LAMDA ZONDAS

Variklis, jo aušinimas, turbinos ir visi kiti dalykai susiję su variklių remontu ar modifikacijomis
BUTTON_POST_REPLY
Vartotojo avataras
markoh
Garbės narys
PranešimaiCOLON 2882
UžsiregistravoCOLON 2004 08 14, 03:00
AutomobilisCOLON Colt GTi/ Leon Sport Edition MY02
SkypeCOLON markoh74
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas markoh » 2005 07 29, 17:44

Kazkam buvo klausimu del Liambdos : http://www.bite.lt/plius/bendravimas/kl ... ub/56407-=(602248574

Opel Zafira 2,2 DTI- Family Edition
Seat Leon TDI Sport- daily Edition

Širdy Mitsubishi

Dainiusl
Dalyvis
PranešimaiCOLON 721
UžsiregistravoCOLON 2005 02 24, 02:00
AutomobilisCOLON Renault Grand Scenic
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas Dainiusl » 2005 07 29, 18:52

marius rašėCOLONKazkam buvo klausimu del Liambdos : http://www.bite.lt/plius/bendravimas/kl ... ub/56407-=(602248574
Jo, va kur normaliai rasho apie lambadas :) O kas cia sake, kad tik ant laisvu reikalingas...?

ioma
Dalyvis
PranešimaiCOLON 594
UžsiregistravoCOLON 2004 08 27, 03:00
AutomobilisCOLON Honda, Honda
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas ioma » 2005 07 29, 19:18

marius rašėCOLONKazkam buvo klausimu del Liambdos : http://www.bite.lt/plius/bendravimas/kl ... ub/56407-=(602248574
protingi žodžiai :wink: o tai jau tautosaka mitais ir drąsiųjų keliais baigia apsipint tas BLIAMBDA ZOMBDAS :D
Plymouth Laser 1.8 RIP
Honda Prelude 2.2Vti
Honda HR-V

Vartotojo avataras
Pliustas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 3141
UžsiregistravoCOLON 2004 09 08, 03:00
AutomobilisCOLON Eclipse 1G
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Pliustas » 2005 08 02, 19:07

Daviklio gedimo požymiai

4) Charakteringi traškesiai katalizatoriaus pusėje po variklio užgesinimo;
nu tai ka jauciu man ir liamda bliamba dar parejus yra. :evil: o gal tas caksejimas dusliarkej kai uzhgesini varikli cia normalu, aushta gal dusliarke ir caksi metalas, kaip ten pas jumi yra m?
::Trabant - Belekiek kilovatu:: Nupirko
::Toyota Starlet 0.9L:: Supuvo
::Clipse 1G - Шэтонас:: Puksht!!!
::Saab 9-3 154kw:: Benzo vagis

Vartotojo avataras
markoh
Garbės narys
PranešimaiCOLON 2882
UžsiregistravoCOLON 2004 08 14, 03:00
AutomobilisCOLON Colt GTi/ Leon Sport Edition MY02
SkypeCOLON markoh74
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas markoh » 2005 08 02, 19:20

Zhygi, nesuki sau galvos: nuvarai Mitsubishi -Motors Zadeikos g. ir kompiuterine variklio diagnostika pasidarai, sian buvau be eiles mani praleido :D sito malonumo kaina 66Lt (gaila bet nuolaidu dar neturime Vytare :( )

Pliustas rašėCOLONDaviklio gedimo požymiai

4) Charakteringi traškesiai katalizatoriaus pusėje po variklio užgesinimo;
nu tai ka jauciu man ir liamda bliamba dar parejus yra. :evil: o gal tas caksejimas dusliarkej kai uzhgesini varikli cia normalu, aushta gal dusliarke ir caksi metalas, kaip ten pas jumi yra m?

Opel Zafira 2,2 DTI- Family Edition
Seat Leon TDI Sport- daily Edition

Širdy Mitsubishi

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2005 08 02, 19:34

Pliustas rašėCOLONDaviklio gedimo požymiai

4) Charakteringi traškesiai katalizatoriaus pusėje po variklio užgesinimo;
nu tai ka jauciu man ir liamda bliamba dar parejus yra. :evil: o gal tas caksejimas dusliarkej kai uzhgesini varikli cia normalu, aushta gal dusliarke ir caksi metalas, kaip ten pas jumi yra m?
tai kad pas tave ten paciokas cinksina o ne matariux :idea:
tu mesk viska is galvos ir mars i ispanija dziaukis atostogom :D
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Wytska
Garbės narys
PranešimaiCOLON 4899
UžsiregistravoCOLON 2004 11 17, 02:00
AutomobilisCOLON nemitsubishi
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Wytska » 2005 10 10, 10:30

Va, zadeti amerikonisku lambda zondu jungimo variantai:

Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Mitsubishi Eclipse GS '01 (sold)
Mitsubishi Carisma GDI '98 (sold)
Mitsubishi Colt '06 (sold)

Vartotojo avataras
Vitaminas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 20
UžsiregistravoCOLON 2005 10 11, 11:44
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas Vitaminas » 2005 10 23, 12:33

pas mane galante zondas buvo atsijunges ar atjungtas. tik pastebejau, kai servise pasake. bet pajungus jokio skirtumo nepajutau, gal kuro sanaudos ekonomiskesnes tiktai bet ir tai nezymiai

Alumegis
Dalyvis
PranešimaiCOLON 101
UžsiregistravoCOLON 2005 06 14, 03:00
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Alumegis » 2005 11 06, 21:47

Lambda Lambda Lambda.
Taigi turiu proga pasigirti ir kitiems papasakoti ka zinau apie situs deguonies daviklius.
Tos vienlaides kaip cia kazkas netikejo tikrai dirba kaip itampos saltinis. Arba kitaip sakant batareika kuri maitinama deguonimi. ar tai butu vienlaide ar keturlaide jos veikia tuo paciu metodu. Kaip tai vyksta chemiskai bala nemate tik gale reakcijos lygites issiskiria elektronas :)
Kuo daugiau deguonies tuo daugiau itampos turime.
O daugiau deguonies ismetimo sistemoje zymi nepanaudota deguoni - nesudegusi vejais paleista kura.
Kaip ir visos batareikos yra normalu kad anksciau ar veliau numirsta.
O valdymo blokas su lambda kalbasi. Ir kalbasi tiek :drink: , kad net ilgai negali pamirsti senojo. Pakeitus lambda dazniausiai tenka atjungti maista kad valdymo blokas pamirstu senaja :bigcry: ir pradetu draugauti su nauja :guitarist: .
Naujuose auto vienoje ismetimo sistemoje dedamos dvi lambdos - pries katalizatoriu ir uz katalizatoriaus. O jei "V" tai viename auto keturios lambdos 8O . Jei kas parodytu susidomejima papasakociau ir apie tai kam skirta ta dvieju deguonies davikliu kombinacija.
O sanaudos del neveikiancio daviklio kiekviename auto individualiai. Ir labai priklauso nuo vaziavimo stiliaus. Jei vaziavimas mieste - lambda ne daug itakoja . Uzmiestyje, nedraskant poveikis jauciasi. Kiek man paciam teko bandyti yra daugiau nei 10%. Matuojant litrus tai nustayti yra labai sudetinga. Taciau stebijima buvau atlikes matuodmas valdymo bloko ipurskimo laika be lambdos ir su ja.
Dar !
mazai veiksmingas yra senas lambda kurio reakcija i deguonies pasikeitimus yra leta.


Kadangi as esu uz svaru ora.
Netoleruoju neekonomisku automobiliu.
Nekenciu amerikieciu - del ju daugialitraziu auto.
Taip pat ir vokieciu del ju storu metalo lauzo gabalu
Esu uz azijieciu auto filosofija
Megstu svyturio baltijos alu
Nieko pries del tvarkingai irengtas dujas

SIULAU JUMS VISIEMS PASIKEISTI SAVO UZDUSUSIAS lambdas.

Galite isideti negtgi rusiskas BOSCH. Nebrangios - greitai veikia. Kiek ilgaamziskos dar nezinau. Bet keturiu laidu lambda tekainuoja ~160 lt.
Toyota Carina E 97 universalas
Ulonas 94 1.6 83KW isvaziavo pas kazahus

ioma
Dalyvis
PranešimaiCOLON 594
UžsiregistravoCOLON 2004 08 27, 03:00
AutomobilisCOLON Honda, Honda
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas ioma » 2005 11 07, 22:16

Alumegis - kiek vienalaidė BOSCH kainuotų? ir iš vis, gal tu prie elektronikos ir šiaip apie liambdas ir praktikoj, ne vien teoriškai rauki? tipo, galėtume susilėkt kur kaune, apie liambdas prasmingai pašnekėt, nes aš jau antrą keičiu ir vis nesėkmingai - aplinkui benzu nesudegusiu smirda+check engine dega :roll:
Plymouth Laser 1.8 RIP
Honda Prelude 2.2Vti
Honda HR-V

Alumegis
Dalyvis
PranešimaiCOLON 101
UžsiregistravoCOLON 2005 06 14, 03:00
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Alumegis » 2005 11 08, 11:15

ioma rašėCOLONAlumegis - kiek vienalaidė BOSCH kainuotų? ir iš vis, gal tu prie elektronikos ir šiaip apie liambdas ir praktikoj, ne vien teoriškai rauki? tipo, galėtume susilėkt kur kaune, apie liambdas prasmingai pašnekėt, nes aš jau antrą keičiu ir vis nesėkmingai - aplinkui benzu nesudegusiu smirda+check engine dega :roll:
Lambda pirk Aleksoto turguje (rusiska BOSCH) turetu ~100 kainuot(sutaupysi ~40lt). Pirmadieniais ir jei neklystu ketvirtadieniais ten jomis prekiauja ju vezejai.
O kas del check jau reikia ziuret. Siulycia paskambint pas mano buvusius bendradarbius Partizanu gatveje jie dirba garaziukyje. Pasnekins tavo kompa - nustatys kuom kompas nepatenkintas.
Skambink Gintui numeriu 861292669 ir sakyk kad Eimantas rekomendavo.
tik pradziai nuvaziuok nepirkes lambdos, nes tik del pacios lambdos neturetu baisia benzu smirdeti.
sekmes.
Toyota Carina E 97 universalas
Ulonas 94 1.6 83KW isvaziavo pas kazahus

ioma
Dalyvis
PranešimaiCOLON 594
UžsiregistravoCOLON 2004 08 27, 03:00
AutomobilisCOLON Honda, Honda
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas ioma » 2005 11 09, 19:18

Alumegis rašėCOLON
ioma rašėCOLONAlumegis - kiek vienalaidė BOSCH kainuotų? ir iš vis, gal tu prie elektronikos ir šiaip apie liambdas ir praktikoj, ne vien teoriškai rauki? tipo, galėtume susilėkt kur kaune, apie liambdas prasmingai pašnekėt, nes aš jau antrą keičiu ir vis nesėkmingai - aplinkui benzu nesudegusiu smirda+check engine dega :roll:
Lambda pirk Aleksoto turguje (rusiska BOSCH) turetu ~100 kainuot(sutaupysi ~40lt). Pirmadieniais ir jei neklystu ketvirtadieniais ten jomis prekiauja ju vezejai.
O kas del check jau reikia ziuret. Siulycia paskambint pas mano buvusius bendradarbius Partizanu gatveje jie dirba garaziukyje. Pasnekins tavo kompa - nustatys kuom kompas nepatenkintas.
Skambink Gintui numeriu 861292669 ir sakyk kad Eimantas rekomendavo.
tik pradziai nuvaziuok nepirkes lambdos, nes tik del pacios lambdos neturetu baisia benzu smirdeti.
sekmes.
ačiū, pabandysiu :wink: :chicken:
Plymouth Laser 1.8 RIP
Honda Prelude 2.2Vti
Honda HR-V

Strukas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 17
UžsiregistravoCOLON 2005 11 14, 19:19
AutomobilisCOLON Lanceriukas
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Strukas » 2006 01 07, 16:42

Ziurekyt o man reikia kazkaip pajungti dvilaidi nors seniau buvo vienalaidis zinaui kad vienas laidas tamsus signalas kitas pliusas(baltas) tad jei as pliusa duociau nuo generatoriaus ar panasiai kad gautu kai tik uzvedi automobili ir iki tol veiktu kai uzgesini o signalini sena sujungciau su antruoju nuo lambdos ar veiktu man ir ar nieko kompui ar dar kam nepakenktu? dekui uz atsakymus...
Mitsubishi Lancer

Vartotojo avataras
ZyXEL
Valdybos narys
PranešimaiCOLON 11305
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
AutomobilisCOLON Lancer Evolution GSR 2011
SkypeCOLON zyxelis
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas ZyXEL » 2006 01 07, 16:47

Strukas rašėCOLONZiurekyt o man reikia kazkaip pajungti dvilaidi nors seniau buvo vienalaidis zinaui kad vienas laidas tamsus signalas kitas pliusas(baltas) tad jei as pliusa duociau nuo generatoriaus ar panasiai kad gautu kai tik uzvedi automobili ir iki tol veiktu kai uzgesini o signalini sena sujungciau su antruoju nuo lambdos ar veiktu man ir ar nieko kompui ar dar kam nepakenktu? dekui uz atsakymus...
Jei logiškai mąstant- turėtų gest mašina užvedus. Kadangi blemba tas zondas užvedus nirabotajet (kol nepasiekia atitinkamos temp.- pataisykit, jei blogai kalbu)- tai ir apsukos didesnės ir ten kurą paduod kibirais nu ir panašiai, o jei tau jis iš karto pradės veikt- kompui paduos signalą, kad dafiga kuro eina, kompas pamažins ir mašina pages :roll:

Nu sorry, jei nusifilosofavau (šiandien psichologijos egzas buvo :lol: )
Mitsubishi Colt 91' 1.5L 12V (C50) - Parduotas
Mitsubishi Colt 94' 1.6L 16V (CA0) - Parduotas
Eagle Talon TSi 95' 2.0L+T (D32A) - Parduotas

Lancer Evolution X GSR 2011

Strukas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 17
UžsiregistravoCOLON 2005 11 14, 19:19
AutomobilisCOLON Lanceriukas
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Strukas » 2006 01 07, 17:09

ZyXEL rašėCOLON
Strukas rašėCOLONZiurekyt o man reikia kazkaip pajungti dvilaidi nors seniau buvo vienalaidis zinaui kad vienas laidas tamsus signalas kitas pliusas(baltas) tad jei as pliusa duociau nuo generatoriaus ar panasiai kad gautu kai tik uzvedi automobili ir iki tol veiktu kai uzgesini o signalini sena sujungciau su antruoju nuo lambdos ar veiktu man ir ar nieko kompui ar dar kam nepakenktu? dekui uz atsakymus...
Jei logiškai mąstant- turėtų gest mašina užvedus. Kadangi blemba tas zondas užvedus nirabotajet (kol nepasiekia atitinkamos temp.- pataisykit, jei blogai kalbu)- tai ir apsukos didesnės ir ten kurą paduod kibirais nu ir panašiai, o jei tau jis iš karto pradės veikt- kompui paduos signalą, kad dafiga kuro eina, kompas pamažins ir mašina pages :roll:

Nu sorry, jei nusifilosofavau (šiandien psichologijos egzas buvo :lol: )
Betai man idomu tik ar veiks tas lamda jei paprasta pliusa nuoi generatoriaus ar akumo padarysiu ir ar nieko neatsitiks kompui jei vietoj vienalaidzio pas kuri ten bbz kaip maitinimas ateina uzdesiu 2 laidi..
Mitsubishi Lancer

BUTTON_POST_REPLY