Zvakiu valdymas 1.8td HELP!

Variklis, jo aušinimas, turbinos ir visi kiti dalykai susiję su variklių remontu ar modifikacijomis
Vartotojo avataras
taxistas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 1981
UžsiregistravoCOLON 2005 02 26, 02:00
AutomobilisCOLON e38, M67
SkypeCOLON valentaspilz
MiestasCOLON Dzukija
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas taxistas » 2006 02 28, 14:07

herkuss rašėCOLONsveiki,

turiu tokia problemele. Ji labai panasi i kitu bet ir truputi skiriasi. :)

Man pasukus raktelį suveikia pasildymo relė ir šildo žvakes. kiek kartų suki tiek ir šildo. Užvedus kiek tai laiko pabirbia motoras ir pasigirsta švelnus klaktelėjimas. to pasekoje variklis geriau dirba ir apsukos padiėja, tai čia kaip aš suprantu atsijungia pašildymo žvakių relė. Viskas būna gerai kol važinėju. motoras pašyla ir liuks, bet tik užgesinu motora ir vėl užvedu ..... viskas. mašinos nepažinsi kur tai ne po kapotu atrodo visai kita relė pradeda klaksėti. Jei apsukos mažos normalu. kai tik pakeliu apsukas kad važiuot arba specialiai pagazuoju pradeda klakset kol kažkas pašyla ir dingsta klasėjimas. tai jei važiuojant tai ta relė dirba apie 4-5 min. kol pašyla.
Kas galėtų būti...? Aš manau kad tai kaltas daviklis kuris turi atjungti relę.
o gal ir pati relė kalta....? Gal kam teko su tuo susidurti...?
Tai ir bandyk ,gazuojant vietoj, rasti ta "klaksiancia" rele. Atidaryk kapota, pagazuok su ranka ir ziurek/ciupinek reles. Gal dregmes kur gavo, gal kontaktas blogas. Nezinau kaip pas tave (bet kaip supratau IR pas tave), mano galante yra dvi pasildymo zvakiu reles. matyt kazkuri ir streikuoja. Ir jeigu po to klaksejimo nieko blogo nesidaro, palauk pavasario. Arba vaziuok pas elektrikus. Arba bent issiaiskink ar tikrai zvakiu reles klaksi.
ex: galant 95' TD, 97' TD
e38 M67

http://www.fxpro.co.uk/

Vartotojo avataras
herkuss
Dalyvis
PranešimaiCOLON 630
UžsiregistravoCOLON 2005 08 26, 03:00
AutomobilisCOLON Mitsubishi Lancer 2.0D '94
MiestasCOLON Utena
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas herkuss » 2006 07 31, 10:11

tai va niekaip nesuprantu ar gali būti kalta pasildymo relė ar ne...? Nes dabar (vasarą) vis dar tas pats. tai as atjungiau nuo pašildymo relės laidą kuris ateina iš centrinio bloko, kaip supratau tas laidas ir valdo pašildymo rele. kai atjungiau laidą mašina gerai vedasi ti relė kur po kapotu nesuveikia ir nebelieka įtampos ant laidų. suveikia relė tik ta kur viduje mašinos. o tą relę kas valdo nežinau, bet pastaruoju metu man pradėjo kas kartą kai pasuku rektelį, kai užvedu šildyti žvakes taip jau beveik sudegino laidą, nes pastoviai po apkrova.
klausimas toks būtų, gal kas žinote kas valdo relę ir ar gali būti pati relė kalta o ne daviklis kuris ją valdo....

daug prirasiau tikiuosi ne labai painiai :)
Mitsubishi Lancer 2.0D 94'
Balta kaip gulbė bet burzgia kaip užkimusi žąsis.

Vartotojo avataras
Roliz
Dalyvis
PranešimaiCOLON 6440
UžsiregistravoCOLON 2005 02 19, 02:00
AutomobilisCOLON Accord Tourer
SkypeCOLON stotas
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Roliz » 2006 07 31, 12:14

o tu nezinojai tokio dalyko kaip pasukus rakteli ant degimo reikia palaukt kol bus tas klakt ir tada vest ?
Accord Tourer

Vartotojo avataras
herkuss
Dalyvis
PranešimaiCOLON 630
UžsiregistravoCOLON 2005 08 26, 03:00
AutomobilisCOLON Mitsubishi Lancer 2.0D '94
MiestasCOLON Utena
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas herkuss » 2006 07 31, 13:00

Roliz rašėCOLONo tu nezinojai tokio dalyko kaip pasukus rakteli ant degimo reikia palaukt kol bus tas klakt ir tada vest ?
blyn pas mane ta spirale užgesta daug greičiau nei tas klakt buna. ir plius kai palaukiu užvedus vėl maitinimas isijungia ir dar 3 min kaitina žvakes (vasara). kam to reikia? vat kas mane stebina kad vasarą dar šildo žvakes.....?
Mitsubishi Lancer 2.0D 94'
Balta kaip gulbė bet burzgia kaip užkimusi žąsis.

BUTTON_POST_REPLY