataras
Kerpycius
Dalyvis
PranešimaiCOLON 352
UžsiregistravoCOLON 2005 01 06, 02:00
AutomobilisCOLON Galantas
SkypeCOLON kerpycius
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas Kerpycius » 2005 11 07, 22:42

sorry kad pakeliau vos ne metu senumo tema, bet ji dar neissemta iki galo ir dar be to man ta pati problema atsitiko :confused:
Esme tokia, buvo biski pakvailiojes generatorius(kuret, stumdet mane :doh: ) kol jis kvailiojo zvakes ant degimo kaitinosi (t.y. rele klaksejo pasildymo, ir prie pirmo saltuko uzsikure spol obarota), pasitvarkiau generatoriu ir dingo zvakiu pasildymas :bigcry: . Pasukus rakteli ant degimo rele dar viena karta speja ijungt ir isjungt pasildyma ir psio basta daugiau jokiu zenklu kad sildytu :furious3: kai uzkuri varikli kita rele suveikia ir zvakes dar sildo...
Pastoviai raktelio nenoriu sukinet kol uzsils zvakes, nes pas mane ant degimo isijungia centrinis, tai nenoriu visiskai numarinti varikliuku.

gal kas turi kokiu minciu???
GALANT 00' 6G13 tikras ryklys sold
GALANT 93' 4D68T (aka Vanquish) sold

Vartotojo avataras
taxistas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 1981
UžsiregistravoCOLON 2005 02 26, 02:00
AutomobilisCOLON e38, M67
SkypeCOLON valentaspilz
MiestasCOLON Dzukija
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas taxistas » 2005 11 07, 23:27

Arba kazkuri zvake neveikia, arba relei sakes.
ex: galant 95' TD, 97' TD
e38 M67

http://www.fxpro.co.uk/

Vartotojo avataras
Ramoonas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 96
UžsiregistravoCOLON 2005 01 06, 02:00

Neperskaitytas pranešimas Ramoonas » 2005 11 08, 08:32

Kai žvakė neveikia nėr jokių signalų. ...Va uošvis skundėsi kad kažkaip sunkiai kuriasi jo lanceris...aš vis ytarinėjau orą kuro sistemoj...Kai pagaliau visai neužkūrė - patikrinau žvakes ir radau visas 4 gatavas...O lemputė degiojos, kontaktorius klapsėjo...
Šiuo atveju ne tai...Įdomu temos autorius kaip išsprendė problemą....

Vartotojo avataras
taxistas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 1981
UžsiregistravoCOLON 2005 02 26, 02:00
AutomobilisCOLON e38, M67
SkypeCOLON valentaspilz
MiestasCOLON Dzukija
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas taxistas » 2005 11 08, 10:46

Ramoonas rašėCOLONKai žvakė neveikia nėr jokių signalų. ...Va uošvis skundėsi kad kažkaip sunkiai kuriasi jo lanceris...aš vis ytarinėjau orą kuro sistemoj...Kai pagaliau visai neužkūrė - patikrinau žvakes ir radau visas 4 gatavas...O lemputė degiojos, kontaktorius klapsėjo...
Šiuo atveju ne tai...Įdomu temos autorius kaip išsprendė problemą....
Nu matai, naujasnese masinose jau pagal lempute gali suzinoti ar visos zvakes veikia. Jeigu kazkas netvarkoj, yra didelis skirtumas tarp lemputes uzgesimo ir reles "suklaksejimo".
ex: galant 95' TD, 97' TD
e38 M67

http://www.fxpro.co.uk/

Vartotojo avataras
Arte
Dalyvis
PranešimaiCOLON 7
UžsiregistravoCOLON 2005 02 02, 02:00

Neperskaitytas pranešimas Arte » 2005 11 11, 22:50

Simptomai tikrai tokie kaip ir mano atveju :(
Pastaciau laiko rele, keturioms sekundems kaitina kai ijungi degima. Zinau, nieko gero, nes to kaitinimo siltai visai nereikia. Planuoju dar pastatyti paprasta zvakiu kaitinimo rele, kad butu galima atjungineti kaitinima tiesiog starterio ijungimu. O gal tos zvakes taip staigiai nenudus :?
O gal kas schema tos visos kibernetikos turite jau? Labai noretusi padaryti orginaliai. Sistema tai gera, bet kazkas kontuzijosi ten, visi "specai" karatosi, padejo su rele tik Rolandas is "Citrinos"

Arte>>XM2.1td
BX1.9trd
AX1.4d
M.Space Wagon 1.8td(zmonos :) )

Vartotojo avataras
Kerpycius
Dalyvis
PranešimaiCOLON 352
UžsiregistravoCOLON 2005 01 06, 02:00
AutomobilisCOLON Galantas
SkypeCOLON kerpycius
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas Kerpycius » 2005 11 21, 18:01

kiek pasedejes su testeriu issiaiskinau kad rele sveika: ant degimo ateina ~10V ir rele suveikia, pasildo zvakes. Bet esme ta, kad tai padaro tik viena karta. Norejau paklaust tu kurie zino : is kur ateina i rele "valdymo" laidai - du: vienas juodas(turbut minusas), kitas juodas su raudona juostele??? gal nuo spyneles uzvedimo :confused:


Knygoj radau parasyta kad i "sildymo sistema" vienas laidas ateina nuo ausinimo skyscio temperaturos daviklio (jis yra dvieju kontaktu) Bet speju jis eina i kita rele, kuri veikia, kai jau uzvestas variklis...
GALANT 00' 6G13 tikras ryklys sold
GALANT 93' 4D68T (aka Vanquish) sold

Vartotojo avataras
Arte
Dalyvis
PranešimaiCOLON 7
UžsiregistravoCOLON 2005 02 02, 02:00

Neperskaitytas pranešimas Arte » 2005 11 22, 12:35

Zvakiu kaitinimas valdomas nuo elektroninio blokelio, i kuri ir sueina visokie davikliai ir nuo spyneles taip pat. A vot kaip jis veikia - tame ir klausimas. As ta dvieju kontaktu davikli ir keiciau, ir pati valdymo bloka(space wagon jis po vairuotojo sedyne) bandziau pakeist, niekas nesikeicia. Itariu problema laiduose, o gal ir ne. Tai be shemu - palikau viska taip kaip yr :(

Vartotojo avataras
herkuss
Dalyvis
PranešimaiCOLON 630
UžsiregistravoCOLON 2005 08 26, 03:00
AutomobilisCOLON Mitsubishi Lancer 2.0D '94
MiestasCOLON Utena
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas herkuss » 2006 02 28, 13:00

sveiki,

turiu tokia problemele. Ji labai panasi i kitu bet ir truputi skiriasi. :)

Man pasukus raktelį suveikia pasildymo relė ir šildo žvakes. kiek kartų suki tiek ir šildo. Užvedus kiek tai laiko pabirbia motoras ir pasigirsta švelnus klaktelėjimas. to pasekoje variklis geriau dirba ir apsukos padiėja, tai čia kaip aš suprantu atsijungia pašildymo žvakių relė. Viskas būna gerai kol važinėju. motoras pašyla ir liuks, bet tik užgesinu motora ir vėl užvedu ..... viskas. mašinos nepažinsi kur tai ne po kapotu atrodo visai kita relė pradeda klaksėti. Jei apsukos mažos normalu. kai tik pakeliu apsukas kad važiuot arba specialiai pagazuoju pradeda klakset kol kažkas pašyla ir dingsta klasėjimas. tai jei važiuojant tai ta relė dirba apie 4-5 min. kol pašyla.
Kas galėtų būti...? Aš manau kad tai kaltas daviklis kuris turi atjungti relę.
o gal ir pati relė kalta....? Gal kam teko su tuo susidurti...?
Mitsubishi Lancer 2.0D 94'
Balta kaip gulbė bet burzgia kaip užkimusi žąsis.

BUTTON_POST_REPLY