013.png
 

Mitsubishi Klubo aktyvistai pradėjo burtis 2004m. birželio mėnesį, kai buvo atidarytas pirmas Lietuvos Mitsubishi forumas 'ex' www.forum.lt/mitsubishi. Tuo metu bendravimas vyko tik internetu.

Laikui bėgant pradėjo nebeužtekti vien tik "virtualaus" bendravimo, todėl didžiuosiuose Lietuvos miestuose pradėti rengti Mitsubishi vairuotojų susitikimai. Nuspręsta bendrauti ne tik forume, bet ir sukurti pirmąjį Mitsubishi gerbėju tinklapį Lietuvoje. Jam buvo pasirinktas adresas www.mitsubishi-klubas.lt. Taip atsirado neoficialus Lietuvos Mitsubishi klubas.

 

Pirmasis klubo 'Grand Meet' (visos Lietuvos Mitsubishi fanų didysis suvažiavimas) įvyko 2004 m. spalio 2d. Kaune. Šio susitikimo metu buvo išrinktas neoficialaus Klubo Prezidentas ir Valdyba. Nuspręsta toliau plėtoti pradėtą klubo veiklą ir siekti, kad ateityje klubas taptų pirmuoju ir vieninteliu oficialiu Mitsubishi klubu Lietuvoje.

 

Antrasis klubo Grand Meet vyko Vilniuje 2005 m. birželio 3-4d. Klubas vis dar nebuvo oficialus, bet susirinko daug būsimų narių. Mitsubishi automobilių kolona važiavo sostinės gatvėmis sveikindama praeivius ir atkreipdama aplinkinių dėmesį. Vėliau būsimieji nariai turėjo galimybę pasivaržyti Gariūnų drag'o lenktynių trasoje. Linksmybės pratęstos sodyboje Trakų rajone, kur pakrikštyti naujokai galėjo susipažinti ir pabendrauti su klubo senbuviais.

 

Lietuvos Mitsubishi Klubas (asociacija "Trijų deimantų klubas") įregistruotas 2006 m. gegužės mėnesį. Per dvejus klubo veiklos metus prie jo prisijungė apie 50 narių, internetiniame forume bendraujančių entuziastų skaičius viršijo 600. Nuolat vyksta susitikimai Kaune, Vilniuje, Palangoje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Telšiuose ir Panevėžyje.

 

Į trečiąjį 'Grand Meet' Šiauliuose Mitsubishi vairuotojai ir gerbėjai jau rinkosi kaip į oficialaus Lietuvos Mitsubishi Klubo renginį. Su policijos palyda apvažiavę miestą ir nudžiuginę šiauliečių akis, klubo nariai ir Mitsubishi mėgėjai patraukė į buvusią pionierių stovyklą "Atžalynas", kur galėjo pasivaržyti automobilių slalomo rungtyse, buvo pakrikštyti klubo naujokai, įteikti apdovanojimai metų geriausiems. Visi su džiaugsmu įsijautė į pasirinktą pionierišką temą, vakaro nuotaiką puikiai padėjo sukurti pasirinkta vieta.

 

2007 m. liepą Mitsubishi Klubo nariai ir Mitsubishi gerbėjai susirinko į ketvirtąjį didįjį klubo susitikimą ('Grand Meet') Klaipėdoje. Surengtas automobilių paradas miesto gatvėmis džiugino klaipėdiečių akis ir atkreipė vietinės žiniasklaidos dėmesį. Surengtose slalomo varžybose savo meistriškumą rodė klubo nariai bei svečiai iš Latvijos DSM klubo. Renginį stebėjo ir naujus Mitsubishi Colt bei Outlander modelius pristatė UAB Autovytaras atstovai. Blogas oras nesugadino dalyvių nuotaikos ir visi nariai po renginių Klaipėdos mieste, persirengę piratais bei jūreiviais buvo nuvežti į jų laukusį laivą. Čia klubo senbuviai pakrikštijo naujuosius narius. Daug įspūdžių ir džiaugsmo suteikė jau antrus metus rengiami Klubo apdovanojimai, kur pagerbiami per praėjusiuosius metus labiausiai pasižymėję nariai bei forumo dalyviai.

 

2008-aisiais GM sugrįžo į Vilnių. Po automobilių parado mieste, renginys persikėlė į Trakų dvarkiemio aikštelę. Čia visi galėjo įsitikinti automobilių saugos diržų efektyvumu, pabandyti LAKD atvežtus demonstracinius stendus. Permainingas oras nesutrukdė surengti automobilių slalomo varžybas, kurių nugalėtojai apdovanoti originaliais prizais. Po renginio klubo nariams teko parodyti savo išmonę ir orientavimosi sugebėjimus, nes kelias į vakarinės dalies vietą buvo užkoduotas ir su įvairiomis užduotimis. Visi dalyviai sėkmingai pasiekę susitikimo vietą dar ilgai dalinosi įspūdžiais. Surengtos tradicinės naujokų krikštynos, kasmetiniai labiausiai pasižymėjusių narių apdovanojimai.

 

Šeštasis mitsubihininkų kasmetinis susirinkimas vyko Jonavoje 2009.06.05, anksčiau buvusioje autobusų parko teritorijoje. Dalyviai rinkosi PC„IKI“ aikštelėje ir iki renginio vietos važiavo kolona. Pirmiausia savanoriai dalyvavo teorinio kelių eismo taisyklių egzamino konkurse. Konkurso metu buvo tikrinama vairuotojų sveikata ir išduodami atitinkami pažymėjimai. Po konkurso dalyviai turėjo savo sugebėjimus parodyti figūrinio važiavimo su papildomomis užduotimis varžybose. Šioms varžyboms pasibaigus dar vyko traukos(DRAG) lenktynės. Po dieninės renginio dalies šventė persikėlė į sodybą, kur vyko naujokų krikštynos, metų nominantų apdovanojimai ir kitos linksmybės.

 

 

2010 m. liepos 3 d.Lietuvos Mitsubishi Klubo nariai ir draugai rinkosi Panevėžyje į didįjį suvažiavimą(Grand Meet). Pradinė susirinkimo vieta buvo „Cido“ arenos automobilių stovėjimo aikštelė(Parko g. 12). Iš „Cido“ arenos aikštelės 13 val. automobilių kolona pajudėjo į netoliese esantį lėktuvų pakilimo taką, kur vyko automobilių greituminio slalomo varžybos. Prieš slalomo varžybas dalyviams buvo surengtas ekstremalaus vairavimo konkursas. Kam įdomiau buvo futbolo žiūrėjimas per televizorių, čia pat, aerodromo teritorijoje ant pievutės, stebėjo XIX pasaulio futbolo čempionato ketvirtfinalio rungtynes. Vakare, po slalomo dalyvių apdovanojimo, klubiečiai vyko į „Miško oazę“, kur dalyvavo visokiuose atrakcijonuose, šoko, dainavo ir kitaip linksminosi.

 

Aštuntą LMK suvažiavimą mitsubishi gerbėjai pradėjo pažintiniu automobilių raliu. Visi, išskyrus tik organizatorių komandą, turėjo aplankyti tokias Kėdainių ir Jonavos rajonų įžymesnes vietas: Vainių ir Žeimių dvarus, buvusią raketinės bazės teritoriją. Ralio dalyvių komandos startavo šalia Lavisos LEZ terminalo esančios gatvės skersgatvyje ir, atlikę ralio punktuose jiems duotas užduotis, finišavo miške, apleistos raketinės bazės teritorijoje. Trys geriausiai ir greičiausiai užduotis atlikusios komandos buvo apdovanotos originaliais prizais. Po to šventė persikėlė į netoliese esančią sodybą, kur buvo surengtos naujokų krikštynos. Krikštynų atrakcijonuose labai išradingai pasirodė abi: tiek naujokų, tiek forumiečių komandos.

 

2012 m. liepos 6 diena. Jau 9 val. termometro stulpelis rodo 25 laipsnius šilumos. Dieną turėtų būti apie 30 laipsnių karščio. Prie Kėdainių esančiame Daukšių aerodrome numatoma labai karšta dienelė. Bet klubiečių ir klubo draugų karštis nelabai baugina, nes ruošiamasi smagiai pasivažinėti. Kai klubo žinioje tiek erdvės, greitas slalomas jau yra būtina. Visi supranta, kad tai geriausia proga saugiai patobulinti greito važiavimo įgūdžius ir šiaip automobilininkams pasismaginti.

Visgi slalomo dalyvių skaičius nebuvo didelis. Lygiai 10 dalyvių. Bet užtat kas norėjo, tai prisivažinėjo iki valiai. Po karštos dienos aerodrome mitsubishi automobilių kolona patraukė į kaimo turizmo sodybą „Graikinė“. Čia, nusimaudę ir pasistiprinę, aptarinėjome dienos įspūdžius, kepėme šašlykus, šokome. Šio GM dalyviai labai gražiai ir nuotaikingai buvo įamžinti kolektyvinėje nuotraukoje.

 

Kas greitesnis? Kas protingesnis? Kieno automobilis gražesnis ir tvarkingesnis? Gal būt tai aktualu ir užveda, bet ne vien tuo tikslu į Grand Meet 2013 metais liepos 27 dienos vakare buvo renkamasi žiedinių lenktynių trasoje Kačerginėje. Dauguma atvažiavo smagiai papramogauti ir susitikti su senais draugais ir bendraminčiais. Nuobodžiauti nebuvo kada. Renginys buvo tikrai sportiškas. Nemuno žiedo trasoje saugiai treniravomės valdyti savo plieninius žirgus, o vakarinėje renginio dalyje, kaimo turizmo sodyboje, žaidėme draugiškas paplūdimio tinklinio rungtynes. Nugalėjo, aišku, draugystė :)