Tepalo spaudimo daviklis?....

Variklis, jo aušinimas, turbinos ir visi kiti dalykai susiję su variklių remontu ar modifikacijomis
Vartotojo avataras
horn
Dalyvis
PranešimaiCOLON 463
UžsiregistravoCOLON 2005 08 27, 03:00
AutomobilisCOLON Eclipse 2g GS-T
SkypeCOLON edgarask.
MiestasCOLON Sostinė (dzūkijos)

Neperskaitytas pranešimas horn » 2005 09 27, 17:32

Matosas rašėCOLONNereikia pult į paniką, ga ltiesiog tepalo pompa parėjo, arba tu išsivaizduoji kad daviklis turėtų kažkai pdaugiau rodyt, žodžiu ir man parkė buvo pradžioj nes galvojau kad permažai rodo, o pasirodo viskas normaliai, šiaip forume paieškok yra apšnekėta ir parodyta kiek turi rodyt, tepalo daviklis, o jei tiek ryja tai gali būt ir riebokšliai :idea: greičiau tai ir bus, o jei tikria neramu dėl dūmų ar ko ar šiaip konsultacijos reikia live'u tai gali susitikt su puikiais meistrais ir užkalusių/uždrožtų variklių žinovais ponu Matosu ir ponu Pliustu :wink:
Siaip nenoreciau tiket,kad variklis jau uzsilenkineja. Erzilu gal pora jau ir isdvese,bet likusieji dar kabina neprastai... Gal dar voztuvu gumytes reik pasikeist (gal zinot kur ir uz kiek?)
O kaip patikrinti ta pompa? Beje,salto variklio voztuvu darba girdet galima,bet veliau nustoja,bet lyg tai ir normalu,tepalai juk nusede buna ir kol juos sukelia...
Kaip su tais ponais susisiekti ?? :roll:

Vartotojo avataras
horn
Dalyvis
PranešimaiCOLON 463
UžsiregistravoCOLON 2005 08 27, 03:00
AutomobilisCOLON Eclipse 2g GS-T
SkypeCOLON edgarask.
MiestasCOLON Sostinė (dzūkijos)

Neperskaitytas pranešimas horn » 2005 09 27, 17:57

ise rašėCOLONpas mane tai prie tepalo siurblio buvo laidukas nuluzes tai tada pieno riebuma rode, pritaisiau atgalios ir vel kazka rode. Taip pat tiesa kad jei per skystas tepalas tai irgi biski pieno riebuma rodo.
nekriepk i ta nesamone demesio, tik sek pagal matuokle kad visad tepalo pakankamai butu ir viskas bus ok.
Gal gali tiksliau paaiskinti,kur buten viska ta aptikai? Man buna taip,lyg jis apskritai atsijunktu,nors rodo ne visiskai minimuma....Po to vel pakyla.

ise
Dalyvis
PranešimaiCOLON 719
UžsiregistravoCOLON 2004 10 20, 03:00
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas ise » 2005 09 28, 08:07

Desinej pusej, apacioj dirzeliu sukama yra tepalo pompa.mhh:/ kazkaip neaiskiai issireiskiau.
Na zodziu vairuotojo pusej apacioje yra toks metalo guzas sukamas dirzeliu, ir i ji ieina toks vienisas laidukas, ji geriausia ir paklibint. Mano atveju jis nusibaige persokus gerai per gulinti menta, Geriausiai ji eina matyt is apacios,pakelus vairuotojo puse ant domkrato, tik dabar nepamenu ar reikia posparne atsukt ar ne, nu tai buvo seniai, jei ieskosi tai rasi.
O del tepalu rijimo, tai ka as jum galiu pasakyti, zvelkim tiesai i akis: si klipse jau su nuvargusia sirdim ir tik laiko klausimas kada ji nusibaigs.
Uminis patologinis paranoikas, arba, baltus arklius besivaikant.......
Honda Civic, 2003. 1,6 VTEC SOHC
VW Golf (2,0 hibridas,sport reguliuojami velenai,lengvinti stumai,portinta galva ir etc 900 kg-->~180 AG)

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2005 09 28, 10:09

horn rašėCOLON
ise rašėCOLONpas mane tai prie tepalo siurblio buvo laidukas nuluzes tai tada pieno riebuma rode, pritaisiau atgalios ir vel kazka rode. Taip pat tiesa kad jei per skystas tepalas tai irgi biski pieno riebuma rodo.
nekriepk i ta nesamone demesio, tik sek pagal matuokle kad visad tepalo pakankamai butu ir viskas bus ok.
Gal gali tiksliau paaiskinti,kur buten viska ta aptikai? Man buna taip,lyg jis apskritai atsijunktu,nors rodo ne visiskai minimuma....Po to vel pakyla.
nu matai jei tepalo pompa gera tai tau ir žemiau minimumo tepalo lygiui nusileidus šiočikas rodys normą :idea:
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
horn
Dalyvis
PranešimaiCOLON 463
UžsiregistravoCOLON 2005 08 27, 03:00
AutomobilisCOLON Eclipse 2g GS-T
SkypeCOLON edgarask.
MiestasCOLON Sostinė (dzūkijos)

Neperskaitytas pranešimas horn » 2005 10 01, 00:58

Matosas rašėCOLON
horn rašėCOLON Gal gali tiksliau paaiskinti,kur buten viska ta aptikai? Man buna taip,lyg jis apskritai atsijunktu,nors rodo ne visiskai minimuma....Po to vel pakyla.
nu matai jei tepalo pompa gera tai tau ir žemiau minimumo tepalo lygiui nusileidus šiočikas rodys normą :idea:
Sorry,bet nelabai tave supratau...Nori pasakyt,kad tepalo pompai pyz...??? 8O

Vartotojo avataras
horn
Dalyvis
PranešimaiCOLON 463
UžsiregistravoCOLON 2005 08 27, 03:00
AutomobilisCOLON Eclipse 2g GS-T
SkypeCOLON edgarask.
MiestasCOLON Sostinė (dzūkijos)

Neperskaitytas pranešimas horn » 2005 10 04, 14:18

Visu pirma aciu visiems,kas patarinejot.
Antra-problema ispresta,nors paciam sunku tuo patiketi,ka anksciau tas "dacikas" rode,o ka dabar.... Uzteko WD - 40 ir atsigavo.Bet kam tie japaskos tokioj vietoj ji prisuko :? ... Ten visas brudas jam kliuna :evil:
O tepalu parija tikriausiai del to.kad lievu nusipirkau,mat sutaupyt norejau. :roll:
Ok'ai-sekmes ir iki.

ise
Dalyvis
PranešimaiCOLON 719
UžsiregistravoCOLON 2004 10 20, 03:00
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas ise » 2005 10 04, 16:04

Cia ta mano mineta fyskute pakrapstei ir padejo???
Uminis patologinis paranoikas, arba, baltus arklius besivaikant.......
Honda Civic, 2003. 1,6 VTEC SOHC
VW Golf (2,0 hibridas,sport reguliuojami velenai,lengvinti stumai,portinta galva ir etc 900 kg-->~180 AG)

Vartotojo avataras
horn
Dalyvis
PranešimaiCOLON 463
UžsiregistravoCOLON 2005 08 27, 03:00
AutomobilisCOLON Eclipse 2g GS-T
SkypeCOLON edgarask.
MiestasCOLON Sostinė (dzūkijos)

Neperskaitytas pranešimas horn » 2005 10 05, 19:42

ise rašėCOLONCia ta mano mineta fyskute pakrapstei ir padejo???
Jap,tikrai taip :wink: Dekui! Bet ten dar kazkokia kampu lenkta fyskute tabaluoja :idea: Gal zinai,kas dar ten gali buti??? :roll:
Parduota 96m. Eclipse 2G, 2.0 GST, raudona a/t.
Parduota 98m. Eclipse 2G, 2.0 GST, bordo m/t.
Parduota - 92m. Eclipse 1G, 2.0 GS, raudona m/t.

ise
Dalyvis
PranešimaiCOLON 719
UžsiregistravoCOLON 2004 10 20, 03:00
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas ise » 2005 10 06, 08:11

Va cia ir gali but lemputes kontaktai, bet nesu tikras, reiktu paziuret, as paskutini syk ten praitais metais krapsciausi tai ne viskas atminti isliko.
Uminis patologinis paranoikas, arba, baltus arklius besivaikant.......
Honda Civic, 2003. 1,6 VTEC SOHC
VW Golf (2,0 hibridas,sport reguliuojami velenai,lengvinti stumai,portinta galva ir etc 900 kg-->~180 AG)

Vartotojo avataras
Hoplitas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 656
UžsiregistravoCOLON 2004 10 05, 03:00
AutomobilisCOLON saab 9-3ss
SkypeCOLON hoplitas
MiestasCOLON Kaunas-Telsiai

Neperskaitytas pranešimas Hoplitas » 2006 05 25, 23:41

gal kas zinot kiek tepalo daviklis kainuoja nes maniskis nusprogo
Eclipse 92m 2.0SOLD!
audi 80 (B4) 2.8 quattro LPG SOLD!
audi a3 1.8 SOLD!
Saab 9-3SS 1.8t

BUTTON_POST_REPLY