Ka daryt kad nebarsketu kompensatoriai?

Variklis, jo aušinimas, turbinos ir visi kiti dalykai susiję su variklių remontu ar modifikacijomis
BUTTON_POST_REPLY
Vartotojo avataras
Pliustas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 3141
UžsiregistravoCOLON 2004 09 08, 03:00
AutomobilisCOLON Eclipse 1G
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Pliustas » 2005 06 16, 13:45

Matosas rašėCOLONpistai va kai ptik buvau tiuningo turge tai klausiau kiek castroliai semisintetic kastuoj tai sake 70 liotu 5 l :idea:
Semisintetic tai cia kaip suprantu pusiau sintetine, paklaust reikejo kiek fullsintetic kashtuoja, speju nemazhiau kaip 150lt
::Trabant - Belekiek kilovatu:: Nupirko
::Toyota Starlet 0.9L:: Supuvo
::Clipse 1G - Шэтонас:: Puksht!!!
::Saab 9-3 154kw:: Benzo vagis

Vartotojo avataras
Marko552500
Dalyvis
PranešimaiCOLON 23
UžsiregistravoCOLON 2005 06 28, 03:00

Re: Ka daryt kad nebarsketu kompensatoriai?

Neperskaitytas pranešimas Marko552500 » 2005 06 29, 14:50

Agnius rašėCOLONKa pilti? kiek kainuotu pakeitimas? colt 93 m gti
Nu maniskis Galantukas labai barskinosi kompensatoriais. Nusispjoviau ir jau antrus metus vazineju.. no problem. Bet viena diena problem issisprende :) kai sugalvojau pakeisti tepalus is Shello i Agip. Kaip dievo pirstas nueme visus barskesius... net ir ziema nieko nesigirdi...

Vartotojo avataras
Pliustas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 3141
UžsiregistravoCOLON 2004 09 08, 03:00
AutomobilisCOLON Eclipse 1G
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Pliustas » 2005 06 29, 16:33

Pas man jau pradejo kaltotis nebenutildami, arba paskutinioji jiem arba gal tepalu trukumas kokis or what :roll:
::Trabant - Belekiek kilovatu:: Nupirko
::Toyota Starlet 0.9L:: Supuvo
::Clipse 1G - Шэтонас:: Puksht!!!
::Saab 9-3 154kw:: Benzo vagis

Vartotojo avataras
Dzhedaj
Garbės narys
PranešimaiCOLON 15290
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
AutomobilisCOLON Hyundai i30N Performance
SkypeCOLON dzhedajus
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Dzhedaj » 2005 06 29, 17:05

Pilu jau virsh metu Agip...vistiek saltas variklis pabarskena :)
'92 Colt GTI
'94 Galant V6 4x4
'01 Galant V6 Avance
...

Hyundai i30N Performance

Vartotojo avataras
Vyckajus
Dalyvis
PranešimaiCOLON 7
UžsiregistravoCOLON 2005 05 02, 03:00

Neperskaitytas pranešimas Vyckajus » 2005 06 30, 11:17

Pas mane Ford Proboj 96m stovi mazdos motoras tai klaksejo ziauriai. Visokiu pasaku meistrai seke kol nenuvariau i firmini mazdos centra. 300 lt i nebetarska... Pasirodo stovi toks voztuvas kuris palaiko tepalo slegi(randasi atsukus karteri vienoje skyleje :D ) Pas mane kaip ir daugumai mazduklaksejimo priezastis yra, kad tas voztuvas pradyla ir nesukelia reikiamo slegio todel kompensatoriai pradeda kaip vargonai groti :lol: . Kuo daugiau dyla tuo geriau goja :lol: Pats savo akimis maziau, kad vienas jo sonas buvo vos, vos nusizulines, bet uzteko ir tiek... Tai vat tas voztuvas, spyruokle ir dar kazkas kainavo virs 40 lt + pakeite tepalus su filtru i visa tai uz 300 lt. tik pakeitus dar klakesejo, bet gerai uzkaitinus varikli viskas baigesi(man taip ir sake, kad pora h po miesta reikia pasivezint, kad uz kaistu gerai)
Nezinau kaip pas mitsa, bet taip buvo mazdos variklyje!

Vartotojo avataras
arka
Dalyvis
PranešimaiCOLON 25
UžsiregistravoCOLON 2004 10 01, 03:00
MiestasCOLON Vilnius

:idea: Barska kompensatoriai - truksta tepalo

Neperskaitytas pranešimas arka » 2006 05 25, 10:23

Sveiki, vakar nedideli atradima sau padariau. Mano galant'e kiekviena pavasari pradedavo tarsket kompensatoriai. Siaip jau ziema pradedavo, bet pavasari nenumaldomai tarskedavo. Patare chebra pasikeist tepalus - pamegint kitus, tai supyliau Castroli TXT sintetini - ach padejo :) nebetarska. Bet atejo pavasaris ir situacija kartojasi. Jau nusipirkau tepalus keitimui, bet pasiziurejes, kad nuo praeito pakeitimo pravaziavau vos 10K pagalvojau, kad briedas, jog tepalas i pabaiga ir del to tarska. Pagalvojau, nors ir cia pat tepalu keitimas, bet paeksperimentuosiu :). Paziurejau, kad tepalo lygis normos ribose, bet iki MAX dar truko kazkur 2mm (ziurint pagal matavimo bliekute). Zodziu dapyliau is naujo tepalo as puse litriuko i savo varikli ir tarskejimas dingo :D - isvada, mano galantas nemegsta, kai jame ne MAX tepalo pripilta :) sako noriu po polnoj programme :D. Apsidziaugiau nerealiai ir patariu visiems, kas mano, jog kompensatoriai parejo is pradziu ta pati padaryti ypac jei kitu teigimu "padeda" tepalo keitimas.

Sekmes visiems, linkejimai galantams!

Vartotojo avataras
Jarka
Klubo narys
PranešimaiCOLON 3227
UžsiregistravoCOLON 2005 01 25, 02:00
AutomobilisCOLON rav4
MiestasCOLON Visatos centras

Neperskaitytas pranešimas Jarka » 2006 05 25, 11:37

tik ziurek kad tepalo lygis virs max nekiltu, nors ir pats max jau nelabai sveikas. Norma turi but Norma!!
ex 1g dohc n/a
ex 2g tsi flight simulator: desert eagle
evo VIII - winged hussar
http://www.makeroadssafe.com

Vartotojo avataras
arka
Dalyvis
PranešimaiCOLON 25
UžsiregistravoCOLON 2004 10 01, 03:00
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas arka » 2006 05 29, 13:27

Galiu pasakyti priedo ir tai, kad tirkiausiai tepalo spaudimas vis delto per mazas. Sutinku, kad norma turi buti norma. Ir dapylus tepalo - nustoja barsketi - reiskia tiesiog dirbtinai pakeliau spaudima?

Vartotojo avataras
Ice_Gee
Dalyvis
PranešimaiCOLON 334
UžsiregistravoCOLON 2005 12 14, 23:00
AutomobilisCOLON Eclipse G1 DSM
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas Ice_Gee » 2006 05 29, 21:13

as tai nuveziau savaja pas variklininkus,tai pamenu gerai barskendavo,bet po ju tai isvis nei kas tarska nei kas barska,nei as prasiau nei ka :D vaziavau del starterio,ti turbut ir ta barskesi sutvarke,bet kita problema kad blia tepalus kaip sikna ryja :D pro tarpine maciau leidzia,bet...pilu ir pilu kas menesi,kaip kokiam amerikanskui :D
94'Mitsubishi Eclipse GS - SOLD
94' "Mitsubishi Sigma EXE" - SOLD
93' G1 DSM for a while..

BUTTON_POST_REPLY