Itariu kad numiro turbina.....

Variklis, jo aušinimas, turbinos ir visi kiti dalykai susiję su variklių remontu ar modifikacijomis
Vartotojo avataras
Kevinas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 14203
UžsiregistravoCOLON 2005 08 06, 03:00
AutomobilisCOLON Eagle Talon 1990 TSi AWD
SkypeCOLON id: architektas.com
MiestasCOLON Kaunas
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Kevinas » 2006 05 05, 10:46

Drumbash rašėCOLON
Moon rašėCOLONistorijos tesinys, atrestauravo turbina, idejo i auto ir ....... netraukia, toks ispudis kad jinai visai neveikia, indikatorius prietaisu skydelyje kur rodo turbinos slegi pakyla vos iki puses. Visdar dumija, bet sako kad pilnas duslintuvas tepalo is po subyrejusios turbinos tai dar padumys biski. Vienu zodziu neviltis, servizas kuris isheme ir idejo turbina tiek ir tesugeba, tik ishimt ir idet, nieko patikrint negali. Nebezinau ka ir daryt, gal kas zinot kur galeciau Klaipedos kraste kreiptis kad kas patikrintu ir pasakytu kas yra blogai.
susisiek su RENATAS is per4um klubo. http://www.per4um.lt/forum
Jis turi sx200 turbini, perejo tuos vargus kai reikia restauruoti ir t.t. :wink:
The page cannot be displayed
Mitsubishi Eclipse 1992 GS (sold)
Eagle Talon 1990 TSi AWD (sold)
http://www.avstudija.lt

Vartotojo avataras
ZyXEL
Valdybos narys
PranešimaiCOLON 11305
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
AutomobilisCOLON Lancer Evolution GSR 2011
SkypeCOLON zyxelis
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas ZyXEL » 2006 05 05, 11:21

Kevinas rašėCOLON
Drumbash rašėCOLON susisiek su RENATAS is per4um klubo. http://www.per4um.lt/forum
Jis turi sx200 turbini, perejo tuos vargus kai reikia restauruoti ir t.t. :wink:
The page cannot be displayed
per4m.lt
Mitsubishi Colt 91' 1.5L 12V (C50) - Parduotas
Mitsubishi Colt 94' 1.6L 16V (CA0) - Parduotas
Eagle Talon TSi 95' 2.0L+T (D32A) - Parduotas

Lancer Evolution X GSR 2011

Vartotojo avataras
Drumbash
Garbės narys
PranešimaiCOLON 1792
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
AutomobilisCOLON šiuo metu neturiu jokio automobilio
MiestasCOLON Šiauliai

Neperskaitytas pranešimas Drumbash » 2006 05 05, 13:05

ZyXEL rašėCOLON
Kevinas rašėCOLON The page cannot be displayed


per4m.lt
Dekui Zyxel, kad pataise, bo tai senais name'ais rasineju :wink:
citramonas kupinis.
http://www.zaliauskai.lt

Moon
Dalyvis
PranešimaiCOLON 16
UžsiregistravoCOLON 2006 01 17, 10:54
MiestasCOLON KlaipÄ—da

Neperskaitytas pranešimas Moon » 2006 05 18, 11:39

istorijos tesinys, kaip jau buvau rases po turbinos perrinkimo nepajutau jokio pagerejimo. Kadangi nuiminejo ir uzdejo turbina (svelniai sakant nekokiam(tokia nuomone susidariau bendraudamas darbu atikimo metu)) servise. Servise man kaip galima problema nurode uzsikisusi katalizatoriu, nuo tepalu subyrejus turbinai. Ok, ismete katalizatoriu(kuris nebuvo uzsikises) idejo rezonatoriu. Efekto nulis :(. Pasvarscius, nusprendziau vel nuimt turbina ir isitikint ar ji tvarkoj. Susiradau toki meistriuka/krapstuka kuris nueme turbina ir mane itikino kad ji vel sugedus. Taigi, nusiunciu ja i servisa kuris perrinkinejo(su garantija), siandien turiu atsiimt vel perrinkta, dar karta mane patikino kad turbina kaip nauja viskas sudeta nauja. Sako kad uzvelti, suvaryti guoliai, priezastis to galejo but nepakankamas tepimas. Dabar tik klausimas liko, ar galejo tam (nekokiam) servise uzdeje ta turbina iskart uzvest neuzpumpave tepalo(jei to reikia) ir ar tai galejo but tu guoliu mirimo priezastis. Ar yra bedu daugiau tepime tos turbinos ir tada kaip man tai ishsiaiskint, nes 3 kart perrinkinet jos jau tikrai nesinori. Tokia vat istorija.
Eclipse GST '97

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2006 05 18, 11:46

nu su tais kairiarankiais, kiek žinau turbina turi būt tepama bet ar galėjo taip nutikt pasiklausk TSi pas jį praktikos su turbinom gausu
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Drumbash
Garbės narys
PranešimaiCOLON 1792
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
AutomobilisCOLON šiuo metu neturiu jokio automobilio
MiestasCOLON Šiauliai

Neperskaitytas pranešimas Drumbash » 2006 05 18, 11:55

Moon rašėCOLONistorijos tesinys, kaip jau buvau rases po turbinos perrinkimo nepajutau jokio pagerejimo. Kadangi nuiminejo ir uzdejo turbina (svelniai sakant nekokiam(tokia nuomone susidariau bendraudamas darbu atikimo metu)) servise. Servise man kaip galima problema nurode uzsikisusi katalizatoriu, nuo tepalu subyrejus turbinai. Ok, ismete katalizatoriu(kuris nebuvo uzsikises) idejo rezonatoriu. Efekto nulis :(. Pasvarscius, nusprendziau vel nuimt turbina ir isitikint ar ji tvarkoj. Susiradau toki meistriuka/krapstuka kuris nueme turbina ir mane itikino kad ji vel sugedus. Taigi, nusiunciu ja i servisa kuris perrinkinejo(su garantija), siandien turiu atsiimt vel perrinkta, dar karta mane patikino kad turbina kaip nauja viskas sudeta nauja. Sako kad uzvelti, suvaryti guoliai, priezastis to galejo but nepakankamas tepimas. Dabar tik klausimas liko, ar galejo tam (nekokiam) servise uzdeje ta turbina iskart uzvest neuzpumpave tepalo(jei to reikia) ir ar tai galejo but tu guoliu mirimo priezastis. Ar yra bedu daugiau tepime tos turbinos ir tada kaip man tai ishsiaiskint, nes 3 kart perrinkinet jos jau tikrai nesinori. Tokia vat istorija.
Taip greiciausiai taip ir bus. Turbo negavo tepimo. Isivaizduok kai turba sukasi 100.000apsisukimu per min ? ir be jokio tepalo :? Ce kaip sakant nesidrekinus pavaryt :lol: Galiu pasakyt dar viena dalyka, jei auto is USA ir laiku nekeisti tepalai, tai uzanka tepimo vamzdeliai nuo uztersto tepalo ir chana. Dabar kaip tik S80 twin turbo pataise nuo tokio gedimo, tai buvo kapitaliai uzakes tepalo siurblo emiklis, turbo tepimo vamzdeliai. Krc deveta turbo 700lt, dachuja darbo 600lt. :wink:
citramonas kupinis.
http://www.zaliauskai.lt

BUTTON_POST_REPLY