problema 8O

Variklis, jo aušinimas, turbinos ir visi kiti dalykai susiję su variklių remontu ar modifikacijomis
kipsas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 26
UžsiregistravoCOLON 2006 07 19, 21:42
MiestasCOLON siauliai

problema 8O

Neperskaitytas pranešimas kipsas » 2006 07 25, 23:53

Sveiki,
esu cia naujokas, bet turiu viena mazute probleme. nusipirkau galanta 2000metuku,. pasilus varikliui pradeda nezymiai sokineti apsukos. kol nesusyla variklis kaip ir viskas tavkoje buna. kame gali buti beda.
gal taip pat galite patarti kiek amperu akuma paimti ??? reikia pakeisti nes senas toks senas kad :D , net mano mociute geriau atrodo :D :D :D
___________
kipsiukas
Mitsubishi Galant Station Wagon 2.0 TD

Vartotojo avataras
horn
Dalyvis
PranešimaiCOLON 463
UžsiregistravoCOLON 2005 08 27, 03:00
AutomobilisCOLON Eclipse 2g GS-T
SkypeCOLON edgarask.
MiestasCOLON Sostinė (dzūkijos)

Re: problema 8O

Neperskaitytas pranešimas horn » 2006 07 26, 08:01

kipsas rašėCOLONSveiki,
esu cia naujokas, bet turiu viena mazute probleme. nusipirkau galanta 2000metuku,. pasilus varikliui pradeda nezymiai sokineti apsukos. kol nesusyla variklis kaip ir viskas tavkoje buna. kame gali buti beda.
gal taip pat galite patarti kiek amperu akuma paimti ??? reikia pakeisti nes senas toks senas kad :D , net mano mociute geriau atrodo :D :D :D
o tai ant to seno,labai seno dar nerasydavo amperu?? Ar manai,kad gali buti per silpnas buves? Del apsuku,manau L. daug varijantu yra... Speliot ner ko. Gal kokia diagnostika uzsakyk... :wink:
Parduota 96m. Eclipse 2G, 2.0 GST, raudona a/t.
Parduota 98m. Eclipse 2G, 2.0 GST, bordo m/t.
Parduota - 92m. Eclipse 1G, 2.0 GS, raudona m/t.

Vartotojo avataras
Dzhedaj
Garbės narys
PranešimaiCOLON 15290
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
AutomobilisCOLON Hyundai i30N Performance
SkypeCOLON dzhedajus
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Dzhedaj » 2006 07 26, 09:15

O akuma tiesiog vazhiuok i kokia parduotuve akumuliatoriais prekiaujanchia, pasakysi kokia mashina ir tinkama duos :)
Paprastai duoda truputi didesnes talpos, nei originalus, nes zhiema ir pas mus buna retkarchiais labai shalta ;)
'92 Colt GTI
'94 Galant V6 4x4
'01 Galant V6 Avance
...

Hyundai i30N Performance

Vartotojo avataras
taxistas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 1981
UžsiregistravoCOLON 2005 02 26, 02:00
AutomobilisCOLON e38, M67
SkypeCOLON valentaspilz
MiestasCOLON Dzukija
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas taxistas » 2006 07 26, 10:51

Nesuk galvos del apsuku jeigu tai nesudaro masinai ir tau problemu (ne psichologiniu :lol: ). Del akumo- daryk kaip Dzhedajus sake
ex: galant 95' TD, 97' TD
e38 M67

http://www.fxpro.co.uk/

kipsas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 26
UžsiregistravoCOLON 2006 07 19, 21:42
MiestasCOLON siauliai

Re: problema 8O

Neperskaitytas pranešimas kipsas » 2006 07 27, 00:31

o tai ant to seno,labai seno dar nerasydavo amperu?? Ar manai,kad gali buti per silpnas buves? Del apsuku,manau L. daug varijantu yra... Speliot ner ko. Gal kokia diagnostika uzsakyk... :wink:[/quote]

tai kad ant seno jokio lipduko nera, nzn :D blemba bet tas akumas atrodo kaip 100 metu senumo :DD noriu nusipikrti bosha nes pazystamu yra, firmneje bosh parduotuveje, o kai perki per tuos servizus jie ten ankainius uzsideda didziausius :(, o jei viska zinosiu kokio amperazo, tai tiesiog nusipikrsiu ir tiek na as galvoju koki 80A, kazi uzteks ???
___________
kipsiukas
Mitsubishi Galant Station Wagon 2.0 TD

kipsas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 26
UžsiregistravoCOLON 2006 07 19, 21:42
MiestasCOLON siauliai

Re: problema 8O

Neperskaitytas pranešimas kipsas » 2006 07 27, 00:34

horn rašėCOLON o tai ant to seno,labai seno dar nerasydavo amperu?? Ar manai,kad gali buti per silpnas buves? Del apsuku,manau L. daug varijantu yra... Speliot ner ko. Gal kokia diagnostika uzsakyk... :wink:
na elektronine diagnostika parode tik kad nera rysio su padushkom :roll: :D :D :D
___________
kipsiukas
Mitsubishi Galant Station Wagon 2.0 TD

kipsas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 26
UžsiregistravoCOLON 2006 07 19, 21:42
MiestasCOLON siauliai

Neperskaitytas pranešimas kipsas » 2006 07 27, 00:36

Dzhedaj rašėCOLONO akuma tiesiog vazhiuok i kokia parduotuve akumuliatoriais prekiaujanchia, pasakysi kokia mashina ir tinkama duos :)
Paprastai duoda truputi didesnes talpos, nei originalus, nes zhiema ir pas mus buna retkarchiais labai shalta ;)
joa, ziemos pas mus tikrai nekokios :wink: saltos, bet pries tai turejau pasata dyzeliuka, buvau generatoriu pasikeites ir akuma ir net prie -22 uzkurdavau dyzeliuka, prisimenu kii net benzino neuzkurdavo :DDD
___________
kipsiukas
Mitsubishi Galant Station Wagon 2.0 TD

kipsas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 26
UžsiregistravoCOLON 2006 07 19, 21:42
MiestasCOLON siauliai

Neperskaitytas pranešimas kipsas » 2006 07 27, 00:40

taxistas rašėCOLONNesuk galvos del apsuku jeigu tai nesudaro masinai ir tau problemu (ne psichologiniu :lol: ). Del akumo- daryk kaip Dzhedajus sake
na kiti isede net negirdi, kol nepasakau, bet zinai, nejau galima nesirupinti kas yra savai pupai :D , juk ir paciam yra geriau kada zinai kas tikliai yra :wink: tai pagalvojau gal kas buvo susidres, benzininiuose teko girdeti kad dazniausiai siurbliukas ir kuro ipurskejo lelktronika kazka pusineja (pas drauga tvarke kregsdute) bet kazi ar dyzeliukams gali buti tos pacios bedos :?: :?: :?: :D 8O
___________
kipsiukas
Mitsubishi Galant Station Wagon 2.0 TD

Vartotojo avataras
taxistas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 1981
UžsiregistravoCOLON 2005 02 26, 02:00
AutomobilisCOLON e38, M67
SkypeCOLON valentaspilz
MiestasCOLON Dzukija
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas taxistas » 2006 07 27, 10:41

Tai parasa reikejo anksciau parasyti :!: Dyzelis :!: Akuma imk nemaziau kaip 100. Del Apsuku nesuk sau galvos. Ai, jobt.............. :twisted:Geda man, geda. Pamirsau. Juk cia dar sistema zvakiu tokia :!: Kai ijungi ant salto degima, pradeda kaisti zvakes. Zvakes ikaito :arrow: kuri masina. Kai uzsivede- isijungia kita zvakiu rele. Gaunasi taip kad zvakes dar sildo ant uzvesto variklio. Bet jos sildo nepastoviai, o su pertraukom. Truputi pasila (apsukos sumazeja), paskui kazkuriam laikui issijungia :arrow: apsukos padideja. Kai temperatura pasiekia kazkokia norma, zvakes visai issijungia ir apsukos pastovios
ex: galant 95' TD, 97' TD
e38 M67

http://www.fxpro.co.uk/

Vartotojo avataras
horn
Dalyvis
PranešimaiCOLON 463
UžsiregistravoCOLON 2005 08 27, 03:00
AutomobilisCOLON Eclipse 2g GS-T
SkypeCOLON edgarask.
MiestasCOLON Sostinė (dzūkijos)

Re: problema 8O

Neperskaitytas pranešimas horn » 2006 07 27, 23:35

kipsas rašėCOLONtai kad ant seno jokio lipduko nera, nzn :D blemba bet tas akumas atrodo kaip 100 metu senumo :DD noriu nusipikrti bosha nes pazystamu yra, firmneje bosh parduotuveje, o kai perki per tuos servizus jie ten ankainius uzsideda didziausius :(, o jei viska zinosiu kokio amperazo, tai tiesiog nusipikrsiu ir tiek na as galvoju koki 80A, kazi uzteks ???
O jei dar ir man suveiktum be antkainiu (neskaitant bokalo ;) ) ,tai visai jegele butu,nes pas manaji jau paskutiniosios ateina. Beje,boshas (silver) pas mane dabar ir merdi,bet tik tokio ir dabar noreciau... :roll: :wink:
Parduota 96m. Eclipse 2G, 2.0 GST, raudona a/t.
Parduota 98m. Eclipse 2G, 2.0 GST, bordo m/t.
Parduota - 92m. Eclipse 1G, 2.0 GS, raudona m/t.

Vartotojo avataras
Aikste
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1116
UžsiregistravoCOLON 2005 08 04, 03:00
AutomobilisCOLON Mitsubishi Lancer 4WD universalas
SkypeCOLON Aikste
MiestasCOLON Kaunas

Re: problema 8O

Neperskaitytas pranešimas Aikste » 2006 07 28, 09:22

horn rašėCOLON
kipsas rašėCOLONtai kad ant seno jokio lipduko nera, nzn :D blemba bet tas akumas atrodo kaip 100 metu senumo :DD noriu nusipikrti bosha nes pazystamu yra, firmneje bosh parduotuveje, o kai perki per tuos servizus jie ten ankainius uzsideda didziausius :(, o jei viska zinosiu kokio amperazo, tai tiesiog nusipikrsiu ir tiek na as galvoju koki 80A, kazi uzteks ???
O jei dar ir man suveiktum be antkainiu (neskaitant bokalo ;) ) ,tai visai jegele butu,nes pas manaji jau paskutiniosios ateina. Beje,boshas (silver) pas mane dabar ir merdi,bet tik tokio ir dabar noreciau... :roll: :wink:
Brungu bus......... :roll:
Lancer 93'(улонас LT) GLX universalas 1.6L 16V 83kW 4WD (raudonas, jau pensijoje)
Subaru Legacy 99' Wagon 2,5L AT Limited

kipsas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 26
UžsiregistravoCOLON 2006 07 19, 21:42
MiestasCOLON siauliai

Neperskaitytas pranešimas kipsas » 2006 08 01, 23:32

taxistas rašėCOLONTai parasa reikejo anksciau parasyti :!: Dyzelis :!: Akuma imk nemaziau kaip 100. Del Apsuku nesuk sau galvos. Ai, jobt.............. :twisted:Geda man, geda. Pamirsau. Juk cia dar sistema zvakiu tokia :!: Kai ijungi ant salto degima, pradeda kaisti zvakes. Zvakes ikaito :arrow: kuri masina. Kai uzsivede- isijungia kita zvakiu rele. Gaunasi taip kad zvakes dar sildo ant uzvesto variklio. Bet jos sildo nepastoviai, o su pertraukom. Truputi pasila (apsukos sumazeja), paskui kazkuriam laikui issijungia :arrow: apsukos padideja. Kai temperatura pasiekia kazkokia norma, zvakes visai issijungia ir apsukos pastovios
tai jei gerai supratau tave, reikia pastikrinti zvakes pradzioje ??? :)
___________
kipsiukas
Mitsubishi Galant Station Wagon 2.0 TD

kipsas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 26
UžsiregistravoCOLON 2006 07 19, 21:42
MiestasCOLON siauliai

Re: problema 8O

Neperskaitytas pranešimas kipsas » 2006 08 01, 23:33

Aikste rašėCOLON
horn rašėCOLON O jei dar ir man suveiktum be antkainiu (neskaitant bokalo ;) ) ,tai visai jegele butu,nes pas manaji jau paskutiniosios ateina. Beje,boshas (silver) pas mane dabar ir merdi,bet tik tokio ir dabar noreciau... :roll: :wink:
Brungu bus......... :roll:
hee kai nusipirksiu duosiu zinot :) uz kiek paemiau :)))
___________
kipsiukas
Mitsubishi Galant Station Wagon 2.0 TD

Vartotojo avataras
taxistas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 1981
UžsiregistravoCOLON 2005 02 26, 02:00
AutomobilisCOLON e38, M67
SkypeCOLON valentaspilz
MiestasCOLON Dzukija
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas taxistas » 2006 08 02, 10:48

kipsas rašėCOLONtai jei gerai supratau tave, reikia pastikrinti zvakes pradzioje ??? :)
nereikia :!: Viskas tvarkoj. Taip ir turi buti :!:
ex: galant 95' TD, 97' TD
e38 M67

http://www.fxpro.co.uk/

BUTTON_POST_REPLY