Noriu mitsubishi galant(shark)

Visi klausimai apie Mitsubishi modelius, nesusiję su jų remontu
Vartotojo avataras
Justinas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 54
UžsiregistravoCOLON 2007 03 28, 09:33
MiestasCOLON Vilnius-PanevÄ—

Noriu mitsubishi galant(shark)

Neperskaitytas pranešimas Justinas » 2007 03 28, 10:01

Sveiki,

Jau dvi dienas narsau po si foruma, ir turiu pastebeti jog smagiai cia bendraujat :). Turiu klausima uz kuri mane tikriausiai prakeiksit,bet man vistiek neaisq.

Viskas nuo pradziu. Noriu pamineti jog per metus issuku apie 40 000-50 000 km. turiu daug draugu ir praktiska kiekviena savaitgali ismaisau puse Lietuvos :twisted: Dabar vazineju honda civic 92m. Sugalvojau pasikeisti i rimtesne masinyte. Ilgai narsiau po interneta kol radau si foruma ir kartu galanta. Turiu prisipazinti, su sia masina teko vaziuoti tik karta gyvenime pries pora metu ir tai ant galines sedynes :lol: Kiek supratau galantas uz cvieka yra nedaug naujasnis, turi geresne garso izoliacija, yra minkstenis ir dar daug kitokiu pliusiuku. Ir siaip man patiko isvaizda. Taigi, kaip ir minejau, kad vazineju tikrai daug. Yra kuro sanaudu klausimas. Kadangi esu dujininkas tai ir i dujini galanta nukrypo akys. Cia is forumo supratau jog galantas pasiima apie 12ltr. duju. Bet kai paskambinejau per skelbimus (senus kur masinos jau parduotos) visi buve savininkai tvirtina kad misriu rezimu jiems pasiima apie 10 Ltr. man tikrai yra skirtumas nes paskaiciavau jei galantas ryja 12 Ltr duju o mano cviekas 8,5(ne V-tec)) tai labai didelis skirtumas kazkur apie 2500 Lt per metus(1,5 mano atlyginimo). Taigi klausimas i kiek galima tilpti vazinejant su galantu (vaziuojant iki 3000 apsuku) kiek nuo to priklauso duju iranga ir jei daug priklauso kokios man ieskoti. Nenoriu nusipirkti rikliuko ir paskui nusivilti vien delto jog nusipirkau ne ta varianta kurio man reikejo. Ka reiktu dar zinoti pries perkant sia masina. Teko girdeti jog rikliuku greiciu dezes silpnokos, ar tai tiesa? Beje gal vaziuokleja ar kur kitur buna tipiniu silpnu vietu i kurias reiktu atkreipti demesi. Na bendra stovi ir pats daug maz galiu paziureti bet sakau gal yra kas nors specifinio.

Dekui uz atsakymus i mano rasliava :roll: :oops:

gincevince
Dalyvis
PranešimaiCOLON 572
UžsiregistravoCOLON 2006 08 07, 13:35

Neperskaitytas pranešimas gincevince » 2007 03 28, 10:09

2,5 variklis duju ima:

mieste 14 lit. (ne pensininko rezimu)
trasoje iki 120 km/h 10-11 litru.

vidurkis 12 ;)

Vartotojo avataras
Mantas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 6487
UžsiregistravoCOLON 2006 06 19, 10:30
AutomobilisCOLON Honda S2000 + MB W140
MiestasCOLON Kaunas

Re: Noriu mitsubishi galant(shark)

Neperskaitytas pranešimas Mantas » 2007 03 28, 10:11

Justinas rašėCOLONSveiki,

Jau dvi dienas narsau po si foruma, ir turiu pastebeti jog smagiai cia bendraujat :). Turiu klausima uz kuri mane tikriausiai prakeiksit,bet man vistiek neaisq.

Viskas nuo pradziu. Noriu pamineti jog per metus issuku apie 40 000-50 000 km. turiu daug draugu ir praktiska kiekviena savaitgali ismaisau puse Lietuvos :twisted: Dabar vazineju honda civic 92m. Sugalvojau pasikeisti i rimtesne masinyte. Ilgai narsiau po interneta kol radau si foruma ir kartu galanta. Turiu prisipazinti, su sia masina teko vaziuoti tik karta gyvenime pries pora metu ir tai ant galines sedynes :lol: Kiek supratau galantas uz cvieka yra nedaug naujasnis, turi geresne garso izoliacija, yra minkstenis ir dar daug kitokiu pliusiuku. Ir siaip man patiko isvaizda. Taigi, kaip ir minejau, kad vazineju tikrai daug. Yra kuro sanaudu klausimas. Kadangi esu dujininkas tai ir i dujini galanta nukrypo akys. Cia is forumo supratau jog galantas pasiima apie 12ltr. duju. Bet kai paskambinejau per skelbimus (senus kur masinos jau parduotos) visi buve savininkai tvirtina kad misriu rezimu jiems pasiima apie 10 Ltr. man tikrai yra skirtumas nes paskaiciavau jei galantas ryja 12 Ltr duju o mano cviekas 8,5(ne V-tec)) tai labai didelis skirtumas kazkur apie 2500 Lt per metus(1,5 mano atlyginimo). Taigi klausimas i kiek galima tilpti vazinejant su galantu (vaziuojant iki 3000 apsuku) kiek nuo to priklauso duju iranga ir jei daug priklauso kokios man ieskoti. Nenoriu nusipirkti rikliuko ir paskui nusivilti vien delto jog nusipirkau ne ta varianta kurio man reikejo. Ka reiktu dar zinoti pries perkant sia masina. Teko girdeti jog rikliuku greiciu dezes silpnokos, ar tai tiesa? Beje gal vaziuokleja ar kur kitur buna tipiniu silpnu vietu i kurias reiktu atkreipti demesi. Na bendra stovi ir pats daug maz galiu paziureti bet sakau gal yra kas nors specifinio.

Dekui uz atsakymus i mano rasliava :roll: :oops:
Siaip yra dvi temos:
"GALANT" (temoj virs 50 psl., galima rasti atsakymu i praktiskai visus pagrindinius klausimus)
"Remonto islaidos: Galant" (konkreciu detaliu kainos ir gedimai)

Manau rasi daug atsakymu.

O kas del duju, tai manau su gera iranga ir 2.0l Galantu i 11l mieste tilptum. O jei vaziuoju kur i tolima kelione ir laikau pastovu greiti ~110-120, tai mano 2.5l jama tik 8.5-9l/100km
Didelio vaiko dideli žaislai:
Honda S2000 AP2 (summer FUN)
Mercedes Benz S-Class W140 (daily VIP)
BMW [e36] 328i coupe (trackday)

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Re: Noriu mitsubishi galant(shark)

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2007 03 28, 10:11

Justinas rašėCOLON Dabar vazineju honda civic 92m. ........
...... Kiek supratau galantas uz cvieka yra nedaug naujasnis .......
o tai kiek tavo manymų yra tas "nedaug" :lol:
Justinas rašėCOLON .... apie 2500 Lt per metus(1,5 mano atlyginimo)
tai jei tesingai mano kalkuliatoriaus displėjus rodo tu gauni 3750 Lt :thumbsup: galiu pagirt normaliai gauni (beje čia per mėn. ar per visus metus :?: :lol: )
Justinas rašėCOLON Nenoriu nusipirkti rikliuko ir paskui nusivilti vien delto jog nusipirkau ne ta varianta kurio man reikejo
tai tu turi apsispręsti kokio var. tu nori ar 2,0 litrų darbinio tūrio ar 2,5 :wink:

o dėl visų opių klausimų gali pasiskaitinėt ir pasiklausinėt temoje GALANT
sėkėms paieškose :wink:
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Mantas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 6487
UžsiregistravoCOLON 2006 06 19, 10:30
AutomobilisCOLON Honda S2000 + MB W140
MiestasCOLON Kaunas

Re: Noriu mitsubishi galant(shark)

Neperskaitytas pranešimas Mantas » 2007 03 28, 10:18

Matosas rašėCOLON
Justinas rašėCOLON .... apie 2500 Lt per metus(1,5 mano atlyginimo)
tai jei tesingai mano kalkuliatoriaus displėjus rodo tu gauni 3750Lt :thumbsup: galiu pagirt normaliai gauni (beje čia per mėn. ar per visus metus :?: :lol: )
Tavo kalkuliatorius gal ir geras, bet pats kazkaip ne taip skaiciuoji:
Jei gautu 3750, tai 2500 butu ne 150%, o tik 67% :roll: :wink:
Didelio vaiko dideli žaislai:
Honda S2000 AP2 (summer FUN)
Mercedes Benz S-Class W140 (daily VIP)
BMW [e36] 328i coupe (trackday)

Vartotojo avataras
Justinas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 54
UžsiregistravoCOLON 2007 03 28, 09:33
MiestasCOLON Vilnius-PanevÄ—

Neperskaitytas pranešimas Justinas » 2007 03 28, 10:22

Na 1,5 atlyginmo ta cia tipo pusantro atlyginimo :) Na tektu paildomai pusantro men. dirbt :cry: Siaip mano akys buvo nukrype i 1.8 ltr varikliuka. Idomu kaip butu ji lyginant su 2,0ltr ir 2,5 Ltr

Vartotojo avataras
Justinas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 54
UžsiregistravoCOLON 2007 03 28, 09:33
MiestasCOLON Vilnius-PanevÄ—

Neperskaitytas pranešimas Justinas » 2007 03 28, 10:25

gincevince rašėCOLON2,5 variklis duju ima:

mieste 14 lit. (ne pensininko rezimu)
trasoje iki 120 km/h 10-11 litru.

vidurkis 12 ;)
man tokios sanaudos truputi per dideles :oops: :( . Idomu nuo ko priklauso toks skirtumas uzmiesti 10-11 ir 8-9?

Vartotojo avataras
Dzhedaj
Garbės narys
PranešimaiCOLON 15290
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
AutomobilisCOLON Hyundai i30N Performance
SkypeCOLON dzhedajus
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Dzhedaj » 2007 03 28, 10:28

Tu zhiuri i galanta 92-96 metu ar nuo 96?
Rykliu vadinamas modelis nuo 96, jo nebuvo su 1.8 varikliu. Buvo 2.0, 2.4 gdi ir 2.5.
Ir shiaip shita tema rakinama, nes yra apie galantus prirashyta, prashau testi ta tema.
'92 Colt GTI
'94 Galant V6 4x4
'01 Galant V6 Avance
...

Hyundai i30N Performance

Vartotojo avataras
Justinas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 54
UžsiregistravoCOLON 2007 03 28, 09:33
MiestasCOLON Vilnius-PanevÄ—

Neperskaitytas pranešimas Justinas » 2007 03 28, 10:30

Na dekui uz ats.

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2007 03 28, 10:32

Justinas rašėCOLONNa 1,5 atlyginmo ta cia tipo pusantro atlyginimo :) Na tektu paildomai pusantro men. dirbt :cry: Siaip mano akys buvo nukrype i 1.8 ltr varikliuka. Idomu kaip butu ji lyginant su 2,0ltr ir 2,5 Ltr
tieisog kai kuriom mūsų panelėm tia labai aktuali info todėl ir paklausiau :wink:
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

BUTTON_TOPIC_LOCKED