Viskas apie Space Star

Visi klausimai apie Mitsubishi modelius, nesusiję su jų remontu
BUTTON_POST_REPLY
Vartotojo avataras
diablom
Dalyvis
PranešimaiCOLON 241
UžsiregistravoCOLON 2009 04 09, 11:34
AutomobilisCOLON Space Star 1.3 GLX 99m.
MiestasCOLON Vilnius

Re: Viskas apie Space Star

Neperskaitytas pranešimas diablom » 2009 04 09, 14:59

Spikas rašėCOLONSveikas kolega, busi brolis dvinys, mano irgi is Italijos sidabrinis ir daugiausia po Vilniu malasi. Taip, ant mago yra cd changer valdymas bet tai dar nereiskia kad kazkur pati deze yra. Paciu changeriu tinka berods tik du modeliai, siai dienai jau turbut antikvarianiai. Apie tai skaiciau kazkur rusu forume. Bet istraukti maga ir paziureti verta, gal pas tave yra tie laidai. Del LCD tvarkymo prasom, tik po savaites t.y nuo balandzio 20d. Tiesa as pas save dar 2 papildomus dinamikus isistaciau ant galinio dandgcio, dar nepajungiau, todel kaip groja dar nezinau.
kažkaip anksčiau net nepastebėdavau space starų, kol nenusipirkau. Dabar gal ir tavo kokia dieną pamatysiu važiuojant :) o kai tu įsigyjai šitą auto, buvo cd changeris? Aš tikiuos kokiam nors šrote jį rast, o jei nerasiu, gal atsiras koks meistriukas, kuris mokėtų fyške perdayt, kad jungtus neoriginalus changeris. Aišku jeigu tai bus įmanoma. Kažkaip vien tik radijos klausyt arba pirkt transmiterį, kur į prikūrke kišas nesinori.
Space Star 1.3 GLX 99m.

Vartotojo avataras
Spikas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 214
UžsiregistravoCOLON 2008 01 11, 14:37
AutomobilisCOLON Space Star 1.3 GLX '99m Sidabrinis
MiestasCOLON Vilnius

Re: Viskas apie Space Star

Neperskaitytas pranešimas Spikas » 2009 04 09, 16:05

Be abejo kad pamatysi :) , o pas mane changerio nebuvo ir jokiu laidu pravesta nebuvo. Tiesa dar nemaciau nei vieno kur butu buve. Jei nori atsinaujinti savo aparatura gal geriau is vis kokia kita radijuska nusipirk. Tiesa tada dalinai prarasi borto kompo valdyma, bet nelabai jis ir reikalingas, pastatyk ant vidutiniu kuro sanaudu o like duomenys beveik nereikalingi. Tikiuosi kita savaite busiu Telsiuose ir Plungej, ten kelis SS ardo reikes pasiziureti.
Space Star 1.3 GLX '99m

Vartotojo avataras
diablom
Dalyvis
PranešimaiCOLON 241
UžsiregistravoCOLON 2009 04 09, 11:34
AutomobilisCOLON Space Star 1.3 GLX 99m.
MiestasCOLON Vilnius

Re: Viskas apie Space Star

Neperskaitytas pranešimas diablom » 2009 04 09, 17:11

Spikas rašėCOLONBe abejo kad pamatysi :) , o pas mane changerio nebuvo ir jokiu laidu pravesta nebuvo. Tiesa dar nemaciau nei vieno kur butu buve. Jei nori atsinaujinti savo aparatura gal geriau is vis kokia kita radijuska nusipirk. Tiesa tada dalinai prarasi borto kompo valdyma, bet nelabai jis ir reikalingas, pastatyk ant vidutiniu kuro sanaudu o like duomenys beveik nereikalingi. Tikiuosi kita savaite busiu Telsiuose ir Plungej, ten kelis SS ardo reikes pasiziureti.
pas mane dar buvo mintis tą mygtuką, kur kompą valdo bandyt išvest kažkur į šoną, į panelį įmontuot ir tada dėt naują magelį, bet dar tik porą dienų šita mašina teturiu, tai su elektrikais nebuvau susitikęs ir dar nežinau kas įmanoma, o kas ne.
Space Star 1.3 GLX 99m.

Vartotojo avataras
Spikas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 214
UžsiregistravoCOLON 2008 01 11, 14:37
AutomobilisCOLON Space Star 1.3 GLX '99m Sidabrinis
MiestasCOLON Vilnius

Re: Viskas apie Space Star

Neperskaitytas pranešimas Spikas » 2009 04 09, 18:20

Kaip valdyti borto kompa be originalios magetolos buvo rasyta sitame http://spacestar.nixl.net/forums/index. ... bf&act=idx rusu forume. As pabandziau taip padaryti, bet pas mane neveike. Seip ten valdymas biski sudetingesnis nei paprastas mygtukas, nepamirsk kad ir RDS signalas iki borto kompo eina tais paciais laidais.
Space Star 1.3 GLX '99m

Vartotojo avataras
ral-69
Dalyvis
PranešimaiCOLON 129
UžsiregistravoCOLON 2007 01 29, 22:29
MiestasCOLON . . .

Re: Viskas apie Space Star

Neperskaitytas pranešimas ral-69 » 2009 04 09, 21:42

Nu va as jau irgi su pakeistomis spyruoklemis. Kaip ir tikejausi, jas buvo sunkiau surasti (devetas) negu pasikeisti. Ne vienu "prisedimu" pasikeiciau, uztrukau: mat is brezinuko buvau viena detale ivertines kaip ziedine tarpine, kuri kaip paaiskejo veliau: yra antras plastikinis atraminis guolis ...sita gavau tik mitsubishio ats. :x Mat iskritus spyruoklei, plasmse issidraske ir nebetiko. Zinoma nefotkinau, kur ten su spyruoklem zaidziant fotkinti :D
O spyruokles (2 vnt) gavau nuo to pacio modelio, bet 6 menesio skirtumo, tad ir ismatvimai kitokie: ~1 cm aukstesnes :(
Jei kam bus idomu, galesiu surasyti kokie ismatavimai - kokiems modeliams tinka.

Dekui Spikai, uz pagalbos ranka, :) kontaktus uzfiksavau, ateiciai :)
diablom, sveikas musu gretuose :) kad kuo toliau riedetu ir negestu :)

ps. ieskosiu vandens siurbliuko galiniam stiklui apipurksti, po ziemos uzkirmijo ...kontaktu valymas nepadejo
Mitsubishi Star WRC Space GDI edition

Vartotojo avataras
Spikas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 214
UžsiregistravoCOLON 2008 01 11, 14:37
AutomobilisCOLON Space Star 1.3 GLX '99m Sidabrinis
MiestasCOLON Vilnius

Re: Viskas apie Space Star

Neperskaitytas pranešimas Spikas » 2009 04 10, 07:38

Dziugu kad vel ratuotas :), tik dabar butinai ratu suvedima pasidaryk. Spiruokliu ismatavimai mane domintu, o labiausiai galiniu. Galas biski pasedes tad galvoju arba ziedus reikes po spiruoklem kisti ar is vis naujas pirkti.
Space Star 1.3 GLX '99m

Vartotojo avataras
ral-69
Dalyvis
PranešimaiCOLON 129
UžsiregistravoCOLON 2007 01 29, 22:29
MiestasCOLON . . .

Re: Viskas apie Space Star

Neperskaitytas pranešimas ral-69 » 2009 04 10, 14:59

Priekines amortizatoriaus spyruokles:

1.8 GDI (prie metu nesirisu, nes priklauso dar ir nuo komplektacijos, bei autom./mechan deze)
Ismatavimai (storis - skersmuo tarp asiu - laisvas aukstis):
a) 13 - 160 - 383 (384)
b) 13 - 160 - 374;

1.3
12 - 138 - 354;

DI-D
13 - 160 - 384

1.6
a) 13 - 160 - 356
b) 13 - 160 - 364
c) 13 - 160 - 374

Galines amort. spyruokles - nuo modelio nepriklauso, tik nuo metu
Ismatavimai (storis - skersmuo tarp asiu - laisvas aukstis):

1999 - 2000
10 - 96 - 400;

2001 - ...
10 -86 - 414
Mitsubishi Star WRC Space GDI edition

Vartotojo avataras
plikis
Dalyvis
PranešimaiCOLON 148
UžsiregistravoCOLON 2009 03 30, 08:13
AutomobilisCOLON MITSUBISHI SPACE STAR
MiestasCOLON KAUNAS 8-676-00757
CONTACTCOLON

Re: Viskas apie Space Star

Neperskaitytas pranešimas plikis » 2009 04 15, 19:30

ral-69 rašėCOLONNu va as jau irgi su pakeistomis spyruoklemis. Kaip ir tikejausi, jas buvo sunkiau surasti (devetas) negu pasikeisti. Ne vienu "prisedimu" pasikeiciau, uztrukau: mat is brezinuko buvau viena detale ivertines kaip ziedine tarpine, kuri kaip paaiskejo veliau: yra antras plastikinis atraminis guolis ...sita gavau tik mitsubishio ats. :x Mat iskritus spyruoklei, plasmse issidraske ir nebetiko. Zinoma nefotkinau, kur ten su spyruoklem zaidziant fotkinti :D
O spyruokles (2 vnt) gavau nuo to pacio modelio, bet 6 menesio skirtumo, tad ir ismatvimai kitokie: ~1 cm aukstesnes :(
Jei kam bus idomu, galesiu surasyti kokie ismatavimai - kokiems modeliams tinka.

Dekui Spikai, uz pagalbos ranka, :) kontaktus uzfiksavau, ateiciai :)
diablom, sveikas musu gretuose :) kad kuo toliau riedetu ir negestu :)

ps. ieskosiu vandens siurbliuko galiniam stiklui apipurksti, po ziemos uzkirmijo ...kontaktu valymas nepadejo
Naudotos spyruoklės ir gali būti žemesnės,nes kažkiek " pasėda".

Vartotojo avataras
diablom
Dalyvis
PranešimaiCOLON 241
UžsiregistravoCOLON 2009 04 09, 11:34
AutomobilisCOLON Space Star 1.3 GLX 99m.
MiestasCOLON Vilnius

Re: Viskas apie Space Star

Neperskaitytas pranešimas diablom » 2009 04 21, 14:59

neseniai pastebejau kad mano staras spaudziant gaza ties ~1800 apsuku bikuti pridusta sekundei, o tada igauna galios ir pradeda greiteti. Cia pas visus taip ar pas mane kazkas su varikliu netvarkoj gali buti? Zinau, kad sankabos diskas jau gerokai susidevejes, ketvirtadieni vaziuosiu keist, bet tai tikriausiai neturi itakos? (o gal ties ta riba diskas prasisuka)
Space Star 1.3 GLX 99m.

Vartotojo avataras
Spikas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 214
UžsiregistravoCOLON 2008 01 11, 14:37
AutomobilisCOLON Space Star 1.3 GLX '99m Sidabrinis
MiestasCOLON Vilnius

Re: Viskas apie Space Star

Neperskaitytas pranešimas Spikas » 2009 04 21, 15:26

Sankabos disko prasisukimas negali priklausyti nuo apsuku. Jei praslysta , tai gali atsitikti ant bet kokiu apsuku. Be to, jei diskas praslydinetu tai variklio apsukos kiltu o automobilio greitis ne. Tiesa klausimas, del ko tu ta sankaba keiti, kokie simptomai/negerumai pasireiske ? Man irgi laukia sankabos keitimas tad turiu prasyma, susirasyk visu detaliu kodus kurias pirksi. Del variklio darbo sunku ka pasakyti, reikia palyginti su anologiska masina pvz. mano. Nors traukos dingimu pas mane nera ant jokiu apsuku.
Space Star 1.3 GLX '99m

Vartotojo avataras
ral-69
Dalyvis
PranešimaiCOLON 129
UžsiregistravoCOLON 2007 01 29, 22:29
MiestasCOLON . . .

Re: Viskas apie Space Star

Neperskaitytas pranešimas ral-69 » 2009 04 21, 15:43

diablom , man tai panasiau i variklio periferijos nesklandumus: oro srauto matuokles ar laisvos eigos voztuvo, ...
Gaves informacija apie sukiu pakeitimus, sklandziai nesusitvarko su kuro padavimu ar misinio parinkimu.
Mitsubishi Star WRC Space GDI edition

Vartotojo avataras
diablom
Dalyvis
PranešimaiCOLON 241
UžsiregistravoCOLON 2009 04 09, 11:34
AutomobilisCOLON Space Star 1.3 GLX 99m.
MiestasCOLON Vilnius

Re: Viskas apie Space Star

Neperskaitytas pranešimas diablom » 2009 04 21, 15:55

Spikas rašėCOLONSankabos disko prasisukimas negali priklausyti nuo apsuku. Jei praslysta , tai gali atsitikti ant bet kokiu apsuku. Be to, jei diskas praslydinetu tai variklio apsukos kiltu o automobilio greitis ne. Tiesa klausimas, del ko tu ta sankaba keiti, kokie simptomai/negerumai pasireiske ? Man irgi laukia sankabos keitimas tad turiu prasyma, susirasyk visu detaliu kodus kurias pirksi. Del variklio darbo sunku ka pasakyti, reikia palyginti su anologiska masina pvz. mano. Nors traukos dingimu pas mane nera ant jokiu apsuku.
man prabuksuoja jinai, ypac pirmu begiu is vietos pradedant vaziuot. bandziau 5 begi imetes ir rankini uztraukes vaziuot is vietos, tai irgi jaucias, kad prasisuka. Servise buvau pas drauga, sake tikriausiai tik sankabos diska uzteks pakeist, todel labai brangiai nekainuos. Ketvirtadieni vaziuosiu tvarkyt, tai galesiu parasyt, kaip sekes. Dar buna, kad 5 begis sunkiai metas, reikia sankaba is naujo permint.

Del variklio servise irgi paklausiu, jie manau zinos kokios bedos pas mane, tikiuos nebus nieko baisaus.

Va dar pavazinejes viena simptoma pamaciau: stovint kamsciuose truputi masina vibruoja, nors apsukos normalios, bet gal tiek ir turi vibruot.
Space Star 1.3 GLX 99m.

Vartotojo avataras
plikis
Dalyvis
PranešimaiCOLON 148
UžsiregistravoCOLON 2009 03 30, 08:13
AutomobilisCOLON MITSUBISHI SPACE STAR
MiestasCOLON KAUNAS 8-676-00757
CONTACTCOLON

Re: Viskas apie Space Star

Neperskaitytas pranešimas plikis » 2009 04 21, 16:10

visa laimė ,kad mūsų sankabos nebrangios. Pas mane kaip tik viena užsilikus VALEO

Vartotojo avataras
Spikas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 214
UžsiregistravoCOLON 2008 01 11, 14:37
AutomobilisCOLON Space Star 1.3 GLX '99m Sidabrinis
MiestasCOLON Vilnius

Re: Viskas apie Space Star

Neperskaitytas pranešimas Spikas » 2009 04 21, 16:20

Primigtinai rekomenduociau kartu pakeisti ir isminamaji guoli, nes pas mus jis pusiau plasmasinis,kad nereiketu netrukus dar karta ardyti. O kad 5 begis sunkiai jungiasi gali buti kaltos traukes iores arba pati pavaru perjungimo svirtis.
Space Star 1.3 GLX '99m

63 KW
Dalyvis
PranešimaiCOLON 19
UžsiregistravoCOLON 2007 05 02, 20:38
MiestasCOLON Vilnius

Re: Viskas apie Space Star

Neperskaitytas pranešimas 63 KW » 2009 04 21, 20:58

reikia ir man pasikeisti sankabos diska (barška, turbut lužusi spyruokle). tai tanagroje pasiule visa komplekta uz 626 lt. (LUK), kitoje pardoje pasake kad dar yra Valeo uz 480 Lt, bet neturejo pardavime (Acuroje ir Lirostoje neklausiau). idomu ar diskai aplamai buna atskirai pardavime (tanagroj pasake, kad nerasiu). Pakeitimas servise kainuoja 350 Lt. tai sumoje gaunasi nemažai. gal kas žino pigesniu variantu, nes be to dar reiktu pasikeisti ir galines spyruokles.
Space Star 1300

BUTTON_POST_REPLY