akumas

Visi klausimai apie Mitsubishi modelius, nesusiję su jų remontu
Vartotojo avataras
ADP
Dalyvis
PranešimaiCOLON 392
UžsiregistravoCOLON 2007 07 29, 03:54
MiestasCOLON Palanga

akumas

Neperskaitytas pranešimas ADP » 2007 09 23, 23:27

gal durnas kl pasirodys :) bet jei ideciau db i savo colta sakykim dvigubai galingesni akuma ar tai pakenktu masinos elektrai? ar visai nera skirtumo galingumas?
Mitsubishi COLT GLXi 96metai 1,3 varikliukas :)

http://www.skelbikas.net

Vartotojo avataras
pharaon
Dalyvis
PranešimaiCOLON 852
UžsiregistravoCOLON 2005 12 17, 15:40
MiestasCOLON Vilnius

Re: akumas

Neperskaitytas pranešimas pharaon » 2007 09 23, 23:48

ADP rašėCOLONgal durnas kl pasirodys :) bet jei ideciau db i savo colta sakykim dvigubai galingesni akuma ar tai pakenktu masinos elektrai? ar visai nera skirtumo galingumas?
kam tau to reik?
Audi A3 1.8T :twisted:

Mitsubishi Carisma 1.8 GLX :sold:

Vartotojo avataras
ADP
Dalyvis
PranešimaiCOLON 392
UžsiregistravoCOLON 2007 07 29, 03:54
MiestasCOLON Palanga

Neperskaitytas pranešimas ADP » 2007 09 23, 23:55

as nesakau kad taip darysu :) bet kazkaip db snekejpm su draugais ir idomu pasidare :)
Mitsubishi COLT GLXi 96metai 1,3 varikliukas :)

http://www.skelbikas.net

Vartotojo avataras
Nomad
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1978
UžsiregistravoCOLON 2005 01 14, 02:00
AutomobilisCOLON Eagle Talon '98 Tsi AWD
SkypeCOLON justas.gvozdiovas
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Nomad » 2007 09 24, 01:56

taip blogiau.
jei paskaiciuota masinai tarkim 60 amperu o tu idedi koki 80amperu tai generas paskaiciuotas krauti tik tuos 60. taip gaunasi kad vazinesi su pastoviai nedakrautu akumu.

akuma visada reik det palei kataloga.
Paveikslėlis
Eagle Talon '98 AWD TSI 4G63T, MHI EVO III turbo
Reklama Internete

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2007 09 24, 08:59

nu nesakau kad man to riekia ar aš taip darysiu, bet vat jeigu reiktų tada kaip kaži būtų jeigu gal įsistatyčiau

p.s. jei neturi ką veikti tai rašinėk tokias nesamones į išsikalbėk, o blogai nebūtų tieisog akumas nebūtų pakrautas iki galo ir dar jei žinotum kam tau to reikia tada gal ir parašytumėm kažką daugiau nes tikslo dėti galingesnį akumą "šiaip sau" visiškai nematau
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
gabriel-gst
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1009
UžsiregistravoCOLON 2006 05 31, 11:53
AutomobilisCOLON eclipse gst jdm 2ga
SkypeCOLON gabriel_medved
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas gabriel-gst » 2007 09 24, 15:02

ir generatoriaus prievarta gausis :]
'98 BMW E39 528i daily boat
'96 mitsubishi eclipse GST sold

Vartotojo avataras
cfs-w600
Dalyvis
PranešimaiCOLON 398
UžsiregistravoCOLON 2005 11 14, 14:45
AutomobilisCOLON '98 eclipse GS
MiestasCOLON Vilnius-Druskin

Neperskaitytas pranešimas cfs-w600 » 2007 09 24, 19:45

Nomad rašėCOLONtaip blogiau.
jei paskaiciuota masinai tarkim 60 amperu o tu idedi koki 80amperu tai generas paskaiciuotas krauti tik tuos 60. taip gaunasi kad vazinesi su pastoviai nedakrautu akumu.

akuma visada reik det palei kataloga.
nu nevisai taip.
Ah yra zymima akumo talpa. ar 60 ar 80 tai krovimui neturi jokio skirtumo nes jeigu akumas yra maziau kazkiek V pvz 13,0V ji kraus ir kol nepasieks 13V tol ir kraus, o Ah yra talpa kuo daugiau tuo talpesis. galingumas ju visu 1A. Ir kuo didesnes talpos akumai tuo daugiau jie vietos uzima ir gai netilpti i standartine vieta, be to brangesni.

Geriausia deti gamintojo numatytos talpos akuma.
_______________________________
Mitsubishi Eclipse '98 GS, 420A, F4AC1 - automatic transaxle

Vartotojo avataras
Dzhedaj
Garbės narys
PranešimaiCOLON 15290
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
AutomobilisCOLON Hyundai i30N Performance
SkypeCOLON dzhedajus
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Dzhedaj » 2007 09 24, 19:49

Arba truputeli talpesni, nes numatytas buna mazhdaug Vokietijos/Belgijos/Olandijos zhiemoms, o pas mus jos buna kiek shaltesnes ;)
'92 Colt GTI
'94 Galant V6 4x4
'01 Galant V6 Avance
...

Hyundai i30N Performance

Vartotojo avataras
ADP
Dalyvis
PranešimaiCOLON 392
UžsiregistravoCOLON 2007 07 29, 03:54
MiestasCOLON Palanga

Neperskaitytas pranešimas ADP » 2007 09 24, 23:14

nu cia gavosi taip. stovejom su draugais ir klausem muzikos . padidinus garsa magas issijunge (uzgesintam varikliui esant), tada vel issijunge ir pradejo grot i na ir taip issijunginejo kol nepatylinom. prie uzvesto variklio viskas tvarkoj. tai vienas draugas ir sako reikia tau galingesnio akumo. del to ir klausiu ar galingesnis nepakenktu, nes kitas draugas pradejo aiskinti panasiai kaip jus.
Mitsubishi COLT GLXi 96metai 1,3 varikliukas :)

http://www.skelbikas.net

Vartotojo avataras
Tomas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 847
UžsiregistravoCOLON 2006 10 18, 09:18
MiestasCOLON Šiauliai

Neperskaitytas pranešimas Tomas » 2007 09 25, 07:27

ADP rašėCOLONnu cia gavosi taip. stovejom su draugais ir klausem muzikos . padidinus garsa magas issijunge (uzgesintam varikliui esant), tada vel issijunge ir pradejo grot i na ir taip issijunginejo kol nepatylinom. prie uzvesto variklio viskas tvarkoj. tai vienas draugas ir sako reikia tau galingesnio akumo. del to ir klausiu ar galingesnis nepakenktu, nes kitas draugas pradejo aiskinti panasiai kaip jus.
Tai arba tas akumas prie mirties arba reikia patikrinti ar gerai krauna generatorius ji :wink: Na nebent jus tos muzikos ilgai klauset. Ziemai artejant nepatarciau laukti, o isspresti problema :wink: Sekmes
Mitsubishi Eclipse, 94'

Vartotojo avataras
ProXas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 2439
UžsiregistravoCOLON 2007 04 03, 00:37

Neperskaitytas pranešimas ProXas » 2007 09 25, 08:32

Pasigirsiu kaip man buvo :oops:
kadangi pirkausi klipeca su neisivaizduojamai galingu NET 36Ah akumu, tai patys suprantate kiek ilgai sugebedavau muzikytes pasiklausyt priesh uzhsistumdamas :lol: Neseniai uzhmaciau pas draugeli shrote akuma 50Ah, sakau geras? sako jo. Nu taip ir sutarem ash jam ta mazhyti savishki, jis man ta. isikishau i mashina - vuolia. tik kazhkaip man kilo itarimas kad lyg jis aukshtesnis padla tai del shventos ramybes uzhmeciau ant pliuso gumos gabala ir dzin.
Ne vaikai, ne dzin. Po ~200km viduri kelio uzhgeso variklis, muzonas, lempos ir pasipyle dumai ish po kapoto 8O
Nu greitai sumeciau kas cia gera nutiko ir staigiai atrakines kapota prisiparkavau kelkrashtyje.
Pasirodo ten gerokai lietesi ir dare tai pastoviai, ko pasekoje pratryne nafik ta mano gumine "apsauga" ir pliusiukas paliete minusiuka tekanti kapotu :lol:
Nu pasiseke kad nuostoliu tfu tfu tfu praktishkai kaip ir nebuvo. Kapotui ant kronshteino ishdege metalo lopinelis, bet tokioj vietoj kad ish virshaus ne dazhai puslelem nenuejo, truputi izoliacijos pasvilo ir ta mano vargshe apsauga uzhsidegus buvo, bet greitai uzhgesinau tai tik apruko kazhkiek viskas aplinkui :lol:
dabar persidejau visai kitaip ta akuma, apsukau kontaktine klema kad butu ishkila i apacia o ne virshu, isitikinau kad pliusinio poliaus tikrai nesiekia kapotas ir dar del visa ko armuotos gumos shmota uzhdejau ant virshaus. Vistiek manau kad reikes ji pasikeisti i zhemesni...
Zhodzhiu "pasigyriau" :oops: jeigu kas statysites didesnius akumus i savo mashinas atkreipkit demesi i mano pasakojima ir 100% isitikinkite kad jis temn telpa :lol:
Pikts Turbo Sandeliukas ant ratu Volvo V70
Rudis ant ratu GSi
Pshichas Kaunietis 8)

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2007 09 25, 09:04

ADP rašėCOLONnu cia gavosi taip. stovejom su draugais ir klausem muzikos . padidinus garsa magas issijunge (uzgesintam varikliui esant), tada vel issijunge ir pradejo grot i na ir taip issijunginejo kol nepatylinom. prie uzvesto variklio viskas tvarkoj. tai vienas draugas ir sako reikia tau galingesnio akumo. del to ir klausiu ar galingesnis nepakenktu, nes kitas draugas pradejo aiskinti panasiai kaip jus.
tokią priežastį ir ytariau :wink:
vienas iš var dėti papildomą akumą aparatūrai
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
ADP
Dalyvis
PranešimaiCOLON 392
UžsiregistravoCOLON 2007 07 29, 03:54
MiestasCOLON Palanga

Re: akumas

Neperskaitytas pranešimas ADP » 2007 11 20, 16:57

Nu ziuriu mano akumas tikriausiai visai jau prie mirties. griztu namo klausydamas muzikos .sustoju. stabdis nuspaustas isjungiu varikli ir taukst viskas issijungia :) taip pat buna kai ir atbuliniu vaziuoju , kaip manot cia akumo problema? ir dar atsidarau kapota ogi ziuriu mano akumas 95 ah stovi :D
Mitsubishi COLT GLXi 96metai 1,3 varikliukas :)

http://www.skelbikas.net

efka777

Re: akumas

Neperskaitytas pranešimas efka777 » 2007 11 20, 17:09

Kaip sakant ir mani tema limpa siandien jau nebeuzkurdavau savo galanto pastovejusio per nakti
pasirodo mano galantui ne visi ir turi to ko norejau tai akumai per dideli tai man per prasti
tai pasiemiau kaskoki kalcio svediska Baltic batery akuma tai ziuresim kaip jis tarnaus
beje ir kaina pasirode ne labai maza 367 lt 8O

Vartotojo avataras
ADP
Dalyvis
PranešimaiCOLON 392
UžsiregistravoCOLON 2007 07 29, 03:54
MiestasCOLON Palanga

Re: akumas

Neperskaitytas pranešimas ADP » 2007 11 20, 17:13

Nu tai va man idomu ar cia akumas kaltas ar dar kas. kai stipriau muzika groja lempos mirksi :D kai duodi apsuku issilygina :) nzn ar cia akumas link mirties eina ar kas jam daros :D
Mitsubishi COLT GLXi 96metai 1,3 varikliukas :)

http://www.skelbikas.net

BUTTON_POST_REPLY