Prasau patarimo (šokinėja apsukos)

Variklis, jo aušinimas, turbinos ir visi kiti dalykai susiję su variklių remontu ar modifikacijomis
Jurate*
Dalyvis
PranešimaiCOLON 19
UžsiregistravoCOLON 2006 03 30, 12:05
MiestasCOLON Vilnius

Prasau patarimo (šokinėja apsukos)

Neperskaitytas pranešimas Jurate* » 2006 03 30, 12:15

Sveiki Mitsiu myletojai. As turiu Mitsiuka Galanta 94m, 1,8 benzinas. Tik dabar ji labai blogai pradejo vaziuoti. Buvau servise dare visos elektronikos kompiuterine diagnostika, pasake, kad pramisti zvakiu laidai ( o visa kita idealaus stovio), visus pakeiciau naujais, truputi pagerejo... O vakar pradejo sokineti apsukos( kai laisva eiga, toks jausmas kad kazkas spaudo gaziuko pedala)...... PRASAU patarti ar man vel vaziuoti i servisa, o gal cia gali buti dregme, o gal seniai keistas oro ar kuro filtrai??? patarkite, nes meistrai kol visu daliu nepakeis naujomis tai nesuras gedimo. Is anksto dekoju...
Jurate

Vartotojo avataras
taxistas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 1981
UžsiregistravoCOLON 2005 02 26, 02:00
AutomobilisCOLON e38, M67
SkypeCOLON valentaspilz
MiestasCOLON Dzukija
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas taxistas » 2006 03 30, 12:29

Sveika. Gal truputi palauk, ateis specai- elektrikai, ar tie kam taip jau buvo ir papasakos ka nors
ex: galant 95' TD, 97' TD
e38 M67

http://www.fxpro.co.uk/

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2006 03 30, 12:29

na gali būti ir kompas, bet jei žiūrėjo meistrai tai, gal sakau kondikai patekėjo, šiaip siūlau panelei pabandyt dar vieną servisą, jei yr apageidavimas galiu ir konkretinti

p.s. o apsukos šokinėja taprasme kyla ar ir kyla ir leidžiasi, ar užgęsta, ir kada šis procesas vygsta ka išaltas variklis, šiltas ar visada :?:
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Dainiusl
Dalyvis
PranešimaiCOLON 721
UžsiregistravoCOLON 2005 02 24, 02:00
AutomobilisCOLON Renault Grand Scenic
MiestasCOLON Vilnius

Re: Prasau patarimo

Neperskaitytas pranešimas Dainiusl » 2006 03 30, 12:38

Jurate* rašėCOLONSveiki Mitsiu myletojai. As turiu Mitsiuka Galanta 94m, 1,8 benzinas. Tik dabar ji labai blogai pradejo vaziuoti. Buvau servise dare visos elektronikos kompiuterine diagnostika, pasake, kad pramisti zvakiu laidai ( o visa kita idealaus stovio), visus pakeiciau naujais, truputi pagerejo... O vakar pradejo sokineti apsukos( kai laisva eiga, toks jausmas kad kazkas spaudo gaziuko pedala)...... PRASAU patarti ar man vel vaziuoti i servisa, o gal cia gali buti dregme, o gal seniai keistas oro ar kuro filtrai??? patarkite, nes meistrai kol visu daliu nepakeis naujomis tai nesuras gedimo. Is anksto dekoju...
Jurate
Patarciau kuri laika nieko nedaryt apart paprastu pasitikrinimu. Juokingai gal skamba, bet pasiziurek ar pakankamai yra ausinimo skyscio (nuo to gali sokinet).
Kokius laidus pirkai? Gal tie pakeisti vel parejo? Nors del laidu neturetu apsukos sokinet.

O pabaigai: keista, kad laidai ne pramUsti o pramIsti :) Kas juos pramyzho? :)

Jurate*
Dalyvis
PranešimaiCOLON 19
UžsiregistravoCOLON 2006 03 30, 12:05
MiestasCOLON Vilnius

Re: Prasau patarimo

Neperskaitytas pranešimas Jurate* » 2006 03 30, 12:50

uz klaidas nepyk, netycia gavosi, net nepastebejau, taip skalndziai norejau papasakoti, kas mano mitsiukui yra...
Zinotum kaip sunku moterims servise.... :(

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Re: Prasau patarimo

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2006 03 30, 12:58

Jurate* rašėCOLONuz klaidas nepyk, netycia gavosi, net nepastebejau, taip skalndziai norejau papasakoti, kas mano mitsiukui yra...
Zinotum kaip sunku moterims servise.... :(
jo neįmanoma, o ką tau darė, tipo klaidas per kompiką tik patikrino :?: sakau gal diržas tavo dar peršokęs gali būt, žodžiu jei ori duosiu tau vieno meistro tel. nuvaryk pas jį jis tau pasakyt turėtų tikrai
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Jurate*
Dalyvis
PranešimaiCOLON 19
UžsiregistravoCOLON 2006 03 30, 12:05
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas Jurate* » 2006 03 30, 13:00

Matosas rašėCOLONna gali būti ir kompas, bet jei žiūrėjo meistrai tai, gal sakau kondikai patekėjo, šiaip siūlau panelei pabandyt dar vieną servisą, jei yr apageidavimas galiu ir konkretinti

p.s. o apsukos šokinėja taprasme kyla ar ir kyla ir leidžiasi, ar užgęsta, ir kada šis procesas vygsta ka išaltas variklis, šiltas ar visada :?:

Buna visaip kai pavaziuoji, ismetu laisva tada sokineja nuo 1,5 iki 2. O kartais sustoja ir stovi bet laikosi apie1.5. Ir begalo daug benzino ima... vakar daug vazinejau, maniau gal nuo to ruko dregme,bet nepraejo...
Laidus man keite ir diagnostika dare autogoje. Na as pati tikriausia nieko nepadarysiu(noro tai turiu pati daryti, bet bijau kad galiu blogiau padaryti), jei gali koki gera servisa parekomenduoti busiu tau labai labai dekinga.
p.s. o kas yra kondikai?

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2006 03 30, 13:05

Jurate* rašėCOLON
Matosas rašėCOLONna gali būti ir kompas, bet jei žiūrėjo meistrai tai, gal sakau kondikai patekėjo, šiaip siūlau panelei pabandyt dar vieną servisą, jei yr apageidavimas galiu ir konkretinti

p.s. o apsukos šokinėja taprasme kyla ar ir kyla ir leidžiasi, ar užgęsta, ir kada šis procesas vygsta ka išaltas variklis, šiltas ar visada :?:

Buna visaip kai pavaziuoji, ismetu laisva tada sokineja nuo 1,5 iki 2. O kartais sustoja ir stovi bet laikosi apie1.5. Ir begalo daug benzino ima... vakar daug vazinejau, maniau gal nuo to ruko dregme,bet nepraejo...
Laidus man keite ir diagnostika dare autogoje. Na as pati tikriausia nieko nepadarysiu(noro tai turiu pati daryti, bet bijau kad galiu blogiau padaryti), jei gali koki gera servisa parekomenduoti busiu tau labai labai dekinga.
p.s. o kas yra kondikai?
kondikai yra kondensatoriai, kurie po 10 metų pareina, o dabar tikrink PM
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Jurate*
Dalyvis
PranešimaiCOLON 19
UžsiregistravoCOLON 2006 03 30, 12:05
MiestasCOLON Vilnius

Re: Prasau patarimo

Neperskaitytas pranešimas Jurate* » 2006 03 30, 13:07

kai laidai neveike, tai netik apsukos blogai buvo, bet ir masina visa tampesi. Nepamenu laidu kokie, atrodo vokiski namie dezute. Meistras pats nupirko

Vartotojo avataras
mpegas
Valdybos narys
PranešimaiCOLON 3017
UžsiregistravoCOLON 2005 08 04, 03:00
AutomobilisCOLON Sianas opelys
SkypeCOLON spokask
MiestasCOLON Mažeikiai
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas mpegas » 2006 03 30, 14:18

Kai pakeiti laidus, dar reikia l.apsukas sureguliuot. Ir mano galantui taip buvo.

Vartotojo avataras
Neiroc
Dalyvis
PranešimaiCOLON 400
UžsiregistravoCOLON 2005 05 23, 03:00
AutomobilisCOLON Audi 80 Q 2.2
SkypeCOLON xneiroc
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Re: Prasau patarimo

Neperskaitytas pranešimas Neiroc » 2006 03 30, 18:54

kaip tik norejau parasyti tik nezinojau kur...

pas man daug kuro ryjo ir apsukos sokinedavo, bet nuo 1.2 iki uzgesimo... dar jautesi kad kartais variklis bumsedavo(ta cilindras kur laidas pramushtas ir zvake negyva)
pasidariau diagnostika: pasake lambda, zvakes ir laidai...

pasikeiciau zvakes: variklis pradejo graziau dirbti
pasikeiciau laidus : dingo apsuku sokinejimas (truputi susvyruoja, bet cia del lambdos)
0000 80 '90 2.3 Q US-ed
----------------------
R.I.P:Pajero 2.5TD '88m, Lancer 1.6GLXi '94m,Mazda 626 2.2 '88m, OOOO '87 1.8GTi, Supra 3.0T '89, VVV Gols '91 1.8 mono aftomats

Vartotojo avataras
markoh
Garbės narys
PranešimaiCOLON 2882
UžsiregistravoCOLON 2004 08 14, 03:00
AutomobilisCOLON Colt GTi/ Leon Sport Edition MY02
SkypeCOLON markoh74
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas markoh » 2006 03 30, 20:20

Mdaaaa ekspertai Matosai.... :)
Didele tikimybe apsukos shokineja del to, kad laisvos eigos varikliukas gryba pjauna.

Opel Zafira 2,2 DTI- Family Edition
Seat Leon TDI Sport- daily Edition

Širdy Mitsubishi

Jurate*
Dalyvis
PranešimaiCOLON 19
UžsiregistravoCOLON 2006 03 30, 12:05
MiestasCOLON Vilnius

Re: Prasau patarimo

Neperskaitytas pranešimas Jurate* » 2006 03 31, 07:40

Neiroc rašėCOLONkaip tik norejau parasyti tik nezinojau kur...

pas man daug kuro ryjo ir apsukos sokinedavo, bet nuo 1.2 iki uzgesimo... dar jautesi kad kartais variklis bumsedavo(ta cilindras kur laidas pramushtas ir zvake negyva)
pasidariau diagnostika: pasake lambda, zvakes ir laidai...

pasikeiciau zvakes: variklis pradejo graziau dirbti
pasikeiciau laidus : dingo apsuku sokinejimas (truputi susvyruoja, bet cia del lambdos)
aciukas uz patarima. Laidus visus keturis naujus idejo, zvakes sake geros, nebent tie laidai vel sugedo, bet ar gali ...kad dar tik savaite kai idejo:(.
p.s. o ta lamda ar prie elektronikos priklauso?

Jurate*
Dalyvis
PranešimaiCOLON 19
UžsiregistravoCOLON 2006 03 30, 12:05
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas Jurate* » 2006 03 31, 07:54

marius rašėCOLONMdaaaa ekspertai Matosai.... :)
Didele tikimybe apsukos shokineja del to, kad laisvos eigos varikliukas gryba pjauna.
...ko gero taip ir bus, nes seniau kol apsukos buvo normalios, laisva eiga vistiek kazkaip negerai dirbdavo, o kai isijungdavau sviesas, sildyma labai stipriai nukrisdavo apsukos ir gesdavo... bet as taip tris metus ir vazinejau, nes nei viename servise niekas nerado kodel taip yra(generatorius, akumuliatorius buvo geri) ... o gal visus tuos metus mano mitsiaus tas varikliukas ir grybauna, o dabar visai pavargo.
...O gal zinai ar ta varikliuka galima sutaisyti, ar reikia nauja pirkti ir kiek tai gali kainuoti? is anksto dekoju
p.s. o kaip Jus visi uzsirasote kokia masinyte turite, man kazkodel nerodo po zinute, ar cia kas karta reikia parasyti?

Vartotojo avataras
markoh
Garbės narys
PranešimaiCOLON 2882
UžsiregistravoCOLON 2004 08 14, 03:00
AutomobilisCOLON Colt GTi/ Leon Sport Edition MY02
SkypeCOLON markoh74
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas markoh » 2006 03 31, 08:14

Jurate* rašėCOLON
marius rašėCOLONMdaaaa ekspertai Matosai.... :)
Didele tikimybe apsukos shokineja del to, kad laisvos eigos varikliukas gryba pjauna.
...ko gero taip ir bus, nes seniau kol apsukos buvo normalios, laisva eiga vistiek kazkaip negerai dirbdavo, o kai isijungdavau sviesas, sildyma labai stipriai nukrisdavo apsukos ir gesdavo... bet as taip tris metus ir vazinejau, nes nei viename servise niekas nerado kodel taip yra(generatorius, akumuliatorius buvo geri) ... o gal visus tuos metus mano mitsiaus tas varikliukas ir grybauna, o dabar visai pavargo.
...O gal zinai ar ta varikliuka galima sutaisyti, ar reikia nauja pirkti ir kiek tai gali kainuoti? is anksto dekoju
p.s. o kaip Jus visi uzsirasote kokia masinyte turite, man kazkodel nerodo po zinute, ar cia kas karta reikia parasyti?
Pas mane buvo sugrybaves varikliukas, tai padejo praplovimas specialiu skyschiu. Jei pirkti nauja tai kainuos nemazhus pinigus.
Del parasho kad rodytu mashinyte, nueik i profilio aprashymas, ten kur yra parashas irashyk savo auto ;)

Opel Zafira 2,2 DTI- Family Edition
Seat Leon TDI Sport- daily Edition

Širdy Mitsubishi

BUTTON_POST_REPLY