Kokia alyva maitinat savo zvėrį?

Visi klausimai apie Mitsubishi modelius, nesusiję su jų remontu
BUTTON_POST_REPLY
Vartotojo avataras
Mindaugelis
Garbės narys
PranešimaiCOLON 7862
UžsiregistravoCOLON 2005 01 02, 02:00
AutomobilisCOLON Volvo V50
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Re: Kokia alyva maitinat savo zvėrį?

Neperskaitytas pranešimas Mindaugelis » 2009 01 07, 10:34

Micius rašėCOLONJo, gerai kad neuzpylei stabdziu skyscio. Seio stabdziu skystis eina i stabdzius ir i sankaba, o i vairo stiprintuvo sistem eina automatiniu deziu tepalas, t.y. tas pats minetas atf dexron, tik jis irgi turi savus "numerius", todel reikia pasiziuret, kuris pilasi ;)
Tai ir nebuciau pyles, del to ir pasiklausiau, nes kazkaip Belgiskai nesupratau koks skyrstis parasytas.

Singas, o pas Tave variklis nepadevetas? Ar visi kurie cia diskutuoja del tepalu vazineja su nepadevetais varikliais? Tikrai ne, tai vat apie padevetus variklius kalbant Castrol tepalas yra geriausias variantas.

ps, dyzeliui 178K km. tai nemanau kad yra ziaurus nusidevejimas.
pps, kad nekiltu diskusiju del ridos tikrumo, kadangi turiu savu zmoniu Autorizuotam Mitsubishi servise, tai viena gudzia rudens savaite patikrinom pas atstova is kurio buvo pirktas sitas Galantas Belgijoje, visa jo istorija.
Volvo V50 - 08' 2.0d
Aprilia Shiver 750

Vartotojo avataras
Singas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 341
UžsiregistravoCOLON 2006 05 03, 09:00
MiestasCOLON Vilnius

Re: Kokia alyva maitinat savo zvėrį?

Neperskaitytas pranešimas Singas » 2009 01 07, 10:54

Mano aišku padėvėtas, tik negaliu pasakyt ar ryja ar neryja, nes bėgo tepalas per riebokšliukus.
Bet va lemputė nuo Mobil1 tai tikrai neužsidega. Carismoj per 4 metus to paties Mobil1 nė gramo nerydavo ir lemputė irgi nedegdavo.
Tai mano išvados tokios, kad tavo konkrečiam (su nusidėvėjimo defektais) varikliui labiau tinka (arba problemas labiau maskuoja) Castrol.
Castrol'o gink dieve nepeikiu, bet su tavo bendrinėm išvadom nesutinku. Micius daug geriau paaiškino. O kuris tepalas geresnis t.y. geriau atlieka savo pagrindinį darbą, t.y. tepa, nepasakysi nei tu, nei aš.
P.S. Klampesnis nereiškia geresnis. Gal tavo variklis su kitu tepalu vėliau užsilenks nei su Castrol'u ;) You never know!
Galant 2.5 Avance '02 - Blackie
Carisma 1.6 GLX '96 - first love sold

Vartotojo avataras
Mantas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 6487
UžsiregistravoCOLON 2006 06 19, 10:30
AutomobilisCOLON Honda S2000 + MB W140
MiestasCOLON Kaunas

Re: Kokia alyva maitinat savo zvėrį?

Neperskaitytas pranešimas Mantas » 2009 01 07, 11:14

As kai nusipirkau saviske, tai bbz kokie ten tepalai buvo supilti, bet kai pakeiciau i 5w40 Castrol TXT, pagerejo variklio darbas - t.y. jis pradejo dirbti tyliau. Esant labai saltam orui (apie -20) kuresi be jokiu problemu. Kitu tepalu nelabai ir isbandziau, nes tiesiog nebuvo reikalo ismainyti Castroli. Tiesa, viena karta buvau uzsipyles to pacio Castrol is backos Kemi, tai po 5k km pradejo barsket kompensatoriai :lol: . Nuo to laiko perku tik 4l bakelius ir tik is Jutos. Patikrintas reikalas.
Didelio vaiko dideli žaislai:
Honda S2000 AP2 (summer FUN)
Mercedes Benz S-Class W140 (daily VIP)
BMW [e36] 328i coupe (trackday)

Robis
Dalyvis
PranešimaiCOLON 81
UžsiregistravoCOLON 2006 12 17, 19:52
AutomobilisCOLON Mitsubishi Galant 2000, 2.4 GDI
SkypeCOLON robertasr
MiestasCOLON Kaunas
CONTACTCOLON

Re: Kokia alyva maitinat savo zvėrį?

Neperskaitytas pranešimas Robis » 2009 01 07, 13:02

tai va, uzsipyliau castrol 10w40 berods "magnetic" ar kazkaip panasiai (is backos). Kas cia per pakraipa "magnetic" ?
Beje, uz 5 l sumokejau 125 L, kaune, Islandijos pl. 197. Variklio darbas pagerejo (pagal ausi :D ) Pries tai buvo Total 10w40.
Mitsubishi Galant 2000, 2.4 GDI
http://www.robertas.eu

Vartotojo avataras
Mindaugelis
Garbės narys
PranešimaiCOLON 7862
UžsiregistravoCOLON 2005 01 02, 02:00
AutomobilisCOLON Volvo V50
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Re: Kokia alyva maitinat savo zvėrį?

Neperskaitytas pranešimas Mindaugelis » 2009 01 07, 13:30

beviltiska.. :D tik man paaiskink, Singai, kas per konkretus nusidevejimo defektas pas mane? ir kaip ji maskuoja Castrol? :D Pagal Tavo samprotavimus belieka padaryti isvada kad mano motorui galas ir jam tepadeda Castrolis, kurio puse sudetiniu daliu sudaro medus, kuris maskuoja visas kiaurymes? :lol:
Volvo V50 - 08' 2.0d
Aprilia Shiver 750

Vartotojo avataras
redline
Dalyvis
PranešimaiCOLON 3064
UžsiregistravoCOLON 2008 01 01, 18:08
AutomobilisCOLON ASX
MiestasCOLON Kaunas/Norway
CONTACTCOLON

Re: Kokia alyva maitinat savo zvėrį?

Neperskaitytas pranešimas redline » 2009 01 07, 13:32

Robis rašėCOLONtai va, uzsipyliau castrol 10w40 berods "magnetic" ar kazkaip panasiai (is backos). Kas cia per pakraipa "magnetic" ?
Beje, uz 5 l sumokejau 125 L, kaune, Islandijos pl. 197. Variklio darbas pagerejo (pagal ausi :D ) Pries tai buvo Total 10w40.
Ne Magnetic, bet MAGNATEC :wink:
Na kaip teigia Castrol, tai alyva su polerizuotomis molekulemis, kurios kaip magnetai pritraukiamos prie metaliniu pavirsiu variklio viduje ;)
Beje, turi gera klausa, jei variklio darbas pasikeite pakeitus tokius pat 10w40 :mrgreen:
Mitsubishi ASX 2014 m. 116 Ag.
Mitsubishi Carisma 1997 m. 115 Ag.
Mitsubishi Outlander II 2008 m. 136 Ag. Sold
Mitsubishi Lancer Wagon 2003 m. 98 Ag. Sold

Vartotojo avataras
redline
Dalyvis
PranešimaiCOLON 3064
UžsiregistravoCOLON 2008 01 01, 18:08
AutomobilisCOLON ASX
MiestasCOLON Kaunas/Norway
CONTACTCOLON

Re: Kokia alyva maitinat savo zvėrį?

Neperskaitytas pranešimas redline » 2009 01 07, 13:34

Mindaugelis rašėCOLONbeviltiska.. :D tik man paaiskink, Singai, kas per konkretus nusidevejimo defektas pas mane? ir kaip ji maskuoja Castrol? :D Pagal Tavo samprotavimus belieka padaryti isvada kad mano motorui galas ir jam tepadeda Castrolis, kurio puse sudetiniu daliu sudaro medus, kuris maskuoja visas kiaurymes? :lol:
Mano isitikinimu neturetu taip jua skirtis alyvu savybes, ypac garsiu gamintoju Mobil nuo Castrol. Pritariu nuomuoniai, kad galbut Castrol yra siek tiek tirstesnis ;)
Mitsubishi ASX 2014 m. 116 Ag.
Mitsubishi Carisma 1997 m. 115 Ag.
Mitsubishi Outlander II 2008 m. 136 Ag. Sold
Mitsubishi Lancer Wagon 2003 m. 98 Ag. Sold

Vartotojo avataras
Karys
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1057
UžsiregistravoCOLON 2008 02 07, 11:26
AutomobilisCOLON Galant 96
MiestasCOLON Kaunas

Re: Kokia alyva maitinat savo zvėrį?

Neperskaitytas pranešimas Karys » 2009 01 07, 13:39

Robis rašėCOLONtai va, uzsipyliau castrol 10w40 berods "magnetic" ar kazkaip panasiai (is backos). Kas cia per pakraipa "magnetic" ?
Beje, uz 5 l sumokejau 125 L, kaune, Islandijos pl. 197. Variklio darbas pagerejo (pagal ausi :D ) Pries tai buvo Total 10w40.
Man atrodo variklio darbas pagerejo nebent pagal tai, kad jautiesi geriau, nes brangiai sumokejai ;)
EX Peugeot 405 1.9TD 67kw - nuo kalno, vejui is nugaros 130 isspausdavo...
EX Galant 96 1.8 SOHC 16v 93kw
EX Dodge Intrepide 97 3.5 V6 DOHC 24v 160kw
NOW Renault Laguna 98 3.0 V6 DOHC 24v 140kw
AutoServisai.com Lietuvos autoservisu katalogas

Vartotojo avataras
redline
Dalyvis
PranešimaiCOLON 3064
UžsiregistravoCOLON 2008 01 01, 18:08
AutomobilisCOLON ASX
MiestasCOLON Kaunas/Norway
CONTACTCOLON

Re: Kokia alyva maitinat savo zvėrį?

Neperskaitytas pranešimas redline » 2009 01 07, 13:43

Karys rašėCOLON
Robis rašėCOLONtai va, uzsipyliau castrol 10w40 berods "magnetic" ar kazkaip panasiai (is backos). Kas cia per pakraipa "magnetic" ?
Beje, uz 5 l sumokejau 125 L, kaune, Islandijos pl. 197. Variklio darbas pagerejo (pagal ausi :D ) Pries tai buvo Total 10w40.
Man atrodo variklio darbas pagerejo nebent pagal tai, kad jautiesi geriau, nes brangiai sumokejai ;)
Visiskai pritariu ;) Na gal kompensatoriai klakset nustojo, jei anksciau klaksejo ;) Seip ir net keiciant is pusiau sintetines i grynai sintetine nesigirdi to variklio darbo, tiesiog saltu laiku geriau kuriasi, va tai galima pastebeti :D
Mitsubishi ASX 2014 m. 116 Ag.
Mitsubishi Carisma 1997 m. 115 Ag.
Mitsubishi Outlander II 2008 m. 136 Ag. Sold
Mitsubishi Lancer Wagon 2003 m. 98 Ag. Sold

Robis
Dalyvis
PranešimaiCOLON 81
UžsiregistravoCOLON 2006 12 17, 19:52
AutomobilisCOLON Mitsubishi Galant 2000, 2.4 GDI
SkypeCOLON robertasr
MiestasCOLON Kaunas
CONTACTCOLON

Re: Kokia alyva maitinat savo zvėrį?

Neperskaitytas pranešimas Robis » 2009 01 07, 14:18

redline rašėCOLON
Karys rašėCOLON Man atrodo variklio darbas pagerejo nebent pagal tai, kad jautiesi geriau, nes brangiai sumokejai ;)
Visiskai pritariu ;) Na gal kompensatoriai klakset nustojo, jei anksciau klaksejo ;) Seip ir net keiciant is pusiau sintetines i grynai sintetine nesigirdi to variklio darbo, tiesiog saltu laiku geriau kuriasi, va tai galima pastebeti :D
Na, KOMPENSATORIUS IR TUREJAU MINTY, O NE KOKIUS NORS CILINDRU FAZIU POKYCIUS...... :roll:
na, nenuobodizuasi cia su jumi...... 8)
Mitsubishi Galant 2000, 2.4 GDI
http://www.robertas.eu

Vartotojo avataras
Singas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 341
UžsiregistravoCOLON 2006 05 03, 09:00
MiestasCOLON Vilnius

Re: Kokia alyva maitinat savo zvėrį?

Neperskaitytas pranešimas Singas » 2009 01 07, 21:52

Mindaugelis rašėCOLONbeviltiska.. :D tik man paaiskink, Singai, kas per konkretus nusidevejimo defektas pas mane? ir kaip ji maskuoja Castrol? :D Pagal Tavo samprotavimus belieka padaryti isvada kad mano motorui galas ir jam tepadeda Castrolis, kurio puse sudetiniu daliu sudaro medus, kuris maskuoja visas kiaurymes? :lol:
Ir VĖL padarei kraštutines išvadas :lol: Iš esmės neturi užsideginėt ta tavo lemputė su jokiais brandiniais tepalais. Taipogi, kad su Castrolu ta lemputė neužsidega tai vėlgi nedaro jų geriausiais. O kad tavo variklis nerytų tepalo (dėl susidėvėjimų kažkuriose vietose), tai gal reiktų tiesiog tirštesnį pilt.
Mylėk tu savo tą Casrotrolą, dėl dievo meilės, bet pagal savo vienintelės mašinos atvejį, nedaryk klaidinančių išvadų. Tu tik gali savo subjektyvia nuomone ir subjektyvia asmenine patirtimi rekomenduoti.
Peace. :roll:
Galant 2.5 Avance '02 - Blackie
Carisma 1.6 GLX '96 - first love sold

Vartotojo avataras
Mindaugelis
Garbės narys
PranešimaiCOLON 7862
UžsiregistravoCOLON 2005 01 02, 02:00
AutomobilisCOLON Volvo V50
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Re: Kokia alyva maitinat savo zvėrį?

Neperskaitytas pranešimas Mindaugelis » 2009 01 07, 22:21

Singas rašėCOLON
Mindaugelis rašėCOLONbeviltiska.. :D tik man paaiskink, Singai, kas per konkretus nusidevejimo defektas pas mane? ir kaip ji maskuoja Castrol? :D Pagal Tavo samprotavimus belieka padaryti isvada kad mano motorui galas ir jam tepadeda Castrolis, kurio puse sudetiniu daliu sudaro medus, kuris maskuoja visas kiaurymes? :lol:
Ir VĖL padarei kraštutines išvadas :lol: Iš esmės neturi užsideginėt ta tavo lemputė su jokiais brandiniais tepalais. Taipogi, kad su Castrolu ta lemputė neužsidega tai vėlgi nedaro jų geriausiais. O kad tavo variklis nerytų tepalo (dėl susidėvėjimų kažkuriose vietose), tai gal reiktų tiesiog tirštesnį pilt.
Mylėk tu savo tą Casrotrolą, dėl dievo meilės, bet pagal savo vienintelės mašinos atvejį, nedaryk klaidinančių išvadų. Tu tik gali savo subjektyvia nuomone ir subjektyvia asmenine patirtimi rekomenduoti.
Peace. :roll:
Tai plia as savo asmenine patirti ir sakau gi, o ne is menulio nukabinau testus kazkokius, deamn it! :lol: Kas Tau netinka kad issakiau savo patirti, nuomone??
Volvo V50 - 08' 2.0d
Aprilia Shiver 750

Vartotojo avataras
Singas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 341
UžsiregistravoCOLON 2006 05 03, 09:00
MiestasCOLON Vilnius

Re: Kokia alyva maitinat savo zvėrį?

Neperskaitytas pranešimas Singas » 2009 01 08, 08:59

Mindaugelis rašėCOLON ...dbr susipyliau Mobil 1, bet del tam tikru priezasciu jis tikrai nera toks geras kaip Castrol.. :roll:
jei vietoj šitų žodžių būtum pasakęs "mano varikliui turbūt labiau tinka" tai nesikabinėčiau :)
Baigiam. Prezidentas tuoj užpyks :mrgreen:
Galant 2.5 Avance '02 - Blackie
Carisma 1.6 GLX '96 - first love sold

Vartotojo avataras
Mindaugelis
Garbės narys
PranešimaiCOLON 7862
UžsiregistravoCOLON 2005 01 02, 02:00
AutomobilisCOLON Volvo V50
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Re: Kokia alyva maitinat savo zvėrį?

Neperskaitytas pranešimas Mindaugelis » 2009 01 08, 21:05

Singas rašėCOLON
Mindaugelis rašėCOLON ...dbr susipyliau Mobil 1, bet del tam tikru priezasciu jis tikrai nera toks geras kaip Castrol.. :roll:
jei vietoj šitų žodžių būtum pasakęs "mano varikliui turbūt labiau tinka" tai nesikabinėčiau :)
Baigiam. Prezidentas tuoj užpyks :mrgreen:
bet as pasakiua fakta, kuris atsitiko naudojant vienus ir kitus tepalus. Kas cia blogai? :lol:
Prezidentas savas, cia yra piktesniu :mrgreen: Nu bet baigiam.. :mrgreen:
Volvo V50 - 08' 2.0d
Aprilia Shiver 750

strakalas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 31
UžsiregistravoCOLON 2008 06 28, 20:38
AutomobilisCOLON Galant '97 1,8
SkypeCOLON strakalas
MiestasCOLON Kaunas

Re: Kokia alyva maitinat savo zvėrį?

Neperskaitytas pranešimas strakalas » 2009 01 12, 20:16

Q: kiek litrų telpa tarp matuoklės MIN ir MAX?

ar nebus skirtumo ant tarkim Mobil1 užpylus Shell'o? abu pusiau sintetiniai
7G Galant (vanquish 1.8)

BUTTON_POST_REPLY