Ka daryt kad nebarsketu kompensatoriai?

Variklis, jo aušinimas, turbinos ir visi kiti dalykai susiję su variklių remontu ar modifikacijomis
BUTTON_POST_REPLY
Vartotojo avataras
Vyckajus
Dalyvis
PranešimaiCOLON 7
UžsiregistravoCOLON 2005 05 02, 03:00

Neperskaitytas pranešimas Vyckajus » 2005 05 04, 08:25

O jei pas mane slegis idealus, tai kaip tada??? :)
Tik del kompensatoriu kalenimo jo dapilciau??
:twisted:

Vartotojo avataras
egisas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 4746
UžsiregistravoCOLON 2004 09 09, 03:00
MiestasCOLON Palanga

Neperskaitytas pranešimas egisas » 2005 05 04, 11:39

Vyckajus rašėCOLONO jei pas mane slegis idealus, tai kaip tada??? :)
Tik del kompensatoriu kalenimo jo dapilciau??
:twisted:
Labai daug kas priklauso nuo kokios markes tepala naudoji ir koks tepalo klampumas. Jei ir tokius supylus klaksejimas nepraeina, tai jokie daktarai ar vysniukai nepades :) reikia keisti kompensatorius. Beje yra norma kad kol isyla jie kuri laika paklaksi, pas mane senai to nebuvo kai susipyliau Castrol TXT sintetika nors iki tol klaksedavo kaip pasiute. Jau labai daug sia tema buvo prirasyta siame forume.
Paveikslėlis
'91 eclipse GST
'01 PS GTI
'03 307SW HDI

Vartotojo avataras
Vyckajus
Dalyvis
PranešimaiCOLON 7
UžsiregistravoCOLON 2005 05 02, 03:00

Neperskaitytas pranešimas Vyckajus » 2005 05 04, 13:20

Pas mane 5w40 sintetika per ta savo durna galva pats suvariau motora vazinedamas su per mazai tepalo... :cry: Ai bl pabandysiu pirkt naudotus nes matau jokie daktarai nepades :cry:
O gaila 96 metu masinyte dar galvojau pavazinesiu 2 meteliu nes jau 2 metus atvazinejau ir gerai buvo, o dabar :cry:
:cry:

Vartotojo avataras
Pliustas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 3141
UžsiregistravoCOLON 2004 09 08, 03:00
AutomobilisCOLON Eclipse 1G
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Pliustas » 2005 05 04, 14:54

Matosas rašėCOLON
suubaru rašėCOLON Na jei biski purtosi, tai gal dirza blogai uzdejo, jei balansyro nesutaikai, tai prie apsuku atsiranda vibracija, kad net panele pradeda drebeti 8O
vo vo si diagnoze ir butut jam pati skaudziausia :?
tas ir buvo, bet susitvarkiau jau, dabar tik kompensatoriai kartais padainuoja, bet kiek girdejes tai nieko blogo tas genelio kalenimas
::Trabant - Belekiek kilovatu:: Nupirko
::Toyota Starlet 0.9L:: Supuvo
::Clipse 1G - Шэтонас:: Puksht!!!
::Saab 9-3 154kw:: Benzo vagis

tonic
Dalyvis
PranešimaiCOLON 13
UžsiregistravoCOLON 2005 05 02, 03:00
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas tonic » 2005 05 04, 23:18

Siulau pabandyti issiplauti kompensatorius. Neteko krapstyti mitso kompensatoriaus, bet nissanu gana lengvai issiarto trintelejus i tvirta daikta (geriau medi, kad neapgadinti) ir istraukus centrini cilindriuka replemis. Tada viska smulkiai isardzius isplauti su kokiu karbu valikliu ar panasiu daiktu. Ploviau - tylejo ~20k km, draugas plove - dar ilgiau tylejo. Bet gali buti ir taip, kad pats kompenstorius isdiles, tada plovimas nebepades.
Dar degalinese yra skardines su tokiu klampiu skysciu - kompensatoriu "plovikliu", pilamu i variklio alyva. Bandyti neteko. Ziuriu i ji - skeptiskai.

Vartotojo avataras
egisas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 4746
UžsiregistravoCOLON 2004 09 09, 03:00
MiestasCOLON Palanga

Neperskaitytas pranešimas egisas » 2005 05 04, 23:55

Vyckajus rašėCOLONPas mane 5w40 sintetika per ta savo durna galva pats suvariau motora vazinedamas su per mazai tepalo... :cry: Ai bl pabandysiu pirkt naudotus nes matau jokie daktarai nepades :cry:
O gaila 96 metu masinyte dar galvojau pavazinesiu 2 meteliu nes jau 2 metus atvazinejau ir gerai buvo, o dabar :cry:
:cry:
Na nebutinai dar reikia juos keist, kokios firmos tepalas?
Paveikslėlis
'91 eclipse GST
'01 PS GTI
'03 307SW HDI

Vartotojo avataras
Pliustas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 3141
UžsiregistravoCOLON 2004 09 08, 03:00
AutomobilisCOLON Eclipse 1G
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Pliustas » 2005 05 05, 10:12

Rymka rašėCOLONas buvau isardes kompensatoriu tai ten spyruokle nuseda. tai galima patemti ir vel kaip naujas tik nezinau kiek km laikys :!:
a tai gal spyruokle pakeist uztenka, nemanau kad kosminius finigus ji kainuoja
::Trabant - Belekiek kilovatu:: Nupirko
::Toyota Starlet 0.9L:: Supuvo
::Clipse 1G - Шэтонас:: Puksht!!!
::Saab 9-3 154kw:: Benzo vagis

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2005 05 05, 12:49

tonic rašėCOLONkarbu valikliu ar panasiu daiktu.
:lol: :lol: :lol: :lol:
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Vyckajus
Dalyvis
PranešimaiCOLON 7
UžsiregistravoCOLON 2005 05 02, 03:00

Neperskaitytas pranešimas Vyckajus » 2005 05 05, 13:41

Manjakas rašėCOLONSiaip. Kai vazinejau su mazda 626 93 tai pas jas irgi tokia liga. Pasiklausinejes suzinojau ir surizikavau padaryti kaip sake. Paprasciausiai pakeiciau 8O tepalo pompos redukcinio voztuvo spyruokle 8O (jei ka, tai cia lietuviu kalba paaiskinau) 8) Kaip suprantu ji nuo amziaus buna issitampiusi ir atidarineja ta voztuva prie mazesnio slegio nei reiketu ir tepalo nepatenka i ar ant tu kompensatoriu. Po sios proceduros geniukus kaipmat isvaike.
I komplekta iejo: spyruokle,cilindriukas,kazkokie ziedeliai =50Lt Matsudoj. Darbas nekainavo :wink: bet siaip apie 100 Lt. Gal ir cia sitas budas issprestu geniu kalima :roll: :?:
Idomus variantas, pabandyciau, bet man turbut netiks nes kompensatoriai pas mane 100% padile tai cia nei geriausia sintetika turbut nepades, kaip nepadejo ir specialus plovikliai (lygtais siek tiek padejo, bet sunku ivertinti kalenima :) )

nes kiek suprantu spyruokles tempimas tiktu tik tada kai ji silpna, o jei as gera spyruokle tempsiu del to, jog pas mane kompensatoriai nudile??? Kas tada? :twisted:

tonic
Dalyvis
PranešimaiCOLON 13
UžsiregistravoCOLON 2005 05 02, 03:00
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas tonic » 2005 05 05, 15:32

Matosas rašėCOLON
tonic rašėCOLONkarbu valikliu ar panasiu daiktu.
:lol: :lol: :lol: :lol:
Siaip jau karbu valiklis labai neblogai tinka tokiems dalykams, nes visoki bruda tirpdo nepriekaistingai.

tonic
Dalyvis
PranešimaiCOLON 13
UžsiregistravoCOLON 2005 05 02, 03:00
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas tonic » 2005 05 05, 15:34

zzigiss rašėCOLON
Rymka rašėCOLONas buvau isardes kompensatoriu tai ten spyruokle nuseda. tai galima patemti ir vel kaip naujas tik nezinau kiek km laikys :!:
a tai gal spyruokle pakeist uztenka, nemanau kad kosminius finigus ji kainuoja
Spyruokliu atskirai niekas lyg ir nepardavineja. O norint keist i naujas reikia zinoti jos charakteristikas, nes itariu, kad ideju per kieta kompensatorius isvis neuzsipildys tepalu.

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2005 05 05, 15:52

tonic rašėCOLON
Matosas rašėCOLON :lol: :lol: :lol: :lol:
Siaip jau karbu valiklis labai neblogai tinka tokiems dalykams, nes visoki bruda tirpdo nepriekaistingai.
nu karbai valdo cia tai faktas :lol:
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
arka
Dalyvis
PranešimaiCOLON 25
UžsiregistravoCOLON 2004 10 01, 03:00
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas arka » 2005 05 05, 16:03

egisas rašėCOLON
Vyckajus rašėCOLONO jei pas mane slegis idealus, tai kaip tada??? :)
Tik del kompensatoriu kalenimo jo dapilciau??
:twisted:
Labai daug kas priklauso nuo kokios markes tepala naudoji ir koks tepalo klampumas. Jei ir tokius supylus klaksejimas nepraeina, tai jokie daktarai ar vysniukai nepades :) reikia keisti kompensatorius. Beje yra norma kad kol isyla jie kuri laika paklaksi, pas mane senai to nebuvo kai susipyliau Castrol TXT sintetika nors iki tol klaksedavo kaip pasiute. Jau labai daug sia tema buvo prirasyta siame forume.
Khm. gal galit paaiskint, kol visai nesusipainiojau, kaip "gamintojas man pataria"? Nes tarkim pagal gamintojo parodymus, Castrol TXT 5W-30 tipo visai netinka vasarai, ar as kazko nesuprantu? Toliau pateikiu patariamus tepalus pagal klampuma/temperatura:
5W-30 <= 10C
5W-40 <= 20C
-25C >= 10W-30 <= 40C
-25C >= 10W-40
visi kiti - aisku lipa aukstyn pagal temperaturas.

BUTTON_POST_REPLY