Pagrindinio dirzo keitimas

Variklis, jo aušinimas, turbinos ir visi kiti dalykai susiję su variklių remontu ar modifikacijomis
Vartotojo avataras
Norbert
Dalyvis
PranešimaiCOLON 280
UžsiregistravoCOLON 2010 08 03, 18:51
AutomobilisCOLON Mitsubishi Lancer 1.5l, 12v, 1990m.
SkypeCOLON waka1986
MiestasCOLON Denmark, Copenhagen
CONTACTCOLON

Pagrindinio dirzo keitimas

Neperskaitytas pranešimas Norbert » 2011 02 23, 15:46

Sveiki visi,

Kadangi turiu 2 tokias puse velnio (teisingai augancias) rankas ir megstu jas naudoti pagal paskirti (ne ne krutu ir subiniu ciupinejima turiu omeni, nors tas irgi smagus uzsiemimas), nutariau, kad kadangi jau viska pradejau masinoje daryti pats ir nemazai jau Esu padares, reikia taipogi pabandyt ir ismokt keisti pagrindini dirza. Nes tepliotis masinose yra KAIFAS!!!

Beda yra tame, kad nesu to anksciau dares ir deje, nei interneto platybes, nei sio forumo "paieskos" pagalba Man nepagelbejo surasti kokybiska ir issamu paaiskinima, kaip tai padaryti. Tai nutariau kreiptis i Jus gerbiamasai.

Si ta zinau:

1) jei bus blogai uzdetas dirzas, gali voztuvai nestebuklingu visiskai budu atsidurti cilindru galvose (Kas jau buve atsitike Mano ankstesneje masinoje, deje).

2) na ir emm reik tureti irankiu :D (kuriu turiu pakankamai, bent jau man atrodo, turiu tuos kuriu prireiks).

3) Reiks nuimti apsauga dirzo, vairo stiprintuvo dirzeli su itempeju (jei taip tas dalykas vadinasi...). dar kaska tikrai reiks nuimti, bet nelabai zinau.

4) turiu itempeja kuri pataria zmones taipogi pakeist. Dar sako, reik vandens pompa pakeist, taciau nesu jos nupirkes ir siaip neturiu zalio supratimo, kaip jinai atrodo ir koks jos funkcionalumas (ka gal kas nors ta proga ir galetu papasakoti apie ja).


Taigi, kas galetu prisideti paaiskinant, kokia seka ka reikia padaryti, kad padaryti "succesfull story"?

P.S. Idesiu butinai "How-to" su smulkiais nurodymais ir Apipennom Fotkem kur, ka ir kaip daryti norint pakeisti Mitsubishi Lancer 1990 (ir ten kitu metu) pagrindini dirziuks.

Vartotojo avataras
powermotors
Dalyvis
PranešimaiCOLON 27
UžsiregistravoCOLON 2011 02 05, 18:24
AutomobilisCOLON Space Star
SkypeCOLON powermotors.lt
MiestasCOLON Širvintos-Zibalai

Re: Pagrindinio dirzo keitimas

Neperskaitytas pranešimas powermotors » 2011 02 23, 17:25

Nieko ten labai ypatingo, tiesa paciam neteko keisti, bet is sono ziurint nieko sudetinga. Reikalingas tikslumas, t.y. sugaudyt "metkes", jei ju nesugaudai, imi balta korektoriu ir susidedi pats. O toliau, jei rankos tiesios ir tarp ausu vejas nepucia manau susigaudysi pats :) . Butu idomu matyti visa darba su iliustracijomis :wink:
Parduotuvė-servisas
_www.powermotors.lt
[email protected]
8 655 51844, 8 606 12293

Vartotojo avataras
Norbert
Dalyvis
PranešimaiCOLON 280
UžsiregistravoCOLON 2010 08 03, 18:51
AutomobilisCOLON Mitsubishi Lancer 1.5l, 12v, 1990m.
SkypeCOLON waka1986
MiestasCOLON Denmark, Copenhagen
CONTACTCOLON

Re: Pagrindinio dirzo keitimas

Neperskaitytas pranešimas Norbert » 2011 02 23, 17:46

powermotors rašėCOLONNieko ten labai ypatingo, tiesa paciam neteko keisti, bet is sono ziurint nieko sudetinga. Reikalingas tikslumas, t.y. sugaudyt "metkes", jei ju nesugaudai, imi balta korektoriu ir susidedi pats. O toliau, jei rankos tiesios ir tarp ausu vejas nepucia manau susigaudysi pats :) . Butu idomu matyti visa darba su iliustracijomis :wink:
Aisku, dekui uz patarima. Pazystamas jau anksciau yra siules ta markiruotes varianta.

Bet gal pakonkretinsiu klausima: ar ten nera jokiu slangeliu kurias reikia atjungt. Nes bijau atjungsiu ir skysciai istekes, o Man dabar su babkem nesmagiausios akimirkos, tai nelabai tureciau vel uz ka skysciu uzpilt. Ir siaip kuo daugiau informacijos tuo geriau. Nes noriu viska padaryti vienu ejimu, kad nereiktu kaskur veliau kaskieno prasyt, kad nuvaziuotu ir kaska nupirktu, jei zinai ka turiu galvoi.

Tarkym, kad ir kaip su itempimo guoliu elgtis? Ar ten yra koks isukamas varztas, kuri sukant pasitemps itempejas. Ir iki kiek reikia itempti ta dirza, kad nebutu per laisvas ir nebutu pernelyg uzverztas.

Va tokie patarimai Mano domina labiau.

Bet visvien dekoju uz pasiulymus.

Vartotojo avataras
mpegas
Valdybos narys
PranešimaiCOLON 3017
UžsiregistravoCOLON 2005 08 04, 03:00
AutomobilisCOLON Sianas opelys
SkypeCOLON spokask
MiestasCOLON Mažeikiai
CONTACTCOLON

Re: Pagrindinio dirzo keitimas

Neperskaitytas pranešimas mpegas » 2011 02 23, 18:20

Mitsams jokių papildomų markiravimų nereikia. Aiškios ir taip visos žymės ant visų dantračių. Tik pirma, kol senas diržas, reikia jas visas pastatyti vietą ir tada nuiminėti diržą, ar diržus. Šiaip, neblogai yra ant duobės viską daryti, nusiėmus ratą ir posparnį.
Šiaip gi workshop manualuose viskas gražiai surašyta kaip ką daryti. Ar nelygis juos skaityti? :)

Vartotojo avataras
Norbert
Dalyvis
PranešimaiCOLON 280
UžsiregistravoCOLON 2010 08 03, 18:51
AutomobilisCOLON Mitsubishi Lancer 1.5l, 12v, 1990m.
SkypeCOLON waka1986
MiestasCOLON Denmark, Copenhagen
CONTACTCOLON

Re: Pagrindinio dirzo keitimas

Neperskaitytas pranešimas Norbert » 2011 02 23, 18:28

mpegas rašėCOLONMitsams jokių papildomų markiravimų nereikia. Aiškios ir taip visos žymės ant visų dantračių. Tik pirma, kol senas diržas, reikia jas visas pastatyti vietą ir tada nuiminėti diržą, ar diržus. Šiaip, neblogai yra ant duobės viską daryti, nusiėmus ratą ir posparnį.
Šiaip gi workshop manualuose viskas gražiai surašyta kaip ką daryti. Ar nelygis juos skaityti? :)
man nera nelygio skaityti kaska, kas Man pravers, klausimas cia kitoks: kur Man juos ieskoti?

Vartotojo avataras
Roliz
Dalyvis
PranešimaiCOLON 6440
UžsiregistravoCOLON 2005 02 19, 02:00
AutomobilisCOLON Accord Tourer
SkypeCOLON stotas
MiestasCOLON Kaunas

Re: Pagrindinio dirzo keitimas

Neperskaitytas pranešimas Roliz » 2011 02 23, 20:11

o autodata irgi ne draugas?
Accord Tourer

Vartotojo avataras
mpegas
Valdybos narys
PranešimaiCOLON 3017
UžsiregistravoCOLON 2005 08 04, 03:00
AutomobilisCOLON Sianas opelys
SkypeCOLON spokask
MiestasCOLON Mažeikiai
CONTACTCOLON

Re: Pagrindinio dirzo keitimas

Neperskaitytas pranešimas mpegas » 2011 02 23, 20:38

Norbert rašėCOLONman nera nelygio skaityti kaska, kas Man pravers, klausimas cia kitoks: kur Man juos ieskoti?
Tada parsisiųsk iš čia, nes kaip suprantu pas tave coltas -> http://digital.ktu.lt/autoclub/files/en ... manual.rar

Vartotojo avataras
Norbert
Dalyvis
PranešimaiCOLON 280
UžsiregistravoCOLON 2010 08 03, 18:51
AutomobilisCOLON Mitsubishi Lancer 1.5l, 12v, 1990m.
SkypeCOLON waka1986
MiestasCOLON Denmark, Copenhagen
CONTACTCOLON

Re: Pagrindinio dirzo keitimas

Neperskaitytas pranešimas Norbert » 2011 02 23, 20:52

mpegas rašėCOLON
Norbert rašėCOLONman nera nelygio skaityti kaska, kas Man pravers, klausimas cia kitoks: kur Man juos ieskoti?
Tada parsisiųsk iš čia, nes kaip suprantu pas tave coltas -> http://digital.ktu.lt/autoclub/files/en ... manual.rar
Colto tinka Man atrodo, tik, kad ankstesniu metu.

Roliz rašėCOLONo autodata irgi ne draugas?
As nepazystu tu duomenu baziu. Vienintele, kuria naudojuos yra Japancats.ru bet tai, kad ten labai primityviai. :>

Na ryt bandysiu ka nors myslint. Svarbiausia Man, kad tepalu kokiu be prasmes neispylt, jeigu ten yra kaskokiu slangeliu kurias reikia atjungt.

Vartotojo avataras
powermotors
Dalyvis
PranešimaiCOLON 27
UžsiregistravoCOLON 2011 02 05, 18:24
AutomobilisCOLON Space Star
SkypeCOLON powermotors.lt
MiestasCOLON Širvintos-Zibalai

Re: Pagrindinio dirzo keitimas

Neperskaitytas pranešimas powermotors » 2011 02 24, 09:12

Norbert rašėCOLON Aisku, dekui uz patarima. Pazystamas jau anksciau yra siules ta markiruotes varianta.

Bet gal pakonkretinsiu klausima: ar ten nera jokiu slangeliu kurias reikia atjungt. Nes bijau atjungsiu ir skysciai istekes, o Man dabar su babkem nesmagiausios akimirkos, tai nelabai tureciau vel uz ka skysciu uzpilt. Ir siaip kuo daugiau informacijos tuo geriau. Nes noriu viska padaryti vienu ejimu, kad nereiktu kaskur veliau kaskieno prasyt, kad nuvaziuotu ir kaska nupirktu, jei zinai ka turiu galvoi.

Tarkym, kad ir kaip su itempimo guoliu elgtis? Ar ten yra koks isukamas varztas, kuri sukant pasitemps itempejas. Ir iki kiek reikia itempti ta dirza, kad nebutu per laisvas ir nebutu pernelyg uzverztas.

Va tokie patarimai Mano domina labiau.

Bet visvien dekoju uz pasiulymus.
mitsius ne kokia aubi ar vw, kur pagrindini dirza keiciant reikia puse priekio nuardyti :lol:
kai kuriu auto kartu su pagrindiniu dirzu keiciasi ausinimo skyscio siurblys (bent taip rekomenduojama), bet senesnio mitsiaus kaip Tavo speju (tik speju) to daryti nereikes. Kaip kolegos minejo pasiziurek manuale, paskaitinek siek tiek ir pasikeisi ta dirza. Manuale viskas bus parasyta ir parodyta del dirzo itempimo ir kaip tai reikia padaryti ir kiek tempti. Daznai buna automatinis itempimas, bet siuo konkreciu atveju negaliu pasakyti :roll:
Kaip sakant tai yra tam tikras issukis :), ar jame matai galimybes, ar nepasitikejima savimi ;)
Parduotuvė-servisas
_www.powermotors.lt
[email protected]
8 655 51844, 8 606 12293

Vartotojo avataras
Roliz
Dalyvis
PranešimaiCOLON 6440
UžsiregistravoCOLON 2005 02 19, 02:00
AutomobilisCOLON Accord Tourer
SkypeCOLON stotas
MiestasCOLON Kaunas

Re: Pagrindinio dirzo keitimas

Neperskaitytas pranešimas Roliz » 2011 02 24, 23:06

ka tu cia nusipezi ? dabar siulai senai masinai kurios vandens pompa neaisku kada keista, jos nekeisti ? bent suvoki ka siulai ?
Jei keiti dirzus, keiti ir vandens pompa, kad po to nebutu cirku.
Accord Tourer

Vartotojo avataras
powermotors
Dalyvis
PranešimaiCOLON 27
UžsiregistravoCOLON 2011 02 05, 18:24
AutomobilisCOLON Space Star
SkypeCOLON powermotors.lt
MiestasCOLON Širvintos-Zibalai

Re: Pagrindinio dirzo keitimas

Neperskaitytas pranešimas powermotors » 2011 02 25, 08:32

Roliz rašėCOLONka tu cia nusipezi ? dabar siulai senai masinai kurios vandens pompa neaisku kada keista, jos nekeisti ? bent suvoki ka siulai ?
Jei keiti dirzus, keiti ir vandens pompa, kad po to nebutu cirku.
Puiki lietuviska natura "ka tu cia siulai :censored:....". As nieko nesiulau, tik sakau. Kai kuriuose auto vandens pompa varo ne pagrindinis dirzas (ant miciau nezinau), todel keisti ja ar ne yra pacio zmogaus reikalas ! Dauguma mano klientu klausia "pigiau", siuo atveju temos autorius kaip supratau papildomu pinigu neturi, taigi ir sakau, kad is biednumo gali nekeisti, bet veliau gali buti problemu. As asmeniskai keisciau visa komplekta kaip priklauso, kad nereiktu ta pati darba daryti kelis kartus.
Parduotuvė-servisas
_www.powermotors.lt
[email protected]
8 655 51844, 8 606 12293

Vartotojo avataras
Norbert
Dalyvis
PranešimaiCOLON 280
UžsiregistravoCOLON 2010 08 03, 18:51
AutomobilisCOLON Mitsubishi Lancer 1.5l, 12v, 1990m.
SkypeCOLON waka1986
MiestasCOLON Denmark, Copenhagen
CONTACTCOLON

Re: Pagrindinio dirzo keitimas

Neperskaitytas pranešimas Norbert » 2011 02 25, 13:52

powermotors rašėCOLON
Roliz rašėCOLONka tu cia nusipezi ? dabar siulai senai masinai kurios vandens pompa neaisku kada keista, jos nekeisti ? bent suvoki ka siulai ?
Jei keiti dirzus, keiti ir vandens pompa, kad po to nebutu cirku.
Puiki lietuviska natura "ka tu cia siulai :censored:....". As nieko nesiulau, tik sakau. Kai kuriuose auto vandens pompa varo ne pagrindinis dirzas (ant miciau nezinau), todel keisti ja ar ne yra pacio zmogaus reikalas ! Dauguma mano klientu klausia "pigiau", siuo atveju temos autorius kaip supratau papildomu pinigu neturi, taigi ir sakau, kad is biednumo gali nekeisti, bet veliau gali buti problemu. As asmeniskai keisciau visa komplekta kaip priklauso, kad nereiktu ta pati darba daryti kelis kartus.
Tai vat, dekui uz pasiulymus, pasivadovaves gerais patarimais ir sveiku protu, nutariau atideti siek tiek dirzo keitima ir nusipirkti vandens pompa ir pakeisti viska kartu :)

Danke :worthy:

Vartotojo avataras
powermotors
Dalyvis
PranešimaiCOLON 27
UžsiregistravoCOLON 2011 02 05, 18:24
AutomobilisCOLON Space Star
SkypeCOLON powermotors.lt
MiestasCOLON Širvintos-Zibalai

Re: Pagrindinio dirzo keitimas

Neperskaitytas pranešimas powermotors » 2011 02 25, 14:18

Norbert rašėCOLON Tai vat, dekui uz pasiulymus, pasivadovaves gerais patarimais ir sveiku protu, nutariau atideti siek tiek dirzo keitima ir nusipirkti vandens pompa ir pakeisti viska kartu :)

Danke :worthy:
tikrai ne karve kainuoja visas pagrindinio dirzo komplektas, verciau pasitaupyti kelis papildomus litus.
Parduotuvė-servisas
_www.powermotors.lt
[email protected]
8 655 51844, 8 606 12293

Vartotojo avataras
Norbert
Dalyvis
PranešimaiCOLON 280
UžsiregistravoCOLON 2010 08 03, 18:51
AutomobilisCOLON Mitsubishi Lancer 1.5l, 12v, 1990m.
SkypeCOLON waka1986
MiestasCOLON Denmark, Copenhagen
CONTACTCOLON

Re: Pagrindinio dirzo keitimas

Neperskaitytas pranešimas Norbert » 2011 02 25, 15:59

powermotors rašėCOLON
Norbert rašėCOLON Tai vat, dekui uz pasiulymus, pasivadovaves gerais patarimais ir sveiku protu, nutariau atideti siek tiek dirzo keitima ir nusipirkti vandens pompa ir pakeisti viska kartu :)

Danke :worthy:
tikrai ne karve kainuoja visas pagrindinio dirzo komplektas, verciau pasitaupyti kelis papildomus litus.
As dirza su itempeju turiu, reik tik tos pompos iseina.

Metabinis
Dalyvis
PranešimaiCOLON 14
UžsiregistravoCOLON 2009 09 30, 15:56
AutomobilisCOLON 92 Mitsubishi Eclipse 1G
SkypeCOLON metabinis

Re: Pagrindinio dirzo keitimas

Neperskaitytas pranešimas Metabinis » 2011 04 04, 19:05

Gal kas žinot kokį manualą ir eclipsei 1G, savaitgalį laukia toks pat projektas, keitimas pirmą kartą, ir kaip ten su tuo balansyriniu, užsideda bet kaip, ar ir ten kokios mierkes, reikės atitaikyt?

BUTTON_POST_REPLY