A'PEXi filtriecas isikisau pagaliau

Variklis, jo aušinimas, turbinos ir visi kiti dalykai susiję su variklių remontu ar modifikacijomis
Vartotojo avataras
pelioks
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1113
UžsiregistravoCOLON 2005 08 21, 03:00
MiestasCOLON Kaunas-Biržai
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas pelioks » 2006 06 20, 09:39

wytska rašėCOLONtai miciau reikejo pasigirt kad i amerika varai, butumem uzsake pas tave visokiu paskirstymo dirzeliu, sailentbloku, filtru, pusasiu, subwooferiu, dusliarku ir variklio galvu :idea: :lol:
i da fotiko buciau prases :lol: :lol: :lol:
Eclipse'93 + 1 kaušas, kurie kartais dirb kartais ne.. ir nevelnio neparyši
Medus valgyt sveika (netepsi - nevaziuosi)

Vartotojo avataras
Swifty
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1009
UžsiregistravoCOLON 2004 12 13, 02:00
AutomobilisCOLON Nissan 200sx ir juodas golfas
SkypeCOLON kempius
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas Swifty » 2006 06 20, 09:48

turbut butu prireikia wisa konteineri imti kad visu norai tilptu:)

Vartotojo avataras
Micius
VIP narys
PranešimaiCOLON 4686
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Micius » 2006 06 20, 18:37

Na is tikruju, tai buciau nesunkiu/nedideliu daiktu /detaliu galejes parvezt, bet kaip visada - geros mintys po laiko :( Nes buvau nedideliame miestelyje (Los Alamos), ir nuo 8,30 h iki 16,30 h budavau kursuos, tai kadangi ten visokios parduotuves ir pan. dirba tik iki 17,30, tai atmetus kelione iki viesbucio ir pan, likdavo tiktai apie 30 min. "pirkiniams" :lol: Be to, sau ten tuos filtrus irgi praktiskai ekspomtu nusipirkau, kai netycia uzmaciau ten autodaliu parduotuve. Ir tai visko ko norejau negavau, nes vat pagrindinio dirzo tempikliu ir t.t. vietoj neturejo, o norint gaut juos reikejo palaukt ben 2 dienas, o as ten jau uzejau savo pries paskutine buvimo diena (t.y. penktadieni, o sestdieni jie nedirba) tai ir negavau ju. Dar buvau sumastes parasyt i foruma gal koam ko reikia kai sau jau nusipirkes buvau, bet kad jau buvo tada penktadienis ir ~17h, o kaip minejau kad jie dirba iki 17,30 tai net nerasiau grizes ir nenervavau jusu (be to ten tarp ju laiko ir LT yra 9 h skirtumo).
P.S. Pliustai, akliau tu, tigi tie pinigai buvo ismesti i filtra o ne i bala :lol: Ir be to dabar jau aiskiai jauciasi ji isidejus kokia 50 AG tai kaip minimum :lol:
P.P.S. ku..vos DSM'u gamintojai kazkodel kuro filtra i 95 metu modeli idejo po kapotu prie variklio, o paskui kazkur perkele, todel turbut isivaizduojat kaip buvau nustebes, kai nusirdes oro padavima, isiemes akuma ir pan kuro filtro toj vietoj, (kur jis yra pas 95 modeli) nerdau :evil: Taigi teks ji kita kart pasikesti ir surasti dar pries tai, kur jis gyvena ;)
Lancer 1.5 '90 (-)
Eclipse 2.0 '94 (-)
Talon 2.0 '98 (-)
Talon TSi AWD '90 (-)
EVO VIII GSR '05 (-)
EVO X MR '09 (+)

Vartotojo avataras
Wytska
Garbės narys
PranešimaiCOLON 4899
UžsiregistravoCOLON 2004 11 17, 02:00
AutomobilisCOLON nemitsubishi
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Wytska » 2006 06 20, 22:21

aciu uz atviruma ir nuosirduma ;)
Mitsubishi Eclipse GS '01 (sold)
Mitsubishi Carisma GDI '98 (sold)
Mitsubishi Colt '06 (sold)

BUTTON_POST_REPLY