Man vel reikia pagalbos( kazkodel labai didele vibracija)

Variklis, jo aušinimas, turbinos ir visi kiti dalykai susiję su variklių remontu ar modifikacijomis
Jurate*
Dalyvis
PranešimaiCOLON 19
UžsiregistravoCOLON 2006 03 30, 12:05
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas Jurate* » 2006 06 02, 08:11

mpegas rašėCOLONTai galantui apsukos turi būt ne žemesnės kaip 800aps/min. Mano galantui irgi tokia vibracija yra prie žemesnių apsukų. Ir visiems auto taip. Tai tam meistrui reikia leist pačiam pasėdėt automobilyje, tegul avinėlis pasipurto :evil: . Dujos čia tai irgi ne prie ko. Nors, jei yra dujos (ne 4 kartos), tai kai apsukos nukrinta mažiau 1000aps/min, užsidega check engine lemputė. Tai normalu, nes klaida yra kad purkštukai neveikia.
As neturiu duju, beto i jas neigiamai ziuriu, vistik tai kas sukurta skystam kurui, sausas nemanau kad tinka, beje manau kad benzino ir duju degimo temperatura nera vienoda, bet tai mano nuomone, kazkokiu moksliniu patikimu irodymu nera nei taip nei ne.
Pas mane tokios lemputes check engine nera.
Kalusimelis visiems , gal kam buvo

kodel mano automobiliukas truktelna kai noriu truputi numesti gaziuka ir vel spustelti, ar gali cia del tu mazu apsuku taip buti?
Mitsubishi Galant, 1994
pirmoji mano masinyte ir ypatinga:)

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2006 06 02, 08:14

Jurate* rašėCOLONKalusimelis visiems , gal kam buvo[/b]
kodel mano automobiliukas truktelna kai noriu truputi numesti gaziuka ir vel spustelti, ar gali cia del tu mazu apsuku taip buti?
tai jei važiuoji atleidi ir staigiai vėl spusteli tai taip ir turi būt
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Jurate*
Dalyvis
PranešimaiCOLON 19
UžsiregistravoCOLON 2006 03 30, 12:05
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas Jurate* » 2006 06 02, 08:15

mpegas rašėCOLONTai galantui apsukos turi būt ne žemesnės kaip 800aps/min. Mano galantui irgi tokia vibracija yra prie žemesnių apsukų. Ir visiems auto taip. Tai tam meistrui reikia leist pačiam pasėdėt automobilyje, tegul avinėlis pasipurto :evil: . Dujos čia tai irgi ne prie ko. Nors, jei yra dujos (ne 4 kartos), tai kai apsukos nukrinta mažiau 1000aps/min, užsidega check engine lemputė. Tai normalu, nes klaida yra kad purkštukai neveikia.
As neturiu duju, beto i jas neigiamai ziuriu, vistik tai kas sukurta skystam kurui, sausas nemanau kad tinka, beje manau kad benzino ir duju degimo temperatura nera vienoda, bet tai mano nuomone, kazkokiu moksliniu patikimu irodymu nera nei taip nei ne.
Pas mane tokios lemputes check engine nera.
Kalusimelis visiems , gal kam buvo

kodel mano automobiliukas truktelna kai noriu truputi numesti gaziuka ir vel spustelti, ar gali cia del tu mazu apsuku taip buti?
Mitsubishi Galant, 1994
pirmoji mano masinyte ir ypatinga:)

Jurate*
Dalyvis
PranešimaiCOLON 19
UžsiregistravoCOLON 2006 03 30, 12:05
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas Jurate* » 2006 06 02, 08:20

Matosas rašėCOLON
Jurate* rašėCOLONKalusimelis visiems , gal kam buvo[/b]
kodel mano automobiliukas truktelna kai noriu truputi numesti gaziuka ir vel spustelti, ar gali cia del tu mazu apsuku taip buti?
tai jei važiuoji atleidi ir staigiai vėl spusteli tai taip ir turi būt
Niu tai kaip as ziema nuo kalno nuvaziuosiu, jei isminsiu sankaba ir stabdysiu. Ne tai pniekada nebudavo, as kalbu apie maziuka pedalo atleidima ir paspaudima, juk nenulaikai kojos vinoje padetyje, ir tik jei truputuka, mazai mazai atleidziu iskarto truktelna, as ta masinyte turiu jau trys metai ir niekada taip nebudavo
Mitsubishi Galant, 1994
pirmoji mano masinyte ir ypatinga:)

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2006 06 02, 08:27

Jurate* rašėCOLON
Matosas rašėCOLON tai jei važiuoji atleidi ir staigiai vėl spusteli tai taip ir turi būt
Niu tai kaip as ziema nuo kalno nuvaziuosiu, jei isminsiu sankaba ir stabdysiu. Ne tai pniekada nebudavo, as kalbu apie maziuka pedalo atleidima ir paspaudima, juk nenulaikai kojos vinoje padetyje, ir tik jei truputuka, mazai mazai atleidziu iskarto truktelna, as ta masinyte turiu jau trys metai ir niekada taip nebudavo
nu tai reiškias kažkame problema tikrai yra, pasitikrink PM ir atlėk į meet'ą jei išeis pasižiūrėsim specų akimis, apžavėsim apkerėsim ir nebematysi tu daugiau jokių savo galanterijos problemų :lol:
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Jurate*
Dalyvis
PranešimaiCOLON 19
UžsiregistravoCOLON 2006 03 30, 12:05
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas Jurate* » 2006 06 02, 08:37

Aciu uz kvietima, jei tik galesiu butinai atvaziuosiu. ir dar toks bus moteriskai subtilus klausimas: o kokio amziaus ten susirenka zmogiukai, nezinau ar as tiksiu ir ar busiu idomi :oops:
Mitsubishi Galant, 1994
pirmoji mano masinyte ir ypatinga:)

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2006 06 02, 08:39

Jurate* rašėCOLONAciu uz kvietima, jei tik galesiu butinai atvaziuosiu. ir dar toks bus moteriskai subtilus klausimas: o kokio amziaus ten susirenka zmogiukai, nezinau ar as tiksiu ir ar busiu idomi :oops:
tiksi, bus įdomu
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
egisas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 4746
UžsiregistravoCOLON 2004 09 09, 03:00
MiestasCOLON Palanga

Neperskaitytas pranešimas egisas » 2006 06 02, 11:49

Jurate* rašėCOLONAciu uz kvietima, jei tik galesiu butinai atvaziuosiu. ir dar toks bus moteriskai subtilus klausimas: o kokio amziaus ten susirenka zmogiukai, nezinau ar as tiksiu ir ar busiu idomi :oops:
Tai zinoma, kad prisijunkite :) susipazinsite su forumieciais
Paveikslėlis
'91 eclipse GST
'01 PS GTI
'03 307SW HDI

Vartotojo avataras
taxistas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 1981
UžsiregistravoCOLON 2005 02 26, 02:00
AutomobilisCOLON e38, M67
SkypeCOLON valentaspilz
MiestasCOLON Dzukija
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas taxistas » 2006 06 02, 13:34

Jurate* rašėCOLONAciu uz kvietima, jei tik galesiu butinai atvaziuosiu. ir dar toks bus moteriskai subtilus klausimas: o kokio amziaus ten susirenka zmogiukai, nezinau ar as tiksiu ir ar busiu idomi :oops:
Mes visokiu turim: ir graziu zmoniu (jie patys tai zino :lol: ), ir nelabai. Yra ir jaunu(ir net labai), ir jau dedziu metuose(ane, dedes :?: :lol: ). Svarbiausia kad Jums butu idomu :hippie:
ex: galant 95' TD, 97' TD
e38 M67

http://www.fxpro.co.uk/

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2006 06 02, 13:42

taxistas rašėCOLON
Jurate* rašėCOLONAciu uz kvietima, jei tik galesiu butinai atvaziuosiu. ir dar toks bus moteriskai subtilus klausimas: o kokio amziaus ten susirenka zmogiukai, nezinau ar as tiksiu ir ar busiu idomi :oops:
Mes visokiu turim: ir graziu zmoniu (jie patys tai zino :lol: ), ir nelabai. Yra ir jaunu(ir net labai), ir jau dedziu metuose(ane, dedes :?: :lol: ). Svarbiausia kad Jums butu idomu :hippie:
prašau ponas nenusišnekėt, pas mumi visi patys gražiausi visi jauni ir visi anbibybabal čelovekai, nori ir tu toks būt :?: -junkis prie mūsų :lol:
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
taxistas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 1981
UžsiregistravoCOLON 2005 02 26, 02:00
AutomobilisCOLON e38, M67
SkypeCOLON valentaspilz
MiestasCOLON Dzukija
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas taxistas » 2006 06 02, 13:44

Matosas rašėCOLON
taxistas rašėCOLON Mes visokiu turim: ir graziu zmoniu (jie patys tai zino :lol: ), ir nelabai. Yra ir jaunu(ir net labai), ir jau dedziu metuose(ane, dedes :?: :lol: ). Svarbiausia kad Jums butu idomu :hippie:
prašau ponas nenusišnekėt, pas mumi visi patys gražiausi visi jauni ir visi anbibybabal čelovekai, nori ir tu toks būt :?: -junkis prie mūsų :lol:
Optimistas, blyn :hahaha: :laught31:
ex: galant 95' TD, 97' TD
e38 M67

http://www.fxpro.co.uk/

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2006 06 02, 13:49

tai apie vibracijas jei galima toliau

žodžiu pasikelk pati su atviortke tas apsukas irpasižiūrėk padėjo ar ne jei padėjo viskas aišku jei ne :roll: nu tai reiškia kad ne apsukos kaltos
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
mpegas
Valdybos narys
PranešimaiCOLON 3017
UžsiregistravoCOLON 2005 08 04, 03:00
AutomobilisCOLON Sianas opelys
SkypeCOLON spokask
MiestasCOLON Mažeikiai
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas mpegas » 2006 06 02, 21:33

Matosas rašėCOLONtai apie vibracijas jei galima toliau

žodžiu pasikelk pati su atviortke tas apsukas irpasižiūrėk padėjo ar ne jei padėjo viskas aišku jei ne :roll: nu tai reiškia kad ne apsukos kaltos
Teisingai, reikia ryžtingesnių žingsnių :!: Užteks čia aukštom materijom varinėt.

Jurate*
Dalyvis
PranešimaiCOLON 19
UžsiregistravoCOLON 2006 03 30, 12:05
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas Jurate* » 2006 06 05, 12:36

[ Mes visokiu turim: ir graziu zmoniu (jie patys tai zino :lol: ), ir nelabai. Yra ir jaunu(ir net labai), ir jau dedziu metuose(ane, dedes :?: :lol: ). Svarbiausia kad Jums butu idomu :hippie:[/quote]
Aciu uz issamu paaiskinima:)), jei dedes bus tai bus saunu ir butinai sudalyvausiu.
Mitsubishi Galant, 1994
pirmoji mano masinyte ir ypatinga:)

BUTTON_POST_REPLY