Nebeuzsiveda Carisma

Variklis, jo aušinimas, turbinos ir visi kiti dalykai susiję su variklių remontu ar modifikacijomis
Vėja
Dalyvis
PranešimaiCOLON 36
UžsiregistravoCOLON 2008 03 14, 10:20
AutomobilisCOLON Mitsubishi Carisma
MiestasCOLON Vilnius

Nebeuzsiveda Carisma

Neperskaitytas pranešimas Vėja » 2008 04 21, 11:54

Zodziu nutiko man stai tokia bedele. Staciau maisniuke aikstelej ir norejau pavaziuoti atbuliniu. Bevaziuoajnt ji man uzgeso, zodziu nudusau:) o kai bandziau kurti, ji nei is vietos... Starterio visiskai nesuka... Degimas visur yra, akumas vadinasi nenusedo... bet tai kas cia dar gali buti???
Mitsubishi Carisma '96, 1.6GL

Vartotojo avataras
pelioks
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1113
UžsiregistravoCOLON 2005 08 21, 03:00
MiestasCOLON Kaunas-Biržai
CONTACTCOLON

Re: Nebeuzsiveda Carisma

Neperskaitytas pranešimas pelioks » 2008 04 22, 02:12

Vėja rašėCOLONZodziu nutiko man stai tokia bedele. Staciau maisniuke aikstelej ir norejau pavaziuoti atbuliniu. Bevaziuoajnt ji man uzgeso, zodziu nudusau:) o kai bandziau kurti, ji nei is vietos... Starterio visiskai nesuka... Degimas visur yra, akumas vadinasi nenusedo... bet tai kas cia dar gali buti???
Speju, kad sugedo starteris, turbut jam jau nebedaug truko ir netinkamai atsistojo pavarge angliukai ( bent jau man taip buvo). Teks masinuka nutempt, kur starterius remontuoja, manau vistiek atras beda. Parasyk miesta, gal tada forumieciai, kontaktais, kur taisyt, pasidalins;)
Eclipse'93 + 1 kaušas, kurie kartais dirb kartais ne.. ir nevelnio neparyši
Medus valgyt sveika (netepsi - nevaziuosi)

Vėja
Dalyvis
PranešimaiCOLON 36
UžsiregistravoCOLON 2008 03 14, 10:20
AutomobilisCOLON Mitsubishi Carisma
MiestasCOLON Vilnius

Re: Nebeuzsiveda Carisma

Neperskaitytas pranešimas Vėja » 2008 04 22, 08:38

Na tai as ir taip maniau... man matai begiai sunkiai 1 ir 5 metesi kazkaip.... ir dabar va.... buvaujau del begiu sutarusi su isgirtuoju Antanu Vilniuje... tai sake po 2 savaiciu vietos yra pas ji... bet vakar pasiskambinau, sake penktadieni atvezti... :D
Mitsubishi Carisma '96, 1.6GL

Vartotojo avataras
Singas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 341
UžsiregistravoCOLON 2006 05 03, 09:00
MiestasCOLON Vilnius

Re: Nebeuzsiveda Carisma

Neperskaitytas pranešimas Singas » 2008 04 22, 09:13

Ajajai, gaila merginos :cry:
Pirma pavara ir pas mane šiek tiek sunkokai mėtosi, bet įpratau (išmokau) jungt ir važinėju nepastebėdamas :)
p.s. neperseniausiai Tech apžiūroj jų darbuotojas bandė pas mane pirma įjungt. Plušo plušo... sako nesijungia :D Sakau: "Mitsubishi specifinės pavaros tokios :lol: " ir paliepęs, kad numintų sankaba, įlindau per langą ir dviem pirštais iš pirmo karto įstūmiau be jokio pasipriešinimo :D
Galant 2.5 Avance '02 - Blackie
Carisma 1.6 GLX '96 - first love sold

stradivaria
Dalyvis
PranešimaiCOLON 153
UžsiregistravoCOLON 2007 01 07, 20:25
AutomobilisCOLON Mitsubishi Carisma TD
MiestasCOLON Kaunas-Birzai
CONTACTCOLON

Re: Nebeuzsiveda Carisma

Neperskaitytas pranešimas stradivaria » 2008 04 22, 09:47

Pas mane ir sunkokai pirma itaikyti, meistriukas kuris katalizatoriu eme lauk, sake kad ivore susibaigus, kuri yra apacioje uz duslerkos apsaugos. Kadangi reikia duslintuva imti zemen, tai ir vargstu dar kol kas su tuom.

Vėja
Dalyvis
PranešimaiCOLON 36
UžsiregistravoCOLON 2008 03 14, 10:20
AutomobilisCOLON Mitsubishi Carisma
MiestasCOLON Vilnius

Re: Nebeuzsiveda Carisma

Neperskaitytas pranešimas Vėja » 2008 04 22, 11:27

O man dar sake Antanas, kad gali buti kulysas isejes... tai zodziu zesim kas ten jai yra... o negali buti kokios zvakes, ar saugikliai :D nros katik saugiklius perdejau visus, kurie sudege... o prie zvakiu prieiti neimanoma, jos kaip ne kur kitur yra labai giliai ir su apsaugom... zodziu reikia istarukti toki ilga vamzduka ir jo gale yra zvake...
Mitsubishi Carisma '96, 1.6GL

Vartotojo avataras
redline
Dalyvis
PranešimaiCOLON 3064
UžsiregistravoCOLON 2008 01 01, 18:08
AutomobilisCOLON ASX
MiestasCOLON Kaunas/Norway
CONTACTCOLON

Re: Nebeuzsiveda Carisma

Neperskaitytas pranešimas redline » 2008 04 22, 21:59

Starteris as ir manau, nieko ten daugiau negali buti :wink:
Mitsubishi ASX 2014 m. 116 Ag.
Mitsubishi Carisma 1997 m. 115 Ag.
Mitsubishi Outlander II 2008 m. 136 Ag. Sold
Mitsubishi Lancer Wagon 2003 m. 98 Ag. Sold

Vartotojo avataras
Singas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 341
UžsiregistravoCOLON 2006 05 03, 09:00
MiestasCOLON Vilnius

Re: Nebeuzsiveda Carisma

Neperskaitytas pranešimas Singas » 2008 04 23, 08:38

Vėja rašėCOLONO man dar sake Antanas, kad gali buti kulysas isejes... tai zodziu zesim kas ten jai yra... o negali buti kokios zvakes, ar saugikliai :D nros katik saugiklius perdejau visus, kurie sudege... o prie zvakiu prieiti neimanoma, jos kaip ne kur kitur yra labai giliai ir su apsaugom... zodziu reikia istarukti toki ilga vamzduka ir jo gale yra zvake...
Kas tas kulysas, tai nežinau, bet kad žvakių ištraukt neįmanoma, tai netiesa :) Bet koks meistras tokį raktą turi :P O tas ilgas vamzdukas, tai žvaklaidžiai tiesiog.
Šiaip ne žvakėse ir ne laiduose problema. Starteris tuo atveju vis tiek turi sukt.
Galant 2.5 Avance '02 - Blackie
Carisma 1.6 GLX '96 - first love sold

BUTTON_POST_REPLY